Punk Portál >> Fórum >> Összes téma >> Hírek az új témákról
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
Itt megtalálod, hogy hova kerültek a témák innen

Elejére << Előző < 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 ... > Következő >> Végére

© válasz erre | adatok | e-mail - 2005-12-20 11:01:42 (429)
szóval szerinted nem természetellenes? magyarul egy természetes dolog? /nem az a kérdés, hogy elítélendő-e, hanem az, hogy természetellenes-e/
[előzmény (425)]

© csabeekaválasz erre | adatok | e-mail - 2005-12-20 01:40:07 (428)
"Én úgy gondolom, hogy nekem ezzel szemben egyre inkább van rálátásom a dolgokra, s ebben az, hogy valaki meleg e vagy sem, egyáltalán nem központi kérdés, mert nem múlik rajta semmi."

Ha nem központi kérdés miért irod be az adatokhoz hogy buzi vagy? Miért nem pl. meleg oldalon keresel barátokat közös sáros vaduláshoz? Most nehogy azt mondd hogy azt vártad hogy majd mindenki egyből a haverod akar lenni.

"Érdekes, keleti, lábszagú és reménytelen. :-))) Még két generációnak ezek szerint ki kell halnia, de legalább ezt is tudjuk."

Gratulálok ha pár hozzászólásból neked sikerült lemérned az egész kelet-európai térségnek a hozzáállását a buzikhoz.

"Hál' Istennek az én életemben sokkal több öröm, elfogadás, megértés és kultúra van, mint a Tiétekben. "

El tudom képzelni mekkora kultúra lehet a sárban a bakancsot a farkadra húzni. Mellesleg ebblő Te már képes vagy lemérni, ráadásul az interneten keresztül hogy bárki életében mekkora öröm, elfogadás, megértés, esetleg kultúra van? Ehhez csak gratulálni tudok, igazi modern, nyugati gyerek vagy!

"Miért féltek ennyire a buziságtól ? "

Ki fél tőle? A többiek nem hinném hogy félnek, engem nem is érdekel voltaképpen ez a buzizós dolog, mivel mindenki azt csinál az ágyban, és azzal akivel akar. Csak már megint az az érdekes, hogy az ilyen vitákat valahogy mindig a buzik kezdik, hogy ők márpedig most megakarják mutatni hogy mennyire jó buzinak lenni.

"Vagy nektek életetek összes tartalma az, hogy hál'Istennek nem vagytok buzik ? "

Ezt is csak a buzik szeretnék, ha ennyit foglalkoznának velük, hogy mindenki arra gondoljon hogy de jó hogy nem vagy az....Hidd el az emberek nagy többsége leszarja ezt, mert van más dolga is hogy azon gondolkodjon naphosszat, hogy fúj de undorító buzik stb, stb.... Azért ennek ekkora jelentőséget ne próbálj beállítani. A felvonulásokkal is csak az emberek ellenszenvét szerzitek meg semmi mást. Próbáltok valahogy a közzéppontba kerülni, de ez nagyon kevés hosszútávon.

Szerintem nem kéne az embereknek úton-útfélen hangoztatniuk hogy melyik nemhez vonzódnak, mire gerjednek, mi a vallásuk, mik a politikai nézeteik. Max azzal megosztani akire tartozik(barátok, ismerősök, család, stb.)
Szóval szerintem szerencsés lenne ha esetleg inkább meleg site-okon próbálkoznál. Tőlem csinálhatod nyugodtan, elmehetsz pl. hippi fórumra, de azok szerintem még roszabbul fognak reagálni. Szerintem jobban tennéd, ha ott keresgélnél barátok után ahol van rá esély hogy nem csak az utálatot kapod az arcodba. Az neked is jobb, meg mindenki másnak. üdv!

© Mudmanhuválasz erre | adatok | e-mail - 2005-12-20 00:28:12 (427)
Pontosan az történik, ami jelenlegi agyi fejlettségünk alapján várható. Érdekes, keleti, lábszagú és reménytelen. :-))) Még két generációnak ezek szerint ki kell halnia, de legalább ezt is tudjuk. Majd 2040-ben, talán.
Üdvözlök mindenkit a legnagyobb jóindulattal. Hál' Istennek az én életemben sokkal több öröm, elfogadás, megértés és kultúra van, mint a Tiétekben.
Sajnos szegények vagytok, és ha heteróként ezen a szinten áll bármihez a viszonyulásotok is, lehettek bármilyen macsók, sajnos nem vagytok képesek többre, mint az állatok. Baszni a medvefóka is tud, és ha a hetero életérzés számotokra kizárólag az, hogy ki hogyan hány csajt kúr meg, illetve hány faszt szerez magának (ha nő adott esetben), akkor fogalmatok sincs a dolgok lényegéről. Nem tudtok szeretni és elfogadni. Baszni igen, dehát ez tartalomnak aligha nevezhető.

Én úgy gondolom, hogy nekem ezzel szemben egyre inkább van rálátásom a dolgokra, s ebben az, hogy valaki meleg e vagy sem, egyáltalán nem központi kérdés, mert nem múlik rajta semmi.
Vagy nektek életetek összes tartalma az, hogy hál'Istennek nem vagytok buzik ?

Miért féltek ennyire a buziságtól ?
Vagy általában féltek mindentől, ami ne adj Isten eltér a megszokottól ?
Vagy netán kényszerképzetek határozzák meg életeteket ? Egy buzinak ilyennek kell lennie, tehát ilyen, ha buzi ? :-))))
Netán az élet legtöbb területén voltaképp feltételezésekből levont áltanulságokkal operáltok ? :-)))

Ezek szerint pl. bajosan tudtok igazán örülni bárminek is, hiszen ahhoz már bizonyos bonyolultság kell. Válaszaitokat látva erről jelenleg aligha beszélhetünk. Ezzel az IQ-val lehet, hogy szeretni tudtok egy puncit, de a NŐT aligha.

Most pedig felhívom a barátnőmet, szexelünk egy jót és utána elviszem vacsorázni - vagy már reggelizni.
Közben beszélgetünk. Nem okvetlen a szexről. Újdonság, ugye. :-))))))

Ostobák. :-)))))

© zs_tválasz erre | adatok | e-mail - 2005-12-19 23:29:09 (426)
gondold át még párszor te is.
[előzmény (424)]

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2005-12-19 22:23:48 (425)
te vagy termeszetellenes
[előzmény (424)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2005-12-19 21:27:41 (424)
nem, a homoszexualitás a természetellenes.
[előzmény (423)]

© zs_tválasz erre | adatok | e-mail - 2005-12-19 18:23:18 (423)
1. természetellenes? és mi lenne természetes? tán az, ha egy srácnak csak azért kéne "megjátszania", hogy hetero, hogy a környezete elfogadja?

2. a down-kórosok (o-val) messze nem kell hogy szembesüljenek olyan ellenszenvvel, mint a melegek. már eleve az, hogy a két jelenséget megpróbálod összevetni, elég konkrétan vetít fényt arra, hogy debil vagy, úgyhogy gondold át mégegyszer a dolgot.
[előzmény (402)]

© Horst Fuchsválasz erre | adatok | e-mail - 2005-12-19 17:08:31 (422)
vártad
[előzmény (421)]

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2005-12-19 15:34:00 (421)
nem csodalkoztam
[előzmény (420)]

© KajbaszXXXválasz erre | adatok | e-mail - 2005-12-19 14:15:50 (420)
Hát félreérthetetlen szerintem, úgyhogy ne csodálkozzon az, aki ilyet hord.
[előzmény (419)]

© csabeekaválasz erre | adatok | e-mail - 2005-12-19 14:07:16 (419)
ellöktem a picsába, azt jobbnak láttuk ha inkább a másik oldalon próbálkozunk.
bár az analficken sapkát biztos utalásnak vették:)
nade ne offoljunk.
[előzmény (417)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2005-12-19 14:06:01 (418)
nyakon köll baszni amolyan magyarosan!
[előzmény (417)]

© csabeekaválasz erre | adatok | e-mail - 2005-12-19 14:04:02 (417)
ez nem negatív, én kurva jót röhögtem:))
bár utána a benyálazott újjával a cickóm próbálta simogatni, az kevésbé volt mondjuk vicces!
[előzmény (416)]

© Rich_Kid_On_LSDválasz erre | adatok | e-mail - 2005-12-19 14:02:32 (416)
úgylátszik mindenkinek van valami negatív élménye "azokkal" kapcsolatban. azért ez nem lehet véletlen. rühes köcsögök!

© csabeekaválasz erre | adatok | e-mail - 2005-12-19 13:56:05 (415)
Hát Dan analficken sapkája miatt, letolta egy gyerek Bad Religion előtt a gatyáját, kifeszítette a segglyukát, és neki akarta nyomni Dannak, akkor ellöktük, és távoztunk a környékről:D

© Rich_Kid_On_LSDválasz erre | adatok | e-mail - 2005-12-19 13:55:21 (414)
az csak álom, nem kell komolyan venni.
[előzmény (413)]

© KajbaszXXXválasz erre | adatok | e-mail - 2005-12-19 13:52:35 (413)
És legalább elpattantál álmodban?
[előzmény (412)]

© Rich_Kid_On_LSDválasz erre | adatok | e-mail - 2005-12-19 13:51:51 (412)
hát érted valami feszkón voltam, kicsit kiütve alukáltam egy padon, azt erre keltem fel. azóta tiltó listán van nálam a kannás.

© válasz erre | adatok | e-mail - 2005-12-19 13:47:08 (411)
és utána tudtál járni?
vagy mit értesz az alatt, hogy "olyat"?:)
ha mondjuk engem speckó egy buzi elkezdene fogdosni, akkor a rohadék anyja kezdheti intézni a temetését.
amúgy alapból nem zavarnak a buzik, csak akik hirdetik magukról. azoknak sortűz kíméltelenül.
[előzmény (409)]

© KajbaszXXXválasz erre | adatok | e-mail - 2005-12-19 13:45:23 (410)
Mi az olyan? Fogdosott?! Amúgy én sem állom az ilyesmit! Fogdossa a fekákat, azoknak úgyis nagy a lőcsük!
[előzmény (409)]

© Rich_Kid_On_LSDválasz erre | adatok | e-mail - 2005-12-19 13:43:09 (409)
basszátok meg én is gyűlölem a köcsögöket. nyáron is "egy" elkezdett velem "olyat" csinálni erre kajak elhánytam magam. de komolyan nem is erőltettem és még rosszat se ettem előtte, mégis jött az epe. de most érted az arakno fóbia se gáz, egyszerűen a jóisten ilyennek teremtett.

© Charriereválasz erre | adatok | e-mail - 2005-12-19 12:35:07 (408)
"agyontolerált szélsőségek"
[előzmény (407)]

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2005-12-19 12:21:54 (407)
homofob vagy, nincs mit ervelni
[előzmény (406)]

© Charriereválasz erre | adatok | e-mail - 2005-12-19 12:01:31 (406)
ahelyett h beszólsz érvelj
[előzmény (404)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2005-12-19 11:03:49 (405)
"vérbeli punk, akinek lételeme a kosz"
anyád!
[előzmény (397)]

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2005-12-19 11:02:46 (404)
gratulalok
[előzmény (400)]

© Charriereválasz erre | adatok | e-mail - 2005-12-19 10:55:57 (403)
http://www.punkportal.hu/forum/forum.php?id=punkportal&cat=5&topic=965
folytassuk itt

© Charriereválasz erre | adatok | e-mail - 2005-12-19 10:53:20 (402)
Alapvetően természetesellenes, tehát betegség szerintem. Nem mondtam, hogy jobb, vagy rosszabb bármelyikük is, mint egy normális beállítottságú ember. A dawn-kórosok mért nem járnak ilyen felvonulásokra? És az mért nem trendi akkor? Ha egy buzi hirdeti magáról, hogy buzi, pláne ha meg akar győzni, hogy ez jó, akkor két kurva nagy rúgást érdemel a szájába..
[előzmény (401)]

© csabeekaválasz erre | adatok | e-mail - 2005-12-19 10:41:54 (401)
én nem vagyok biztos hogy betegség ha valaki buzi lesz. érted számos dolog miatt alakulhat így, gondolom nem kell ecsetelnem.
de amíg tényleg az eflogadásukért, olyan fesztiválokat szerveznek amik a másságukat hirdetik, én nem tudom komolyan venni őket.
bár nagy részük nem ilyen de sokak oda vannak már a meleg büszkeség napjáért...és azt akarják hogy ne kezeljék őket másként.úgy hogy hirdetik hogy mások(holott szerintem a buzi is ember, és egyáltalán nem jobb vagy roszabb mint egy hetero.)
[előzmény (400)]

© Charriereválasz erre | adatok | e-mail - 2005-12-19 09:31:12 (400)
én addig tolerálom a buzikat, amíg nem hirdetik a betegségüket. téged nem tolerállak te beteg fasz takarodj a kurva anyádba
[előzmény (397)]



Elejére << Előző < 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 ... > Következő >> Végére