Punk Portál >> Fórum >> Összes téma >> Hírek az új témákról
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
Itt megtalálod, hogy hova kerültek a témák innen

Elejére << Előző < 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 ... > Következő >> Végére

© Madafakaválasz erre | adatok | e-mail - 2006-03-10 16:55:48 (490)
a főcím jó az al nem egészen.
[előzmény (489)]

© editválasz erre | adatok | e-mail - 2006-03-10 16:55:02 (489)
Van. Az új témák nyitásának új neve van, csak még nem történt meg az átírás.
Cím: KOS
Alcím: Madafaka játszótere
[előzmény (488)]

© Madafakaválasz erre | adatok | e-mail - 2006-03-10 15:03:33 (488)
van valami hír az új témákról?

© válasz erre | adatok | e-mail - 2006-02-18 17:45:50 (487)
itt kell topicot kérni
http://www.punkportal.hu/forum/forum.php?id=punkportal&cat=15&topic=1148

© Koriválasz erre | adatok | e-mail - 2006-02-18 07:24:13 (486)
A topic címe lenne... Sikoly, az alcím: sötétség városa
[előzmény (485)]

© Koriválasz erre | adatok | e-mail - 2006-02-18 06:10:40 (485)
Hogy félreértés ne essék, küldök szívesen mp3-at a szaerkesztőknek, mielőtt a topicot mgindítanák, hogy ne lenne probléma a zenéjükkel....Egyébként a zenekar kérése volt ez a topic...annak idején sokan emlékeztek rájuik, ma meg ????kérdés....
[előzmény (484)]

© Koriválasz erre | adatok | e-mail - 2006-02-18 06:06:15 (484)
Ja a zenekar jétszott Szentesen is 93-ban, ha arról valaki emlékszik....nekem megvan a videófelvételem...
[előzmény (483)]

© Koriválasz erre | adatok | e-mail - 2006-02-18 06:03:55 (483)
Mivel ez a topic nemcsak a punk / hc mozgalomról szól magyarországon, betehetnétek egy bendet Szerbiából is.....főleg, hogy amit kérek az a Sikoly együttes lenne(annak ideje ki lett adva 2 albumuk M.O.-n,a ragálynál....), ...Bővebben 87-94 között játszottak...most alakulnának újra nem először, csak mindig problémák, bővebbb info: varnold12@yahoo.com...Üdv mindenkinek...

© Charriereválasz erre | adatok | e-mail - 2006-02-17 12:06:48 (482)
yo-yo-yoaszótesó
[előzmény (481)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2006-02-16 22:19:32 (481)
na elolvastam ennek a buzi témának a hozzászolásait de valahogy a véleményem egy cseppet serm változott.mégpedig hogy rohadjon meg az öszes buzi ha punk ha nem punk.veled az élen

[előzmény (480)]

© Mudmanhuválasz erre | adatok | e-mail - 2005-12-28 21:19:40 (480)
:-))) Üdv!

Köszönöm a hozzászólásokat. Természetesen nem születtek válaszok a kérdéseimre, de ez érthető, hiszen úgy tünik: nagyon sokan nem tudják, miről beszélnek és mivel kapcsolatban foglalnak állást. Semmi probléma, idővel a dolog nyilván változik.
Felsőbbrendünek akartok látni, hiszen kell hogy utáljatok, nos, bármit megtehetek, úgyis annak fogtok látni, mert annak AKARTOK látni. Az, hogy milyen vagyok és mit szeretnék igazán, senkit nem érdekel, de valójában ez bármelyikőtökről ugyanúgy elmondható: egyedül vagytok a közös hacacáré kellős közepén, csupán a nagy felismerés késik .

Érdekes, hogy mennyi elvezetetlen düh van bennetek és mekkora indulatokat szült egy teljesen normális, európai kérdésfelvetés, nevezetesen: legyen e gay punk topic vagy sem. . Csak jelzem, hogy a II. vh. zsidóüldözéseinek alapérzése, illetve a későbbi-korábbi konfliktusok többsége ugyancsak hordozta ezt az általatok markánsan képviselt érzelmi alapállást, az eredménye pedig látható: buzik és zsidók továbbra is vannak, a társadalom virágzik, meghalt egy rakás ember feleslegesen, az eredmény globalice abszolut nulla, elvesztegetett idő, szomorúan megmaradt állandóság. De ebbe az egészbe jobban bele kellene gondolnotok, és ez némileg reménytelennek tünik.:-)))) Higyjétek hát nyugodtan azt, hogy Ti vagytok a jók, és azok lesztek azon a horizonton, amelyet beláttok az élet és a bonyolultság egészéből.

A toleráns, értelmes hozzászólóknak külön köszönöm az idejüket és jó kérdéseiket.

Ami pedig a "gay-mentes Győrt" és egyéb marhaságokat illeti: mindenkinek szíve joga, hogy úgy utálja a világot, ahogy akarja és azt higyje róla, amit szeretne.

A világ adott képe valakiben nem befolyásolja magát a világot. Győrben is vannak buzik, sőt: gyaníthatóan buzi punkok is.
Ahogy szerte a világon mindenütt lesznek és teljesen normálisan tagozódnak be a Nagy Hetero Szent Punkcsalád közösségébe, amelynek tagjai azt gondolják, rettegve a melegektől, melyek ugye leteperik őket és mindenkivel dugni akarnak - hiszen, mint tudjuk, ugye, ez a meleg punkság lényege is - , szóval azt gondolják: milyen jó, hogy itt legalább nincsenek melegek. Hát higyjék azt, ha egyszer ezt akarják hinni, nem az első tévedésük lesz az életben.

Miközben vannak természetesen buzik, itt hemzsegnek, nyüzsögnek, ráadásul fél- és 3/4 buzik is vannak, biszexek, leszbik, olykor buzik...... De, mint már említettem, mindenki annyit lát a világból, amekkora a szellemi horizontja. Tény, hogy az Everestről némileg több dolog látszik, mint a Gellérthegyről, de ha valakinek csak az utóbbi marad életében "A HEGY"-ként, soha nem várható el tőle, hogy valódi fogalmai legyenek a dolgok teljességéről.

Most pedig további kellemes szórakozást és boldog újévet kívánok minden, a buzik által veszélyeztetett és kiszolgáltatott Szegény Hetero Punknak. Óvjátok magatokat, elvégre - mint minden Hetero Honpunknak illik tudnia - a buzik veszélyesek, nyomulnak, rátok erőltetik a melegséget, mindenkit letepernek az utcasarkokon, de Győr, az Igaz Város, már megtisztult.

Méltatlankodó megjegyzések arról, hogy unalmas vagyok e vagy sem, azért sem érdekelnek, mert tizenéves pc-gyerek szintről kétségkívül nehéz felfogni pár olyan kérdést, mely kivételesen valódi és érdekes.

Szóval Győr végre megtisztult, gaymentes, pormentes, Tiszta Fajmagyar Hetero Ősgyepü. HURRÁ :-)))))))


© zs_tválasz erre | adatok | e-mail - 2005-12-24 22:08:00 (479)
:))
[előzmény (478)]

© csabeekaválasz erre | adatok | e-mail - 2005-12-24 18:41:20 (478)
ha a buziság nem is, de a buzis göncök eléggé divatosak lettek:)
[előzmény (477)]

© zs_tválasz erre | adatok | e-mail - 2005-12-24 18:35:30 (477)
te meg erre erőszakolod a vita meneteét. ahelyett, hogy alátámasztanád valamivel is, hogy a homoszexualitás egészséges, természetes dolog
talán azért "erőszakolom" erre a menetét, mert egy kapcsolatban ennek van inkább jelentősége. és van egy olyan érzésem, hogy ezt alá is támasztottam.

Mindenki lehet buzi, úgy ha ezzel másokat nem zavar. (megjegyzem járt a törzskocsmámba egy bisex csávó és jóban voltam vele..de miért? mert normálisan nézett ki, beszélt és nem nézett le azért mert én nem vagyok buzi.)
örülök, hogy nem vagy reménytelen eset

Engem személy szerint undorít a dolog, és mivel ezt rendelleneségnek, torz sexuális identitásnak tartom, felháborít, hogy ez már trendi, és egy buzi felsőbbrendűnek érzi és érezheti magát azért mert ő más
könyörgöm, pont erről van szó, de akkor téged ne a DOLOG (tehát a vita tárgya: a homoszexualitás, mint jelenség) undorítson, hanem az a cirkusz, amit EGYESEK képesek produkálni.
trendi? szerinted ez lehet divat kérdése?
én még életemben nem hallottam olyanról, hogy valaki felsőbbrendűnek érezné magát, mert meleg, legfeljebb az őt körlüvevő utálat ellen küzd. hogy milyen eszközzel, az megint más kérdés, nekem se tetszik egy csomó megnyilvánulás.

szintén jellemző hozzáállás, ahelyett, hogy válaszolnál elkezdesz azzal vagdalkozni, h te most be lettél skatulyázva (jó, hogy nem nácizol le)
most arra mit válaszoljak, hogy "legszánalmasabb ultraliberális hozzáállás"? ez kábé olyan, mintha "lenáciztalak" volna, amit természetesen nem tettem, eszembe se jutott. tulajdonképpen magadravettél olyasmit, ami el sem hangzott, de még csak utalást se tettem rá.
[előzmény (476)]

© Charriereválasz erre | adatok | e-mail - 2005-12-24 17:34:38 (476)
igazad van, nem értem miért kell behozni az érdekházasságot az egyneműek kapcsolatáról folytatott vitába. nem mondtam, h jó, de nagyon sok minden más is van még ami nem jó. értem én azt, h azt akarod mondani, hogy inkább legyen valaki buzi, mint, hogy belemenjen egy rossz házasságba. majdnem egyet is értek. csakhogy én nem erről beszéltem, te meg erre erőszakolod a vita meneteét. ahelyett, hogy alátámasztanád valamivel is, hogy a homoszexualitás egészséges, természetes dolog. Amiről ÉN beszéltem:

1. a buziság természetesellenes, és IGEN AZÉRT, mert az egyiknek farka van, a másiknak meg nincs - miért is kéne ezt elfelejteni? (nem véletlenül).
2. Engem személy szerint undorít a dolog, és mivel ezt rendelleneségnek, torz sexuális identitásnak tartom, felháborít, hogy ez már trendi, és egy buzi felsőbbrendűnek érzi és érezheti magát azért mert ő más. Mindenki lehet buzi, úgy ha ezzel másokat nem zavar. (megjegyzem járt a törzskocsmámba egy bisex csávó és jóban voltam vele..de miért? mert normálisan nézett ki, beszélt és nem nézett le azért mert én nem vagyok buzi.)

már vártam az "ideológiai" skatulyázást, így legyen ötösöm a lottón.
ezen kívül valami érv? --> szintén jellemző hozzáállás, ahelyett, hogy válaszolnál elkezdesz azzal vagdalkozni, h te most be lettél skatulyázva (jó, hogy nem nácizol le)
[előzmény (475)]

© zs_tválasz erre | adatok | e-mail - 2005-12-24 15:28:37 (475)
nem érezted ebben az erős iróniát. ugyanúgy tettem fel ezeket a kérdéseket, mint te a buziságról.
az iróniád azért nem működik, mert úgy tűnik, még mindig nem fogtad fel, miért hoztam példaként az érdekházasságot. egy kapcsolat természetességéről van szó már x hozzászóláson keresztül, te még mindig ott tartasz, kinek van farka és kinek nincs.

erre azt, kell, hogy mondjam, ez a legszánalmasabb ultraliberális hozzáállás.
már vártam az "ideológiai" skatulyázást, így legyen ötösöm a lottón.
ezen kívül valami érv?
[előzmény (470)]

© Charriereválasz erre | adatok | e-mail - 2005-12-23 09:40:53 (474)
:)

természetellenes?!?
[előzmény (473)]

© handválasz erre | adatok | e-mail - 2005-12-22 21:13:39 (473)
Csak mert ha valami nem természetes, akkor mi lehet még? :)
[előzmény (472)]

© Charriereválasz erre | adatok | e-mail - 2005-12-22 12:54:26 (472)
nem. ezt miből sikerült leszűrni?
[előzmény (471)]

© handválasz erre | adatok | e-mail - 2005-12-22 12:39:56 (471)
Arról beszélsz, hogy a buzik mesterségesek?
[előzmény (470)]

© Charriereválasz erre | adatok | e-mail - 2005-12-22 09:23:14 (470)
"amúgy meg ha az is szabad akaratból köttetik, akkor meg mi a rossz benne? jól járnak nem? érdekeikkel és akaratukkal egyező nem?"

nem érezted ebben az erős iróniát. ugyanúgy tettem fel ezeket a kérdéseket, mint te a buziságról.

Elismerem hiba volt a "jó" szót belehozni a vitába. Én voltam a 460-ban. Vedd ki és akkor 462 első fele tárgytalan. Viszont a természetességről nagyon furcsa elképzeléseid vannak...azt hiszem a természet egyik legalapvetőbb törvényét kérdőjelezed meg. Minek alapján?? "a te logikád szerint természetes, hisz az egyiknek van farka, a másiknak nincs..." igen, ne haragudj, de erre azt, kell, hogy mondjam, ez a legszánalmasabb ultraliberális hozzáállás. Tényleg, végülis igazad van, biztos teljesen lényegtelen a nemiség, az, hogy "az egyiknek van farka, a másiknak nincs". Elhanyagolható tény valóban. Remélem ezt te sem gondolod komolyan? Azzal érvelsz, hogy a buziság természetes, mert az, hogy "az egyiknek van farka, a másiknak nincs" nem számít semmit.
[előzmény (469)]

© zs_tválasz erre | adatok | e-mail - 2005-12-21 16:09:52 (469)
köszönöm én is így gondolom.:)
jól érzed, hogy a mondanivalód kezd erősen a semmi felé hajlani

szabad akaratról beszélünk, ezért ne keverj bele egy érdekházasságot. amúgy meg ha az is szabad akaratból köttetik, akkor meg mi a rossz benne? jól járnak nem? érdekeikkel és akaratukkal egyező nem?
TERELJ.
nem rossz. számomra érdektelen, nem foglalkozom vele, és nem is kérdőjelezem meg a létjogosultságát. viszont a természetességet olyan témában tárgyaltuk az utóbbi pár hozzászólásban, ami erősen érzelmi alapú, úgyhogy ha szerinted ez egy lapon említhető az anyagi érdekkel, akkor ismét csak gratulálni tudok. a logikád lenyűgöz.

© Charriereválasz erre | adatok | e-mail - 2005-12-21 14:18:43 (468)
"mindenki azt csinál amit akar, kivéve a jelenlétemben - jó hozzáállás, grat!"

köszönöm én is így gondolom.:)

szabad akaratról beszélünk, ezért ne keverj bele egy érdekházasságot. amúgy meg ha az is szabad akaratból köttetik, akkor meg mi a rossz benne? jól járnak nem? érdekeikkel és akaratukkal egyező nem?
[előzmény (464)]

© csabeekaválasz erre | adatok | e-mail - 2005-12-21 01:29:23 (467)
hát a teljes szöveggel mégkevésbé értenél akkor egyet!
[előzmény (466)]

© zs_tválasz erre | adatok | e-mail - 2005-12-21 01:27:01 (466)
jó tudni (nekem csak a nindzsás lemez van meg:)), mivel nem vágom a dal többi sorát, nem mondok róla véleményt, viszont ezzel a sorral ebben a kontextusban (tehát az én beírásomra való reagálásként) nem tudok egyetérteni vele.
[előzmény (465)]

© csabeekaválasz erre | adatok | e-mail - 2005-12-21 00:27:19 (465)
az idézet az Hold X True:)))
[előzmény (464)]

© zs_tválasz erre | adatok | e-mail - 2005-12-20 23:54:12 (464)
utolsó mondatodat kivéve (aminek az egészhez semmi köze)
nagyon is van köze, úgyhogy ne add fel, párszor még átrágod magad rajta és sikerülni fog!

alapvetően nem tudok mibe belekötni
ezesetben csak ismételni tudom magam: gondold át

"tégy amit akarsz, csak ne körülöttünk, és nem lesz több viszály közted és köztünk"
igen, ha mindenki szépen elkussol meg ha a szőnyeg alá söpörjük a dolgainkat, akkor minden rendben lesz. mindenki azt csinál amit akar, kivéve a jelenlétemben - jó hozzáállás, grat!
[előzmény (463)]

© Charriereválasz erre | adatok | e-mail - 2005-12-20 23:31:32 (463)
utolsó mondatodat kivéve (aminek az egészhez semmi köze) alapvetően nem tudok mibe belekötni. kiszállok a vitából ezzel:

"tégy amit akarsz, csak ne körülöttünk, és nem lesz több viszály közted és köztünk"

ennyi
[előzmény (462)]

© zs_tválasz erre | adatok | e-mail - 2005-12-20 23:11:23 (462)
miért, mi a jó?
illetve fordítva: miért rossz? azt elhiszem, hogy rossz, ha netán egy férfi nyomul rád, aki téged szexuálisan hidegen hagy, sőt mi több, taszít. de ugyanezt nem tudod elképzelni egy nő esetében? vagy neked mindegy, csak nő legyen?
de azonos neműek olyan kapcsolata, amihez semmi közöd, miért rossz? illetve, miért nem jó? nem az a lényeg, hogy ők jól érzik magukat együtt?

természetesség. szerinted természetes egy nő és egy férfi közti érdekházasság? a te logikád szerint természetes, hisz az egyiknek van farka, a másiknak nincs...
[előzmény (460)]

© Horst Fuchsválasz erre | adatok | e-mail - 2005-12-20 22:27:32 (461)
hanem kevesebb mert más :-)
győrbe nincsenek is buzik, úgyis rebesgetik, hogy heterofalva
[előzmény (460)]



Elejére << Előző < 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 ... > Következő >> Végére