Punk Portál >> Fórum >> Összes téma >> OI!
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
Összefognak a sráccok a skinheadek és a punkok!!!!

Elejére << Előző < 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 ... > Következő >> Végére

© Podravkaválasz erre | adatok | e-mail - 2009-09-12 23:03:29 (907)
"Arrol nem beszelve hogy a angolok lakast, penzt adtak a pakiknak es ugy hallaljak meg hogy mindig botranyt csinalnak."
Vegig olvasva az utobbi beirasaidat nem birtam ki, hogy ne kerdezzek ra. Te ezt komolyan gondolod, egyaltalan valaha elgondolkodtal azon amiket ide bepotyogtel? Nem hiszem, es azt sem hiszem, hogy valaha kicsit is beleturtal volna annak az orszagnak a tortenelmebe, politikajaba, ahol elsz.

"Rengeteg indiait beengedtek es komoly allast adtak nekik, de egyikuk se beszel normalisan angolul"
Mi a normalis angol? Definialhatnad egy milliardos nagysagrendben anyanyelvi szinten beszelt nyelv eseteben. Javaslom gyurjal ra erre az akcentusra, mert az indiaiak eleg pengek es rengeteg penzugyi, IT "customer service" allast toltnek be, nem beszelve arrol, hogy rengeteg kozpont fizikailag oda lett telepitve, es meg most is telepitenek at, igy kapasbol Delhit kapcsoljak.

Ha atugrassz Quebecbe vigyel szotarat, marmint franciat.
Jo utat, oi
[előzmény (905)]

© Skinbombválasz erre | adatok | e-mail - 2009-09-12 22:56:30 (906)
a kollegam fel csaladja canadaban el es azt mondja o is toronto hihetetlen hogy miylen nyugis es odafognak ok is koltozni marmint canadaba ha nyugdijba megy 5 eve van talan
szoval...ja sok sikert toki

© Eltergoválasz erre | adatok | e-mail - 2009-09-12 21:29:14 (905)
Arrol nem beszelve hogy a angolok lakast, penzt adtak a pakiknak es ugy hallaljak meg hogy mindig botranyt csinalnak. Egy pakinal ha azt mondod hogy kurva anyad az azt jelenti hogy itt es most addig verekszunk ameddig egyikunk nem kerul korhazba vagy a fold ala. Interneten lattam videot regebben a csako szetbaszta a masiknak a fejet egy hatalmas fakeregel mert kurvaanyazot neki, masik videon meg taxitol kiszal a pakisztan es a semmi kozepen egybol letolja gatyajat nok elott es szarik egyet, viccesnek hangzik de szerintem ezek nem emberek.

Nem BC-be megyek hanem Torontoba. Koszi szepen egyenlore nem tudom milyen lesz sose voltam es valahogy tul nyuginak tunik nekem a hely tul bekes... meglatom de egyenlore valoszinuleg visszajovok angliaban 2 ev mulva... habar elgondolkodok rajta mert tul sokan vannak...
Azt megertem ha europaiakat engedik angliaba... de hogy a felvilagot... szerintem ilyen teren elcsesztek a egeszet. Rengeteg indiait beengedtek es komoly allast adtak nekik, de egyikuk se beszel normalisan angolul ha felhivom a 02-t vagy a bankot nem lehet erteni mit beszelnek... de hozzateszem bekes nep kulonosen nincs bajom veluk.

© Skinbombválasz erre | adatok | e-mail - 2009-09-12 20:06:38 (904)
nekem nem kell a cockney automata mert eleg ahogy mondtam a kollegaimat hallgatni...
ja majd beszelek sean-nal, o nagy 4 skins fan volt, ahogy elmondta majd nem mindenki a 4 skins miatt ment southallba
amugy egy uj southall keszulodik hamarosan tootingban mert a kis feka kolykok nem olyan regen halalra rugdostak egy 67 eves paki csavot imadkozasbol hazafele menet a 3 eves unokaja szeme lattara egy 14 es egy 15 eves feka kolykot mar letartoztattak, de folyamatos atracitasok vannak a ket csoport kozott tootingban...
ez is igazolja, hogy a pakikat nem szereti senki se
jo par evvel ezelott egy 16 eves jamaikai szarmazasu lanyt eroszakoltak meg birminghamben a pakik, na ott a rasztak fogtak azt szetvertek a boltjaikat a pakiknak, a feszultseg erezheto mivel a pakik felvasaroljak az osszes uzletet, vagy tonkre teszik oket az olcso alattomos technikaiakkal...
undorito alakok, nem hajlandoak angolul beszelni, ha meg megis akkor meg inkabb ne tettek volna mert ugy se ertesz semmit belole
legutobb tamadas erte a halottas kocsinkat is egy paki gengszter csavo altal aki kiugrott az uton a halotas kocsi ele, majd lekopdoste stb mivel basztam megallni a halottas menettel ,csak hogy atkeljen...na most a legdurvabb, hogy jamaikai akcentussal elkezdett ugatni meg szitkozodni...hat a jamaikai csalad rovid kerlelesere sietve elhagyta a terepet, rasszista jamaikai fekak :) hahaha...vicces volt rendesen sokkolta a jamaikaiakat ahogy a paki beszelt :)sirnal mar beszeltek, hogy kb:
Tyron ismeri a srac occset majd beszelunk vele :)
na jo beszelgetest

Canada:ha british columbiaba mesz akkor azt most jobb ha tudod, hogy kb az uj angol mekka, ahova az angolok legtobbje kivandorol...annyira nem lesz a kanadai akcentusuk tiszta :)

bar az egyetlen hely amiert elhanynam angliat az british columbia...rendes nyar rendes tel ahogy kell..nyugalom es tisztasag...
sok sikert

© skaboválasz erre | adatok | e-mail - 2009-09-12 18:05:54 (903)
Szabad Idők - Vivan Los Zapatistas album nincs meg vkinek!?!? kurvára keresem de sehol semmi :(

© skaboválasz erre | adatok | e-mail - 2009-09-12 18:04:03 (902)
Porker, alap! szerintem mindenki még most nézze meg az útlevelét :D

© Porkerválasz erre | adatok | e-mail - 2009-09-12 17:48:03 (901)
2-3 hete sokkolt a hír hogy útlevél kell Szerbiába, annyi időm meg már nem volt hogy megcsináljuk :D de ha márciusra összejönne egy kisebb csoport akkor jó lenne kimenni
[előzmény (900)]

© Alphawarriorválasz erre | adatok | e-mail - 2009-09-12 17:41:05 (900)
Ma meg ha nem tévedek ugyanitt van Cock Sparrer.....bár engem sem anyagilag sem energetikailag nem érint sajnos a dolog.
[előzmény (895)]

© Eltergoválasz erre | adatok | e-mail - 2009-09-12 17:37:05 (899)
erdekes hogy szereted... habar tenyleg fugg merre vagy ahogy mondtam londonban altalaban normalisan ertheto akcentusal beszelnek.

en sokkal jobban szeretem a europai/amerikai angol akcentust.
holnap megyek canadaba 2 evre... majd meglatom milyen lesz ha mindenki tisztan beszel... (vagyis a canadaiak) de london nagy hely en szeretem :-) azt csinalsz amit akarsz ha tudod merre vannak a jo helyek :-) meg a olcso fred perry-k (aranylag olcso 20-50 font kozott altalaban debenhams szezon vegi kiarusitas jo)

Ha szereted a Cockney szlenget itt egy bankautomata east londonban :-)
http://www.engadget.com/2009/08/25/uk-atms-use-cockney-slang-we-dont-adam-n-eve-it/
[előzmény (892)]

© LeVviválasz erre | adatok | e-mail - 2009-09-12 17:22:31 (898)
na erre az interjúra én nagyon kíváncsi lennék , majd szólok a Skabonak, hogy okosakat kérdezzen :)
[előzmény (897)]

© Skinbombválasz erre | adatok | e-mail - 2009-09-12 16:59:38 (897)
okes
azt hittem laurel aitken lanyaval akarsz
jol van toki
majd beszelek Sean-nal jovo heten
amugy is igertem neki par lemezt

© LeVviválasz erre | adatok | e-mail - 2009-09-12 16:53:53 (896)
:))) látom te is a hobbidnak élsz :)
[előzmény (895)]

© Porkerválasz erre | adatok | e-mail - 2009-09-12 16:26:09 (895)
88 hozzászólás... ca ca ca
sok sikert a fanzine-hez.

2010. március 13. - 4- SKINS
Belgrád, Szerbia

*kötelező*
[előzmény (890)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2009-09-12 15:58:40 (894)
köszi
[előzmény (892)]

© LeVviválasz erre | adatok | e-mail - 2009-09-12 15:57:12 (893)
"talalkoztam egy arccal a piacon, skinder o is feladta, de o ott volt southallban a balheban 81ben...hogy ha erdekel valakit csinalhatunk interjut vele...jo arc...."
[előzmény (892)]

© Skinbombválasz erre | adatok | e-mail - 2009-09-12 15:01:42 (892)
akos keressel ra a camdeni fiddlers elbow nevu barra es ott Karl nevu koncertszerzeovel beszeljel

skabo, Laurel Aitken lanyarol beszelunk nem csaovorol!
le van irva alul claudia email cime tud errol, hogy fognak neki fanzinek is irni
szoval csak batran
mas:
5 eve vagyok itt imadom a londoni akcentust, tevet is nezek filmeket is csak angolul bar az angolom nem tokeletes. imadom a cockney szlenget akcentust nagy reszben ertem es beszelem is hala a cockney kollegaimnak
jamaikai akcentust is ertem beszelem a szlenget ezt meg a nejemnek koszonhetem
iskolas lanyok termeszetesen mind ugyanugy neznek ki bar nem tudom merre laksz, de en felem 65% nig nog wog,15% paki 20% white
hat a csoportok nagy tobbsege erosen hasonlit egymasra, foleg ha be is vannak ninjanak oltozve...muszlimok...
ahm
ja East Enders a kedvencem imadom biancat mikor uvolti: reeeeeekeeeeeeeeeeej ( Ricky )
lehet azert nem erted mert irrel skottal jamaikaival vagy pakikkal erintkezel angol nyelven...hat ok eleg furcsan beszelnek whadem! :)
csendbe legyel bandi mert majd megnosulsz es te is raerzel mi az orom a boldogsag :)O

© birdieboyválasz erre | adatok | e-mail - 2009-09-12 13:04:59 (891)
Tényleg dagadt vagy toszod!De azért jó látni baszod!
[előzmény (882)]

© skaboválasz erre | adatok | e-mail - 2009-09-12 12:19:36 (890)
Skinbom Feri! Engem érdekelne vele egy interjú a faszikával, mert most csinálok fanzine-t! ska és skinhead részről! szal ha van kedved akkor kontaktolhatnánk!:)

© Eltergoválasz erre | adatok | e-mail - 2009-09-12 11:51:51 (889)
Mondjuk en Essex-ben lakok. 20 percre Stratfordtol.

ha varosba megyek altalaban normalisabban beszelnek "london akcentus"

© Eltergoválasz erre | adatok | e-mail - 2009-09-12 11:46:27 (888)
hogy birod angliaban?

en mar 3,5 eve itt vagyok.
nem rossz hely de TV-t nem nehezek mert vegem van a angol akcentustos.
amikot reggel iskolaba mennek a lanyok mindegyiknek ugyanolyan a szeme szine (majdnem) es a hangjuk ugyanolyan... de kajakra. meg aztan 1-2 embernek olyan eros a akcentusa 2x is rakell kerdezni.
De 90%-ban megertem felsofokon beszelek angolul.
"do ju vant szom va-er?" :-D

tenyleg vannak masok is portalrol?
[előzmény (886)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2009-09-12 00:12:57 (887)
Skinbomb! kicsit off abár lehet nem is :)
szóval. a http://www.myspace.com/londonpunkgigs és a top friendses bookingokon kivül esetleg valami tipp ahol lehetne fasza londoni koncertek után keresni, kis bulik is érdekelnének és nagyok is :) ... köszi ha van ötlet:)

© Skinbombválasz erre | adatok | e-mail - 2009-09-12 00:02:30 (886)
vagy repulo szonyeggel

© Skinbombválasz erre | adatok | e-mail - 2009-09-12 00:02:21 (885)
ja de mar nem csak southallban elnek pakik
elozonlottek egesz londont a budosok
lassan mar tevevel fognak jarni

© dinidaneeeválasz erre | adatok | e-mail - 2009-09-11 22:37:34 (884)
Akik esetleg nem értenének angolul:

[előzmény (875)]

© Porkerválasz erre | adatok | e-mail - 2009-09-11 22:15:06 (883)
hát, várhatott volna még két évet azzal a takarással(ha már 20+ évet kibírt), mert mindjárt itt van southall 30. évfordulója :-)
[előzmény (881)]

© Skinbombválasz erre | adatok | e-mail - 2009-09-11 21:00:30 (882)
ilyen az elet a halottas szakmaban:

forgacsos zsakon dagadt testtel:)

© Skinbombválasz erre | adatok | e-mail - 2009-09-11 20:55:02 (881)
hallod szovi
en nem kennem meg, Claudiat, de mar a baratnojere Zayzayre mozdulgatok:) tetszik neki ,hogy veretem a jamaikai szlenget neki ras bamba gal! :)
amugy meg
talalkoztam egy arccal a piacon, skinder o is feladta, de o ott volt southallban a balheban 81ben...hogy ha erdekel valakit csinalhatunk interjut vele...jo arc....most takartatja a National Front tetkoit a horikerikkel...valami halas tavas temaval...
na ennyi az ujdonsag angliabol
ja es elmaradt a prince buster pont jegyet mentem venni es ott volt kirakva: torolve
azert megkerdeztem hogy hatha
de mondtak tenlyeg olvassam el a plakatokat...mondom jol van akkor marad a beatrice november 8n

© Skinbombválasz erre | adatok | e-mail - 2009-09-11 20:47:34 (880)
hee csuda
most vagtam le a hajam 3 milisre megint...nagy barko es erre Dan feladatja velem a dolgot...ertem teso, megyek az utcan tootingban befordulok a piacra azt azt mondja egy neger no:
heeeeeee te nem te vagy a skinbomb feri aki feladta?
mondom csuda hat hogyne en lennek azt mi van?
azt mondja :
en vagyok laurel aitken lanya azt jo lenne ha csinalnank valami skinhead dolgokat, de ha mar feladtad akko hagyjuk is az egeszet
mondtam neki:
varjal mar dzsukhel megkerdem elobb ezt meg azt no meg amazt, azt majd szolok, ohgy mi lesz , ja meg amugy itt van egy cejde, mert fura lemezeket mixelek ossze csak ugy, feladasbol, azt hallgasd mar meg...
na erre azt mondja, hogy akkor mixeljel mar ossze szamokat az apam emlek turnejan leicesterben birminghamben brixtonban es camden townban novemberben
no meg ha ismersz embereket akkor terjessszed mar ,hogy:

Venue Starlite Entertainment Centre, Leicester UK

Body: We are currently looking for promoters of Reggae & Ska Bands,& Artists for our Entertainment Centre venue capacity 800 1,000 upstairs balcony and stage. The venue is based in the Leicester town centre, has excellent parking facilities, disabled access, designated smoking areas

Bands and Artists must be able to have a large fan base.


If you would like more details on Starlite Entertainment Centre email your details claudia02@aol.com.

Bands, promoters, Artists contact CY Entertainments email claudia02@aol.com

szoval igy tortent, hogy nem adtam fel a skinhead dolgokat hanem azt mondtam magamnak, ohgy usgyi el az argosba es vettem egy nyirogepet azt munka kozben ugyis martensben tolom hat egy kis barko itt meg ott, no meg a rovid haj azt mo`dosnak majd el megyek...
na
igy van ez tesokam...
hee amugy meg mi ez rakabili zenekar?
csikos frizura meg sarkanyos ing nem lesz?

amugy
NO SURRENDER!
ma is valami zeneszt temettunk, nem sokaig jutott a slager listakon mert meg mielott kitort volna az undergroundbol valaki mellbe taszitotta egy kessel...hat vigyazni kell itten...
Dan szerintem onnan vette ,hogy feladtam ezt a skinder dolghot mert latott hosszabb hajjal, meg neger feleseggel, hiaba volt rajtam fred perry meg harrington dzseki...ez a masik ket dolog bezavarta...:)

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2009-09-11 14:46:57 (879)
Mindig engem kell bantani?
[előzmény (878)]

© allgaválasz erre | adatok | e-mail - 2009-09-11 14:11:40 (878)
Sunazhato? Mert akkor en meginterjuvolnam! Bar gondolom erdemes lenne az unokakat... :)
Feri, te mar tenyleg feladtad a Dant ezzel a skinhead dologgal? Sosem neztem volna ki beloled. Nezz ra a szerencsetlenre, van eleg baja igy is, te meg feladod bazzeg. Genyo! :)
[előzmény (877)]



Elejére << Előző < 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 ... > Következő >> Végére