Punk Portál >> Fórum >> Összes téma >> Sport Sziget
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
100% buli, 0% belépő

Elejére << Előző < 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 ... > Következő >> Végére

© versusválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-19 00:51:48 (369)
Mocskolodó "nácinak" sem néztek még,mostmár legalább ez is megvolt. :)

Na,de most komolyan.
Igazad van,az a nagydarab is akit szerintem Dan is látott, csak a tarajosokra vadászott.
De mivel buták nem vágják le,hogy a punkok nem feltétlenül kommunisták/anarchisták/tarajosok/igénytelenek... mindannyian. Sőt!
Mint ahogy egy "nácinak" sem kell kopasznak lennie feltétlenül.
[előzmény (359)]

© versusválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-19 00:41:56 (368)
Nincs bocsánat!
Jővőre a Sport Szigeten megkeresünk 50 haverommal,és megbeszéljük.
Vérfürdő lesz.
:)
[előzmény (364)]

© Jasterválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-18 19:05:33 (367)
Azért van vkinek igaza,mert tanult?Talán mert inteligens,bár azt nem tudom,ő az e,a nézeteink másak,ennyi!
Bár tény,h.tanulás nélkül agyilag egy nagy nulla az ember!
[előzmény (366)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-18 18:38:25 (366)
nem gondolom azt h az bizonyos ember miatt vagy ilyen!tölem viszket a tenyered?bazz kicsit régebben forumozom mint te!mondjuk ez full lényegtelen!nem azt irtam hogy náci bnöd van hanem gondolkodásra...azt hiszed h neked mindent szabad,pedig nem csak sokan inkább leszarnak!mrhydenak(tominak)szerintem meg felesleges magyaráznod mert sokkal tanultam mint bmelyikünk!!!!azért fasz vki mert mondjuk nem antirasszista?jaj dóri!na PEACE INKÁBB
[előzmény (363)]

© henciválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-18 18:04:23 (365)
lehetlehet,de azért ez is közbejátszik..sajna..szóval szerintem nemkéne ez a faszság,hogy streetfight,vagy mi a faszom,és köpködjük egymást az utcán/vagy inkább ők minket???/,mindenki baszódjon meg a saját kis elképzeléseivel,és legyenek meg a saját elvei,de csak azért mert pár kissebrendűséggel küszködő,magát nácinak/???/ mondó hülyegyerek baromkodik,nemkéne szétverni mindenkit..
[előzmény (361)]

© henciválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-18 18:01:04 (364)
háhá:)most jöttem rá:)))kösz..akkor versus:BOCSI!:((
[előzmény (362)]

© Jasterválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-18 17:59:39 (363)
Nem tudom,milyen náci barátnőm van,légyszi,világosíts már fel!!!
Az meg,h.vki bíztatna,az baromság,amióta te ideszoktál,azóta viszket csak a tenyerem!Aranyos vagyok én így is,tudom,te szereted azt gondolni,h.amiatt a bizonyos ember miatt szeretnek csak!
MrHyde:ti,meg a remek fellépésetek,amint megisztok pár sört,kakaskodtok,mint vmi kis izomagyú hülyegyerekek!
[előzmény (347)]

© Kekszválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-18 14:18:56 (362)
versus csak bemasolta
[előzmény (359)]

© Kekszválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-18 14:17:50 (361)
de miert lennek mar kommunista ha nem utalom a negereket, zsidokat es sorolhatnam, szoval ha nem vagyok rasszista akkor kommunista vagyok?
es csak azert van gaz a nacikkal, h ok utaljak a komcsikat?
dehogy
faszt!
mert mindenkit utalnak aki nem szoke, kek szemu es feher

Eltergoválasz erre | e-mail - 2004-06-18 14:08:08 (360)
Féreg alatomos banda.
[előzmény (359)]

© henciválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-18 14:06:18 (359)
azitt a legnagyobb probléma hogy elterjedt az a tévhit hogy minden punk vagy anarpista,vagy kommunista,vagy mittomén mi...és ebből kifolyólag elkezdték dobálni a szart a nácinak nevezett akárkik,és ez a legszarabb..főleg ha nemvagy kommunista,és hiába mondod nekik,akkor is megvernek.szóval ezekben a dolgokban szerintem kurvára nemkell semmilyen ideológiát keresni,mert nincsen benne.annyi az egséz hogy a kopaszok is nyomulnak,meg néhány kis hüyle punkgyerek lejárat mindenkit a vöröscsillagocskájávala kopaszok meg téynleg csak balhézni akarnak,beszélgetni persze nemtudnak,ez a versus is csak idejön,beszól,és köpköd...kicsit elhatalmasodott ez a dolog..nemértem mi a faszért kell összeverni mindenkit,a punkok meg persze ilyenkor nemállnak fel tényleg,csak hagyják hogy szétverjék a legjobb haverjaikat,akikkel azelőtt énekelték hogy minden náci ostoba...kkor most hogyis van ez????

© ComePlayWithMeválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-18 12:57:47 (358)
kurva gaz volt sport sziget...mindenhol csak a "gyulolet buze" aradozott...

© Kekszválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-18 11:05:57 (357)
es a mindenfele tetovalasok is csak footballhuliganok ...
[előzmény (353)]

© Jampo99válasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-18 11:05:56 (356)
Hát szerintem meg igazuk van őgy ők bementek, kötekedtek, voltak 20-an és senki nem segített a másiknak. Ez az összetartás? Legalább a nácikban az összetartás megvan.
Az meg már megint más kérdés hogy jönnke a nagy ideológia szövegeikkel közbe meg azt se tudják mért utálják a punkokat. Azért mert ez így trendi hogyha punk vagy utáld a nácikat a náci akkor meg a punkokat. Azon még senki nme gondolkodott el hogy miért?
Szerintem annyira nem állnak szembe az eszmék hogy egymást kelljen gyilkolni. A nácik bántsák a cigányokat meg a zsidókat (amit már mondtam hogy egyszer se láttam boneheadot cigánnyal kötekedni) mert elméletileg a boneheadok a cigányokat meg zsidókat utálják, a punkok meg mittomén, azok ne bántsanak senkit.

© Kekszválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-18 10:57:50 (355)
ezert utalom a focit!
a rajongok HULYEK
megverik a csapatagokat, vandalok es ha kikapa a csapatuk akkor meg ezt muvelik
total GAZ!!!
[előzmény (354)]

© MrHydeválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-18 07:47:15 (354)
Ez elég vicces. Nagyon gyerekek lehettek ha fiatal punkokhoz mentek oda hepciáskodni. Hiába írja magát szervezettnek ha belebotlottak volna a punk mentalitástól függetlenül 4-5 emberbe akinek nem tetszett volna e "férfias próbatételük" valszeg álhattak volna 1-2 kör sört. :-)

A francia-angol meccset két haverommal néztem kivetítőn. Ketten a briteknek szurkoltunk és eléggé le is voltunk törve. A meccs végén volt egy-két srác aki nehezebben viselte a vereséget ami egy határig talán bele is fér. Ki tudja, embere válogatja. Azt már viszont kicsit morcossá tett, hogy az előttünk ülő srác odáig is elment, hogy pont a mi asztalunkat borította fel. Szerencsére én már elfogyasztottam a magamét de egy haverom söre bánta a dolgot. Persze az asztal még földet sem fogott amikor egy ellenmozdulattal már vágódott is vissza a srácnak, hogy vegye észre magát. Pont az a barátom rúgta vissza aki habár nem az angoloknak szurkolt - így nem volt különösebben letörve addig a pillanatig - viszont az ő söre borult ki. Egy pillanara meglepődött az illető, talán akkor tudatosult benne, hogy azért egy picit túllőhetett a célon. Azért, hogy elejét vegyem a nagyobb bajnak még rátettem egy "Gyugodjál már le bazdmeg és ne borogassál!"-t. Többen voltak még is lecsillapodott a hangulat. Sokat számít a felépés.
Quest és barátai pedig a sziget.hu fórumról meg csak kísértsék a sorsukat ha akarják valakinek egyszer eljár a keze. Persze ez a kihívás talán még serkentheti is őket így gyorsan hozzáteszem, hogy elég piti amit csinálnak szóval nagyon nem lehetnek magukra büszkék.
[előzmény (352)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-18 07:11:03 (353)
Ezek nem "nácik", hanem alantas, pitiáner futtballhiligánok. Genetikai selejtek, akik a halálon kívül semmit sem érdemelnek. Az elv csak alibi-jelmez.
[előzmény (352)]

© versusválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-18 01:58:14 (352)
sziget.hu fórum, sport sziget topic:

guest
"Action-nek + a többieknek - punkoknak - akik fel voltak háborodva, hogy kaptak pár pofont!

srácok, olvasgattam a felháborodott hozzászólásokat!
én szombat este voltam a szigeten kb 20 náci haverommal, és bevallom, kb 15 embernek adtam pár fülest.
teljesen le voltunk döbbenve, hogy senki nem megy oda nekik segíteni, és mindenki tök nyugodtan nézi, hogy megverik a haverját.
és nem igaz, hogy 5en mentünk egyre, mindenkinek meg volt mondva, hogy álljon fel 1 az 1ben.

mi értelme van ennek az egésznek?
tettétek fel a ?ést többen.
csak annyi, hogy ez két külön stílus:
mi utáljuk a komcsikat, ők utálnak minket. azért mentünk, mert tudtuk, hogy itt sok punk lesz, és végre nem az antináci netfórumon fikázhatnak majd bennünket, hanem szemtől szembe- ez persze nem történt meg!
aki punk vállalja fel minden körülmények között!
mi bementünk 20an több ezer ember közé, vállalva, hogy egyszerre száz ember is ránkjöhet!
ha vkinek taraja van, vállalja, és hogyha velünk találkozik nem fog jól járni!
ez egy harc, két szélsőséges szubkultúra harca.

jövőre is kint leszünk, action szedd össze a haverjaidat és álljatok majd föl! ez a legtisztább.
vagy ha nem, tiszteljétek az erősebbet és ne a különböző fórumokon fikázzatok minket!
ennyi.
88/14"


Már 1 évünk sincs,hogy eljárjunk gyúrni,úgyhogy mindenki hajrá!


És egy másik hozzászólás,amin fetrengtem a röhögéstől.
Azért ennyire durva nem volt. :)
Pedig láttam pár dolgot.

"Nos egy kalap szar volt a fesztivál, mert, punknak lenni itt életveszélyes, ezt láttam amikor bementem jó középre hogy élvezzem a slipknotot, akkor éppen 3 méterre tőlem a nácik agyonvertek eyg tarajos srácot, úgyhogy menekültünk középről ahogy bírtunk, 20 percre rá még remegett a lábam, undorító és értelmetlen. De a sportbaleseteken kívül nem történt nagy sérülés, ezt írja az oldal, de azért haverom mellett egy csaj haját gyújtották fel, meg megkéseltek valakit, a wc meg arról szólt, hogy az emberek mosták le magukról a vért. Gratula, ez magyarország.

Egy punk srác, akinek ez volt élete legszarabb koncertje!!!"

Eltergoválasz erre | e-mail - 2004-06-17 21:21:44 (351)
Semmi különös...
Ez épp ide illik.
[előzmény (350)]

© MrHydeválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-17 21:18:44 (350)
Mi a baj?
[előzmény (349)]

Eltergoválasz erre | e-mail - 2004-06-17 20:57:30 (349)
Fuck

© MrHydeválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-17 20:50:05 (348)
A közvéleménykutatás érdekes dolog. Főleg, hogy milyen közegben végzik. De ha már itt tartunk myugottan visszakeresheted, hogy én hányszor személyeskedtem illetve hány "prominens nagy" ember irogat első ingerből. Ebbe a körbe jócskán te is bele tartozol.
A kiscsillag sértett??? Hát akkor nem foglak így szólítani. Igazad van valszeg soha nem leszünk barátságban, hogy még egyszer ilyen kedvesen szólítsalak. Viszont az őszinteség elég sajátságos nálad időnként.
[előzmény (345)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-17 20:08:43 (347)
hihetelen mekkora divat lett nácizni,tulajdonképp én már a divat elött +kaptam hehe pedig nem vok az!egyébként jo neked is van náci barátod(nod)na mind1!persze mindig mindenért csak mi égünk te soha semmiért!szerintem 1 szinten vagyunk ha égésröl van szo!én innen töl nem szolok bele ez tomi és zoli dolga!nem tudom ki biztat erre a forumon valo gecizésre de nem áll jol régen sokkal aranyosabb voltál!na mind1
[előzmény (345)]

© Kekszválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-17 12:28:22 (346)
hehe ;)
[előzmény (338)]

© Jasterválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-17 11:37:29 (345)
Tényleg,akkor mindjárt kitalálok nektek vmi nevet és mindannyiótokat úgy fogom hívni,majd kíváncsi leszek,drága náci(ne feledd,úgy hívom,ahogy akarom) barátod mit szól hozzá!hehehe
Én nem akadtam ki,de ebbe tényleg nem szóltam bele,és hagy ne kelljen közvéleménykutatást végeznem,h.ki ír faszságokat,mert csúnyán beégnétek!
[előzmény (341)]

© Jampo99válasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-16 20:59:06 (344)
tudnám hogy mi az biztos örültem volna.De én a Hatebreedet is ott hátul hallgattam a bokrok alatt egy 5 literes koccintóssal. Bár a hatebreedről azt se tudom hogy mi, eléggé élveztem. ( nem feltétlenül a koncertet)

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-16 20:49:19 (343)
tök jó volt, hogy a Hatebreed után egyből egy kis Ozric Tentacles-t nyomattak

© jo-ska 2toneválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-16 18:10:48 (342)
télleg van magyarországon részeges karate suli...
[előzmény (336)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-16 14:53:55 (341)
ne vedd már ennyire komolyan!mindenki ugy hivja a másikat ahogy akarja!te is söt mindenki ir faszságokat és +sérti a másikat,ne akadja ki ha éppen téged vagy olyat "bántanak"akit szeretsz!ok?
[előzmény (302)]

© Gontarválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-15 22:24:59 (340)
simán :)
[előzmény (339)]



Elejére << Előző < 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 ... > Következő >> Végére