Punk Portál >> Fórum >> Összes téma >> Veszprémi koncertek
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
volt: Veszprém

Elejére << Előző < ... 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 ... > Következő >> Végére

© buda_válasz erre | adatok | e-mail - 2010-01-14 22:29:48 (2080)
a helyszín még képlékeny

© csorbertválasz erre | adatok | e-mail - 2010-01-13 23:47:42 (2079)
az első kép linkelést javítsa legyen kedves valaki.meg ezt az üzenetet törölje.köcce.
[előzmény (2078)]

© csorbertválasz erre | adatok | e-mail - 2010-01-13 23:43:07 (2078)
SZOMBAT!!!!!!!


JAN.30.!!!!!

© csorbertválasz erre | adatok | e-mail - 2010-01-13 23:41:36 (2077)
persze.nem is a kisujjamból szoptam ki...
[előzmény (2074)]

© *Zsoleszka*válasz erre | adatok | e-mail - 2010-01-13 11:16:38 (2076)
a félreértések elkerülése végett itt a teljes line-up március 27-re (szombatra) ajkára:

henry fonda (német powerviolence)
supports: pfa, planbeer, iszonyat, 13 candles, mind your step.

ugyanezen a napont lesz győrben az idiots parade, a human error és a gyalázat :(((

további koncertek a rászervezések elkerülése végett:

április 3 (szombat) diskoiraa (spanyol squatter fast/poverviolence)
május 25 (kedd) from the depths (usa @squad catharsis/requiem tagokkal, női énekkel)

zs* voltam

© Makkurválasz erre | adatok | e-mail - 2010-01-11 17:48:29 (2075)
SZOMBAT!!!!!!!!!!!!
Photobucket

© Laney 3000válasz erre | adatok | e-mail - 2010-01-11 16:53:12 (2074)
robival beszéltél?
[előzmény (2058)]

© buda_válasz erre | adatok | e-mail - 2010-01-11 11:06:56 (2073)
2009-es tapolcai beszámolók:

http://blogs.myspace.com/index.cfm?fuseaction=blog.view&friendId=448053739&blogId=514264364

http://www.myspace.com/breakthesilenceshows

ha neked is van, vagy tudsz olyanról ami nincs itt akkor írd meg, köszi!

© csapdabacsaltallatválasz erre | adatok | e-mail - 2010-01-06 11:11:38 (2072)
ha gondolod leszuretelheted es fozhetsz belole palinkat!
[előzmény (2071)]

© LeVviválasz erre | adatok | e-mail - 2010-01-06 09:53:48 (2071)
meg a segge is mindig betyárkörtés
[előzmény (2070)]

© FISválasz erre | adatok | e-mail - 2010-01-06 09:49:28 (2070)
gertinek csoda erőt ad a szentelt víz! olyan ereje van tőlle mint a kibaszott dánkenmeklódnak. én a helyedbe jobban vigyáznék az ivánnal! megszálta a sátán 3fejü kutyája.egyfolytában morog és 2percenként bűzgőzgázt ereszt
[előzmény (2067)]

© Makkurválasz erre | adatok | e-mail - 2010-01-05 18:32:32 (2069)
Photobucket

© csapdabacsaltallatválasz erre | adatok | e-mail - 2010-01-04 22:03:08 (2068)
akkor fázott meg neki az aranyere!
[előzmény (2067)]

© a_dead_copválasz erre | adatok | e-mail - 2010-01-04 21:52:59 (2067)
mutterom meg is lepődött (persze azért a szíve legmélyén simogatta az egóját a dolog), gerti meg már csak akkor volt hajlandó eltakarodni, mikor apám hozta a kertből a láncfűrészt. miközben menekült még a két dobbermannunk (lili és yoda) is üldözőbe vették. kitörletlen picsával ugrott át a lándzsákkal ékesített kerítésen.

© csapdabacsaltallatválasz erre | adatok | e-mail - 2010-01-04 21:21:30 (2066)
az nála jóval idősebb nőkre mindig is bukott! a szaros dolog tör elő belőle!

© buda_válasz erre | adatok | e-mail - 2010-01-04 21:16:33 (2065)
akkor megkívánja más anyját? mert akkor ha egyszer hozzám kerültök eldugom a lemezeim.
[előzmény (2064)]

© csapdabacsaltallatválasz erre | adatok | e-mail - 2010-01-04 21:12:37 (2064)
egyébként mindig ez van amikor sok GG Allin-t hallgat!
[előzmény (2062)]

© csapdabacsaltallatválasz erre | adatok | e-mail - 2010-01-04 20:46:09 (2063)
azok fordított keresztek voltak!
[előzmény (2062)]

© a_dead_copválasz erre | adatok | e-mail - 2010-01-04 19:50:57 (2062)
remélem nem lesz! ki nem állhatom a mind your steppes férgeket! múltkor a gerti rányomult az anyámra és miután visszautasította, a saját szarával rajzolt horogkereszteket a fürdőszobacsempénkre. ezek után nem ajánlom, hogy veszprém szent határait átlépd azzal az szentségtörő lábaddal!!!
[előzmény (2059)]

© csorbertválasz erre | adatok | e-mail - 2010-01-04 15:21:41 (2061)
de igen lesz csak ma lett tuti a dolog.
[előzmény (2059)]

© csapdabacsaltallatválasz erre | adatok | e-mail - 2010-01-04 06:00:05 (2060)
elvileg lesz!
[előzmény (2059)]

© buda_válasz erre | adatok | e-mail - 2010-01-04 00:29:41 (2059)
itt nem lesz mind your step?
[előzmény (2058)]

© csorbertválasz erre | adatok | e-mail - 2010-01-03 23:38:55 (2058)
Jan. 30.

Viadukt
Péntek 13
Tragédia
+ egy még szervezés alatt

Veszprém, Holiday, 200 Ft beugró
[előzmény (2057)]

© Makkurválasz erre | adatok | e-mail - 2010-01-02 11:05:27 (2057)
Fesztiválnak biztos de max 80-100 embernek nem, elveszik a tömeg komoly hangosítás kell stb...
[előzmény (2056)]

© MilanColinválasz erre | adatok | e-mail - 2010-01-01 20:41:08 (2056)
pedig DC nagyonjóóhely

© MilanColinválasz erre | adatok | e-mail - 2010-01-01 20:40:47 (2055)
metro meg túl kicsi
[előzmény (2054)]

© Makkurválasz erre | adatok | e-mail - 2009-12-31 16:09:12 (2054)
Túl nagy
[előzmény (2053)]

© Laney 3000válasz erre | adatok | e-mail - 2009-12-31 14:08:06 (2053)
most akkor mégsem DC ben lesz?
[előzmény (2052)]

© *Zsoleszka*válasz erre | adatok | e-mail - 2009-12-30 13:05:01 (2052)

© *Zsoleszka*válasz erre | adatok | e-mail - 2009-12-23 13:13:13 (2051)
…unod már a bejglit? Herótod van a szaloncukortól? Idegesítő a sok rokon? Mozdulj ki otthonról! Gyere, gyere, várunk egy remeknek ígérkező, igazi underground koncerttel karácsony másnapján, 26-án, szombat este 20:00-tól az Ízvilág Kávézó és Teaházban (Ajka, Kinizsi u. 1., a vasútállomással szemben).

Az estet a magyarpolányi extrém metálban utazó DEFENZÍVA nyitja. Ha kedveled a Sepultura vagy a System Of A Down szerű zenét, biztosan ez sem okoz majd csalódást. Másodikként a 13 CANDLES veszi birtokba a színpadot a sajátos, ám az olyan zenekarok által fémjelzett muzsikával, mint az Immortal vagy a Bathory. Az ISZONYAT rövid és intenzív grund-core-ját követően végül, de nem utolsó sorban a Németországból érkező, lipcsei CN ROUNDHOUSE KICK következik (igen, igen, a CN Chuck Norrist jelöli). Remekbeszabott, érzelemdús, ugyanakkor mégis intenzív, magával ragadó zenéjüket nem véletlenül screamo-nak aposztrofálják. Hallgass bele, szerintem tetszeni fog: http://www.myspace.com/cnroundhousekick

Gyere és érezd jól magadat!

A belépő 700,- Ft.




Elejére << Előző < ... 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 ... > Következő >> Végére