Punk Portál >> Fórum >> Összes téma >> RÚGJ GÓÓÓLT A RASSZIZMUS ELLEN
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
2004 Tokaj Június 30- Július 4 Amatőr Kispályás Zenés Táncos Futball Találkozó

Elejére << Előző < 1 | 2

© Traktorosválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-31 11:46:08 (20)
És akkor mit mondasz azokra, akik a 60-as évek skinheadjeinek hm... "jogutódjai"?

© ClashCityRockerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-31 08:40:39 (19)
Hallottam már a sharpról meg a boneheadekröl, meg a 60as évekbeli skinheadekröl akik nem voltak rasszisták.
De azóta megváltozott a szó jelentése, vagyis ha valaki nekem azt mondja hogy ö skinhead akkor az számomra azt jelenti hogy ö egy rasszista-fasiszta-hungarista balfasz.

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-30 23:17:44 (18)
Mindenféleképpen meg kell jelenni egy ilyen rendezvényen!Ha nem másért akkor azért mert jó buli lesz!Amúgy én nem csak a jó buli és a haverok miatt megyek el!Szerintem az e fajta rendezvények összehozzák az ország olyan embereit akik sikeresen tudtak alkalmaszkodni azon gondolathoz , hogy ők nem rasszisták!Itt nem tettekről meg változtatásról beszélünk hanem egy (Magyarországon) újfajta közösség létrehozásáról(skinhedek,punkok,raszták,hc arcok,feketék,fehérek).Egy egészen jó dolgot lehetne kihozni az ilyen jellegű bulikból!Ferinek aszervezéshez sok sikert!Csak így tovább!
Matyi (Miskolc)

© Traktorosválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-30 19:21:45 (17)
Vigyázz! Skinbomb nem a rasszista-fasiszta-hungarista balfaszokat nevezte skinheadnek! Bővebben viszont őt kérdezd a témáról, magánban (na csak azért, mert ő kiműveltebb ebben a témakörben). Ugye, nem baj, Feri?
[előzmény (15)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-30 15:50:48 (16)
Még véletlenül sem. Meg is vagyok sértve vérig! :-)
Hüpp-hüpp.
[előzmény (14)]

© ClashCityRockerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-30 07:53:17 (15)
Én eléggé abberált vagyok de annyira azért nem hogy focizgassak meg ilyesmi, különben is utálom a punkrockot a skihneadektöl meg félek mert zsidó vagyok.

© Skinbombválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-29 17:57:27 (14)
Bazzeg Te nem Abberált vagy?

Egy iylen buli arról fog szólni, hogy mindazok, akik szeretik a futballt és a punk rockot, de nem szeretik a rasszista szurkolókat azok eljönnek és buliznak egy jót a saját zenéjükre, és közben fociznak egyet...valószínü, hogy nem sok mindent érünk el, de mindazok a srácok akik szeretik a focit és a zenét de utálják a rasszizmust eljönnek! És nem csak punkok és skinheadek lesznek! Ha magunknak csináljuk akkor magunknak! Azért gyere el és nézzél szét...szerintem jó buli lesz!

© ClashCityRockerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-29 16:39:40 (13)
Erröl beszélek.
egy ilyen buli nem akadályozza öket semmiben
Odagyülik egy csomo hülye elvannak, ez miért a rasszizmus ellen szól?
Ezzel semmit sem tesztek a rasszizmus ellen!

© Han$válasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-29 14:20:59 (12)
Szerinted ez nem azért van, h 1 kicsit éreztesse velük az ember, h nem ők az istenek, és hogy már felállnak ellenük, és nem csinálhatják meg azt amit régen (most a saját ki városomra értem)?
[előzmény (11)]

© ClashCityRockerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-29 08:45:47 (11)
Hülyeség ez az egész.
Nem mintha bármiféle problémám lenne a rasszistákkal de ha az én csörömet basznák akkor nem egy zenés és táncos futball találkozóval rúgnék góóólt ellenük.

Mi értelme van ennek? Ti ott buliztok, azt hiszitek valami nagy ügyet szolgálok. De ez nem a rasszizmus ellen van csak magatokért.

© Han$válasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-28 20:23:13 (10)
Köszi Skinbomb:)
[előzmény (9)]

© Skinbombválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-28 12:22:01 (9)
Végállomás alap, hogy jön! Majd írok nyugi csak millió egy dolgom van és nem tudom magam összeszedni...

© Skinbombválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-28 12:20:50 (8)
jaja, lesz frissítve csak a srác Bootboy el volt havazva és most kezd neki...de meg lesz csinálva gyilkosra...

© authisválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-28 10:22:17 (7)
egyet értek!
[előzmény (6)]

© Axelválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-28 09:16:45 (6)
a goooals.uw.hu néha frissítsétek,mert már elég régi infók vannak,amik azóta változtak...

© skaterpanxválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-27 15:08:58 (5)
Ferike!
Tod,hogy mi megyünk,ha felemeld a billentyűzetet végre.....
[előzmény (3)]

© authisválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-27 14:01:44 (4)
Az ötlet nagyon tetszik! Megpróbálok lejutni. Bár pont abban az idöszakban van mikor minden hétvégén fesztivál. és kb ez elötti hétvégén szokott lenni a Wanted fest. De majd kiderül.
Amúgy szeretek focizni ugyhogy majd szeretnék csapódni egy csapathoz (ugyse jön velem senki innei a dunántúlról) akikkel mennék azok meg nem fociznak:)

© Skinbombválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-27 12:22:41 (3)
Sok külföldi zenekar volt tervben, de már sok lemondás is történt, egyelőre a Hard Skin válaszára várok, hogy legyen angol zenekar is, ha nem sikerül, akkor sajnos nem lesz...de jelentkezett a francia Lutece Borgia, és olaszországi zenekarok közzül is van válogatási lehetőségünk, illetve szinte már biztos a szlovák Dowina. A többit majd időben!

© Skinbombválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-27 12:21:00 (2)
Hát akkor ide átkerült a cuccos!

© Skinbombválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-27 12:20:41 (1)


http://goooals.uw.hu

Gyerekek!

2004 nyarán, Június 30- Július 4-e között megrendezésre kerül Tokajban a RÚGJ GÓÓÓLT A RASSZIZMUS ELLEN sport és zenei fesztivál. Ahol futball szurkolók, zenekarok, bandák, haveri társaságok kispályás csapatainak meccselése történne, a délelőtti órákban és délután a zenészek belecsapnának a lecsóba...punk rock, Oi!, ska, reggae, blues és metal csapatok szórakoztatnák a nagyérdemüt! A rendezvény helyszíne a TISZAVIRÁG KEMPING, ahol rendelkezésünkre áll a futball pálya is, bisztró, ebédlő, kajak-kenu kölcsönzés...minden ami kell, a rendezvényre kitelepül egy helyi boros cég is, ahol olcsó de minőségi borokat tudtok majd szakszerü kiszolgálással kóstolni...illetve a Borkatakombában NESZE Robit barátunk szervezésében lehet majd jelentkezni: Rúgjunk Be Együtt A Rasszizmus Ellen elnevezésü pincelátogatásra...a rendezvény árai egyelőre még függőben, de mindenképpen minimális összegüre szeretném az árakat levinni...tehát max a 4 napra 4 ezer forint...szállással együtt azaz sátorban. Akit érdekel a rendezvény az itt, vagy a http://goooals.uw.hu oldalon tud érdeklődni, esetleg a www.uniteandwin.ini.hu oldalon is a fórumunkban...

LOVE FOOTBALL! LOVE MUSIC! HATE RACISM!





Elejére << Előző < 1 | 2