Punk Portál >> Fórum >> Összes téma >> Hírek az új témákról
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
Itt megtalálod, hogy hova kerültek a témák innen

Elejére << Előző < 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 ... > Következő >> Végére

© Charriereválasz erre | adatok | e-mail - 2005-12-20 22:20:01 (460)
:D megbaszol? :D

nem biblia. természet. férfi-nő, nő-férfi. nem pedig férfi-férfi vagy nő-nő. ezen nem igazán tudok mit magyarázni.

tényleg mindenki azt bassza akit akar, vagy tud, de nekem ne kelljen azt gondolnom, hogy ez jó, természetes, vagy akár több, mert más. ennyi.
[előzmény (457)]

© csabeekaválasz erre | adatok | e-mail - 2005-12-20 22:17:19 (459)
mindenki azzal kupakol akivel akar.
örülj neki, legalább nagyobb a lehetőséged a csajoknál:)
[előzmény (454)]

© zs_tválasz erre | adatok | e-mail - 2005-12-20 22:13:46 (457)
akkor fejtsd ki, légyszíves, mitől természetes egy párkapcsolat? ha jössz a bibliai ökörséggel, megbaszlak :)
[előzmény (454)]

© Charriereválasz erre | adatok | e-mail - 2005-12-20 21:09:09 (456)
győri buzibérenc:)
[előzmény (450)]

© Charriereválasz erre | adatok | e-mail - 2005-12-20 21:07:31 (455)
senki sem beszélt a hetero életérzésről, egyszerűen egy elferdült, torzult jelenségtől undorodunk

te is ilyen trendi buzi vagy, itt írod le, hogy ez "eltér a megszokottól" és lesajnálóan beszélsz a normális beállítottságú emberekről, magyarán azért mert más vagy, már többnek is tartod magad és ez az amiért tényleg egy nagy arconrúgást érdemelnél.
[előzmény (427)]

© Charriereválasz erre | adatok | e-mail - 2005-12-20 21:02:11 (454)
remélem te sem gondolod komolyan, hogy az egyneműek kapcsolata természetes dolog
[előzmény (423)]

© csabeekaválasz erre | adatok | e-mail - 2005-12-20 19:33:18 (453)
látom felfogtad amit Mark irt:)))
[előzmény (451)]

© csabeekaválasz erre | adatok | e-mail - 2005-12-20 19:32:40 (452)
hallod, szerintem ne égesd itt magad tovább. ezt veheted baráti jótanácsnak. ha szerinted minden punk csöves kinézetü, tarajos, bakancsos, akkor levagy maradva kb. 25 évvel.

Gondoltam hogy nagyon élvezed a "vihart", előre tudtam hogy csak ez a szándékod, hogy megtudd milyen reakciókat váltassz ki az emberekből. Gondolom akkor már meg sem lepődtél.

Azt meg felesleges bemagyarázni hogy mindenki mag akarja gyilkolni az összes buzit, mert ez nem így van.

Ha neked minden szóhoz definició kell, akkor sajnálatos helyzetben vagy.
A punkról lehet agyalni, célszerü sokat olvasni róla, zenéket hallgatni, akkor lehet egy szubjektiv véleményed róla. De hogy nem a taréj, a bakancs, meg a kosz jelenti a punkot abban biztos lehetsz! Szavamat adom!
[előzmény (449)]

© Tabisválasz erre | adatok | e-mail - 2005-12-20 18:15:24 (451)
csak azt a buzit utálom aki rám akar mászni mert szerintem én nem vagyok az. a nácikat meg nem csipálom nem jófejek főleg hogy a tiszaújvárosi ügyeletes fasiszták meg akarnak verni
[előzmény (431)]

© Horst Fuchsválasz erre | adatok | e-mail - 2005-12-20 16:54:26 (450)
Kurva unalmas vagy.
[előzmény (448)]

© Mudmanhuválasz erre | adatok | e-mail - 2005-12-20 16:49:49 (449)
Szóval voltaképpen legyen e gay punk topic vagy sem ?
Márcsak azért gondolom, mert egy témánk ugye kifejezetten a "buzi" címet is viseli.

Feltételezhető, hogy a a portál arra való, hogy fórumot nyújtson és kapcsolódási alkalmat teremtsen punkok és punkok között, gondolom én. Ennek ezernyi szála lehet, tk. a zene, a bulik vagy akár a gay vagy hetero orientáció, int az életben is egyébként. Meglehetősen nehéz elképzelni, hogy idehaza csakis hetero, tökéletesen hagyományos, nem fetisiszta punkok léteznek. Ha így van, ez az ország fantasztikus kivétel. :-)))
Az, hogy ezt feltételezni magáról, már annál kevésbé. :-)))

Egyébként ha valaki öltönyben, nyakkendőben, fehér ingben, dezodorhegyekkel naphosszat kizárólag Beethovent hallgat, eszerint tökéletes punk lehet. Hiszen a ruházat, a külső és a stílus nem határozza meg a punkot, ugyebár, mint azt megtudtuk. :-)))
Ekkor viszont nem világos, hogy miért is olyan egy punk külsőleg, amilyen.

Amúgy egyáltalán nem zavarnak a fórum reakciói, sőt élvezem a vihart, ami kialakult a téma körül. Végre egy izgalmas beszélgetés, szerintem valamennyiünknek csak használ, semmi gond azokkal, akik golyót akarnak a fejembe. Jelenleg ez várható el tőlük, abszolut nem gond ez a reakció. Érdekes lesz megfigyelni a későbbi változást, ha lesz. :-)))

Nagyon érdekel pl. hogy miután kinyírtuk az összes buzit, mitől lesz jobb az élet úgy általában. Mert ezt a kérdést is végig kell gondolnunk! A buzi mentes ország. OK, megvalósult.

De mi változik ? :-)))))

És még valami: szeretnék végre egy pontos és hiteles definíciót arról, hogy mi is az a PUNK.(Hiszen, mint megtudtam, közöm nincs hozzá.) Ha ezt valaki itt meg tudja fogalmazni, és pontos definíciót tud adni, előre gratulálok.

Én pl. meleg létemre képtelen volnék meghatározni: mi is az a " buzi".

:-))) Valóban őszinte üdvözlettel, mert legalább az itteni hangok őszinték, igazak és belevalók: MudmanHU :-)))

© válasz erre | adatok | e-mail - 2005-12-20 16:10:25 (448)
nem egészen! körülbelül azt próbáltam közölni, hogy egyszerűen utálom, ha valaki HIRDETI azt, hogy meleg. Ez az ő dolga, az ő élete! Otthon mindenki azt csinál, amit akar, de nekem ne kelljen már végignéznem, hogy két /elvileg/ férfi smárol a 4/6-oson délután 2kor...ne kelljen már nekik melegfelvonulást szervezniük a belváros legforgalmasabb pontján. Ezzel nagyon nagy ellenszenvet váltanak ki az emberekből, és igazából nem értem, hogy ezt mért nem fogják fel. Ugyanannyira tartom hülyének, vagy okosnak a melegeket, mint bárki mást, tehát nem értem, hogy ez miért jó nekik. Mondjuk, hogy ezzel maguk ellen dolgoznak.
Volt szerencsém 2 éve részt venni a melegfelvonuláson /mindenki döntse el, hogy melyik oldalon álltam:)/, és hát ami ott volt...világos, akit nem érdekel, az nem megyoda, emgem viszont érdekelt, hogy mi az isten lehet ott. Tanulságos volt. Bízom benne, hogy Magyarország melegeinek csak elenyésző százaléka olyan, mint akik ott voltak. na mindegy, a lényeg, hogy nem kéne szerintem hirdetni, legalábbis így nem. Egyszerűen nem szeretem, ahogy az ember arcába döngölik, hogy ők melegek. ennyi.
[előzmény (431)]

© KajbaszXXXválasz erre | adatok | e-mail - 2005-12-20 15:14:41 (447)
Látom képben vagy a témában, én sajna nem... :-(
[előzmény (446)]

© Mark Chapmanválasz erre | adatok | e-mail - 2005-12-20 14:22:43 (446)
Ja, végülis ilysmire gondoltam, a helyi szokásoknak megfelelő viselkedés kapcsán. Mármint hogy a hollandoknál elég bedrogozni, a görögöknél viszont a buzulásnak vannak komoly hagyományai. :-)))
[előzmény (444)]

© KajbaszXXXválasz erre | adatok | e-mail - 2005-12-20 13:45:58 (445)
Egy néger.
[előzmény (440)]

© KajbaszXXXválasz erre | adatok | e-mail - 2005-12-20 13:45:28 (444)
?! Ezt nem értem... csak ez jut eszembe róla: "Köcsög görögök"
[előzmény (442)]

© csabeekaválasz erre | adatok | e-mail - 2005-12-20 13:24:24 (443)
Figyi, tőlem próbálkozhat bárki, de a portál szinvonalából már régen kiderült hogy egy ilyen dologból jó nem sülhet ki. És még az igazi faszfejek hozzá sem szóltak a témához....
Hüsker dü, és Boysetsfire: aki elég hülye ahhoz hogy felakasztaná az összes buzit, az nem fog róluk másként gondolkodni csak azért mert, mondjuk a Hüsker dü isten zenét játszik.
A melegekhez való hozzáállás tényleg siralmas, de nem csak a portálon, hanem kb. az egész országban. De ez minden esetben, tehát minden embernél valaemilyen tapasztalaton alapszik, hogy mihez hogy áll hozzá. Engem ez amúgy nem érdekel, hogy ki hogyan áll hozzá akármihez, mert nincs időm ilyenekkel foglalkozni. Viszont sok emberből ellenszenvet válthat ki felvonulnak a buzik, és hirdetik a béna ruháikkal, meg kinézetükkel hogy mennyire király dolog melegnek lenni. Tulajdonképpen engem ez sem zavar, de ne sok jóra számítsanak. Ilyen az emberek hozzáállása. Ezzel meg nem pozitiv irányba fogják megváltoztatni a homokosokról alkotott átlagvéleményt. De nem is lenne ilyen kérdés, ha mindenki azzal tudatná a nemi identitását akire tartozik. Valószinüleg ha én véletlenül letévednék a Kék osztrigába, nem kezdenék ott feltünösködni hogy nektek nem is olyan jó, mert heteronak lenni a legjobb....
[előzmény (441)]

© Mark Chapmanválasz erre | adatok | e-mail - 2005-12-20 13:06:04 (442)
Még jó, hogy nem Görögországban csinálnak ilyen bulikat!
[előzmény (439)]

© Mark Chapmanválasz erre | adatok | e-mail - 2005-12-20 13:05:18 (441)
És ha valaki buzi is és punk is, akkor hol próbálkozzon?

Jópár ilyen példát lehetne hozni, a Hüsker Dü-től a Boy Sets Fire énekeséig (akinek azt hiszem egyébként csak egy ideig volt meleg korszaka).

Mondjuk ez a sárbanfetrengős dolog szerintem is baromság aminek tényleg nem itt lenne a helye, inkább csak az a hozzáállás nem túl szimpi ami úgy általánosságban jellemző itt a melegekkel kapcsolatban.
[előzmény (438)]

© Rich_Kid_On_LSDválasz erre | adatok | e-mail - 2005-12-20 13:05:00 (440)
jó, akkor mostmár akarom tudni, hogy ki szopott le?!
[előzmény (439)]

© KajbaszXXXválasz erre | adatok | e-mail - 2005-12-20 13:01:50 (439)
Külföldön az ember viselkedjen a helyi szokások szerint, ez alap.
[előzmény (437)]

© csabeekaválasz erre | adatok | e-mail - 2005-12-20 12:58:04 (438)
Nekem továbbra is az a véleményem, hogy egy ember nem az alapján lesz jó vagy rossz, hogy buzi, hetero, zsidó, arab, vagy katólikus. Nem mondtam hogy szégyellni kéne, de szerintem ezt így hirdetni tök felesleges, mert ahogy az eddigi példáik is mutatják, csak ellenszenvet vált ki. Nem kell szégyellni, de a saját érdekük hogy emiatt ne utálják őket. De ezzel max azt lehet elérni.
Érted, nem kell titkolni, de sztem ezeket a dolgokat annak kéne a tudomására hozni, akire tartozik.
Szóval tőlem kifejezésre juttathatja hogy a sárban fekve, meztelenül hemperegni a legjobb dolog két kigyúrt testú machoval, mert engem ez totál nem érdekel, de tudtam előre hogy ebből ez lesz. Felesleges ilyen dolgokon vitáznia azoknak akiknek semmi közük hozzá. Szóval szerintem jobb lenne, ha olyan közegben próbálna ismerkedni ahol ez téma lehet, különben addig csak hasonló megnyilvánulásokkal fog szembekerülni. Amitől aztán joggal érezheti magát a lábszagú keleten. De ezt eljátszhatja minden fórumon, ugyanez lesz a vége, ha nem ott próbálkozik ahol kéne. (azért mekkora rím?!:)) Ha teszem azt én meleg vagyok, akkor a meleg oldalon ismerkedek, mert van rá esély hogy találok valakit. Ha én punk vagyok, akkor nyilván nem a nemnemsoha.hu-n akarok nyitni egy Dead Kennedys topikot.
És nem az a baj hogy topikot akart nyitni, én mondtam is hogy megnyitottam volna, hanem az hogy utána egyből kiderült hogy köze nincs itt semmihez. Meg úgyis max anyázásokat kapott volna ott is. Most kell ez?
[előzmény (431)]

© Rich_Kid_On_LSDválasz erre | adatok | e-mail - 2005-12-20 12:54:10 (437)
nemtudom, külföldi kiruccanáson voltunk és nagyon megnyíltunk egymás előtt. beszélgettünk a felnőtté válásról, érzelmekről, múltról, meg, hogy hogy kell tövigkapni a faszt. de, hogy ki mit hogy szeret az már nincs meg, mégiscsak a narkotikumok hazájában voltunk bassza meg.
[előzmény (436)]

© Mark Chapmanválasz erre | adatok | e-mail - 2005-12-20 12:48:43 (436)
Ezek szerint Lóri szeretet "torkozni"? Micsoda képmutató!
[előzmény (435)]

© Rich_Kid_On_LSDválasz erre | adatok | e-mail - 2005-12-20 12:47:24 (435)
figyi lóri, nem te tartottál egyszer kiselőadást a "torkozás" előnyeiről? de különben egyet értek. respekt.
[előzmény (433)]

© Mark Chapmanválasz erre | adatok | e-mail - 2005-12-20 12:44:28 (434)
De kis finnyás vagy, hogy egyem azt az érzékeny papnövendék lelkedet! :-)
[előzmény (433)]

© KajbaszXXXválasz erre | adatok | e-mail - 2005-12-20 12:35:40 (433)
Hát ezek is korcs dolgok te buzibérenc!
[előzmény (432)]

© Mark Chapmanválasz erre | adatok | e-mail - 2005-12-20 12:31:18 (432)
A természetellenes alatt azt érted, hogy nem a fajfentartást szolgálják? Mert ilyen alapon még jópár dologra rá lehetne húzni ezt a jelzőt, például az orális szexre, vagy a "spanyolozásra" is.
[előzmény (429)]

© Mark Chapmanválasz erre | adatok | e-mail - 2005-12-20 12:29:36 (431)
Hát srácok, ez nagyon siralmas amit itt elővezettek. Mondjuk nem túl meglepő, bár azért Csabeekától kicsit többet vártam volna.

Ha jól értem itt senkinek sincs baja a buzikkal, amíg azok azt nem vállalják fel csak titokban azok. Lehetőleg szégyelljék is, ugye? Na, de az, hogy valaki ennek ellenére - vagy éppenséggel pont emiatt - jól érzi magát és ezt akár még kifejezésre is juttatja, az aztán már több a soknál.

Szerintem ha valaki tisztában van a saját szexualitásával, nem hiszem, hogy bármilyen szinten is aggódnia kéne amiatt, hogy ha valaki azt bizonygatja, hogy buzinka lenni a legjobb világon. Special én nem szeretem a pacalt és bármennyire is bizonygatja nekem bárki, hogy az mennyire jó ettől én még nem fogom szeretni.

Amúgy érdekes, hogy mindenki milyen érzékenyen reagált arra mikor az érzelmi életét kritizálták, különösen, hogy előtte volt itt kilátásba helyezve arconrúgástól a sortűzig minden.

De nyugtassatok meg, ugye a nácikat is utáljátok? Elvégre azok is rossz emberek.

© válasz erre | adatok | e-mail - 2005-12-20 11:12:03 (430)
apukám /vagy anyukám/, az egy dolog, hogy én nem szeretem azokat a buzikat, akik mutogatják magukat, és hírdetik minden fórumon, hogy ő a legfaszábbak, meg a legkülönlegesebbek, a tiszta, boldog emberek, akik mosolyognak a világra, és a világ visszamosolyog rájuk.
Felőlem lehetsz buzi, az vagy aminek akarsz akarsz lenni, vagy látszani, legyen itt topikja is a "másságodnak", engem nem ez zavar. Lehet, hogy tök jól el tudnánk dumálni egy pofa sör mellett, DE
nek kezd el hírdetni, hogy mennyire jó buzinak lenni, ne magyarázd meg nekem, hogy mi a jó a buziságban, mert kurvára nem érdekel.
Amiket meg leírtál ebben a hozzászólásodban, abból kiderül, hogy mekkora sutter vagy, és az is, hogy nem én nézem le a buzikat, hanem te nézed le a heterokat.
Ha neked az a buzi-életérzés, hogy gázálarcal a fejeden fetrengsz a sárban meztelenül két másik buzival, akkor vállalom, hogy nekem meg az a "hetero-életérzés", hogy minél több nőt megdugjak.
" Nem tudtok szeretni és elfogadni"----------------ezt a magam és még azoknak a nevében is kikérem magunknak, akik "negatívan" reagáltak a hülyeségeidre.
[előzmény (427)]



Elejére << Előző < 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 ... > Következő >> Végére