Punk Portál >> Fórum >> Összes téma >> Lejmolás
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
Miért van az, hogy állandóan engem állítanak meg mindenhol, hogy adjak cigit? Nem is dohányzom!

Elejére << Előző < 1 | 2 | 3 | 4 | 5

© smashingválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-29 18:08:44 (26)
huuu, egyszer adtam egy csovesnek mikor ultem fel a vonatra, elotte odajott vmi ujsaggal, illedelmesen/kulturaltan koszon, tudtam van a zsebembe egy 20as meg egy tizes, gondoltam odaadom, kiveszem a zsebembol es mikor odaadtam neki lattam, hogy egy huszas es egy tizes es egy otvenes landol a kezebe... ez meg nem is gaz, de meg azt a kurva ujsagot se adta ide, mert az dragabb... csovesek draga ujsagot arulnak, kesz.
legalabb jo utat kivant...

italbol pedig senkinek csak haveroknak akikrol tudom, hogy ok is adnanak.

© andi1025válasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-29 16:24:27 (25)
Az a gond, hogyha adok 1-nek akkor jön az összes haverja , meg az egész familia, meg persze ő maga is visszajár hozzám és marhára idegesít ha 2 percenként valaki mindig macerál

© robitválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-27 14:59:03 (24)
uh ne is mond!!! nekem nap mint nap meg kell küzdenem velük a ferenciek terén. az elején még adtam, de aztán egyre többen jöttek oda hozzám. azt mondtam, hogy na akkor álljunk meg egy szóra (magamban mondtam :-D) és azóta nem adok...

© jail breakválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-27 14:47:13 (23)
csöviknaek max akkor adok ha nem jönnek oda hozzám,hanem maradnak a seggükön és megvárják mig én ugy gondolom hogy adok nekik,ilyen elöszokott fordulni,de azt utálom mikor szakadt meg mocskos fedél nélkül folyóiratokkal traktálnak...

© robitválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-27 14:36:36 (22)
én csak haveroknak szoktam adni bármit is, mert utána elvárom, hogy viszonozzák, ha megszorulok anyagilag vagy bárhogyan is.

idegeneknek általában nem adok, de néha vannak kivételek (mikor már tök részeg vagyok :-D tudod olyankor mindenkit szeretsz :-D)

© csabeekaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-27 13:34:48 (21)
ja, ez lesz az!
legalább megismerem Sacit!!
De mi van ha szimpi leszek neki, azt meg kell innom a sört amit ad, vagy el kell szivnom egy szál cigit miatta?
az nagyon gáz lenne, erre nem vagyok képes!
[előzmény (20)]

© Matthewválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-27 13:23:45 (20)
nagy lofaxt :) esetleg mint tarhalo probalkozhatsz :)

© csabeekaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-27 13:21:11 (19)
húh, berszálhatok a Projektbe?:)

© Matthewválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-27 13:13:23 (18)
ugye? mi is nagyon csipazzuk, ilyenkor megolelgetjuk, sot meg puszit is kap :))))
[előzmény (17)]

© csabeekaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-27 13:09:39 (17)
De aranyos!:)
[előzmény (13)]

© Matthewválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-27 13:09:26 (16)
hat en meg penzt nem adok, de mindig megkinalom oket cigivel. marmint az ilyen utcai csoviket, ha kulturaltan kernek. A tarajharcosokat (martens baki, bordzseki, hedbengor polo) elhajtom a picsaba.

© SkinheadBválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-27 13:06:41 (15)
jaja, az első nadrágtartós kölökhöz mennek oda ésnem az öltönyöshöz, én ilyenkor szoktam adni mx 15Ft-ot, de leginkább 2-4Ft-ot, cigit meg nagyon ritkán, max ha régről ismerem a punk arcút
[előzmény (14)]

© Szaffiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-27 11:56:02 (14)
hát, nemtom, erre nyilt e a topic...

sztem arra nyílt, amit én is tapasztalok, hogy ha megyek az utcán akkor az hajléktalanok tuti, hogy hozzám jönnek oda pénzt és cigit kérni, és nem bárki mástól

nem azoktól, akiken látszik, hogy van bőven, gondolom azért, mert van tapasztalatuk, akinek van bőven, az lenézi őket és nem ad, akinek nincs olyan sok, az ad :-/

© Matthewválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-27 11:53:12 (13)
A legmokasabb amikor Sacika, a gitarosunk velunk van valami buliban es odajon hozzank valaki tarhalni... Saca olyan szinten kuldi el a picsaba (mielott mi felfognank hogy most tolunk epp lejmolnak) hogy csak lapitunk :)))

© SkinheadBválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-27 11:50:20 (12)
nemtudom, én ma legtöbbször adok mindenkinek a sörömből, mert velem is megesik hogy elfogy a pénz és akkor én is szoktam kérni.
csere-bere:)

© jail breakválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-27 11:45:42 (11)
3 hete meg ülök a pokol bárban aztán odajön egy kis féreg punk csaj és kér cigit,az elöbb leirtk miatt nem adtam neki,de ott volt az asztalon a doboz,erre kiszolgálja magát,nerm sok kellett hogy pofán csapjam,de hát n?t nem ütök meg,fél óra múlva odajön megint hogy nincs egy mégegyszál cigim,mondom húzz kurva gyorsan anyádba ribanc,ez nem volt neki elég fél óra múlva odajön megint mondja a szokásos szöveget és nyúl a cigiért vazze,na ott betelt a pohár....zsebre raktam és elküldtem a nagy büdös picsába,n?t nem ütök meg de rá fért volna egy kurva nagy tasli,ha már apjától nem kapta meg annak idején mikor rászokott a cigire

© jail breakválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-27 11:40:59 (10)
mivel régebben én is ilyen alja punk voltam egy darabig nem volt velük semmi bajom...aztán már egy ideje nem vagyok,és nem is volt velük semmi bajom egészen addig,pontosan emlékszem propagandhi koncerten kinn állok,telefonálok ideges voltam,aztán odajön valami alja tróger link punk,hogy adjak neki cigit,két szálat,mert a barátjának is kell,mondoim nincs csak egy szálam bocs nem adom oda,erre el kezd ott anyázni,meg elhord minden kis gecinek...NA EZÉRT NEM KAPTOK T?LEM CIGIT SE PIÁT SOHA TÖBBÉ!!!!BÜDÖS PANKOK!

© bruisersválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-27 11:31:31 (9)
jah időnként én is adok egy-egy kortynyit... de pl pénteken kért egy faszi...adtam.. ott állt mellette a haverja.. kapva az alkalmon ő is kért neki nem adtam.. s rögtön elkezdett anyázni..meg hogy mijen geci vagyok meg ilyenek...
bazze legközelebb lehet nálam sorban állni s mindenkinek adok 1dl sört... aki szépen megköszöni veszek egy doboz cigit is...:))

© MrHydeválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-27 07:35:44 (8)
Én időnként szoktam adni. Cigit nem mert nem dohányzom. Sört viszont egy-két kortyra valót igen. Az utóbbit csak abban az esetben ha az illetőnek van mibe áttöltsem.

© naughtyválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-27 06:55:18 (7)
én multkor láttam olyan papírt (egy srác nyakára akasztva),hogy "rossz a kedvem, adj pénzt!!" :))

egyébként én csak cigit szoktam néha tarhálni, és azthis inkább ismerősöktől...

© jo-ska 2toneválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-27 06:29:18 (6)
utálom a tarha-punkot... bár aki jó szöveggel jön , annak át. adok..
én poénból azt szoktam nyomni :
'sziasztok, a haverokkal édesanyám szivműtétjére gyűjtünk és vonatjegyre sincs pénzünk. ezért nem tudnátok adni egy cigit?'

© andi1025válasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-26 18:03:49 (5)
Ez sajna tényleg így van, vannak akiket nem lehet lerázni, ha nem cigi kell akkor sör vagy bármi más.
Nekem biztos nem lenne képem valakihez 100szor odamenni kérincslni, szerintem az ilyen ember szánalmas és kész

© bruisersválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-26 15:28:41 (4)
Miért van az, hogy a "punk"-ok mindig lejmolnak, s ha nem adok nekik akkor még nekik áll feljebb???

Múlt pénteken a Trafóban 2 rekesz sört osztogathattam volna szét....

Amúgy az a Gollum-hoz hasonlatos figura, akinek egész estéje azzal telt el hogy mindenki orra alá nyomta a műanyag poharát, hogy adjon neki, az fiú volt vagy lány???

Jah nem az egész estéje mer 1x láttam Elit Osztag alatt a színpadon....
Hozzám 5x jött oda...

© Madafakaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-26 15:17:25 (3)
miért van az, hogy állandóan megállítnaka, hogy adjak pénzt én meg nem adok, pedig van?

© Placekválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-26 14:56:14 (2)
De, remélem már most nem vagy ilyen! :DDDD(Vagy igen???)

© Csillaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-26 13:51:52 (1)
Velem is történt ilyen, tök gáz!



Elejére << Előző < 1 | 2 | 3 | 4 | 5