Punk Portál >> Fórum >> Összes téma >> nufan
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
no use for a name

Elejére << Előző < ... 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 > Következő >> Végére

© Buster Bluesválasz erre | adatok | e-mail - 2005-09-03 14:11:55 (143)
oh. akkor majd ezután kedvesebb leszek hozzá;))
[előzmény (141)]

© Espválasz erre | adatok | e-mail - 2005-09-03 12:09:42 (142)
Életem egyik legnagyobb koncertélmenyei közé sorolom a keddi Nem Mind 1, Fürgerókalábak, Useless I. D. és NO Use For A NAme koncertet.
Aszthiszem hogy a magyar zenekarok is kitünően játszottak és érdemes őket is megnézni ilyenkor és bulizni rájuk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Hajrá!!!!!!

© AntiChrisWagonválasz erre | adatok | e-mail - 2005-09-03 10:34:29 (141)
hehe....sztem localhero huga volt az...
[előzmény (137)]

© keseválasz erre | adatok | e-mail - 2005-09-03 00:29:31 (140)
Én csak ahoz szólnék, hogy mi TRENDY és mi nem.
Nekem az a véleményem, hogy aki ott volt és általad trendinek van nevezve azok többsége szerintem nem az idén kezdett el így öltözködni, hanem legalább 2-3 vagy több éve ilyen ruhát hord...ebből következik, hogy ők nem tehetnek arról, hogy a divat utolérte őket és idén már ez számít TRENDY öltözködésnek , ugyanis tavaly még mást neveztünk TRENDYnek!!!
Ha tavaly lett volna a koncert nem lett volna benne ez a kifejezés a beszámolóban...SZERINTEM!!!

© uniformchoiceválasz erre | adatok | e-mail - 2005-09-02 23:07:34 (139)
Ne te magyarázd már el mi a punk-rock!!!
Amig olyan bandák munkásságát sem ismered mint a Social Distortion
addig NEKED ne legyen már véleményed és föleg ne kritizáljál már olyan zenekart aki már akkor ezt a zenét játszotta amikor te még az első Green Day videoklippre verted a farkincádat!!!
Te se a Circle Jerks kapcsán ismerted meg a műfajt.
Ja és nem kötelező BPRNR rendezvényekre járni,ha zavar a sok trendi fiatal és és a jó hangtechnika és a méregdrága koncert terem!!!
Akkor járjál továbbra is PICSA és társainak a koncertjeire meg a Rocktogon szintű helyekre,ahol az ember kedve még egy jó zenekartól elmegy annyira siralmasak a körülymények.
Még valami ha már veszed a bátorságot és van pofád minősíteni többszáz kölyköt akiknek valószinű egy jó estét szereztek a Zoliék akkor hagyj mondjak már pár jellemző jelzőt rólad is!
EGY IGÉNYTELEN ,TEHETSÉGTELEN LÚZER VAGY !!!
Köcsög!!!

[előzmény (107)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2005-09-02 19:08:56 (138)
de figyelj!ha neked nem jo semmi sem akkor te lejársz koncertekRE,föleg ha hangsulyozod hogy MÁR KINÖTTÉL EBBŐL...HMM??
[előzmény (135)]

© Buster Bluesválasz erre | adatok | e-mail - 2005-09-02 17:05:17 (137)
miért is kérdezed? remélem semmi rosszat nem szóltam...
[előzmény (136)]

© localheroválasz erre | adatok | e-mail - 2005-09-02 16:58:26 (136)
akkor rendben vagyunk...;)
[előzmény (131)]

© Buster Bluesválasz erre | adatok | e-mail - 2005-09-02 16:17:06 (135)
figyu, ez ugyanaz, mint mikor a fórumba ír vki olyat, ami neked nem tetszik: senki sem kötelez, h elolvasd. és ha engem érdekel egy zenekar, a lesújtó kritika ellenére sem hagynám ki. most volt szerencsém először látni a NUFAN-t és a DH-t is, viszont ennyi pénzért újra csak az utóbbira mennék el, azt hiszem. ok, más műfaj, de tényleg hitelesebb volt, és ami fontos én úgy láttam, a DH élvezte a bulit. szóval nem mondom, h egyetértek a kritikával, de azért nem teljesen alaptalan.

© válasz erre | adatok | e-mail - 2005-09-02 16:15:19 (134)
ok igaz
[előzmény (133)]

© Jasterválasz erre | adatok | e-mail - 2005-09-02 16:07:55 (133)
Nem akarok beleszólni ebbe a magasröptű vitába, csak egy tanácsot szeretnék adni:mindenki követ el gépelési hibákat Gergő(bár van akinek a helyesírása is szar), de mielőtt rákattintasz az "elküld"re, léci olvasd át az írásod, mert őrjítő, amiket írsz...
Sorry az off-ért...
[előzmény (132)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2005-09-02 15:53:25 (132)
figyel ha ő minösitheti az embereket akkor szetm én is,vagy bki más...de a lényeget chris leirta ugy gondolom...nem mindig jo negativnak lenni mint dan!elvileg ez 1 oda vissza reklám h leirja a kritát az adott bulirol...csak hogy ha én nem lettem volna ott és csak a beszámolot olcasom akkor azt hiszem h 1 ultra gáz buli volt és ha jön a következő ilyen nagy zenekar akkor lesemegyek mert biztos nagyképüek,sablon bulit adnak és tök égö h roadjuk van..érted?és nem igazán olvastam még dantöl pozitiv kritikát...max 1-2 általa kedvelt zenekarrol..ha+ennyire nem élvezi már koncerteket és ő már kinött ebböl(ami sztem kibaszott gáz)akkor minek jár le????
[előzmény (131)]

© Buster Bluesválasz erre | adatok | e-mail - 2005-09-02 15:45:24 (131)
semmi gond nem volt vele, éppen ellenkezőleg;)

egyébként még annyit, h inkább nézek Danra, mint Gergőre, ha már választani kell. meg arra, h mit írt le, ne az legyen már a válasz, h "hogy nézel ki"...
[előzmény (130)]

© localheroválasz erre | adatok | e-mail - 2005-09-02 13:05:27 (130)
mi volt vele a gond?
[előzmény (114)]

© Dr. Gonzoválasz erre | adatok | e-mail - 2005-09-02 12:49:29 (129)
láttam egy casualties koncertfelvételt!azért azon is voltak "trendi kölkök", pedig a casualtiest én egy elég hiteles punk bandának tarom, mongyuk azon a koncerten kurva sokan voltak, lehet emiatt, de mindenesetre itt is kimerülteg lökdösődésben a srácok...

DAN! szerinted milyen ruhában kell menni egy punk koncertre???

egyébként sztem a legpunkosabb dolog lenne pucéran menni, mégsem jár senki úgy.(eltekintve egy - két kivételtől, bár ezek főleg az előadók: pl:az öreg GG az isten nyugasztalja)

© válasz erre | adatok | e-mail - 2005-09-02 12:35:39 (128)
gyereken
[előzmény (126)]

© Dr. Gonzoválasz erre | adatok | e-mail - 2005-09-02 12:24:28 (127)
így igaz!
[előzmény (122)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2005-09-02 11:43:23 (126)
istenem nehogymár 1 DAN gyerek kiakadtok......hát csak rákell nézni heheheheeheheehee(na ezzel +int magamra haragitok pá katonát ehehe
SZÁNALMAS!!!!!!!!NEKI AZ ÉLET FÁJ!

© ikszZsoltiikszválasz erre | adatok | e-mail - 2005-09-02 09:11:46 (125)
Utólagos engedély megadva:)
[előzmény (120)]

© ikszZsoltiikszválasz erre | adatok | e-mail - 2005-09-02 09:11:26 (124)
"Lehet, hogy Dan ahogy ő fogalmazott, ebből már kinőtt, én örülök, hogy
én NEM!!!"

Végre valaki megfogalmazta! Addig jó, amíg nem növünk ki belőle!

Mégegyszer gratula a bulihoz, aztán majd valahol, valamikor..:)
[előzmény (122)]

© andikaválasz erre | adatok | e-mail - 2005-09-02 08:52:23 (123)
Végre egy hiteles beszámoló:)
Hogy miért? Talán, mert ebből az derült ki, és az köszön vissza, hogy a közönség hogyan érezhette magát a bulin. A másikból viszont csak azt tudhatjuk meg, hogy egy ember hogyan érezte magát, ami egyrészt kiszámítható volt, másrészt nem irányadó, és nem is érdekel.
[előzmény (120)]

© Chrisválasz erre | adatok | e-mail - 2005-09-02 08:47:02 (122)
Dan beszámolóján én sem lepődtem meg, bár nem értem!
Szerintem óriási buli volt! Nekem nagyon nagy dolog volt, hogy a NUFAN előtt
játszhattunk, mivel az ő zenéjük hatására létezünk mi is.
Lehet, hogy ez pop punk, vagy lehet bárminek nevezni, engem hihetetlen nagy
energiával tölt fel. Igen, ez egy zenei műfaj, igen, itt trendi arcok vannak,
mint ahogy én is ezek szerint az vagyok. Dan is tudja, hogy '97 előtt én sem
ilyen zenét hallgattam, sőt, rengeteg punk koncerten együtt voltunk, és 97
óta én is divatból hordok ilyen ruhát, hallgatom ezt a műfajt.
Ez az egész punk, punk-rock hihetetlen kis réteg, és szerintem nincs
szükség ilyen fajta lefikázásra. Akár lehetne olyan szemmel is nézni a
dolgot, hogy nem a discoban drogoznak azok a trendi arcok, akik lejöttek, hanem
élő zenét hallgatnak, jól hangosított helyen, akár lightosan pogozva, vagy
mozdulatlanul, alig megizzadva! Szerintem ha kimész Bécsbe, ott is ilyen
trendi srácok és csajok vannak akár NUFAN koncerten is, csak ott többen.
Szerintem a koncert beszámolónak a zenekarok által előadott hang, és
látványbeli BESZÁMOLÁSRÓL kéne, hogy szóljon, és nem arról,
hogy ki hogyan van felöltözve, milyen lánc lóg az oldalán, hogyan van
levágva a haja, ill. hogyan kéne viselkednie. Utána esetleg el lehet mondani a személyes véleményt, de helyette nem kéne.
Lehet, hogy Dan ahogy ő fogalmazott, ebből már kinőtt, én örülök, hogy
én NEM!!!
Egyszóval nagyon jó koncert volt, és remélem nagyon sok hasonló banda jön
még hazánkba!

Nem Mind 1
Chris

© THRASHERválasz erre | adatok | e-mail - 2005-09-02 08:36:46 (121)
Ez az!!!Yeah!
[előzmény (120)]

© GregGválasz erre | adatok | e-mail - 2005-09-01 23:03:12 (120)
Zsolti barátom is írt egy beszámolót (az sthc fórumra), utólagos engedelmével bemásolom ide, legyen egy kis pozitív kritika is:)

Tegnap volt Nem Mind1, FRL, Useless ID és No Use for a Name az A38-on. Aki szereti bármelyik zenekart, főleg a külföldieket, az verje a fejét a falba, mert nem akármiről maradt le. Nem Mind1-éket még sosem láttam ilyen jó formában, fél órát kaptak, de azt fantasztikusan végigdarálták, jól válogatták a dalokat, nagyon jól szóltak, és persze továbbra is jó arcok. Az FRL-t nem bírom igazán, de a rajongóik biztos elégedettek voltak, bár a dobos teljesítménye negatív kritika tárgya lett Ócsi koma részéről. Amúgy hozták a szokásos show-t. Rajtuk kezdett igazán megtelni az addig kb. félig teli terem. Aztán jött a Useless ID? akik Izraelből érkeztek (ment is koncert előtt a fedélzeten a jó kis klezmer), és MXPX -szerű punkzenében utaznak. Angolul nyomják, de meghallgatnám őket héberül is:D. Na, szóval őket idáig egyszer hallottam, egyetlen dalt, ami nem hatott meg igazán. A koncertben viszont egészen kellemeset csalódtam, nagyon jól zenéltek, nagy beleéléssel, és volt egy csomó jó zenei megoldásuk is. Picit túlsúlyban voltak a vidám dalok, mondhatná a kritikus, ha kötözködni akarna. Egyébként nagyon szimpatikus srácok, élvezték a bulit, és a közönség is bejött nekik. Tőlük kaptam a buli végén dobverőt, jupíí no.1. És aztán, akik miatt igazából elgurultunk tegnap Pestre, a NUFAN. Ők a teljes felszerelést átpakolták a színpadon, de nem vett sok időt igénybe a művelet, mert mint azt Chris (NM1 ének-gityó) a buli előtt elmondta, már nyitás előtt beállították a cuccokat. Gergővel a színpad legelején, szinte pont középen foglaltunk helyet, úgyhogy a kilátásra nem volt panasz. Jópofa tüc-tüc introra vonult be a csapat, a közönség persze megőrült , a combcsontomat először akarta kettétörni a sínpadon végigfutó vascső, amit a nyitó Invincible alatt még többször is "megkísérelt." Amúgy jó kis slágerparádé volt a buli, volt Intrenational You Day, Dumb Reminders, Friends of The Enemy, For Fiona, Why Doesn't..., Savior, stb. A NUFAN nagyon hengerel élőben, és nem is csak azért, mert jól zenélnek, hanem mert egy hihetetlenül szimpatikus társaság, nagyon közvetlenek, kitartják nekünk a mikrofont, Mike, a basszer felteszi a lábát egy első sorban lévő srác vállára, és úgy nyomja Steve Harrisesen. Volt olyan is, hogy egy Ramones polós srác felment a színpadra, erre nem hogy a road-ok leszedték volna, hanem a banda elkezdett egy Ramones dalt játszani, majd az énekes Joey Ramone-ként mutatta be a srácot. Az egyik dal alatt Tony Sly letette a gityóját, elindított egy "hey-hey-hey" kántálást, majd lejött a színpadról, és végigsétált a közönségen. Gergőnek személyesen adott pengetőt. Volt mókás impró is, amely végén nem gyenge basszusszólót hallhattunk, Gergő viccesen meg is jegyezte Matt-nek, hogy ez volt a legjobb dal, amit valaha hallott, ami nagyon tetszett a basszernek, vette is a poént. Az utolsó, Useless ID énekes segítségével előadott dal alatt Tony odaadta a mikrofont a közönségnek, hagy' énekeljenek helyette. Végig ment a stage dive, Matt szabályosan az első sor képébe nyomta basszgitárját, végig dumáltak a közönséggel, ment az ugrálás, szemmel láthatóan nagyon jól érezték magukat. Elég sokat is játszottak, de egyszer persze ez a buli is végetért, és levonult a banda. A közönség 95%-a hazament, mi azért maradtunk, és nem bántuk meg, következett az este azon része, ami miatt ez biztosan életem egyik legynagyobb koncertélménye marad, kijöttek a srácok az öltözőből, és az ott maradt kevéske rajongóval töltöttek pár percet. Volt persze autogram osztás, kaptam dobverőt, de ami talán a legjobb, beszélgethettem a tagokkal, főleg Matt-tel. Nagyon szívesen beszélgetett bármiről, ment a kölcsönös oltogatás, mutatott nekünk Vodka-Red Bull-os trükköt, vette a fáradtságot, és megtanulta kiejteni a nevemet; megdumáltuk, hogy megyünk a ZP-be nácikat verni, stb. Nem tudom, hogy minden este ezt csinálják-e, de nagyon barátságos volt a srác, és nem győzte mondogatni, hogy mennyire jól érezték magukat. Ami a legjobb az az, hogy az egésznek nem "rajongók faggatják a 'sztár'-t" jellege volt, hanem egy igazi kötelen laza haverkodás ment. Éles szememmel (...) kiszúrtam, hogy Rory, a dobos, egyik crash-ét gyakorlatilag tönkreverte, mint megtudtam tőle, 3 helyen repesztette meg. Kértem, hogy adja nekem, ha már úgyis rommá verte, de sajnos a szponzor csak cserébe ad új tányért. Rajta is látszott, hogy nem csak pózból jó fej. Ezek egyébként biztosan apró részleteknek tűnnek, de higyjétek el, nekünk, akik ott voltak, tényleg sokat jelentettek. Az ő szintjükön ez már közelről sem "alap". El sem tudom mesélni rendesen, de azért remélem nagyjából értitek, miért volt nagy élmény.

© Buster Bluesválasz erre | adatok | e-mail - 2005-09-01 20:27:58 (119)
könnyen lehet.:P

© Davefxválasz erre | adatok | e-mail - 2005-09-01 20:07:46 (118)
én is ezt mondom, akkor lehet, h egyet értünk?:)
[előzmény (116)]

© Buster Bluesválasz erre | adatok | e-mail - 2005-09-01 20:04:27 (117)
nemtom, melyik a jobbik eset:P
[előzmény (115)]

© Buster Bluesválasz erre | adatok | e-mail - 2005-09-01 20:03:29 (116)
talán azon ütköztem meg egyedül a beszámolóban, h "nem kell nekünk a jó hangzás". bevallom őszintén, a felvételekből is szeretem azokat, ami jól szólnak, és pl. Szigeten eléggé utáltam, h minden botrány szarul szólt. az ember igenis hangolja azt az egy gitárját, amin játszik, legyen hiteles, de még sosem gondoltam egy koncerten sem, h "ez túl jól szól, minek?!"...
[előzmény (111)]

© gYiKválasz erre | adatok | e-mail - 2005-09-01 19:59:31 (115)
tuti csak halandzsázott végig... :-)))
[előzmény (114)]

© Buster Bluesválasz erre | adatok | e-mail - 2005-09-01 19:58:02 (114)
ezek után már csak annyit kérdeznék, ki volt a kislány, aki a lépcsőről végig fényképezett (és úgy láttam elég sok szöveget meg is tanult;) ) DanceHall Crashers pólóban? ;))



Elejére << Előző < ... 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 > Következő >> Végére