Punk Portál >> Fórum >> Összes téma >> Veszprémi koncertek
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
volt: Veszprém

Elejére << Előző < ... 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 ... > Következő >> Végére

© csorbertválasz erre | adatok | e-mail - 2010-01-30 12:13:35 (2110)
MA DÉLUTÁN 7-TŐL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

© Makkurválasz erre | adatok | e-mail - 2010-01-29 20:57:56 (2109)
Photobucket

© buda_válasz erre | adatok | e-mail - 2010-01-27 14:41:39 (2108)
lesz majd ilyen is:

http://www.myspace.com/volgyhid

© Makkurválasz erre | adatok | e-mail - 2010-01-26 17:21:10 (2107)
SZOMBAT!!!!KONCERT UTÁN RETRO DISZKÓ!!!
Photobucket

© buda_válasz erre | adatok | e-mail - 2010-01-19 11:01:14 (2106)
a buli megye műsora :-)

http://www.myspace.com/volgyhid

© *Zsoleszka*válasz erre | adatok | e-mail - 2010-01-19 09:26:55 (2105)
hey ho, a rászervezések elkerülése érdekében (is) eddig mi így állunk, néhány dolog még képlékeny (a supportok tekintetében), de a dátumok és a külföldi zenekarok fixek!

zs*

2010. első félévi koncertek - AJKA @ ÍZVILÁG gyorsétterem
(Kinizsi u. 1., a Vasútállomással szemben)

2010. február 5. (péntek) 20:00 * 300 HUF
The BIG BAB – herd rock cover band
ECTROMARS – heavy rock
TŰZVIHAR – hardrock
FRONT-LINE – heavy metal


2010. március 6. (szombat) 20:00 * 700 HUF
BOILING POINT – threshcore unit [SK]
MIND YOUR STEP – é-dunántúl kergemarha-core
HOLYMAN’S GLORY – complexitás győrből a’la AMD
GROW UP FUCK IT UP – inyaface thrash;
DAVEY AND THE PORCHMONKEYS – melodycore veszprém

2010. március 27. (szombat) 20:00 * 800 HUF
HENRY FONDA – powerviolence berlin [Ger]
PFA – thrash unit veszprém
PLANBEER – punkrock tapolca
13 CANDLES – black attack ajka
MIND YOUR STEP – é-dunántúl kergemarha-core


2010. április 2. (péntek) 20:00 * 700 HUF
Manci #23.’s birthday party :)))
DISKOIRAA – baszk megye fast-core lordjai [Esp]
ISZONYAT – kisvárosi közérzetromboló grund-core
LÉPÉSELŐNY – alba regia posi old school
MORE DRIVE – (márnemcsak) thin lizzy cover band
DIREKT?! – ’palota melody-core

2010. május 25.(kedd) 19:00-22:00 (pontos kezdés/befejezés) * 500 HUF
FROM THE DEPTHS komplex grindeath dallamos női énekkel [usa]
+ 2 support tba

!további flyerek/infok hamarosan!

© a_dead_copválasz erre | adatok | e-mail - 2010-01-19 01:14:31 (2104)
ezaz!
[előzmény (2102)]

© villanytothválasz erre | adatok | e-mail - 2010-01-19 01:12:28 (2103)
lömbihead!!!! jeeee. király! ahoz képest ugy volt hogy csak 4 zenekar lesz egész jó kis lineup lett belöle.
[előzmény (2102)]

© buda_válasz erre | adatok | e-mail - 2010-01-19 01:05:09 (2102)
ugyan az iszonyat még kérdéses, de bátorkodom betenni:


© csorbertválasz erre | adatok | e-mail - 2010-01-19 00:58:38 (2101)
Kösz Makkur!
Plakát frissül hamarosan.Bandákkal nincs változás.
Egy két dolog rákerül közkívánatra és teljesen jogosan.


© Makkurválasz erre | adatok | e-mail - 2010-01-18 18:43:19 (2100)
Photobucket

© buda_válasz erre | adatok | e-mail - 2010-01-17 23:41:50 (2099)
MÁRCIUS 13 - TAPOLCA - FALÓ PUB

FORMYFRIENDS
PFA
PLAN BEER
MIND YOUR STEP
+2 banda

© Makkurválasz erre | adatok | e-mail - 2010-01-17 15:46:12 (2098)
Volt retro diszkó vagy az nem jött be?:)
[előzmény (2096)]

© Laney 3000válasz erre | adatok | e-mail - 2010-01-17 15:34:04 (2097)
tíz előtt vége a bulinak, ilyen a Metro-s rendszer =/
[előzmény (2096)]

© MilanColinválasz erre | adatok | e-mail - 2010-01-17 13:04:08 (2096)
mire odaértem már nemvolt semmi! milyen Pánk bulik ezek???:D
[előzmény (2095)]

© Makkurválasz erre | adatok | e-mail - 2010-01-15 18:37:14 (2095)
HOLNAP!!!!!!
!KONCERT UTÁN 80-90es évek DISZKÓ!!!!
Photobucket

© buda_válasz erre | adatok | e-mail - 2010-01-15 02:37:31 (2094)
be vagy baszva? irigykedek
[előzmény (2093)]

© Infectedválasz erre | adatok | e-mail - 2010-01-15 02:27:47 (2093)
muszáj szétbasznod a topikot?
[előzmény (2091)]

© Infectedválasz erre | adatok | e-mail - 2010-01-15 02:27:23 (2092)
szólok maty mcflynak hogy valahogy oldja meg.
[előzmény (2091)]

© synusválasz erre | adatok | e-mail - 2010-01-15 02:22:09 (2091)
na de az még másfél óra..
[előzmény (2090)]

© Infectedválasz erre | adatok | e-mail - 2010-01-15 02:19:07 (2090)
4kor én is beteszek valamit a Tomi szájába.
[előzmény (2089)]

© buda_válasz erre | adatok | e-mail - 2010-01-15 02:18:01 (2089)
vizsgaidőszakban? majd 4kor beteszek egy filmet és utána. mikor a lakótársam indul dolgozni.
[előzmény (2088)]

© Infectedválasz erre | adatok | e-mail - 2010-01-15 02:15:48 (2088)
senki nem alszik bazmeg ilyenkor?
[előzmény (2087)]

© synusválasz erre | adatok | e-mail - 2010-01-15 02:14:54 (2087)
meg neked is!
:D
[előzmény (2081)]

© synusválasz erre | adatok | e-mail - 2010-01-15 02:14:32 (2086)
anyád!
[előzmény (2085)]

© Infectedválasz erre | adatok | e-mail - 2010-01-15 02:13:02 (2085)
http://href.hu/x/b7mg
nemfutja fotosoppra a telepen.

© buda_válasz erre | adatok | e-mail - 2010-01-15 02:07:26 (2084)
nem meritek belefotosoppolni.
[előzmény (2082)]

© Infectedválasz erre | adatok | e-mail - 2010-01-15 01:29:51 (2083)
(a Tominak)
[előzmény (2082)]

© Infectedválasz erre | adatok | e-mail - 2010-01-15 01:29:25 (2082)
beraknám abba a nagy szádba.
[előzmény (2081)]

© csorbertválasz erre | adatok | e-mail - 2010-01-14 23:32:18 (2081)
Tomi tök szexuális vagy ezen a plakáton :)
[előzmény (2080)]



Elejére << Előző < ... 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 ... > Következő >> Végére