Punk Portál >> Fórum >> Összes téma >> Sovinizmus / Feminizmus
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
Férfiak vs. Nők - győzzőn a jobb?

Elejére << Előző < 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 > Következő >> Végére

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-03 17:21:19 (163)
ez régen így volt, ma már kurvára nincs így. kevés az a pénz, amit megkeres a férfi. másik dolog, hogy az asszony is EMBER.
más. utálom, ha fizetnek nekem pl. kocsmában, valamikor nem is hagyom. a pénz az neki is ugyanúgy pénz, mint nekem.
[előzmény (161)]

© ClashCityRockerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-03 11:48:40 (162)
Te sohasem tanultál biológiát? A nemi aktus elsödleges biológiai szerepe a gyereknemzés aminek a termékét tehát magát a gyereket a nöknek fel is kell nevelni ennek van egy kifutási ideje a terheség plusz szoptatás stb... A férfi biológia szerepe az pedig hát kimerül a baszásban már ami a gyerelnemzést illeti szóval a férfiak biológiai késztetése megbaszni egy héten 5 nöt, a nönek pedig az hogy találni egy férfit aki megadja neki azt a biztonságot hogy felnevelhesse a gyerekét.
Magyarán az egészen természetes hogy egy férfi egy héten 5 nöt is megbasz az viszont már perverzió ha egy nö teszi ugyanezt.
[előzmény (159)]

© ClashCityRockerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-03 11:44:56 (161)
Én nem vagyok soviniszta de elitélem a feministákat. Elöször is egyenjogúság nem volt soha most sincs nem is lesz és nem is kell hogy legyen. Az embereknek és az asszonyoknak is megvannak a jogaik csak azok egészen mások. Az emberek joggal elvárhatják hogy ugyanabban a pozicióban is többet keressenek mint az asszonyok mert ök a családfenntartók. nekik van joguk egy családban a családföi szerep betöltésére ezáltal a lényegesebb döntések meghozására. De ez a szerep felelöséggel jár amit az embernek kell viselni és az asszonynak pont az a joga hogy a ne legyen ilyenekkel terhelve. Az asszony felelösége hogy legyen az asztalon vacsora, ki legyen takaritva, az emberé pedig az egész család jóléte. Igazából a férfinak sincs több joga mint az asszonynak söt épp ellenkezöleg a nök születésüktöl fogva kényelmesebben élhetnek, elöször a fater aztán meg a férj gondoskodik róluk. Étteremben mindig az ember fizet, majd minden illemszabály a nökért irodott. Ez persze férfiakra és nökre vonatkozik nem pedig az ilyen biszex hidrogénhajú kitartott csipendél fiúkra meg nem is a fapinákról.

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-02 14:43:35 (160)
nemtod. nalátod. azt sem tudod hogy milyen témák vannak, már fikázol. szerintem húzzál ebből a topikból, azt sem tudod miről van szó.
[előzmény (159)]

© naughtyválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-02 14:33:54 (159)
nemtom... már unom,hogy arról megy a vita ,hogy a pasik, vagy a nők a jobbak..... :( bleee....
bár nem olvastam bele, csak a címéről mondom,hogy tré.....
egyébként van egy dolog, ami még mindíg idegesít a pasikban!!!!!!
egy, ami igazán: ha egy pasi egy héten megtosz mondjuk 5 nőt, az jó arc, és bazinagy macsó, ha ezt egy nő teszi, akkor az kurva....
ez igazságtalan....
[előzmény (158)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-02 14:30:17 (158)
ez a topik az egyik legjobb. mi a bajod vele he?!
[előzmény (157)]

© naughtyválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-02 14:17:35 (157)
ez olyan tré topic....
nem is írok bele többet!

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-02 14:13:42 (156)
ki beszél a rucikról??
[előzmény (155)]

© Madafakaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-02 06:22:09 (155)
nem csak rád értettem, hanem rád is. a sokat képzel magárólt meg úgy értettem, hogy azt hiszi meg akarom toszni mégha nem is így van.

az meg hogy a férfiak mit csevegnek egymásközt nem feltétlen fedi a valóságot teljesen, dehát ilyenek vagyunk. nem beszélhet mindenki rucikról.
[előzmény (153)]

© Madafakaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-02 06:16:41 (154)
jó. nem haragszom :o) először csak a sok mélabús szmájlit láttam. nem is tudtam mi van :o)
[előzmény (152)]

© Szaffiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-01 19:39:45 (153)
miután nekem címezted, feltételezem azt gondolod, sokat képzelek magamról, de nagyon tévedsz, ha így gondolod

lehet a tapasztalat nem volt a legjobb szóválasztás, de kissé kész vagyok, ennyire tellett, arra gondoltam, hogy abból indulok ki, amiket a férfi barátaimtól hallok (amikor lányokról beszélnek), remélem így már érthető vagyok

[előzmény (151)]

© Mamintiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-01 19:08:14 (152)
Madafaka!ez a hozzászólás nem ide tartozik,ezért ne utáljatok!Ne haragudj rám!Le kellett utaznunk nagybátyámékhoz velencére...mert vigyázni kellett a gyerekekre, és itthon hagytam a telefonom:(((((((((((((nem tudtam menni..:((((((((((remélem azért jó volt!igazán ne haragudj rám!
[előzmény (151)]

© Madafakaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-01 17:36:33 (151)
ez egyébként inkább arra utal, hogy túl sokat képzelnek magukról egyesek..
[előzmény (149)]

© Madafakaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-01 17:34:57 (150)
szar dolog a tapasztalat.
[előzmény (149)]

© Szaffiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-01 07:55:01 (149)
"és akkor az, hogy ezt úgy veszik a nők hogy meg akarják őket baszni szintén a nevelés (!) és emlékek kérdése?"

az inkább tapasztalat
[előzmény (143)]

© Punk Gusztiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-31 21:26:15 (148)
pedig ez is érdekes téma, én például azért akarok dugni, hogy kimenjen a görcs a lábamból
[előzmény (145)]

© Madafakaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-31 20:49:36 (147)
nem erről beszélünk.
[előzmény (145)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-31 20:48:12 (146)
jó, csak mi ilyenek vagyunk. szeretünk mindent jól megbeszélni. na kérjük a következő témát.
[előzmény (145)]

© Jampo99válasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-31 20:43:06 (145)
Ti most arról beszéltek hogy mért akar valaki dugni? Hát egyszer szükségből máskor meg érzelemből. És a kettő nem zárja ki egymást. Szerintem azt nyugodtan kimondhatjuk hogy egy férfiban erősebb a vágy.
Mostmár csak azt mondjátok meg hogy ennek az egésznek mi köze a témához? A szerelem/szex a egyenjogúság bizonyítéka. De van ezen kívül egy csomó más minden is...

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-31 20:13:42 (144)
így van. az is nevelés meg emlékek kérdése. hidd el. okos ember mondta nekem is. :)

szerintem amúgy nótinak nem ezért vannak vizelési problémái, már ha hallottad a buszos sztorit :)
[előzmény (143)]

© Madafakaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-31 20:09:02 (143)
és akkor az, hogy ezt úgy veszik a nők hogy meg akarják őket baszni szintén a nevelés (!) és emlékek kérdése? Hmm... akkor valóban van alapja a tévében olyannyira elszaporodott társadalmi hirdetéseknek melyek azt sujkolják bele az átlagos tévénézőkbe, hogy az apuci jól megfarkalja a kislányát, minekután annak erőteljes vizelési problémái keletkeznek.
[előzmény (142)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-31 19:51:05 (142)
,,Mondanivalóm magva, hogy a hölgyek irányába tanusított előzékeny magatartás a tudatalatti dugásvágyból fakad."

szerintem ez nem így van. azért kedves, mert azt tanulta, hogy illik kedvesnek lenni, és ennyi. ezért vannak kedvesek meg nem kedvesek. nevelés és emlékek kérdése.

© Madafakaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-31 19:24:42 (141)
minden bizonnyal meg akarja fektetni őket értsd valóban meg akarja baszni.
[előzmény (140)]

© Madafakaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-31 19:23:31 (140)
úgy látoom alapvető értelmezés problémával vagyunk képtelenek szembesülni, ami abból származik, hogy a változatosság kedvéért a nyers fogalmazásmódom meglehetősen pontatlan. Úgyhogy nekimegyek még egyszer.. egyébként a későbbiek folyamán már egyértelműen a tudatalatti kúrhatnékról beszéltem ami nem is igazán kúrhatnék már. Meglehet nem is jut el a gyakorlati szintre.

Mondanivalóm magva, hogy a hölgyek irányába tanusított előzékeny magatartás a tudatalatti dugásvágyból fakad. Ezzel szemben nálad és nőtársaidnál (habár a kettő nem emlegethető együtt, hisz nem vagy tucat) a tudatalatti szint sokkal nagyobb befolyással bír, mint a tudatos. Ez az oka, annak hogy a nők bárminemű hímtől történő közeledést úgy értelmeznek, hogy minden bizonnyal meg akarja fektetni őket. A tudatalatti gondolkodásuk elnyomja a tudatost. Ezért alsóbbrendűek. Igazából férfiak között is rengeteg ilyen felfedezhető. Ezért ők is alsóbbrendűek nálam.
[előzmény (136)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-31 19:21:19 (139)
saját is jó. de csak ha van benne mindenféle ekszra. mélynyomó satöbbi.
[előzmény (135)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-31 19:19:08 (138)
nézd jocika, én csak idéztem. :)) semmit nem írtam. én csupa szépet írtam az érzelmekről, meg lehet tekinteni.
:))
[előzmény (137)]

© jo-ska 2toneválasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-31 19:18:03 (137)
Nojémi, kezdesz nagyon közönséges kislány lenni...
Ezt csak a te érdekedbe mondom:)))
[előzmény (136)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-31 19:12:00 (136)
,,Nem tudom miért lett Jampo íly módon leírva és kikiáltva nőellenes szarjankónak, holott csak elmondta amivel mindenki egyébkéntis tisztában van és a dolgok mozgatórugója.. amit mellesleg Tidzsi is tökéletesen megfogalmazott, hogy azért udvarias mert megtérül. A

baszásért

mindent. Gandalf detto, csak más aspektusból.. Ő a "hát perszehogy egyenjogúak vagyunk.

Kúrunk?

" felfogás ékes bizonyítéka. De ne csak a hímekről beszéljünk. Jöjjenek a jányok is, akik szintén tisztában vannak vele, hogy minden amit a férfiak tesznek velük ún. kedvességből csakis a

dugásért

történik. Aztán vagy összejön vagy nem, de a fasznak akkoris döntő befolyása van a történések alakulásában.. szóval lehet agyilag nem is akar

kúrni

az ipse, de az alapmozgató egyébkéntis ez. A másik. Amiből ezek az előre engedünk nem engedünk előre hol vmegy a lány hol nem mostanra szokássá vált, régen azonban gyakorlati okai voltak."
,,továbbgondoltam a nem is akar agyilag

kúrni

az ipse dolgot. nem a faszt nem,cs ak épp nem azzal akivel udvariaskodik. ez első blikkre hangozhat meglehetős furcsán ám ha jobban végigvesszük a dolgot meg lehet érteni. Ha ezt a folyamatot egy számára szexuálisan nem izgató nővel műveli akkoris látja a többi, hogy milyen kedves, jóravaló figura az ilyen. Ezáltal a többi személyben kialakul egy kép a fickóról, hogy mennyire jó parti lehet satöbbisatöbbi. köszönet Tidzsi."

(én meg sem szólalok :))

© Madafakaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-31 19:11:33 (135)
saját nem is jó?
[előzmény (75)]

© Madafakaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-31 19:05:36 (134)
csak egy pillanatra túl tudnád tenni magad a dugáson? nem lehetsz ennyire szexmámniás
[előzmény (120)]



Elejére << Előző < 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 > Következő >> Végére