Punk Portál >> Fórum >> Összes téma >> Hogy csajozol?
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
Mi a legjobb duma?

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 ... > Következő >> Végére

© válasz erre | adatok | e-mail - 2011-04-21 21:29:49 (572)
Szex közbeni furkó beszólás(ok):
- Drágám, előre szólok, hogy az arcodra reiSzólok! :xD

Ez a zsír vicc. És annyi ilyet kitaláltam már:
(Seggbekúrásnál):
- Beteszem fenekedbe ezt, mert szeretettel ez kell nekem, s teszem meg ezt!

Pózcserénél:
(Versesen)
- Pattanj picsa, vár a fasz
Máshogyan hogy jól mulass!

Amúgy továbbra is abszolút favorit, a léggel megtelt puncidugás által okozott PRRRRRRRR féle fing effekteken ércelődés.
Adrival egy ilyen eset (pedig ő jó szűk volt, de purcantgatott rendesen):
- Na miaz, beszartál?

:xD
Ő jófej volt mondjuk, nevettünk is ezen. Nem hiába a Schreiber vér ugye benne (unokanővére az durvább volt, ő nem pinafingozott, csak ugrabugrázott! :xD)


Végkonklúzió:
MINDIG AZOKKAL A CSAJOKKAL MEGY A LEGJOBBAN A DUMA, AKIKKEL SZEMBEN FELSŐBBRENDŰEK VAGYUNK! (Tisztársa fajelmélet kb). Pl én képtelen vagyok valami kőgazdag, milliárdos, extrasznob NŐvel, aki fenthordja az orrát, jó dumákat eregetni. Lásd Daniella 'barátnőm' most 2 hete. Azt lerendeztem egy "jó, akkor helló majd beszélünk el", meg pár "ahamm, igen. Mmm de érdekes, tényleg??"-el. :xD

Ha alsóbbrendű csaj van a láthatáron (és nem azt mondom, hogy valami kövér disznó), csak valamivel alattabb nálunk a ranglétrán, akár korba, akár agyilag, akár eredményekileg, akár bármi, - akkor lehet jó dumákat eregetni.

Vagy hát részegen ugye. Csak az csalóka, mert ott meg sanszos, hogy csak azt HISZED, hogy jó dumákat eregetsz, közbe meg aztán ilyen Hater féle "leszopsz, ganéj?"- okat. :xD

© #Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2011-01-04 19:00:38 (571)
pont témába vág xD


© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2010-12-31 18:58:26 (570)
bokorból figyelő jónők kik előbújnak midőn melletted már ballag egy jónő

© #Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2010-12-28 21:13:28 (569)
jaja, százszázalékosan osztom én is, így van
[előzmény (567)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2010-12-28 20:58:49 (568)
hát ugye ez nézőpont kérdése. Mert hogy van barátnőm az ok, az egy jó dolog. Viszont az hogy olyan csajok jópofiznak az emberrel akiknek segge kurva formás, kibaszott csinos a csaj, szal basznivaló mint állat, kibaszott jól kijöttök, már érezni a vibrálást köztetek, mindenki látja hogy lehetne valami, csak bassza isten, nem lehet mert barátnő! :(

Ilyenkor azért bánom Etust, amúgy nem!
[előzmény (567)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2010-12-27 23:37:56 (567)
Figyeld majd meg, (bár nem kívánom) ha Etussal netán vége, akkor az ÖSSZES csaj így SLUTTY - felszívódik a picsába. Kész, vége, bunkerbe költöznek a föld alá, és csak periszkóppal kémlelik a felszínt, és eltünnek, szublimálnak, stb, emigrálnak.

Úgyhogy inkább örülj ennek ami még most van, mer ez mindig így szokott lenni...
[előzmény (566)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2010-12-27 22:21:45 (566)
Nekem meg elmúl időszakban volt egy pár olyan lány ismerősöm akivel bassza meg ha nincs barátnpm sutty össze jöttem volna, de vagy Etus miatt nem vagy mert nekem alapból nem jön be a csaj, csak itták minden szavam. Ugye ajándék boltban dolgozni olyan mint női masszázsszalonban aztán mikor bejött ismim lány ismijei, akkor volt ott jópofizás, csak mondjuk egyik se jött be nekem. Aztán van az a csaj akit mondtam neked, bunkó(nemmondommostki). Na az bazmeg kifejezetten kacérkodik velem már egy hónapja, majd mikor beszélnék vele hogy mi van kibaszottul visszahúzódik és tök ellenkezője lesz.

Amúgymeg itt jut eszembe, hogy utálom az olyan csajokat, akik eljátszák hogy de vicces vagy és ha még egy picit tepersz, akkor meg is szerezheted őt, majd mikor ezt látva elkezdesz jobban nyomulni, hirtelen bebunkózik és otthagy vagy lelkületet vált, mintha minden kéjelgésetek meg se történt volna. vagy a klasszikus, hogy jól érzitek magatokat, majd a jól ismert "bocs, amúgy de van pasim!" vagy hallottam a "bocsi, de nem vagy az esetem, de legyünk barátok!" dolgot is. Na ezek az igazán aljas csajok, mert nem az elején szögezik ám le, hanem mikor már millió időt beléjük feccöltél! :(
[előzmény (565)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2010-12-27 16:05:37 (565)
Némileg egy idézet egy korábbi önvalló blogomból:

Nők külsőre mennek elsősorba. Most hogy ezt dobtam, látványosan érzem, hogy már nem akkora a kínálat... Most megint az van, nekem kell teperni, nem csak várni a hívást.
Én meg bevallom, nem vagyok egy nagy ismerkedős... Sosem voltam az.... Múltkor is lementünk pl Dannel egy fullos diszkófélébe, ott voltak a jobbnál jobb NŐK - én meg támasztottam a bárpultot mint valami segg, azt ott bólogattam a ducc-duccra kb, meg bambultam ki a fejemből mint egy tahó... :xD

És ezekkel a NŐKKEL (24-26, stb) meg ISMERKEDNI kell, azok már nem jönnek oda maguktól, neked kell úgy odamenned!
De most ilyenkor mi a faszt mondjak...? "Jó a segged, kő kóla?"
Az meg igen nagy gyökérség lenne odamenni, és ott menőzni az egykori sikerekkel, hogy "na hello, tudod én KI VAGYOK? Én voltam a magyar Manson 7 éven át, és 27 tv szereplésem volt, háháá!" - úgy pofán vágna hogy beesnék az asztal alá. :xD
Nekem semmi vicces nem szokott eszembe jutni nőzés terén sose, csak ilyen ordenáré tahóságok.
Mielőtt dark lettem, pl 3 ÉVIG nem is volt nőm...Azelőtt is csak mázliból 1-2...
Én ezalatt a 7 év alatt 'hoztam be' kb az egészt.

De most meg megint kezdődik ez a bárpultot támasztós, és bamba fejjel ott bámulós korszakom, úgyhogy itt nagy gebaszok lesznek asszem...:xD
Már most pl 3 hónapja nem is voltam nővel... Ilyen 1 éve elképzelhetetlen lett volna..

Pl most lett volna egy véletlen beugró: siófoki 24 éves csaj, lehívott magához. Tök jól indult, csók is volt már - ERRE NEM ELBASZOM azt is... Mert ilyen 24 éves csajok már nem igazán veszik jónéven, ha pl reggel szó nélkül mialatt épp elment jól kiioszom a bárpultját viccből, aztán szétokádtam a retyót is még, hazajött utána meg ott parasztkodtam szokásosan...:xD Aztán látva a helyzetet, gyorsan én dobtam ki inkább valami hülye ürüggyel, nehogymár oda legyen a férfibecsület. Jó azért nem mindig csinálom ezeket... Csak én már az ISMERKEDÉSNÉL ELBUKOM.
Ha együtt lettem volna vele 4 hónapja és akkor csinálom ezt, tuti nem szól semmit - de ilyennel nyitni... az gáz.

Ezt a Danék meg az ilyen kis csajok lehet hogy jót kuncognak rajta, hogy De vicces gyerek ez a Zsolti fiú - hát egy 24 éves NŐ az már nem. Egy több éves meg aztán végképp méginkább nem...:xD
Igen nőtlen idők jönnek most, az az én sanda érzésem...

Csak nehéz az idősebb nőket mivel megfogni... Balek meg nem leszek: hogy ilyen 20000 milliokra hivatok meg nercbundás NŐKET a Löroj kávézóba.
Sokkal nagyobb a tét igazából, nagyobbat lehet bukni egy idősebb nőnél JÓVAL, mint egy fiatalnál!

Azok már nem egyszerűen csak ott hagyják az embert és "hihihihi", - azok még jobban meg is alázzák, mert dörzsöltebbek már.
Én félek ezektől már azért...

Szerintem felszedek majd valami tolószékes, amputált, vak NŐT, 24 évest, azt akkó örüljön mindenki.:xD
Azt úgyse lép majd le. (Max odébb gurul)
[előzmény (564)]

© Laney 3000válasz erre | adatok | e-mail - 2010-12-27 15:04:44 (564)
egyébként nekem sincsen semmi önbizalmam. nulla sőt minuszba inkább. a lényeg, hogy erről senkinek nem kell tudnia! úgyhogy úgy kell csinálni mint ha fasza gyerek lennél! és akkor fasza gyereknek néznek. persze ez nem jelenti azt hogy enélkül nem lennél az. itt most a lányokról beszélek. tudnod kell, általánosságban mire buknak a nők, és ha ciki ha nem, a női online magazinokban minden le van írva.
[előzmény (556)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2010-12-23 16:55:59 (563)
Az nem jó nő aki nem értékeli a fingást!

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2010-12-22 19:12:41 (562)
szerelem első fingásra
[előzmény (560)]

© #Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2010-12-22 11:38:18 (561)
sőt, meg is hívnak egy tál csilisbabra, nemde?! xD
[előzmény (560)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2010-12-22 10:54:29 (560)
Én akkorát szoktam fingani asztaltársaságnál hogy arra mindenki felfigyel, és vibrál a levegő.
És ez már egy alaptéma indításnál.
Jönnek oda a jobbnál jobb nők hogy "naaaa, mmm, ezt hogy csináltad? Úúú de ügyes vaagy! Figyi, nem megyünk át hozzád cica?" - és ezzel már el is van intézve! :)
Így kell nőzni!

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2010-12-22 08:15:50 (559)
na mert miért? Túl EMOsra sikeredett? :D
[előzmény (558)]

© CarTuuNválasz erre | adatok | e-mail - 2010-12-22 00:43:05 (558)
Ezt szerintem ki kéne moderálni :(
[előzmény (557)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2010-12-21 23:18:07 (557)
én nekem meg mindig csak úgy megy a csajozás, hogy előtte meg kell azért ismerjem, és majd egy kis idő után mikor párszor találkoztunk, mondjuk baráti társasággl, utána rátérünk hogy na akkor hazakísérhetlek-e. Mondjuk ez nem baj, ez a tipikus klasszikus csajfelszedés, de néha azért el tudnám viselni hogy "na helló, mit iszol? Ok, hova megyünk?" dolgot, de eddig rohadtul nem jött össze!

Egyszer majdnem összejött egy ilyen, aztán kiderült hogy a csaj "hivatásos randizó", szóval hagytam a gecibe!

© csapdabacsaltallatválasz erre | adatok | e-mail - 2010-12-21 19:45:23 (556)
Legyen egy kis önbizalmad Viktor, meglátod összejön!
[előzmény (555)]

© XviktorXválasz erre | adatok | e-mail - 2010-12-21 19:34:59 (555)
fasza csávó vagy, bárcsak lennék a helyedbe 1 napig, végre pina lenne a farkamon
[előzmény (554)]

© Laney 3000válasz erre | adatok | e-mail - 2010-12-21 17:51:13 (554)
most lehet, hogy ez arcoskodásnak minősül, de sose kellett csajoznom. inkább kifejlesztettem egy olyan kisugárzást, mimikát, szemkontaktust, testbeszédet, és emellé egy kinézetet, hogy 10/10 el tudom érni azt hogy oda jöjjenek hozzám a lányok.

ettől függetlenül én sosem tudnék odamenni közvetlenül egy ismeretlen csajszihoz. soha nem is tettem.

© #Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2010-11-25 13:38:15 (553)
köpök a sírjára E
[előzmény (551)]

© Joe Olvastarválasz erre | adatok | e-mail - 2010-11-24 18:03:27 (552)
Vazze LÁZADUNK Muhahahahahahaha

© válasz erre | adatok | e-mail - 2010-11-24 17:38:34 (551)
Faszért hoztad fel topra ezt a szart is... Nem véletlen volt 4 éve halott...
[előzmény (550)]

© Joe Olvastarválasz erre | adatok | e-mail - 2010-11-24 17:35:22 (550)
Ránézek... Ő rám néz.... Merőn nézzük egymást... Én elmegyek... Erre megfordul és elmegy :D Lehet h ezt inkább a szóvicc rovatba kellett volna pakolnom? :P De olyan halott ez a szoba :(

© Che Attilaválasz erre | adatok | e-mail - 2006-07-19 03:07:02 (549)
1.) Virággal
2.) Megfogom
3.) Nevetek. :-)

Nyalni szoktam, az bejön (szoktam?!, 1 nőm volt eddig komolyan :-))

© HPGpunkválasz erre | adatok | e-mail - 2006-05-25 16:26:32 (548)
Sehogy...

© amikronválasz erre | adatok | e-mail - 2006-05-25 10:28:15 (547)
Elit piaval

© SkinheadBválasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-24 16:40:19 (546)
nemkérdeztem
de hát pamela anderson megengedte?
[előzmény (545)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-23 15:46:59 (545)
még a képét is beraktad. megengedte? mer ha igen akkor ok :)
[előzmény (543)]

© Tidzsiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-23 15:46:44 (544)
Nem volt kivel.:((
Munkatársam múltkor betesztelt egy 500.000Ft-os ágyat.:)
[előzmény (541)]

© SkinheadBválasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-23 15:42:22 (543)
nemtom, róla nem írtam semmit
[előzmény (538)]



1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 ... > Következő >> Végére