Punk Portál >> Fórum >> Összes téma >> Punk's from Blaha Lujza tér
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
A hírhedt "blahások" és ellenségeik topicja

Elejére << Előző < ... 175 | 176 | 177 | 178 | 179 | 180 | 181 | 182 | 183 | 184 | 185 | 186 | 187 | 188 | 189 | 190 | 191 | 192 | 193 ... > Következő >> Végére

© henciválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-20 22:44:30 (508)
mondjuk ezek után...lehet hogy kam...
[előzmény (505)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-20 22:44:20 (507)
Provokál csak!!Ezt akarta elérni hogy az önérzetedbe gázoljon szard már le:)))

© henciválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-20 22:43:59 (506)
ez esküszöm komolyan gondolja!megvan gyözödve hogy jót mond..
[előzmény (503)]

© ClashCityRockerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-20 22:43:45 (505)
Én nem szavazok a Fideszre!
Én a Miépre szavaztam mert nekem nagyon szimpatikus Hegedüs Lóránt úr föleg azért mert püspök igy a keretény értékeket képvislte volna valszeg az unióba.

© henciválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-20 22:43:16 (504)
idefigyelj te kis pöcsös!hogy a faszba mersz ilyet mondani?te szánalmas kis hülyegyerek!képmutató kis szar vagy!nemkezdem el a vitát,vagy nem folytatom,mert ez feldühít..és ez pont cigánymentalitás!azok cselekednek e szerint ...
[előzmény (500)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-20 22:42:00 (503)
Clash a kis provokátor ne dölj be neki henci:)

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-20 22:40:05 (502)
Te clash kurva hülye vagy:)))))Csak ezt hajtod menjél vissza a középkorba ott még nyerő volt ez a duma:))

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-20 22:38:57 (501)
Hogy ha holnap divatot csinálnak az evésből akkor nem fogsz enni vagy mi?Jajj nem sokára fene nagy nacionalizmus lesz a lázadás és mert magyarnak érzed magad kiutálnak vagy mi?Te egy fasz fideszes vagy azok ilyen hülyék.Az ilyen agyhalottak szavaztak rájuk annyian mert a fene nagy büszkeségeteket használták ki, és legyetek büszkék hogy magyarok vagytok én szarok rátok.a nacionalizmus korlát te meg korlátolt sajűát magadnak csinálsz határokat.Ez nem intelligens emberre vall.

© ClashCityRockerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-20 22:38:46 (500)
A nöknek nincsenek jogaik. Öken a férfiaknak kell uralkodni. Elöször a lány apjának aztán a férjének. Az asszonyállat nem ember ugyhogy kussoljon.
De te Henci ezzel biztos nem értesz egyet mert te a ma divatos a média és a társadalom által elfogadott egyenjoguság hive vagy, talán nök lapját is olvasol az neked szól.
Méghogy lázadó....
[előzmény (497)]

© ClashCityRockerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-20 22:37:01 (499)
Épp hogy ti szeretk mindent és ti ismertek el mindent, Én a világ összes emberének 9/10ed részét kiirtanám, de nem az amcsikat akik most nem divatosak mert a média mossa az agyatokat hogy milyen gecik ott irakba. hanem etnikailag. Söt felállitanám az inviziciót! Akinek valaha is volt abortusza azt bebasznám egy savval teli lyukba és darabonként kikaparnám.
Na ki a radikálisabb seggfej? Erre megy a verseny?
Nem akkor meg ne lázadozatok hanem örvendjetek hogy nektek áll a világ!

© henciválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-20 22:35:31 (498)
ki lázad a szülei ellen okoska?szerintem eltévedtél már megint..
[előzmény (496)]

© henciválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-20 22:34:12 (497)
ja!és az abortuszhoz visszatérve pedig...ha az abortuszt eltörölnék sajnos több olyan gyerek születne mint te..kis kapacitásu aggyal...és mivel te pöcsös vagy ne is pofázz az abortuszról,mert nem te szülsz..hagyd ezt a nőkre,nemkell olyanban turkálni,ami nem a te dolgod..
[előzmény (493)]

© ClashCityRockerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-20 22:33:02 (496)
Látod ezért mondom hogy ti nyomjátok a ma divatos a média által reklámozott dumát. Ez a nagy internacionalizmus meg a mindenki egyenlö, meg egy román ugyanugy ember mint egy magyar. Ti simán bemehetnétek a VV4be egyáltalán nem lógnátok ki onnan, ugyanolyanok vagytok mint azok akiket lenéztek az úgynevezett divatemberek akik ugyanilyen lazák, drogoznak, isznak, buliznak, basznak, káromkodnak mert fiatalok és lázadnak a szüleik ellen. A különbség csak az hogy ti Martens bakiba jártak ök meg Buffaloba.
[előzmény (494)]

© henciválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-20 22:31:50 (495)
a buzikat énse szeretem...a cigányokról már írtam..az abortsuz betiltása pedig a lehető legnagyobb hülyeség melyet kitud ember találni én azt mondom..a család számomra érték,a sex az jó,a haverok,buli pia megint jó,és az irakiakat sajnálom,mert a szemét amcsik,akiket kikéne írtani,kizsákmányolják őket,megszállták a hazájukat,és undorító módon magyarország is csatlakozott ehhez...a hazámat pedig énis szeretem,csak a bennelévő emberek nagyrészét nem...a drogot meg tényleg nemkell legalizálni,így is elfogy...

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-20 22:29:03 (494)
Mert egy fasz vagy :))Ez szerintem hülyeség amiket most mondtál.Jóhogy már az lesz a legnagyob lázadás hogyha mindent elismersz és szeretsz.:)Mire vagy büszke a hazádban hogy 100 éve sőt még előtte is ide oda csapódunk ide nyalunk oda nyalunk és nekem ne gyere az ős magyar dumával meg a huszárokkal mert már hányok tőle.egy olyan dologra legyek büszke ami év ezredekkel századokkal történt?én meg ember vagyok aki a saját értékrendei szerint él és nem másoké szerint.És ember vagyok nem magyar.Ugyan olyan mint a világban mimnedhol kis geci parazita élőskdő aki tönkre bassza a világot amiben él.
[előzmény (493)]

© ClashCityRockerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-20 22:23:18 (493)
Ja. Amúgy épp az mgadafajta punkok fújják a ma divatos dumát amit a média is szajkóz, hogy fogadjuk el a cigányokat meg a buzikat meg jaja de sajnáljuk a megkinzott iraki foglyokat. Na meg szabad élet! Legalizáljuk az abortuszt, drogot stb.., A diszkósok is ugyanezt nyomják, meghogy nincs Isten, nem érték a család, csak a haverok, buli, pia, szex ezerrel. Én meg tudod mit mondok? Én nem fogadom el a cigókat se a buzikat és aztok a rohadt irakiak megérdemlik a kinzásokat és ne ölje meg senki a gyerekét és nem kell a drogot legalizálni és én hiszek Istenben és a családban és hazámat is szeretem.
[előzmény (487)]

© henciválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-20 22:21:03 (492)
hát a cigányok mentalitása néha engem zavar,de azért nemvagyok olyan tipusu,hogy odamegyek és megrugdosom csak mert cigány..ja!és képzeld clash,hogy engem támadott már be nyugdíjas bácsi is..na ehhez mit szólsz!majdnem elvert,mert én csak röhögni tudtam:))de most komolyan...az arabok meg külön világ..miért kell őket bántani,ha nemcsinálnak semmit???

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-20 22:18:39 (491)
Az 50 éves konzervatív megsem mer szólalni meg a kis nyugdíjas sem max csak megpukkad a méregtől hogy hogy lehetnek ilyen emberek.Vagy összeszarja magát és botránkozik.Mert megbotránkoznak az emberek akárhogy is nem veszed észre.

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-20 22:15:48 (490)
Én nem vagyok anti náci.Sőt elkell mondjam pénteken egész este fasiszták itattak meg etettek.Ha gecik akkor bajom van velük.Mondjuk azt mondják hogy mi vagyunk a gecik meg miket csinálunk és vagy 5x vagy többször beszéltem le őket hogy ne gyepáljanak meg embereket.Azon kívül cssak az velük a bajom hogy olyan egysíkú a gondolkozása némelyiknek hogy csak na.És azért verekszenek orba szájba mert a többiek elvárják tőlük.És az a legritkább amikor egy punkal előtte elbeszélgetnek és ha hülye akkor megverik csak nem kérdeznek hanem ütnek és ha még nem is ellenük vagy meg még vannak dolgok amiben egyetértenek veled akkor is megvernek mert nem ismernek meg ha már ott vannak miért ne.Szal ennyi mindenhol vannak faszok punkok nácik cigábnyok mindenhol és ha fasz egy punk akkor őt is utállonm.Nincs kedvenc

© ClashCityRockerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-20 22:14:55 (489)
Szerintem pont forditva! Te dölsz be. Én nem a média miatt utálom az arabokat hanem azért mert kisgyerekkorom óta megvannak bennem azok a sztereotipiák amik kellenek a túléléshez.
[előzmény (487)]

© ClashCityRockerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-20 22:13:00 (488)
Mikor tarajam volt kurva sokszor megvertek. Csak igy ahogy visszamemlékszem engem kurvára nem a miniszterelnök vert meg, meg nem is a pápa meg a politikusok akik miatt szar ez a rendszer hanem a skinek, rockerek, már punkok, csövesek, diszkósok, rapperek, gengszterek, cigányok....szóval az alja nép. Olyan még nem volt hogy egy normális 50 éves konzervativ üzletember kisszált a merciböl és elgyápált de a kisnyugdijasok se szoktak bántani...

© henciválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-20 22:10:36 (487)
majd én megmondom..azért mert te tipikusan olyan ember vagy,hogy bedőlsz a média faszságainak,és nemtudsz gondolkodni..bocs,de én ezt látom.

© henciválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-20 22:09:48 (486)
persze mert te utálod a geci arabokat.mi?csak te sem tod hogy miért kisfiam...
[előzmény (484)]

© henciválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-20 22:08:41 (485)
akkor meg miafaszért uranak nekünk ha kimegyünk az utcára?járkáltál már tarajjal az utcán?nemhiszem el hogy nemkötöttek beléd..és most nem a 2centis szarra gondolok,hanem a rendes nagy tarajra...nemhiszem hogy nemszóltak be,vagy nemvertek el...mert engem szinte mindíg elakarnak gyepálni,vagy ha azt nem,mert ülve pisilek,tehát lány vagyok,akkor baszogatnak,meg köpködnek..
[előzmény (481)]

© ClashCityRockerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-20 22:08:00 (484)
Én biztos nem tenném be a lábam antifasiszták közé.

© ClashCityRockerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-20 22:07:27 (483)
Miért kell a punkoknak a fasiszták ellen lázadni?

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-20 22:06:19 (482)
Meg lehet hogy magyarprszágon a punk mozgalom nulla de máshol nem pl német kász napok.Az aztán eljut mindenkihez meg az ilyen tüntetések.És tod oda kimeni nekem is lenne értelme mert asszem nem egy országbol áll a világ,és ők sem a liberalista prosztók ellen vannak csak ahnem elnéznek másfelé is.Ha lesz rá alkalmam el is megyekÉs ott sem csak punkok vannak hanem anti fasiszták meg ilyenek is csak nálunk minden olyan gyerek cipőben jár hogy csak na és ez asszem nem a fiatal punkok hibája.Előbb utobb itt is menni fog.

© ClashCityRockerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-20 22:05:35 (481)
Értem én értem. Csak épp ezt mondom hogy a punkok nem mennek ki és mutatják ki hogy ellen vannak. Mert egy bakancs ma már nem lázadó jelkép. Hogy is lehetne az mikor 25E Ftért árulják divatos üzletekben. A taraj meg szintén teljesen elfogadott. Szóval hiába állsz te ki a sablonos 20 éve lejárt punk cuccaidba az senkinek nem lesz már szálka a szemében.

© henciválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-20 22:04:32 (480)
tavaly tényleg vicces volt a lecsó...kéne csinálni egy full ilyen koncertet...tényleg paráznak tőle!
[előzmény (479)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-20 22:02:51 (479)
El kell hogy mondjam pajtárs hogy azt mondják hogy a lecsó nevetséges hogy oda kimennek a punkok amikor annál konkrétabban nem is tudnénk megmuatani magunkat és kimutatni amit gondolunk.És még ingyen is van.És geca milyen érdekes még kritizáljuk is asszem azért lett tavaj is annyi punk megverve mert nem csak a náciknak de a komcsiknak sem teszett amit láttak.Ha az hogy bent vagyunk a tűzfészekben nem elég provokáció te hülye vagy.Szerinted miért lett betiltva idén?Meg az eu koncert?Mert féltek a baélhétol mert tétje volt.Szal mindent lehet mondani csak azt nem hogy átnéznek és szarnak ránk.Ennyi



Elejére << Előző < ... 175 | 176 | 177 | 178 | 179 | 180 | 181 | 182 | 183 | 184 | 185 | 186 | 187 | 188 | 189 | 190 | 191 | 192 | 193 ... > Következő >> Végére