Punk Portál >> Fórum >> Összes téma >> Van szükség még egy boltra?
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
A nyugatinál legyen bolt?

Elejére << Előző < 1 | 2 | 3

© Szaffiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-06 11:30:20 (12)
az nem tudom mi
[előzmény (11)]

© Kutyaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-06 11:28:57 (11)
Aki ilyen holmikat akar vásárolni az ugyis megtalál bármilyen eldugott boltot.. Ott volt a mover is.. meg is bukott.. pedig az abszolut szem elött volt
[előzmény (10)]

© Szaffiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-06 11:28:10 (10)
a gondolkodó helyén kéne megnyitni :-)

© Szaffiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-06 11:27:33 (9)
hát... nekem annyira nem esett soha útba

persze nem tudom, a "nyugatinál" mit jelent
[előzmény (8)]

© Kutyaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-06 11:25:33 (8)
Nemart - Blaha.. jo hely
[előzmény (7)]

© Szaffiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-06 11:25:13 (7)
a nyugatiban egy bolt.. nagyon jó helyen van
[előzmény (5)]

© Kutyaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-06 11:25:06 (6)
Szerintem sincs...

Vagy nyiss egy boltot... de az rohadtul nem underground bolt lesz ha fenn is akarod tartani... És ettöl már nem érezzük sajátnak...

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-06 11:22:20 (5)
Szerintem inkabb erdemesebb lenne gyartani ezeket a cuccokat, es levinni a nemartba, vagy besegiteni a PunkPortal boltba, hogy legyen ott vegre valami ertelmes is...
Ha ennek kulon egy helyet nyitsz, az tuti bukas. Sajnos.

© Szaffiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-06 11:21:11 (4)
nekem ne tervezzen senki pólót :-)

sztem az jó ötlet, ha csináhatsz magadnak, vagy csinál neked valaki pólót, olyat, amilyet szeretnél, csak olcsóbban, mint máshol, gondolom...

© jo-ska 2toneválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-06 11:13:29 (3)
Szerintem a Malcolm MC LAren shop mintájára kéne valamit alkotni... Ő eredetileg divattervező, és a boltjában egy rakás fiatal, tehetséges srácot foglalkoztat, akik egyedi cuccokat gyártanak...
Amerikában viszont van egy egész frankó vállalkopzás, asszem S/T a neve, de van néhány más hires 'cég' is, akik megpróbáltak szűkebb, kisebb vevőkör számára eladható pólókat, ruhákat tervezni.
Gondolom mindenki ismeri BIAFRA 'Nobbody knows im lesbian' pólóját. NA ez is ilyen.

© Szaffiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-06 11:08:56 (2)
legyen

© morelloválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-06 11:07:14 (1)
Rengeteg "alternatív" bolt van már budapesten. Nem is szeretném ezek sorait bővíteni, ezért valamivel másfajtább dologra gondoltam, mint a megszokott HEADBANGER szar, ami szerintem az egyediség lerombolója. Tehát nem igen szeretnék zenekari pólókat, legalábbis nem azt a tömegszart. Tehát valami olyan akarok létrehozni ami nem olyan mennyünk és vegyük meg, hanem haggyon némi teret az egyéniségnek is. Nem szeretnék például ezerszámra ugyanolyan polót nyomni. Egyedi tervezésű dolgokat árúsítanánk, de vigyázva hogy ne váljék "tömegcikké". Továbbá olyan cuccok lennének amivel könnyedén tudnátok saját kezüleg polokat készíteni.

No, kellene egy ilyen avagy sem?

Szar dolog egy kicsit egy olyan bolt, amit az egyediség szellemében nyit az ember, mert ez a kettő azért több helyen üti egymást. Egy kicsit talán olyan lenne mint a vörösyuk, ami a punkot tömöríti sok másféle stílussal, és a megléte lerombolja a gyerünk mennyünk le mondjuk gödöllőre mert lessz egy buli dolgot. Úgyértem inkább a közeli yukba megy le az ember és így sokminden elvész. De... Fasz tudja...



Elejére << Előző < 1 | 2 | 3