Punk Portál >> Fórum >> Összes téma >> RTL KLUB
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
Minden szar ami ezen a csatornán van!

Elejére << Előző < 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 > Következő >> Végére

© Placekválasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-01 15:54:44 (66)
Szoktál larkinorozni???
Mert találkoztam egy Cickány666 nevű karival.

Én meg sírva vártam hogy írjál nekem hüp hüp hüp te meg........
:)
[előzmény (64)]

© slodoválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-30 17:38:56 (65)
:))
[előzmény (64)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-30 17:38:01 (64)
Ezt kikérem magamnak! :) (Szilvi arcai)
[előzmény (63)]

© slodoválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-30 17:35:32 (63)
TOP 3 legidegesítőbb arc boxolás közben:

1. Szilvi (toronymagasan vezet) összetevők: hód+cickány+sertés, szemöldök leborotválva, helyén 1-1 kirívó filctoll csík (kék)
2. Anettka
3. Pandora
[előzmény (62)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-30 17:33:24 (62)
Hát bizony, bizony, a sztárbox....
Szerinzem a legeslegslegviccesebb akkor is Anettka-Pandora volt. Mint egy iszapbirkózás. Az talán jobban is állt volna nekik, a személyiségükhöz is jobban passzol...

© Placekválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-30 11:16:53 (61)
Ja ezt én is mondtam rögtön, hogy az én másfél hónapos tudásommal lehet, hogy legyepáltam volna őket.
:DDD
[előzmény (57)]

© Placekválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-30 11:10:17 (60)
Tudjuk, de mi mégis hangot adunk a nem tetszésünknek!
Ha nem tetszik.......... EZ VAN!
:))))
Máshol nem tehetjük meg mivel rögtön bannolnának minket pl.: az RTL fórumáról!
[előzmény (59)]

© zsuccaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-30 10:06:36 (59)
szerintem ez a csatorna még szóra sem érdemes...

© authisválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-30 00:41:11 (58)
teljesen egyet értek.. nem tudom miért jó egy eddig jó kezdörészes müsort (mert hogy mindig csak a design centerig (azaz ezt még néztem) néztem a müsort) igy "telecsúfitani" politikai hangvételü poénokkal amiket 1. nem is értek 2. nem is érdekel az egész, mert hazugság minden. egyik hazudik , a másik hazudja azt hogy az egyik mit hazudik. közben mindkét fél megkapja a pénzét..
[előzmény (50)]

© authisválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-30 00:31:58 (57)
persze hogy kamu volt.. ilyen Majkát még én is arcon csapkodtam volna ha 1 hónapot edzhetek..meg az a Bebe vs Kozsó.. röhej volt.. ez kell a népnek... ezt ellehet adni az aljának... shit az egész
[előzmény (53)]

© dragon821válasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-29 23:20:25 (56)
alapbol a hozzaallas miatt.
[előzmény (55)]

© Placekválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-29 12:04:33 (55)
Már mint mivel kapcsolatban?
:)
[előzmény (54)]

© dragon821válasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-29 11:59:22 (54)
Darwin a teljesseg kedveert, de te vagy az elso, akivel itt egyetertek!
[előzmény (49)]

© Placekválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-29 11:46:41 (53)
Sajnos nekem is meg kellett néznem!!!
Gáz volt az egész, KAMu Kamu!
[előzmény (52)]

© slodoválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-29 11:40:40 (52)
Hogy leverte már a Majka a Dopeman-t?! Durva volt, mi?

© Placekválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-29 11:39:28 (51)
Az a legelszomorítóbb, hogy nekem egy rokonom az RTL-nél dolgozik. Igaz ő a reklám részért felelős (sajnos).

© Placekválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-29 11:37:38 (50)
Baszki én meg nem láttam a Fábryt. Biztos voltak benne azért jó poénok is.
Igazából nekem az a bajom a Fábryval, hogy kezdenek a humor csokrok politikai töltetűek lenni! Észre lehet venni, hogy Fábry ultra jobbos!
Mind1 nem érdekel, mert én úgy szarok a polikára ahogy van!
Csak szerintem egy ilyen jellegű műsornak nem szabadna politika jelleget öltenie. Jó ez így egy kicsit túlzás csak ahogy már említettem ne legyenek a humor csokrok poitikai töltetűek!
[előzmény (42)]

© Placekválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-29 11:33:01 (49)
Ez jó!!! Mantra ha nem tévedek!

"HÉ ember szedd összer magad
Darvin majmot csinált belőled!"

Egyébként azért nem megyek ilyen fórumra, mert nem vagyok beregiszrálva és nem is akarom magamat beregiszrálni. Egyébként is rögtön bannolnánal mihelyst hozzászóltam valamihez!
[előzmény (48)]

© dragon821válasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-29 02:48:48 (48)
bocs mindenkitol, de mi a fasznak ilyen tema ide. az RTL-Klubnak is biztos van sajat foruma, oda irhat mindenki szabadon. vagy egy eve max filmet/dokufilmet/esetleg hiradot neztem a kereskedelmi csatornakon, es siman elek. nem kell nektek ez a szar.

"Mikor lejott a majom a farol,
es elhatarozta, hogy ember lesz,
bement az elso rohadt nagy boltba
es sajat penzen TVt vett..."

© authisválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-29 00:36:21 (47)
igen, ez nekem is feltünt. dehát ez van, ez kell a köznépnek..
sok ismerössel egyetértve tudom azt mondani hogy Travel, Discovery, National G. ezek az értelmes müsorok.. a többi az aljnépnek való
[előzmény (43)]

© authisválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-29 00:35:30 (46)
Egyik közeli ismerösöm volt a Balázs Showban mikor ilyen eltünt sztárokról volt szó. Dévényi Tibor, Antal Imre, Hakapeszi maki stb.. ott is volt kamu. Közeli ismeröst úgy hivta be a Dévényi (mivel ismerik egymást) és Dévényivel megdumálták hogy nem ismerik egymást csak egy kivánságkor találkoztak (amit be is játszotttak).

értelmesen irtam le?:) lehet kuvára nem
[előzmény (41)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-28 19:56:58 (45)
nem fogod fel hogy kamu az egész???????
[előzmény (43)]

© Tidzsiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-28 17:48:47 (44)
Néztem, egy mecset a sztárbokszban.
Annyira eröltetett volt amikor "Bebére" rászámoiltak.
Bekap egy pofont, majd a a bíró elszámol hétig, (nem akarták
Hálivudiasra venni a figurát emiatt nem 9 és félnél ált meg), egyértelmű
volt hogy semmi baja, már ment volna ütni Kozsó fejét (vagy a tökét),
de a shownak mennie kellett, attól fügetlenül, hogy azokat az ütéseket
még egy ötéves gyerek is röhögve bírta volna.

© andi1025válasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-28 17:42:00 (43)
Hát a Mónika meg a Balázs egy nagy szar, pedig a Balázzsal semmi bajom csak nagyon átvették ezeket a szerencsétlen állandóan ismétlődő témákat folyton tele van leszbikusokkal, buzikkal, meg szerelmi háromszögekkel, hát kérdezem én kit érdekelnek ezek, ha nagy ritkán nyugodtan leülök a tv elé akkor szeretnék olyan műsorokat látni amik értelmesek de úgy látom erre nem sok az esély

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-26 17:14:45 (42)
Egyébként tegnap a Mónikát akartam megnézni, de csak az elejét kaptam el, nem jutottam el a végéig.
Ööööööööö.... hú, annyira érdekes volt, hogy bizonyisten, nem emlékszem, mi volt a téma... :)
Aztán este megnéztem a Showdert. Itt lentebb írta kImMel, h ez az egyetlen normális műsor: ezzel egyetértek. Mintahogy azzal is, hogy a színvonala ennek is romlik.
Én régen nagyon bírtam Fábryt, pláne addig, amíg nem volt állandó műsora. Nem mintha nem lenne így is jófej, csak szerintem bármilyen (jó) műsort elront, ha túlé gyakran megy. Na ezzel is ez a baj. Mivel gyakran megy, egyre inkább hasonló poénokan nyomnak, és sajna egyre gagyibb vendégeket hívnak.
A tegnapi részben szerintem jó volt a bevezetés (általában a "humor bonbonok" jól szoktak sikerülni), aztán sajnos jöttek a vendégek. Csapó Gábor olyan volt, mint vártam, semmi extra, bár nagyon jófejként konferálták fel. De hálistennek rá nem pazaroltak túl sok időt. Aztán jött a vicces rész: a Sztárbox résztvevői! Persze nem ők voltak viccesek, hanem az, ahogy a műsor jellegét mintegy átjárta a butaság szelleme, amint beléptek: Majka, Anettka, Tünde (ő volt a "kedvencem", Fábry majdnem annyira hülyére vette, mint anno Baló Júliát...:), Kozsó (az egyetlen ember, akit TÉNYLEG meg tudnék ölni. Asszem ők voltak, meg Kokó. Azt leszámítva, hogy Fábryn mennyire érződött, hogy kínlódik, hogy ilyen mély színvonalon kell bezsélgetést imitálni, egyáltalán nem volt szórakoztató. Annyira buták és semmitmondóak voltak, hogy az hihetetlen. Fú, el se hiszem.
Jaj, a következő vendéget viszont bírtam. Valami nő volt, valami etikett-protokoll tanácsadó. Na, ő jófej volt, szántak is rá kb. 2 percet... :( Pedig őt annyira kellemes volt hallgatni, hogy nem is értem, hogy hívhatták meg a csatornához. Na jó, azért ebben a műsorben vannak érdekes vendégek, csak kár, hogy elvétve... Ő ilyen volt.
Szívünkben őrizzük emlékét.
(Bevallom a legvégén Somló Tamás legújabb slágerét már nem vártam meg.)

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-26 17:03:03 (41)
A Balázs Showról csak annyi élményem van (nem személyes), hogy egy ismerősömet akarták belerángatni a haverjai, mert egy csajt megkerestek a sulijában a műsorkészítők, hogy kéne beszélni erről meg erről a témáról, és amikor bement, kiderült, hogy egy volt fickója akar neki szerelmet vallani. Szóval, nem minden kamu teljesen, bár én ezen meglepődtem!
De olvastam már egy e-mailt, ami körlevél volt, és egy csaj azt írta benne, hogy most kezdett a Balázs sóban dolgozni, és megbízták, kertsen szereplőket és felkért mindenkit, aki segteni tud, hogy ha van téma, akkor írjanak vissza. Ennyit az érdekes, ötletes műsorokról.
[előzmény (39)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-26 15:25:01 (40)
és ott sem adtak szeszt? :)
[előzmény (37)]

© Placekválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-26 13:47:09 (39)
Remélem nem sokára jön Cickány is, kíváncsi leszek az övére!
:)

© Placekválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-26 13:46:24 (38)
Na, hogy betartsam ígéretemet objektívan fogok írni a tegnapi Balázs showról. Valhogy, kibaszott nehezen de végig bírtam nézni.
Témája: (nem tudom teljesen pontosan ídézni) Sokkal öregebb az élettársam!

Nehezen tudok objektívan írni mivel alapból kollektívan útálom az efajta műsorokat!

A célközönség: (figyeltem a közönség összetételét) durván 15-30 év közötti egyének!
Téma: (Csak az agytalan gyökereket érdekelheti az ilyen!) Azonban a közönség feltűnően jól szórakozott ( vagy volt színpadmester, bár kötve hiszem, sajnos)
A szerplőket nem fogom részletezni, mert már így is kezd hányingerem lenni!

Hát nagyon röviden ez lenne, bár ez egyáltalán nem objektív. Na mind1, ez van! Az viszont bizti, hogy ilyet nem csinálok többet!

© Punkerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-26 08:37:35 (37)
Én 10 rongyot kaptam volna a Claudia show-nál.
[előzmény (23)]



Elejére << Előző < 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 > Következő >> Végére