Punk Portál >> Fórum >> Összes téma >> foci
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
kedvenc focicspatod, legjobb meccs, amit láttál.....

Elejére << Előző < ... 561 | 562 | 563 | 564 | 565 | 566 | 567 | 568 | 569 | 570 | 571 | 572 | 573 | 574 | 575 | 576 | 577 | 578 | 579 ... > Következő >> Végére

© Hunorválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-21 20:55:11 (315)
nem volt zöld füst ez tény. Lehet, hogy Bigblack a sárgát látta messziről zöldnek, vagy mit tudom én. De az biztos, hogy most nekem volt igazam. Már csak jobban tudja az aki meggyújtotta a füstöket!!

Te mondod, hogy jelentéktelen élet? Sok ultrát ismerek, azok közül soknak diplomája van, vagy épp most jár egyetemre, van aki már dolgozik, jól él, kocsija van, ház, idősebbeknél család gyerekek... Inteligens emberek, te nem ismered őket, én igen.

"mert mi a faszért járnak ezek meccsre?" Már írtam: Jóban rosszban veletek mentalitás. Szerinted pl ha valaki vonaton utazik 5 teljes napig egy olyan meccsre ahol az Ő csapatának max 10 szurkolója van az miért van? a csapat szeretete. biztos nem balhézni akar.

de szerencse, hogy nem ismerlek...
[előzmény (313)]

© Hunorválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-21 20:48:00 (314)
ja és még egy dolog:

merev a véleményed az Ultrákról. Erről azt tudom mondani, hogy kívülállónak másképp jön le ez az egész dolog. Tehát aki nincs benne, az sohasem fogja tudni megérteni. Ez egy teljesen más világ, egy életforma. Táborok közt rivalizálás van ez természetes. Nem vagyok balhé-párti, de gondolj csak bele, hogy egy közösség most teljesen mindegy, hogy 10 vagy 200 fő (mert ennél nagyobb "mag" aki ma Magyarországon mindenhova elkíséri a csapatot sajnos nincs, talán csak a fradinál) mindenhol együtt van minden meccsen, együtt örül, együtt sír, együtt fázik, együtt sül meg esetleg a forró napsütésben, együtt utazik órákat a vonaton, együtt éjszakázik pályaudvarokon, ha éppen nincs visszafelé vonat. És egyszerűen olyan "kötelék" alakul ki ami tűzön-vízen keresztül visz egymásért, és ha valakit megtámadnak, teljesen minegy, hogy éppen igaza volt-e a társai odaállnak mellé. Ez az amit sohasem fog átérezni az aki nem része ennek a dolognak.

"A stadionban új világot, új távlatot talátam, és nehezen hagynám el, az ultra jelenség az utolsó, a fiatalok számára még megmaradt összetartó erő" (részlet egy cosenza-i ultra leveléből)

[előzmény (303)]

© Tpetiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-21 20:41:23 (313)
bazmeg, ez egyszerűen S Z Á N A L M A S !
arról vitatkoztok bigblackel, (aki veletek ellentétben ott volt a helyszínen) hogy milyen színű füstbombát eregettek azok a nyomorult életű, szerencsétlen faszfejek, akik meccsrejárás ürügyén próbálnak értelmet találni saját teljesen jelentéktelen életük kilátástalansága miatt?


mert mi a faszért járnak ezek meccsre? hogy nem a játék szépségéért, az biztos. mert olyan magyar pályán NINCS!

végre tartozni akarnak valahova, valahova, ahol pont olyan nyomorultak vannak, mint ők. ahol végre az van, amit ők akarnak, ahol nem érzik megalázottnak magukat, sőt, lehet ordítani, kurvaanyázni az ellenfelet, a bírót, bárkit, akire a vezérürü rámordul.

asszem nyitok egy labdarúgás topicot, mert amilyen jól indult ez, úgy elbasztátok ezzel nevetséges, óvodai motívumokat nem nélkülöző magyar "ultrásosdival"


© Hunorválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-21 20:32:50 (312)
köszi az infót
[előzmény (309)]

© Hunorválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-21 20:32:37 (311)
hát igen, ez bizony nem zöld. Én is ezeket a képeket láttam.
[előzmény (306)]

© Hunorválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-21 20:30:58 (310)
igen de már egy hónappal előtte le fognak csapni rá, és nyitás előtt órákkal már több száz méteres sor lesz... ne legyen igazam.
De mindegy valahogy be kell jutni. csak az a lényeg, hogy én nem a brazil világsztárok miatt megyek, hanem a magyar színekért... legroszabb esetben bemászok, vagy a második félidőre megyek csak be akkor már lehet beengednek ingyen... Igazából azért gáz jegyet szerezni mert 30 000-en mehetnek csak, más lenne a helyzet ha 70 000 embert engednének
[előzmény (308)]

© Borsoválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-21 20:19:26 (309)
megkérdeztem az egyik haveromat aki ott volt és tutira tudja hogy zöld nem volt csak sárga és piros

© Borsoválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-21 20:13:48 (308)
ha kellően nagy foci fanatikus vagy akkor a mecs kezdete elött már egy honapal legalább lesz jegyed ha meg nem.... :))
[előzmény (307)]

© Hunorválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-21 20:10:41 (307)
igen a piros-fehér-zöld füst az természetesen más, csak akkor azt nem értem, hogy bigblack milyen karneválról beszél, mikor NEMZETÜNK színei vannak felvonultatva... Egyébként ha kiderül, hogy volt zöld füst (mint ahogy már mondtam) elnézést fogok kérni amiért hitetlenkedtem.

" nem is nevetséges labdarúgás kedvéért mentem...... Hanem mert jó focit lehetett látn" tehát nem a labdarúgásért hanem a fociért mentél... gratulálok ez egy szép mondat volt...

Egyébként engem a magyar foci állapotánál még jobban az keserít el, hogy vannak ilyen divatszurkoló emberek akik csak "jóban" vannak a csapat mellett. Én a "Jóban rosszban veletek" mentalitás híve vagyok.
És az a legszörnyűbb, hogy pl mikor majd a brazilokkal játszunk a Puskásban, akkor lehet, hogy a sok divatember miatt pont nekem nem jut majd jegy, vagy ha jut is 10 ezer forintért, pedig én az észtek elleni 1-0 ás vereségkor is ott fagyoskodtam az Üllőin (ha jól emlékszem 465 társammal együtt)
[előzmény (304)]

© Borsoválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-21 20:10:27 (306)
erre gondolsz?!

Kispest
[előzmény (303)]

© Borsoválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-21 20:09:14 (305)
én soha egy szoval nem mondtam hogy magyar foci, legyen az másodosztály, első osztály vagy válogatott hogy jó vagy akármi! sőt teljesen igazad van! de akkor is szeretem a kispestet;)
[előzmény (303)]

© Borsoválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-21 19:57:20 (304)
jolláttod... nem voltam sajnos, de ismerek jó pár arcot azok közül akik járják az országot a csapatal. Majd megkérdezem, de hozzá tenném hogy attol hogy láttal pár képet az nem adja vissza mint a 90 percet... szoval nem elképzelhetettlen hogy volt zöld füst... A Bozsik stadionban is volt zöld füst bár akkor volt még fehér piros is meg minden más!
[előzmény (302)]

© bigblackválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-21 19:55:29 (303)
Hunor, Borsó, Solosamp! A magyar másodosztály S Z Á N A L M A S!

Kisfiam, Borsó, mindegy, hogy piros-fehér, piros-fekete vagy piros-fehér-fekete, ez a "kicsi, savanyú, de a miénk" hozzáállás vezette oda a magyar futballt, ahol most van. Az igénytelenség bazmeg. Annak idején nem a balhé, de nem is nevetséges labdarúgás kedvéért mentem el megnézni olyan meccseket Szolnokról Kispestre, mint a 87-es Honvéd-Panathinaikos derbi (5-2). Hanem mert jó focit lehetett látni. Mégegyszer mondom, szarok én az ultrákra, nekem foci kell!

Az egymás fejére rúgóversenyt tartó szurkolók hozzáálásával kapcsolatban elég merev a véleményem. Sajnálom.

Utóljára: a második félidő elején a kipestiek kihúzták a nagy "csak a Kispest" lepedőt, majd alatta két füstbombát gyújtottak, egy sárgát és egy zöldet. Aztán lehúzták róla a lepedőt és szabadjára engedték a füstöt. Sárgát és zöldet.

© Hunorválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-21 19:31:28 (302)
Te kispesti vagy ha jól értelmezem az előző hozzászólásaidat.

Lenne egy nagy kérdésem: volt zöld füst? Ha nem is voltál ott esetleg biztos ismersz olyat aki ott volt. Legalábbis remélem:) mert én a képeken nem láttam zöld füstöt, de ettől még nincs kizárva. Amennyiben volt, elnézést fogok kérni bigblacktól, hogy megkérdőjeleztem amit írt.
[előzmény (301)]

© Borsoválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-21 18:55:48 (301)
ha már írsz valamit öreg akkor legalább ne fasszágokat jó?! egyrészt nem Kispest... hanem Bp. Honvéd... Kispest csak volt nekem sem tetszik meg senkinek sem de ez mostmár igy van... aztán nem piros feketék hanem piros fehér feketék!

A másik az hogy az ultrák igen is a mecsek miatt a csapat miatt mennek ki a stadionokba legyen az akár a világ végén 4-5 óra utazásra is Budpesttől! Az már máskérdés hogy szoktak lenni balhék...
[előzmény (289)]

© solosampválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-21 18:43:04 (300)
Én csak azt nem értem, hogy olyan emberek (bigblack, tpeti) miért beszélnek hülyeségeket olyan dolgokról, amiről semmit sem tudnak, ill. semmi közük hozzá. (ultrák)

"Az ultrákat meg az nem érdekli, hogy mi történik a pályán." Ezt hol hallottad? A Naplóban? Vagy a Fókuszban? És el is hitted? Mert megnyugtathatlak, hogy nem így van.

Ha szánalmasnak tartjátok őket nem kell velük foglalkozni! Nem kell kimenni ezekre a szar, lassú színvonaltalan magyar meccsekre. Legalább egy károgó vészmadárral kevesebb lesz. Maradjatok otthon, nézzétek a Bl-ben 168-adszorra is a Real-Mu-t.


© bigblackválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-21 18:04:16 (299)
Értem. Te láttál képeket, én meg ott voltam és élőben, folyamatában láttam a történéseket, hivatkozom a kispest szurkoló cimborára is, aki - válaszolva a másik kérdésedre, lehetne ultra is, mert kortárs íróként fenn van az önéletrajza(!) egy weboldalon, amiben szerepel a következő mondat: "1980 óta szurkolok a Kispest-Honvéd (korábban: Bp. Honvéd) labdarúgócsapatának". Gondolom, lehetne ultra, nem biztos. Szal zöld füst kérdés lezárva. Én láttam, te meg nem hiszed. Úgy érzem, ez nem valami hízelgő a hitelességemre nézve. Ezért azt mondom, ha nem hiszed, akkor basszad meg!


"csak ki ne találd, hogy balhézni mentek le Szolnokra ahol ha jól tudom kb 300 szolnoki szurkoló volt. "

Ne haragudj, de ebből az következik, hogy van egy olyan nézőszám - 500 néző, 1000, ki tudja? -, amikor már a balhé miatt érdemes elmenni. Én nem szeretem az erőszakot, sem az erőszakos embereket, mert feszélyeznek.
[előzmény (296)]

© abdulválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-21 17:41:31 (298)
a hétvégén csak kettő nullra kaptunk ki az igen jó erőket felvonultató Tápiószecsőtől. Ha így megy tovább, nem mi kapjuk a legtöbb gólt az NBIII-as csapatok közül. JESZ.

© Hunorválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-21 17:41:08 (297)
ja és még egy kérdés: hány Ultrát ismersz?

© Hunorválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-21 17:39:31 (296)
"Az ultrákat meg az nem érdekli, hogy mi történik a pályán" - akkor szerinted miért mennek el mindenhova? csak ki ne találd, hogy balhézni mentek le Szolnokra ahol ha jól tudom kb 300 szolnoki szurkoló volt.

A zöld füstöt meg még mindig kizártnak tartom. Azóta képeket is láttam a meccsről és nem volt zöld füst...

© bigblackválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-21 17:36:37 (295)
Nem, épp az előbb írtam, hogy sztem szánalmas hülyeség.
[előzmény (293)]

© bigblackválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-21 17:35:26 (294)
Én arról pofázok, hogy ne a lelátón, hanem a pályán legyen a történés. Szarok rá, hogy mit csinálnak a szurkolók (a vicces beszólásokat kivéve). Az ultrákat meg az nem érdekli, hogy mi történik a pályán. Egyszerűen másért járunk a meccsre. Amiért én járok, az a foci, és az szánalmas.

Aszongya, kiabálták, hogy haaaaaaaj-rááá kispest! Ezt sokszor. Amikor bejött Hamar, akkor azt énekelték, hogy HamarPilu góóól, Hamar gól hamar gól, vagy mit, de nem volt gól. Aztán összecsomagolták a nagy zászlójukat és eltávoztak.
Ja és az elején piros füstöt eregettek, a közepén pedig sárga zöldet. Egy kispest szurkolóval voltam kinn. Ő is csodálkozva konstatálta. Biztos a brazil hangulat végett. Igaz, elég nehéz bomberben/martensben szambát járni.

© Hunorválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-21 17:23:16 (293)
"Nagyjából szánalmas hülyeség, semmi köze hithez, sem lelkesedéshez" szerinted az nem lelkesedés, ha valaki a kedvenc csapata érdekében pénzt időt nem kímélve több ezer kilómétert utazik?

© Hunorválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-21 17:15:17 (292)
és még a fradistákról debreceniekről, miskolciakról, fehérváriakról egy darab képet sem raktam, nem is beszélve a kis létszámú de lelkes táborokról pl Nyíregyháza (ők csak mostanság vannak kevesen sajnos) Szeged
[előzmény (291)]

© Hunorválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-21 17:12:59 (291)
pl ezekről mi a véleményetek:
















© Hunorválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-21 17:04:53 (290)
a Kispestiekről: zöld füst tuti nem volt.
Sárga meg azért mert az a Guardia színe.
Egyébként, hogy szurkoltak a kispestiek? mennyi füst volt? légyszi írj bővebben:)
[előzmény (289)]

© bigblackválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-21 17:01:54 (289)
"bennük legalább van egy kis hit meg lelkesedés ami benned soha sem lesz, mert egy szánalmas hülye vagy. "

Nos barátom, tegnap kinn voltam a Szolnoki MÁV-Kispest meccsen és állítom, hogy aki azért lelkesedik, amit én ott láttam, az szánalmas hülye. Bár izgi volt a vége, mert a Szolnok egy baszott nagy góllal egyenlített, de ez a 87. percben történt, addig meg szotyi. A lassúság már-már szánalmas helyenként. A kispesti ultrák igazi "white trash" csoportosulás, a legenyhébb szófordulat, ami áthallott, a gecikurvaanyád volt. Mondjuk ez legalább szórakoztató. A mérkőzés közben rendeztek egymás közt semi-kontakt verekedés bemutatót, és eregettek zöld-sárga füstködöt - amit most sem értek, hisz piros-feketék. A szolnoki közönség középkorú férfiakból, néhány középkorú nőből, focistafeleségekből, néhány fiatalból meg néhány vagánycsávóból állt.
Nagyjából szánalmas hülyeség, semmi köze hithez, sem lelkesedéshez.
[előzmény (285)]

© Hunorválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-21 16:58:39 (288)
félreértések elkerülése végett: nem vagyok szegedi
[előzmény (287)]

© Hunorválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-21 16:55:45 (287)
jó elnézést a hangnemért, csak egy kicsit bedurrant az agyam mikor olvastam a hozzászólásaidat, mert elég sok embertől hallom ugyanezeket és már tele van vele a tököm (én is "része" vagyok a nevetséged tárgyának)

Szóval akkor kultúrált hangnemben:
Mi bajod azokkal akik "maracanat játszanak"? Miért kell Őket lenézni?

"kb annyi, amennyi neked ahhoz, hogy mi erről a véleményem" ezt gondolom úgy érted, hogy semmi. Tehát akkor miért szólod le Őket?
Egyébként van közöm ahhoz ha beszólsz nekik, mivel (mint már mondtam) én is része vagyok izonyos szempontból.
[előzmény (286)]

© Tpetiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-21 16:41:30 (286)
te jobbikos, fasszopó majom!

engedd meg, hogy néhány sorban reflektáljak az általad leírtakra.

mi a fasz közöd van hozzá, hogy ki mit csinál a kedvenc csapata meccsén?

kb annyi, amennyi neked ahhoz, hogy mi erről a véleményem.

bennük legalább van egy kis hit meg lelkesedés ami benned soha sem lesz, mert egy szánalmas hülye vagy.

hát akkor nincs más hátra, lelkesedj meg higgy, amennyi csak beléd fér. de tudod, a szar akkor is szar, ha magyar zászlót szúrsz belé.
tudom, nem vagyunk egyformák, de az a tény, hogy te egy kalap kiszőrösödött szarért lelkesedsz, nos az nem engem, hanem a hozzád hasonló tökkelütött, jelentéktelen kis faszkalapokat minősíti.
[előzmény (285)]



Elejére << Előző < ... 561 | 562 | 563 | 564 | 565 | 566 | 567 | 568 | 569 | 570 | 571 | 572 | 573 | 574 | 575 | 576 | 577 | 578 | 579 ... > Következő >> Végére