Punk Portál >> Fórum >> Összes téma >> Bor! Bor! Bor!
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
pia

Elejére << Előző < 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 > Következő >> Végére

© Namidaválasz erre | adatok | e-mail - 2005-02-11 18:24:59 (100)
legutóbb én is Egri Bikavért (2 napja)ittam még mindig szeretem:))) Nekünk amúgy Cserszegi Fűszeresünk van otthon. Azt szeretitek?
Aztán kb. 2 hete én is ittam külföldit, vmi spanyol gyümölcsbort.fincsi volt.

apunkválasz erre | e-mail - 2005-02-08 18:48:10 (99)
Most száraz vörös kasztíliai bort iszom. Az a neve, hogy Tempranillo. nem tudni milyen szőlőből készülhetett, olyan jó kis száraz kékfrankos-szerű. Különben jó.
Az imént felborítottam egy szatyrot, négy palack száraz vörös volt benne. Egy egri bikavér, egy etyeki cabernet, egy palack olasz és egy spanyol vörös. Mit ad isten a két magyar összetört.
Ezért ma este maradunk a külföldi boroknál. Az a baj ezekkel, hogy jók. Mi lesz így a vérrel és verítékkel megtermelt fasza magyarokkal?

© Charriereválasz erre | adatok | e-mail - 2005-02-08 18:43:22 (98)
IGEEEEN!!! esetleg Gere féle...:)
[előzmény (97)]

apunkválasz erre | e-mail - 2005-02-08 18:41:28 (97)
magyarul: villányi kékoportó
[előzmény (93)]

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2005-02-06 15:46:31 (96)
egyre szimpibb vagy
[előzmény (95)]

© Namidaválasz erre | adatok | e-mail - 2005-02-06 14:25:33 (95)
no,hát ezt miért mondod?:)
Kannásbort eddig sem szerettem, képzeljétek, egyik legjobb cimborám nem rég volt a detoxban tőle:) szegény reggel csak nézett, hová került.
jajam, akkor inkább sört:)

© SellMeAMinuteválasz erre | adatok | e-mail - 2005-02-05 21:05:26 (94)
Hát , Te tényleg egy kis cukorvirág vagy.
[előzmény (93)]

© Namidaválasz erre | adatok | e-mail - 2005-02-05 21:04:05 (93)
Villány Blauer Portugieser!!!!Burzsoá dolog, 500 huf a Pluszban, de nagyon finom!!(2 napja ittunk koliban)

apunkválasz erre | e-mail - 2005-01-27 20:30:49 (92)
Ha vörös, akkor meg egri bikavér. Sokáig gondolkodtam ,hogy vajon a borok mozartjának tartott cabernet savignon vagy a jó magyar bikavér ízlik-é nékem jobban. A ma esti 2000-es évjáratú Gundeltől származó Egri Bikavér meggyőzött. Ez az én vörösöm. Jöhet az Egerviné, az ostorosi sőt a szekszárdi is, de jobb, mint a cabernet. Biztos ennek a minimum három feketeszőlőnek a házasításából jön ki ez a különlegesen finoman fanyarkásan isteni íz. Ezt azért nem tudja a cabernet. Oportó, kékfrankos, és mi is? Zveigelt, merlot? Utánanézek, de az első kettő az biztos...

apunkválasz erre | e-mail - 2005-01-27 20:25:02 (91)
Én a badacsonyi olaszrizling mellé teszem a voksomat, de valóban jó választás az olaszrizling, kitűnő, erős, férfias, nyomban melegítő és ható fehérbor.
[előzmény (86)]

apunkválasz erre | e-mail - 2005-01-27 20:23:04 (90)
Lidl. :-)
[előzmény (85)]

© bakis_csajválasz erre | adatok | e-mail - 2005-01-23 20:40:57 (89)
és kit érdekel,hogy elhiszi-e valaki??
[előzmény (88)]

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2005-01-23 20:39:46 (88)
Es ezt ki hiszi el neked?
[előzmény (87)]

© bakis_csajválasz erre | adatok | e-mail - 2005-01-23 19:59:58 (87)
Erről jut eszembe,az egyik sükösdi kocsmában ittunk a barátnőmmel,és mikor először vettünk ott piát,egy pohár kólát adtak,meg egy tablettát mellé(tablettás bor)
hát nem kispályások...
[előzmény (86)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2005-01-23 19:49:20 (86)
én 2 bort szokok venni, egyik a tescós nagyrédei olaszrizling és a másik az 5 literes olasz vörös. mindkettő kiállta a literpróbát. persze nincs jobb a taliándörögdi olaszrizlingnél, selymes nincs erős íze és ugyancsak nem okoz másnaposságot. persze az áruk is kedvező



© Fekaválasz erre | adatok | e-mail - 2005-01-22 23:34:24 (85)
Hol lehet olyat kapni?

apunkválasz erre | e-mail - 2004-12-23 11:26:45 (84)
Szenvedély! :-)
Csak vicceltem.
Na vettem egy palack kaliforniait is. Az volt ráírva, hogy ruby cabernet. Ez érdekes, mert van Cabernet Savignon, meg Cabernet Franc. Ilyen persze nincs, de szépen hangzik. Szép palack, jó dugó, kellemes gyümölcs illat. Annyira gyümölcs, hogy be is azonosítottam: meggy. Aztán amikor megkortyintottam, éreztem, hogy nem csalt az orrom, ebbe meggybort kevertek. (vagy aromát). Nem hiszem, hogy egy cabernet ennyire jellegzetesen meggy-ízű lenne, ahogy az isten adta. Manipulált bor ez, de, ha röstellem is, finom. Olyan, mint a sangria, csak ereje is van. Borivóknak nem ajánlom, mert köze nincs a valódi cabernet-hez, mint például a spanyol vagy ausztrálnak, de a fiataloknak a diszkóban vagy a rock-klubban kellemes ital, még a szar kólával sem kell keverniük így is ízlik nekik majd.
[előzmény (83)]

© Fekaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-12-23 01:20:28 (83)
Te nagyon borszakértő vagy. Ez a munkád vagy csak hobbi?:))

apunkválasz erre | e-mail - 2004-12-08 21:55:27 (82)
Egy kis társasággal együtt kóstolgattuk tovább az ejróper borokat. Egy literes palack édes vöröset Romániából. Ilyen vizes-cukros piros-lé.
Aztán megnéztük a szintén romániai fehér édeset, ami szép olajbarna rajnai palackba volt töltve. A dugó kettészakadt. Már az nem jó, ha egy bort szarul nyitsz ki. Édes volt, de a végén valami savanykás bizsergés összehúzta az ember nyelve-tövét. A gyufa-füst-szagot éreztük itt is, bár nem olyan durván, mint a portugálban. (ja a fejem nem fájt attól.) Egyébként ezeknek a boroknak az alkoholtartalma, meg nagyon alacsony. 10-11 % v/v . De szerintem még ennyi sincs, mert egyszerűen semmit sem éreztem. Mintha üdítőt ittam volna.

Aztán megkóstoltunk egy egy olasz száraz merlot-t velence környékéről. Másfél literes palack, csavaros kupakkal. A címke szerint minőségi,szerintem meg egy egészen jó asztali vörös. Sőt kifejezetten. Az előzőek után nagyon jól esett. Azt hiszem ez a másfél liter is 500 alatt volt. De ez megérte. Ilyet vehettek és ihattok. Az a neve, hogy Veneto Merlot. Na ez kibaszik a magyar szőlősgazdákkal, mert ilyent lehet, hogy még veszek én is. A többit meg nagyívben elfelejtem.

apunkválasz erre | e-mail - 2004-12-06 18:02:42 (81)
P

apunkválasz erre | e-mail - 2004-12-06 18:02:10 (80)
Folytatás...
Szóval arra gondoltam, hogy ott dögöljön meg a magyar szőlősgazda, ahol van, iszok én inkább olcsó ejrópai nedűket. Vettem a nálunk megnyílt és szerencsére már tömegmentes Lidlben néhány palackkal.
Itt vab egy portugál rozé. Mondhatnám szép magyarosan sillernek is.
Egy literes fehér rajnai-utánzat ("hosszúnyakú") palackban csavaros (!) kupakkal. Magyarul az van ráírva, hogy kellemes friss bor a mediterrán portugáliából. Az aromája gyümölcsös és bizserget. :-))) Na így kell eladni a szart. A bor olyannyira friss, hogy amikor kibontottam a palackot kénszag áradt ki belőle. Hát persze, a rengeteg kénnel tudták ilyen kristálytisztára varázsolni ezt a kiforratélan kutyulék lőrét. Mert a frissesség és a bizsergetés erre utal. Bizony pezseg egy kicsit az ember pofájában, mint a murci. De az okos magyar vásárló ekkor azt mondja. Jaj de jó tényleg bizserget. És valóban egy kicsit gyümölcsös az íze, de ez nem tudja elnyomni a fennmaradó gyufafüstre emlékeztető utóízt. Most kipróbálom, milyen ha ivás közben befogom az orromat. Hú, ez nem volt könnyű, így inni, de így egészen jó. Olyan mintha egy ócska kis alkoholtartalmú olasz habzóbort (amit itt időnkint pezsgőnek árulnak) innék. És a gyufa íz is sokkalta később jön vissza. De nyamm...., visszajön, csak kevésbé intenzív.
Azt hiszem ez a palack 400 alatt volt. Messze alulmúl minden hazai asztali bort. Ha nem lenne ennyi kén benne még ízlene is, mert emlékeztetne a jó szívvel kínált alföldi gyenge minőségű háziborokra. De ezzel a rengeteg kénnel szinte ihatatlan. Esetleg befogott orral meg lehet próbálni. Csak azért iszom meg az egészet (mondjuk a fiam is segített tesztelni egy-két pohárral), hogy kiderüljön, vajon a fejem is fájni fog-e ettől. Elvileg a sok kén miatt kéne, de lehet, hogy nagyon "edzett" vagyok, vagy ezeknek a kenük is más.

apunkválasz erre | e-mail - 2004-08-18 21:23:44 (79)
Na jó, úgy látom rátok fér egy kis "Bor-ozás". Igyatok fröccsöt jó minőségű badacsonyi olaszrizlingből. Ez a nyár legegészségesebb üdítőitala.
20 km kerékpározás után a sör nagyon nehéz, de egy két deci badacsonyi olaszrizling, 3 deci szóda összeállítás egy söröskorsóban, nagyon felüdít. Ezután jöhet két deci badacsonyi olaszrizling tisztán a borivás élvezete kedvéért. Aztán lehet újra tekerni. (egy félliteres palackban a polifoam-tekercs hűvösében pedig érdemes útravalóként a fent leírt receptből vinni egy kis szomjoltó nedűt a további útra)

apunkválasz erre | e-mail - 2004-05-16 20:36:13 (78)
Kannás borok is ihatóak...
Képzeljétek el vagy két hete hétvégén itt Sándorfalván a Platánban Az A-Z nevű falusi rockzenekar tartotta nyári évadnyitó koncertjét. A zene sem semmi. Az AC/DC-től az Üss a kölökrén (Ramones/Beatrice) keresztül, a Tankcspdán át a Deep Purple-ig. De mindezt "nem középiskolai fokon".
De a lényeg, hogy a topikhoz csatlakozzam, "csak" nagyfröccsöztem. De a "kannásabbikból". Vagy ötöt ittam biztos, az legalább egy liter bor. Jól van száz kiló vagyok így nem nagyon éreztem, de a meglepő az volt, hogy másnap sem volt semmi bajom.
Aztán egy hét múlva jött egy barátom, aki villányból hozott egy kis fasza félédes traminit. Megmondom őszintén a villányiak közül a vörösöket szeretem, traminiből inkább a somlóit iszom. Hárman megittunk két litert ebből a nedvből. Olyan este tízig. Kb. fél négykor majd szétesett a fejem. Úgyhogy a szárnyasbetéthez kellett folyamodnom (erre rájöttem egy fejfájós éjszakán, amikor vizesrongyot kerestem a fejemre és kinyitottam a fürtőszobaszekrénykét, hogy a betét, az pontosan a homlokomra illik, csak a szárnyakat kell elhajtanom, mert középen keskenyedik, ahol az ember haja kissé lenő, kétoldalt meg kiszélesedik, a külső fele meg nem is nedves, kitűnő a fejfájásra), szóval ez a bor valami "csinált" volt...
Szóval lehetnek a síma asztali (kannás, műanyagpalackos) borok is jók és a minőséginek hittek is szarok.

© Anusmasterválasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-15 15:04:16 (77)
Nekem a Dankó a fav meg a Tokaji sárgamuskotály, de bármi ízletes ha megkinálnak :) Amugy még ami jó az a Lambrusco, kurvaolcsó olasz félédes veres bor, de finom is és elegáns az üvege, igy tökéletes ajándéknak is hehehe!

© Fukszválasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-23 18:25:11 (76)
Én se mondhattam volna szebben.
Télleg a Debrői hárslevelű,éd az egri leányka számomra a legfinomabb.
DE hát izlések és pofonok...
[előzmény (70)]

© Fukszválasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-23 18:20:01 (75)
Én se mondhattam volna szebben.
Télleg a Debrői hárslevelű,éd az egri leányka számomra a legfinomabb.
DE hát izlések és pofonok...
[előzmény (70)]

© Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-23 14:08:04 (74)
Ki ivott már kiskutyafaszát?
Vagy lórugást?

Amúgy én már várom a kannás sör megjelenését, főleg kék-fehér gazdaságos teszkós kivitelbe! =)

© Lauronválasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-10 19:14:17 (73)
Kóstoljátok meg a nagyrédei muscat ottonelt, már aki szereti az édes bort- egyébként tudom még ajánlani a cserszegi fűszerest meg az Irsai olivért is
vörösből meg a nagyrédei zweigelt nagyon frankó

apunkválasz erre | e-mail - 2004-03-29 22:46:13 (72)
Pardon, tudtommal félédes.
De inkább egy igazán kiváló száraz bort ajánlanék a figyelmetekbe. A Villányból való Teleki cabernet savignon-t. Egy 2000-es évjáratot iszogattunk ma este. Hihetetlenül bársonyos volt az érintése. Amikor a pohárból az ajkunkhoz ért. És az itala is ilyen volt, mígnem előjött egy fantasztikusan kellemes "erő"-érzet. De bor-erő volt ez (nehogy valami vermutra, likőrre, pálinkára gondoljatok). Érzitek, ahogy a szátokon kersztül a testetekbe hatol ez az erős de bársonyos érzés. Ez volt a Teleki cabernet-je. Egyébként 12,5 V/v %-os remek bor. És a Csányi pincészetéből való. Ez a fazon alighanem az OTP vezérigazgatója, akinek az a "passziója", hogy a tőlünk ellopott pénzéből, amit fizetés gyanánt kapott , lyen szuper pincészeteket és borokat csinál. Azannyaistenit. Azért ez nem rossz szokás, a borivók hasznára is válik. Az övére meg főleg, mert 1000 fölött van egy palack ilyen kitűnő nedű, ami szerintem európai viszonylatban még mindig olcsónak számít ezért a fasza borért.

© Fekaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-23 23:28:25 (71)
Én azt elhiszem drágám! De épp kérdeztem, hogy milyen az a "Debrői hárslevelü". Száraz, édes??Vagy milyen?




Elejére << Előző < 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 > Következő >> Végére