Punk Portál >> Fórum >> Összes téma >> Az emberi hülyeség...
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
... határtalan... szerintetek is?

Elejére << Előző < 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 > Következő >> Végére

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2007-07-12 19:05:57 (210)
Amikr ilyet látok, széjjelbasz az ideg! Milyen jellegű csávók voltak? Gondolom, mivel nem avatkoztál be, nem voltka a csöpp fajták. Legszívesebben elborulna az agyam ilyen helyzetben, elüvölteném magam teljes erőmből és nekikmennék, nem gondolva rá, hogy van náluk ölő alkalmatosság! De ez csak gondolataimban van. :)
[előzmény (208)]

© gyerekválasz erre | adatok | e-mail - 2007-07-12 17:30:43 (209)
Az biztos, hogy valahogy ki kell zárni bizonyos dolgokat, legalább is erre nevel minket szerintem a szitu amiben élünk.... Deeee hogy is mondjam... :) Egyrészt vannak dolgok amik tényleg nem tartoznak ránk, hogy minket mégis mennyire érdekel az "pletykahajlam" kérdése valahol, viszont az, hogy az ember segít ha azt látja hogy elkél, az sztem nem alkat kérdése. Az a helyzet amiben voltál, az mondjuk olyan, hogy sztem ha nem tudsz valami küztdősportot, akkor inkább tényleg maradj ki belőle:) Egyszerűen azért, mert nem tudsz semmit sem tenni....
A másik pedig, hogy nekünk szerintem ha ezt így észrevettük már először másokon (persze...) majd magunkon is, akkor meg van az a helyzeti előnyünk, hogy tudatosan tehetünk ez ellen. Magunkban. Baszottul nem könnyű dolog az ilyesmi, de ha az ember észreveszi, hogy van valami javítható hibája, akkor sztem "erőnek erejével" kell magában ezt elnyomnia.....
Na. Biblia:D
[előzmény (208)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2007-07-12 17:07:20 (208)
ja, de ez a hülyeség mindannyiunkban benne él sajnos...... 2-3 hete tanuúa voltam mikor metróval jöttem haza, 3 ilyen sutyerák pesti forma körbeált egy szerencsétlen tinicsajt, és elszedte a mobilját, meg a napszemüvegét.... Ott ültem velük szembe, de csak bambultam hogy "aha, nem az én gondom".... pedig az egészet végig hallottam miket mondtak szerencsétlennek....
[előzmény (207)]

© gyerekválasz erre | adatok | e-mail - 2007-07-12 17:04:08 (207)
Én már többször megfigyeltem ezt a kettősséget az emberekben, hogy ha arról van szó, akkor le se szarják az embert (bajba került, vagy egyszerűen csak egy kis segítség nem ártana), ha meg amarról (úgy néz ki ahogy, vagy teszem azt dohányzik - ne adj' isten füvet szív!) akkor hirtelen kurvaérdekes és fontos lesz, hogy mit csinál és nem hagyják szó nélkül...... Ezen a jelenségen nap mint nap felkúrom magam.
[előzmény (205)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2007-07-12 16:49:33 (206)
...Itt valami nagyon el van baszva... :)
[előzmény (205)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2007-07-12 15:17:04 (205)
:D
hát ezaz hogy én meg semmit sem csináltam... csak beültem eyg cigire...:S
[előzmény (203)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2007-07-12 15:09:38 (204)
...emeletes ház...
[előzmény (203)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2007-07-12 15:09:07 (203)
Amúgy itt nálunk is voltak hasonlók régebben. Mikor még porbafingó voltam, kimentünk unakanővéremmel vagy unokabátyámmal a játszótérre mindenfélét csinálni. Jó gyerekek módjára nem voltunk csendesek. A közeli emeletes hát egyik emeletéről egy nő mindég kiordibált, hogy legyünk már csendben! Bazmeg! Az ilyen faszfej minek költözik játszótér közvetlen közelébe???? Húzzon tanyára!
[előzmény (201)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2007-07-12 15:07:04 (202)
Vagy a gyerek az anyját! :)
[előzmény (201)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2007-07-12 14:59:22 (201)
na a jópofa kurvaanyja....
ez annyira tipiku, az ilyen jópofának hivő kismamák mikre nem képesek...
tegnap a buszon utaztam egy ilyesmivel, bohócra volt kifestve, meg piros krumpliorral ücsörgött egy anyuka a gyerekével az ölébe...
odaintettem neki mint 'elborult kolléga', bár más sminkem volt... :)


az emberi hülyeség, szintén kismama téren: de mekkora pofájuk van... Múltkor beültem egy játszótérre cigizgetni egyedül, és odajött 2 elhajtani hogy MIAKURVAANYÁMAT KÉPZELEK... :D
gyújtsa fel az ilyen a gyerekét
[előzmény (196)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2007-07-12 14:51:28 (200)
És ez?

http://superdream.blogter.hu/?post_id=171863

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2007-07-11 18:38:12 (199)
XD
[előzmény (198)]

© gyerekválasz erre | adatok | e-mail - 2007-07-11 18:22:15 (198)
http://subba.blog.hu/2007/07/11/a_tarsulat

© gyerekválasz erre | adatok | e-mail - 2007-07-07 16:33:02 (197)
Túlélő:DDD
[előzmény (196)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2007-07-06 19:32:24 (196)
Ez már nem vicces, ez beteg!

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2007-06-13 16:30:32 (195)
http://www.punkportal.hu/forum/forum.php?id=punkportal&cat=1&topic=57&page=2

10061

© Laney 3000válasz erre | adatok | e-mail - 2007-06-13 16:28:27 (194)
na fater akkor mutasd hol az a video ;)

btw nem szoktam linkezgetni
[előzmény (193)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2007-06-12 21:55:28 (193)
Ezt mintha én raktam volna be pár napja! Baze! Legyél már naprakész! Nem az a lényeg hogy minden topicba berakj minden linket! Vazzz...
[előzmény (191)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2007-06-12 18:14:51 (192)
na ezt is jól felhoztad a francból.. :)
[előzmény (191)]

© Laney 3000válasz erre | adatok | e-mail - 2007-06-12 18:06:38 (191)
http://www.youtube.com/watch?v=R8cTcfSooc0

ember legyen a talpán aki ezt pokerarcal végignézi.

© skasamiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-22 18:46:57 (190)
Réges-régen a tv hőskorában, még esténként a nők olvastak fel Esti Mese gyanánt. Egy alkalommal, teljesen váratlanul az utolsó pillanatban a bemondónő rosszul lett, és helyette az egyik férfi kollegát kérték fel a mesemondásra.

- Szervusztok gyerekek! - köszönt illendően az ötvenhárom éves szakállas figura.
- Fecske anyó vagyok! - folytatta, és a korabeli felvételen látszik, hogy az operatőr megbillenti a statívot a röhögéstől. A mesélő, nagydarab szakállas figura folytatta
- ...és épp a tojásaimon ülök... - a korabeli kollegák szerint, ekkor a hangosító, valamint az összes díszletes, és kellékes, halkan kiosont a folyosóra, majd összeesett a röhögéstől. Utolsónak az operatőr maradt, aki a következő mondat után hagyta el a stúdiót.
- ....és a fészekből kilóg a szép villás farkam...

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-22 15:32:27 (189)
uristen, mekkora sztori!!!!!! ahahahahhhhhhhaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!
[előzmény (185)]

© KiZsoválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-22 14:00:32 (188)
Én az elemlámpa fénycsóvájával szivatom a macskáinkat...Teljesen oda vannak érte! :))

© sammyválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-22 13:57:48 (187)
hát ez komoly...nekem a kutyáim mászkálnak utána...de az más!
[előzmény (185)]

© KiZsoválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-22 13:56:31 (186)
Ehehe! Király!

© Fallen Foreverválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-22 13:53:52 (185)
eszembe jutott egy cuki történet ami velem esett meg még régebben nyaraláskor: ez akkor volt mikor nagyon menő volt az a ceruzaelem nagyságú lézer és apunak is vettünk egyet. A nyaraldában a 2. emeleten laktunk és pont az üdülő udvarára lehetett lelátni az erkélyünkről, ahol gyerekek játszottak. Én meg elkezdtem azzal a lézerrel világítani az udvarra, a gyerekek meg mindenáron megakarták fogni:) még a fára is majdnem felmásztak érte hehe:)))

© Fallen Foreverválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-05 20:26:19 (184)
Mondottam volt h ezek nagy hülyék, van pár jó poénjuk az órákon de ezze abba is fejezték...

© Rolyválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-05 19:33:58 (183)
hát ezek borzalmas sztorik,már megbocsáss...

a üzenőfal itt van a gumiszobában,migyá irok vmit,akkor meglátd
[előzmény (182)]

© Fallen Foreverválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-05 18:54:32 (182)
Na itt az a két történet:
Lekvár

Egy szép nyári napon Rózsi néni úgy döntött, hogy süteményt fog sütni, mert nála nyaralt a kisunokája.
Neki is látott, jól meggyúrta a tésztát, kelesztette egy darabig, majd berakta a sütőbe. Nem sokkal később kivette, hogy megkenje lekvárral. Bement a kamrába, és hirtelen elordította magát:
-A büdös életbe! Hát nem elromlott az a fránya lekvár! Pistike! Húzzá ide, de rögtön!
A kisfiú épp a disznókkal játszott, amikor meghallotta nagymamája kedves invitálását, úgyhogy a szrt a fejéhez csapva rohant be a penészes falakkal megáldott roskadozó viskóba.
-Tessék nagymama, itt vagyok.
-Jól van kisfiam. Arra szeretnélek megkérni…- egy pillanatra elhallgat- Mi ez az iszonyatos bűz?! Már megint becsináltál?! A fütyülőm kivan veled Pistike! Csomót kötök a popódra!
-De én nem, én csak a malacokkal játszottam- válaszolt megszeppenve.
-Ja, az más! Na, figyelj! Arra szeretnélek megkérni…
-Mire nagymama?
-Ne szólj közbe! Átmennél a Manci nénihez egy üveg lekvárért, mert a sütihez az is kellene, de ez a szerencsétlen már megint elromlott.
-Máris megyek nagyi!
-Nagyi a kedves anyád! Tudod, hogy azóta utálom, ha így hívnak, mióta a Karcsi így csúfolt engem az óvodában.
-Bocsánat!- és kiment.
Manci néni a szomszédban lakott, és iszonyat ronda volt. Pistike bekopogott. Nyílik az ajtó, és az a förmedvény ott állt mögötte. A kisfiú nagyon megrémült.
-Na mi van?
-Cso-csókolom!
-Szasz! Mit akarsz!
-A nagymama átkü-küldött, mert sze-szeretne kérni e-egy kis reklám.
-Mit gagyogsz? Nyögd már ki végre mi a bajod, mert menten ajtót mutatok!
-Lekvár kell, süsd meg! Asszed Te vagy itt a Jani?! - bátorodott fel Pistike.
-Mért nem ezzel kezdted? Gyere, megnézzük van-e a kamrában. Kérsz ciános cukorkát?
-Nem köszönöm szépen!
-Ne köszönd! És mért kell nektek lekvár?
-Mert sütit akart csinálni a nagymama, de a mi lekvárunk bekrepált.
-Aha. Come on!
Manci néni a kamrából:
-Hogy az a! Megtermékenyítelek te kis bz! Sajnálom Pistike, nem tudok lekvárt küldeni, mert ez is befuccsolt! Na de most már húzzál haza, de rögtön!- és lekevert egy iszonyatos nagy pofont.
A kisfiú vegyes érzelmekkel ment haza. Igaz, hogy nem kapott lekvárt, de legalább most Manci néni nem lőtt a hátsó felébe a sörétessel.
Rózsi néni a konyha ablak helyéről látta, hogy Pistike nagyon letörten jön haza, és nincs nála lekvár.
-Na mi van Öcsi? Szintén zenész?
-Nem nagymama. Szintén penész!


A háromlábú asztal esete Hűvel-fával

Hol volt, hol nem volt, még amikor az én mesém is játszódott, élt egy gazdag királyfi Csodaországban. A királynak volt egy Hű szolgája, aki fiatalabb volt még talán saját korlátnál is. Hű ha elhagyta a várat, mert átküldte a király a szomszédos Közeliországba, mindig vitt magával egy nagy táskát, három Tic-Tac-ot, azaz csak hat kalóriát, hét üveg Nutellát ha megéhezne a hosszú út alatt, rakott még a batyujába tizenhárom szerencsesütit, azokra az időkre, amikor már nem érzi a Nutella ízét, csak a hat kalóriáét. És nem hagyta otthon a kételkedést sem.
Egyik nap, amikor a legkisebb fiú küldött egy e-mailt, hogy megtalálta a szerencséjét, és majd együtt mennek haza, mert nem tudta feladni a postán, ugyanis még annyira kicsi, hogy nem érte el a pultot, a király így szólott Hűhöz:
-He! Te!- de Hű nem válaszolt, mert épp az istállóban hámozta a lovakat. -Hee! Ha nem érsz ide két emberöltőn belül, én felteszem a lemezem- kiáltotta szét a király egyre ingerültebben.
Hű amint ezt meghallotta, azon nyomban felvette a hétmérföldes-acálbetétes-strand-gumiszandálját, és csinálta tovább a dolgát. A király gondolta magában, hosszú az a két emberöltő, és visszaült trónolni, ahol olvasott tovább.
Délután, amikor a nap is a kisütötte, hogy hány óra van, nyugodni tért. Ekkor szolgálatra jelentkezett Hű. De a király éppen aludt, ezért nagyon mérges lett, amikor nem látta, hogy Hű de jelentkezik. Köztudott volt, még talán a környező országokban is, ahová semmilyen információ nem jutott el, hogy a király nagyon nem szereti, ha alvás közben valaki jelentkezni mer. Inkább keltsék fel, és mondják mit akarnak. Hű is felébresztette, és amikor a fenség meglátta így szolt a szolgához:
-Hű de sokáig tartott ide érni!
-Igen fenség- felelt a szolga -Én Hű, de messze voltam. Mit parancsol tőlem?
-Hát azt, hogy lenne-e a királyod számára egy kis mosogatószered, mert az enyém elfogyott.
-Hát már hogyne lenne kedves uram. Mindjárt hozok.
Azzal sarkon fordult, majd amikor már teljesen elszédült, a király megunta, hogy mit pörög ez itt, és sgbe rúgta. Nagyot csattant.
Pár perc múlva már meg is jött a mosogatószerrel.
-Hű ez gyors volt! Jól van, Mosogass el!
A szolga szófogadóan ennyit tett hozzá:
-Köszönöm szépen elfogadom a szót.
Azzal nekilátott a munkának. A király gondolta magában, hogy csak megnézi, vajon Hű rendesen végzi-e a dolgát, de lebukott, mert amikor kinézett a mikró mögül elállt a szava, és ennyit mondott volna, ha nem áll el a szava:
-Hű-de habos!
A szolgáló nagyon megijedt és rémületében az éppen a kezében tartott kenyérvágókést elejtette. Majd felvette, és mosogatott tovább. Amikor el is törölgette az edényeket, a király egy újabb szívességre kérte meg:
-Kedves szolgám! Látom szót fogadsz és nagyon rendesen teljesíted parancsaimat. Hát lenne még egy feladatod, ami szigorúan bizalmas.
-Hiszen én a királyi őrezrednél szolgáltam. Bennem megbízhat fenség- Felelt Hű.
-Jól van! Az lenne a dolgod, hogy letöröld a háromlábú asztalt.
-Értettem!
És Hű ezt is megcsinálta. Most lehet Hümmögni. He-he.


és gondoljatok bele én eme művek szerzőivel vagyok összezárva egész nap a suliban...

© Fallen Foreverválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-05 18:28:05 (181)
A franc! Nem találom azt a baromságot találtam egy csomó szörnyű dolgot, de pont azt nem…viszont találtam mást…a sulinkban volt ilyen diákdiri választás (amit természetesen megnyertünk) és annak a keretein belül ki kellett adni egy újságot, most abból fogok idézni(azér írom le mer vannak olyan nagyon hülyék h ezt mind ők írták…):

Az élet nagy kérdései:
-Ha egy hupikék törpét elkezdenek fojtogatni, milyen színe lesz???
-Hogy kerülnek a ’Fűre lépni tilos’ táblák a gyep közepére???
-Ha ma nulla fok van, és holnap kétszer olyan hideg várható, akkor hány fok lesz???
-Mit számolnak a bárányok, ha nem tudnak aludni???
-Miért nem ütötte agyon Noé a két szúnyogot???

Egyszerű vizsgatételek:
Orvostudomány: Az asztalon talál 1borotvapengét és 1üveg skót whiskyt. Vegye ki az egyik veséjét majd cserélje ki a másikkal. Ne varrja össze, amíg a munkáját nem értékelik! 15 perce van.

Retorika: 2500 lázadó, őrült bennszülött tombol a szomszédos teremben. Nyugtassa meg őket. Bármely ősi nyelvet használhat a görögöt és a latint kivéve.

Biológia: hozzon létre egy szilícium alapú ételt. Becsülje meg az eltéréseket az elkövetkező emberi kultúrákban, ha ez az életforma 500 millió évvel ezelőtt kifejlődhetett volna. Állításait tényadatokkal igazolja.

Zene: írjon zongora-concertót. Hangszerelje, majd adja elő furulyán és dobon. Segítségképpen a széke alatt talál egy zongorát.

Alkalmazott mérnöki tudományok: Kössön sorba 1 izzót. Pluszpontért ugyanezen izzót párhuzamosan is kötheti.

Parapszichológia: ragassza a következő tárgyakat a testére: pogácsa, bélyeg, működődő hősugárzó, tojáshéj. Egyéb feladatok: távolbalátás, távgyógyítás, elrejtett tárgyak megtalálása, mozgatása, levitáció, asztrálutazás. Teleportálja magát a Jupiterre, az ott készült polaroidképekkel igazolja magát.

Pedagógia: oktassa ki vizsgáztatóit.

Magyar irodalom: Ady optimista világfilozófiája. Kép, forma és jellem szintézise a kortárs alföldi irodalom kifejezésvilágában.

Szexuálpszichológia: mutassa be a nemi eltévelyedéseket és az enyhébb betegségek tüneteit. Szégyellje magát!

Atomfizika: létesítsen láncreakciót vagy atommáglyát, tetszés szerint. Vázolja egy magfúziós erőmű tervét.

Filmművészet: írjon forgatókönyvet az Anju-ház életéről, majd forgasson abből rajz- vagy rövidfilmet (max. 351 kocka).

Van itt két törnétet is majd mingyá begépelem azt is, ha érdekel vkit!



Elejére << Előző < 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 > Következő >> Végére