Punk Portál >> Fórum >> Összes téma >> Gergő topicja
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
pont nekem ne lenne ilyenem?!!!!

Elejére << Előző < ... 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 > Következő >> Végére

© ramone77válasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-05 19:20:33 (43)
Addig is hallgassál sok punkrockot.

© ramone77válasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-05 19:19:11 (42)
Jelenkeg anyagi problémákkal küzdök erősen. De azért egyszer elmehetünk sörözni.

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-05 19:08:01 (41)
Kössz ramone77! Bíztam benned. 7végenként merre szoktál lenni, Sasban? Sörözhetnénk már:)

© ramone77válasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-05 18:59:22 (40)
Csoffi: csak keményen, én veled vagyok!

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-05 17:17:40 (39)
One: Nekem 8 hogy ki szól le és miért. Egy ember se egyforma. Most lehet hogy The Godfather komoly ember akinek nem jön be az ilyen. De kúrvaszar lenne ha mindenki csak 1 személyre hasonlítana. Na én ennyire őrült vagyok, hogy ilyen balfaszságokat írok be. De lehet valakinek épp ez tetszik, valakinek meg nem, de úgyérzem eddig nem ugattam senkivel azért hogy milyen stílusú. Természetessen meg lehet mondnai hogy ha nem tetszik valakinek valami csak nem mind1 milyen formában. De amúgy mostmár leszarom a dolgot. Milyen forgalmas lett ez a Topic:)

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-05 17:15:21 (38)
Én is remélem:) Részemről béke van! Nem hiszem, hogy sokat számít de mind1.

andikaválasz erre | e-mail - 2004-04-05 16:47:43 (37)
Oké, értem, és természetesen el is fogadom. Annyi volt csak a problémám, hogy itt már személyes ellentétek is voltak, amit szerintem, és mások szerint is inkább egymás között, személyesen kellene rendezni. Remélem, hogy túl is vagyunk a témán, és mostantól minden oké lesz.

© Oneválasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-05 15:38:20 (36)
Remélem nem úgy értetted, hogy arra mondtam, hogy kiábrándító, h leszólt téged, hanem úgy a fórum majdnemhogy egészében.

Andika: Egymás leugatása hozzátartozik a mindennapi élethez, ezért van jelen a fórumon is.. Nem tudom a topikok hány százaléka marhára eltér a címétől.. szal tök mind1.
[előzmény (32)]

andikaválasz erre | e-mail - 2004-04-05 10:25:37 (35)
Szevasztok!

Jó, hogy már egy egyszerű topicnyitásból is ekkora feszültség tud kerekedni. Mindenkinek javaslom, hogy valóban térjünk vissza az eredeti témához, vagyis ha Gergő nyitott topicot, akkor talán róla, rólunk kéne szólnia, nem arról, hogy ki miért tartja baromnak a másikat.
Ki kit véd meg... és kinek nem szólnak be soha... Azt gondolom, annak semmiképp nem szólnak be, aki nem ad okot rá. Védelemre pedig szerintem minden ember annyira szorul, amennyire nem képes maga megoldani ezt a kérdést. De a baráti összetartás valószínűleg mégis kihozza belőlünk, hogy megmondjuk, ha valami nem tetszik, ezek is csak vélemények.
Hogy tényleg a témával foglalkozzak a továbbiakban: Fater, kipihented a hétvégét? Mert én nem teljesen vagyok még észnél, és pont most megyek majd felétek, nemtom, mi lesz a vége. Remélem, Ckee és Tama is helyreáll a buli után. Puszi!

© robit23válasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-05 09:29:22 (34)
mi ez a szar itt? :-D

© The Godfatherválasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-05 07:54:00 (33)
hol a telibekúrt anyádba van az megszabva, hogy kinek mit kell írnia egy fórumra te szánalmas fasz? hogy inkább te is végezted volna egy lepedőre száradva te gyökér...
[előzmény (32)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-05 06:06:17 (32)
One: Igen ez kiábrándító. De amikor mondom neki hogy már nem fog érdekelni még mindig nyomja a buzi szövegét:)) Én is már csak röhögök ezen:)

© Oneválasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-04 22:11:45 (31)
Talán az ilyen jelenetek azok, amikért szeretek fórumra járni? :) Nevetni; de kiábrándító..

© The Godfatherválasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-04 21:53:29 (30)
Neked inkább a létezésedért kéne elnézést kérned...
[előzmény (29)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-04 21:43:16 (29)
Emberek sorry a mai jelenetért.!!!!!

© The Godfatherválasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-04 21:23:37 (28)
Legjobb, amikor beolvasnak az embernek szar helyesírással. Mindig eszembe jut egy osztálytársam általános 5-ikből, aki méretes betűkkel írta fel a táblára egy másiknak hogy "HÜJE", erre mindenki természetesen röhögött, úgy, mint ahogy mindenki most röhög rajtad. A normális embereknek meg jaj, mert elkapom mindet.
[előzmény (27)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-04 21:18:22 (27)
JA megyek is aludni. Amúgy meg bekaphatod a faszt! csak nem az enyémet nem vagyok buzi úgy mint eggyesek! Tőlem találkozhatunk, csak ne várd hoyg utazgassak. Dabason lakok. Ja és a helyesírásom tudom hogy gáz de nem érdekel. Ja és a fogalmazásom is gáz tehát ebbe is beleköthetsz! Anyádba te is mennyl visza mert nins az ilyen nagy fiúkra szükség. Asszem megvoltam itt a fórumon eddig békésen ezekután meg leszarom hogy mit írsz mert továbra is békében akarok én itt írogatni a NORMÁLIS embereknek. Na abba te nem tarzozol bele.
Na szevassz te segfej és anyádat fenyegesd inkább ne engem.
A normális embereknek is heló és a normális emberek vigyázzanak magukra, mert sok ilyen balfasz rohangál az utcán mint pl The Godfather!

© The Godfatherválasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-04 20:03:44 (26)
nem csak a neved, hanem a válaszod is csoffadt, a helyesírásodról már nem is beszélve. na célozz még egyszer kispajtás, mutasd meg, hogy azonkívül, hogy egy akasztanivaló debil vagy, tudsz te stílusos is lenni. mert ha stílustalan maradsz, akkor viszont baj lesz, ha esetleg megtudom ki vagy és véletlen még találkozunk is.

különben is, 8 óra elmúlt, holnap ovi, ilyenkor már ágyban a helyed...
[előzmény (25)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-04 20:00:01 (25)
Az én kúrva anyámat? a te kúrva anyádfat és a strici Apádat és te is rohadj meg ott ahol vagy! Faszfejkirály!
Jaster: Asszem én nem tartozok Gergőék társaságába.

The Godfather te meg takarodjál vissza a jó kúrva anyádba!

© The Godfatherválasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-04 19:36:53 (24)
felettébb értelmes srác vagy te. a legjobb tán az lett volna a mesédben, hogy jön egy véreskezű diktátor, aki az ilyen hülyéknek, mint te, először megtiltja az internet használatát, utána meg annyiszor basz meg téged a jó kurva anyád hátán, ahány karaktert te leütöttél...
[előzmény (21)]

© Jasterválasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-04 19:26:38 (23)
Na hát kedves Csoffadék!
Megígértem magamnak,h.nem írok többet ide a fórumra,de úgy érzem ez a pár sor még megbocsájtható!
Az első és legfontosabb,h.azt csinálok és írok,amit csak akarok,aki szereti Gergőt,az megvédi(mellesleg,aki engem ismer,az tudja,h.nekem nincs szükségem védelemre,de ti most örültök,h.mellettem senki nem "áll"ki),én csak elmondtam a véleményem,mert ilyen vagyok,leszarom,h.regényt írsz nekem,ami mellesleg egy baromság(ez is egy vélemény volt),elmondom,ha akarom,akár tetszik,akár nem,ha szabadon netezhetünk,akkor a véleménynyilvánítás is szabad.
A második dolog,h.amióta létezik ez a topic,rólam több szó esik,miért nem írtok Gergőnek,h.szia,felkeltem és hasonló érdekességeket?
Na nem baj,lényeg,h.Gergő tudja,milyen sokan megvédték és már ezért is jól érzem magam,h.tudom,nektek most jó!
Én meg szomorúan elvonulok,mert senki nem védett be Gergő,Csoffadék és társaitól.
Na remélem ezennel befejeztük ezt a témát,további szép napot mindenkinek és jó fórumozást!
Gergő:ha jössz hétfőn,amit szívből remélek:),hozd el a cuccaimat,egytől-egyig,többször nem óhajtok szólni,azt hiszem egy év elég volt ahhoz,h.összekészítsd nekem!Kösz

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-04 09:29:03 (22)
Amúgy meg.. Régen amikor az emberek csak drogoztak ő izé dolgoztak, akkor a parasztoknak a királyos csak 30perc internetezést engedtek, azt is csak arra, hogy információkat szerezzenek a földek hazsnálatáról, A NASA-ról és az ellenségeikról.
Akkoriben mindneki csak a Vodafonos internetet használhatta, mert a ferrari is azt reklámozta.
Viszont jött a HIBA! A Parasztok, anynira rácuppantak az internetre, hogy naponta öbb órát is neteztek SZABADON! ÉS itt a szabadon szó a lényeg!
A király úgy jött erre hogy nem tudott netezni, azért mert lefogyott az összes zs a Voda kártyáról. Akiról kiderült az, hogy SZABADON internetezett, brutális kegyetlenséggel, halálra csikizték. De megfékezhetetlen volt az hoyg az emberek ne netezzenek, így a Király beköttete az ADSL-t! Korlátlanul netezhettek az emberek SZABADON. Akkor is voltak ilyen emberek mint pl Jaster, csk akkro abban az időben a királyi törvény alapján az ilyen embereket megölték. Tehát lassan alakult ki az internet használata, de mostmár akkora Szabadság és Egyenlőség van itt hogy az csak NA! Kicsi ez az ország itt Európa szivében az eggyenlítőnek nem a környékén és ha már az életben nem i sde az interneten ne veszekedjünk. Amúgy is az gerinctelenség ha valaki Interneten nagy LÁNY or NAGY FIÚ! Tehát éljünk itt békében, és akinek nem tetszik a topic neve, használata vagy mittomén az nyisson új topicot és megnézzük neki mekkora sikerek lessz. Nó ÁHOJ!

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-03 23:53:49 (21)
Szevasztok:)))
ŐŐŐ. elfelejtettem mit akartam mondnai:) Ő na izé! Igen gergő fasza srác vagy. Igaz nem is ismerlek de kiálok melletetek! (hű de szerencséssek vagytok) :)))
Kedves gyerekek akkor elmagyarázom: Amikor isten megteremtette a földet akkor kirántott magából egy fiút. majd annak kitépte egy darabját és jött a nő. (na nemtom ez hoyg van de mind1) És a fiú meg a néni békéssen megvoltak egymás mellet. feljártak csetelni, fórumozni stb. MAjd kúrtak eggyet jött 6 baba majd azok is neteztek és eljutottunk egész idáig. Amikro is az internet szabad, az interneten bármit bárhol meg lehet nézni és az internetet azt használja aki csak akarja, vagy akinek van rá zs-je. Mindneki arra használja az internetet amire akarja. pl: lefényképezi valaki a faszát és felrakja egy honlapra mert úgy akarja, vagy valaki(k) csinálnak sok fényképet és elküldik mailban.(ugye Chris??:)))) ) valaki meg arra használja a netet hogy barátokat, barántőket, kjúrvákat, homo-kat keressen, vagy letöltsön valamit stb. Tehát nem értem a felháborodását Jaster-nak. Ha akarok akkor én is nyitok magamnak pl OKOS csoffadék névvel (azt se tom hogy kell) HA valaki valakivel roszban van az nem azt jelenti, hoyg leugatjuk az illetőt mások szeme láttára. Gondolom Gergőnek is vannak hibái úgy mint mindenkinek kivéve nekem amiket asszem el lehet fogadni. Akinek nem tetszik az maradjon kussban és nem kell tobb milliárd ember szeme láttára lehordani. Na én nem simerem Gergőt de szerintem ő is csak egy a sok közül aki internetezik és ha úgy tartja kedve akkor ilyen topicot nyit. Lassan már oda jutunk, hogy az eggyüteseket is megszólják, hoyg minek csinálnak sajt topicot, azuzal az indokkal, hoyg híressé akarnak válni, vagy hawerokat akarnak vagy mittomén. Szal Jaster akkora hülyeséget csináltál hogy az csak NA PUFF NYIHAHAHA! Ezzel a leveleddel Jaster nem Gergőt égetted be hanem saját magadat! Mert eddig nagyon úgy fest a dolog hogy egy ember nem állt melléd. Na jó nekem most áll de nem miattad vagy melleted kedves Jaster. Na mind1 már azt se tudom mit írtam a levél elejére ezért zárom soraimat meg nálam egy szónak 50000a vége vagy hogyvan ez úgyhogy UFF ÁHOJ Drászvújtye Sziasztok!

andiválasz erre | e-mail - 2004-04-02 15:47:16 (20)
Szevasz!

Chrishez csatlakozva elmondanám, hogy valóban nem szükséges ilyen módszerrel barátokat keresnie annak, akinek ilyen társasága van... Csak hogy veregessem a vállunkat egy kicsit.
Tudtommal a net mindenkié, és ésszerű korlátok között minden ember azt csinál itt, amit akar.
Akinek valami nem tetszik, ne nézze. Én nem lépek pocsolyába, ha nem akarom, hogy sáros legyen a cipőm, és nem szólok bele olyasmibe, amihez (MÁR) semmi közöm.
Egyébként mindenkinek szép napot, és azt gondolom, ezzel a napfény felé fordíthatjuk az orcánkat, és örülhetünk a tavasznak, meg persze egymásnak, hiszen nekünk ez a lehetőségünk is megvan!

© skaterpanxválasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-02 11:38:48 (19)
Heheheh Gergő,mit törődsz az idiótákkal?Akik ismernek téged,tudják,hogy nem így van!Meg legalább van már pózer haverom is :))))
Éljenek a pózerek!Én is az vagyok ehehehe

© Han$válasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-01 21:19:04 (18)
Senkiházinak???
Te is az vagy!
[előzmény (9)]

© Chrisválasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-01 21:16:10 (17)
Amúgy, nem tudom miért kersne barátokat G!? Mert szerintem Gergőnek is teljesen megfelel az a jól összeszokott BARÁTI társaság, ami volt, és még MINDIG van! Úgy tűnik a BARÁT szó nekünk mást jelet! Ha jól emlékszem páran megróbálták régebben is szétválasztani a társaságunkat, és ez nem nagyon sikerült! Na de mindegy! Én ezzel nem akarok többet foglalkozni!
[előzmény (9)]

© Chrisválasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-01 21:07:46 (16)
Csak, hogy én is irjak ide, és ne csak a Gergő saját topic-jába!

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-01 14:28:49 (15)
talán majd vmikor...
[előzmény (6)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-01 14:28:25 (14)
sajnálhatod is
[előzmény (8)]



Elejére << Előző < ... 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 > Következő >> Végére