Punk Portál >> Fórum >> Összes téma >> Quimby
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
A Quimby szeretők helye!

Elejére << Előző < 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 > Következő >> Végére

© slodoválasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-06 18:04:18 (77)
A szilárd az a kis buzi, aki a 3 szál haját megpróbálja bekemes stílusban amolyan szoftpunkos hatással belőni és letett az asztalra eddig 1 totál értelmetlen poplemezt az asztalra, aminek a zenéje és a szövege is egyaránt szar?

© naughtyválasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-06 18:01:36 (76)
jaja!!! lagymatag pöcs.....
[előzmény (75)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-06 17:59:45 (75)
Mondjuk például az a szarrágó barna...
[előzmény (71)]

© slodoválasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-06 17:56:52 (74)
Bocs, én meg izgatott voltam.

© slodoválasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-06 17:56:38 (73)
Bocs, hogy van a halál.

© slodoválasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-06 17:56:37 (72)
Bocs, hogy van a halál.

© naughtyválasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-06 17:55:05 (71)
úgyértem valaki segített neki azért gondolom,hogy erre az útra tévedjen..... nem??? egyébként persze,hogy belőle jön, de valakinek ki kell hozni!! biztos kreatívabb volt, amikor kistibiék vették körül.... vagy mittomén, lehet,hogy akkoris szararc volt...

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-06 17:52:34 (70)
Mi az, hogy kényszerítették?????
Ő maga írta azokat a szar számokat. Most készül a második lemeze, ami ugyanilyen fos lesz!!!!
Bár most akar egy kis rockos gitározást is belevinni, ezért meghívott a stúdióba egy igazi rock gitárost (Yuri Rock), mert kicsit Kyuss-osra akarja venni a figurát elmondása szerint. Ennek ellenére semmi köze sincs hozzá továbbra sem. De mostanában divat egy kis gitárt pakolni a zenébe és rockosnak lenni.
Ez a zene sajnos belőle árad. Hallottam az új számok demó verzióját, amit Pély Barnával. Legalább olyan lagymatagok a számok, mint az első lemezen.
[előzmény (69)]

© naughtyválasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-06 17:45:32 (69)
szilárd télleg kurva szar nyál zenét csinál!!!!! és igazad van, azok "kényszerítették", akiknek fogalma nem volt a quimbyről és arról a sítlusról, amit képvisel....

én egyszer líviuszt láttam a héven, még a nyáron!!! gondoltam odamegyek hozzá, és megkérdezem,hogy összeállnak-e, de nem mertem odamenni....... :(((
[előzmény (68)]

© xanaxválasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-05 22:40:40 (68)
szilárddal azok az emberek nyelették le a szólókarier lehetőségét, akiknek fogalmuk sem volt arról, mitől működött a Quimbí egyáltalán...butaság volt.........műsort kéne vezetnie......

AZ is tiszta, hogy ez Q.topic, naughty, de pont annyi hely van itt hogy mindenki azt ír, amit akar.....a Quimby-t egyébként nagyon szeretem, ergo ha Quimby-t szerető emberek paprikáskrumpli-receptekkel bombázzák egymást vagy csinálnak-mondanak-írnak-hánynak akármit, tegyék nyugodt szívvel.....ha leírom, hogy kistibi szembejött velem a király utcában két évvel ezelőtt, úgysem hiszi el senki, pedig igaz....líviusz viszont kihagyhatta volna a kisgömböc-fantasy izét, szomorodott csak a nép és a dicső múlton rágódott....ebcsont beforr.
[előzmény (67)]

© zsuccaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-05 21:23:07 (67)
yeah-yeah
egyszer Szilárd arrébblökött (persze totál "véletlenül"...mert ö ugye magas+sztár...én meg kicsi és nem sztár), miközben sültkrumpiért álltam sorban, mert a tagoknak rendelt vmi undorító húst és nem volt kedve várni...
én végül is csak fél órája punnyadtam ott...:)
szóval:
"éljek kistibi,meg líviusz!!! (SZILÁRD NEM!!)"
de nemcsak ezért:) ...most vmi olyan nyál zenét csinál, hogy prühhh...
[előzmény (66)]

© naughtyválasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-05 16:43:43 (66)
éljek kistibi,meg líviusz!!! (szilárdnem!!)

© naughtyválasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-05 16:43:23 (65)
ez quimby topic!!!!!!

© xanaxválasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-04 13:50:31 (64)
Az a gáz, hogy sem magukkal nem tudtak mit kezdeni, sem lakattével, aki azt kezdte el forszírozni, hogy ügynökök voltak a zenekarokban...lakatté egyszer bement okiékhoz az első vellába és ott is akkora fasz volt, hogy a szerencsétlen kis vellalakók csak hümmögtek és nem vágták, minek kellett nekiki ez az izé (mondjuk ők is kész voltak, de lakatté vitte el a pálmát).....az omega menedzsment rákölt erre a kb tíz állomásos turnéra egy halom pénzt, csináltatnak pólókat hatmillióért és lesz nagy buli a mindenféle arénákban a petróleumlámpával meg régicsibészekkel és tökmindegy, hogy a Quimby atomkirály, meg az is kurva unimportant, hogy kedves kis rétegzenekarok küzdenek az életbenmaradásért ebben a kedves kicsi országocskában, vazeg, amíg illésmetróomega meg zorán (aki leonard cohen - féle személyiségzavarral küzd), addig illésmetróomega meg zorán...meg szörényi....meglakattéééééééé

ÚGYHOGY, TULOK, HA MEGVAN A HELY, AHOL CÉLLÖVÖLDE MEG VATTACUKOR, MEGYEK ÉN IS!
[előzmény (63)]

© tulokválasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-04 11:31:52 (63)
Azt elfelejtetted mondani, hogy az Omegás fiúk kijelentették: ők még nem búcsúztak el!
Búcsúkoncert évente, búcsú soha!
(Csak vidéken céllövöldével és vattacukorral. Tényleg milyen régen voltam egy jó kis búcsúban...)
[előzmény (60)]

© xanaxválasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-04 08:32:44 (62)
:-)))))))
[előzmény (61)]

© naughtyválasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-04 08:12:45 (61)
köszönjük xanax!!!! :)

© xanaxválasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-04 07:44:42 (60)
biztos, hogy lesz még Quimby -ennyi jó számot ilyen emberek nem hagynak csak úgy szétb..ódni a felejtőőőőőőben....erőre kapnak, aztán jeeeeeeeeeeeeeeeeheheheheheeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!

(...hiszen itt minden zenekar erőre kap, előbb vagy utóbb)

Ellenben ma reggel láttam az Omegával egy interjút -a tehetségtelen lakattékároly kavarta a kavarnyákot. mindegy. az a lényeg, hogy vannak még azért a világnak ezen a fertályán szánalmas dolgok, lakattét pedig akkor kell kivonszolni a stúdióból, amikor aszongya hogy "de igenis, a gyerekeinknek még jobban illésmetróomega, mert mi beléjük vertük, hogy illésmetróomega"...ergo faszkivan, degáz -a magyar zenei felhozatal, ugyebár, mondja lakatté- a Quimby pedig remek és bízom benne, hogy minél hamarabb és minél inkább...!

"...mert ha én azt mondom, hogy KELJ FÖL LÁZÁR, akkor ugrani kell a halottnak!..."

......és persze hallgassatok mindenféle jó zenét minden mennyiségben (Malacka és a Tahót, Timur Lenket, Sajnos Batárt és nem utolsósorban mindenki mást, aki megérdemli...)

© zsuccaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-04 00:20:56 (59)
aha :)
előbb pont ment a télevízíjjóban
:)
édes
[előzmény (58)]

© naughtyválasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-03 22:17:56 (58)
nagyon édes abban a bank hiteles reklámban.... :)))
[előzmény (56)]

© zsuccaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-03 17:20:57 (57)
Káosz Amigos-Fekete L'amoure

A varázshegyen innen és a varázshegyen túl,
éldegél egy idióta, nem olyan nagy úr,
Nincsen neki senkije és semmije e földön, ő maga a Fekete L'amoure...
Fekete L'amoure...mirr murr...Fekte L'amoure...
Hajnalgyári munkás ő és igen későn kelő,
ha kigyúlnak a reklám fények, akkor jön csak elő.
Szomorú szíveket keres, és ha végül talál,
fekete kezekkel ölel ő, mer' ő a
Fekte L'amoure...mirr murr...Fekete L'amoure...
Most megrezzen az égbolt, és abból aláhull egy félvilági szerető.
Alsóváros alján felborul a fény.
Fekete a mosolya és fekete a szeme,
Éjfekete szíve már a bánat eledele.
Itt a vége fuss el véle, bocs hogy van a halál.
Ez a mese fekete mese.
Voltál te is ifjonc és bohó, féktelen fekete felhőket betörő,
Angyalka a világ tetején...
Most megrezzen az égbolt, és abból aláhull egy félvilági szerető,
Alsóváros alján felborul a fény...

© zsuccaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-03 16:45:33 (56)
szeretem, de mááár az idejét sem tudom, mikor hallgattam...lehet csak szerettem...sok koncerten vtam, de olyan hihetetlen nagy nyomot nem hagyott bennem...pedig tényleg jók voltak
Líviust csípem

© naughtyválasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-03 08:38:35 (55)
ez komoly???? de ezt már mondták többször többhelyeen.... remélem télleg lesz belőle valami!!!!!
[előzmény (54)]

© Vegaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-02 22:31:01 (54)
Radio Cafeban volt egy Quimby-s interjú, melynek a lényege, h FOLYTATJÁK!!! Szóval idő kérdése, és újra lesz Quimby:))

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-21 11:33:09 (53)
Nincs meg véletlenül valakinek a legeslegselegselegelső Quimby felvétel, ami még magánkiadásban jelent meg és a címe asszem Sip Of Story? Nagggyon kéne...

© naughtyválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-21 08:46:54 (52)
összeállhatnának újra legalább egy konci erejéig!!! 100% elmennék!!!
[előzmény (51)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-20 19:50:06 (51)
Bár tényleg folytatnák.... Még egy-két olyan bulit elviselnék, mint a 2002 dec. 29-es PECSA koncert...
Egyébként szerintem a legjobb albumuk a Diligramm volt.
[előzmény (44)]

© naughtyválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-19 15:16:29 (50)
igazad van teljesen!! a korlátoltság szar!!! ugyanolyan, mint amikor a vén szatyrok lamentálnak a mai fiatalokról....
[előzmény (49)]

© sonikboyválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-19 00:57:12 (49)
nem vagyok rajongó, de... igen meglep, hogy egyeseket milyen arisztokratikus (hogy ne mondjam konzervatív) hozzáállás jellemez egy punk fórum: már hogy már ilyen is beférkőzik, a tiszta punk szubkultúrába, ez felháborító. milyen hozzáállás ez fiatalok? NYITOTTSÁG! amúgy kistibi, ha jól tudom, mostanában zenekritikákat írogat itt-ott

© naughtyválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-18 18:19:48 (48)
hát ez kurvajóó!!!
[előzmény (47)]



Elejére << Előző < 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 > Következő >> Végére