Punk Portál >> Fórum >> Összes téma >> Stay Clean
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
YOUTH CREW HARDCORE

Elejére << Előző < ... 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 > Következő >> Végére

© Enforcerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-18 12:54:59 (48)
Bazer, pont ezen gondolkoztam az előbb, mikor sétáltam haza. Ki is találtam a tökéletes megoldást Yodáéknak. Nailed To The X.
Ez több szempontból is kurva jó név:
-A hüje is látja, hogy sxe-ek vagytok.
-Tisztelegnétek a valaha létezett legtökéletesebb sxe zenekar előtt
-Megtanulhatnátok a Nailed To The X-et játszani, és meg is lenne a banda himnusza. Ráadásul rám is számíthatnátok egy együtténeklésre.
[előzmény (46)]

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-18 12:32:15 (47)
Ez szar, mindenki igy csinalja, lasd pl. Something Against You
[előzmény (46)]

© Mark Chapmanválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-18 12:24:26 (46)
Ha esetleg még nincs elegetek a tanácsokból, akkor én is adnék egyet.
A legegyszerűbb ha valami mindannyiótok által kedvelt banda számcímét választjátok ki. Ráadásul ezzel utalhattok is arra, hogy milyen stílust játszotok (pl. American Nightmare kópia esetén kötelező Joy Division számcím, emo bandánál valami new wave, sxe bandánál valami klasszikus old-school bandáé, stb.). Mindenki összeír tizet és mivel gondolom hasonló az ízlésetek biztos lesz benne pár átfedés, innen már csak ki kell választani a legjobbat.

© xhipoxválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-18 12:11:23 (45)
Stork:Egy a lényeg az ,hogy szakított velem a barátnőm...

© The Godfatherválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-18 11:46:14 (44)
elnézést, hgoy tanácsot mertem adni :-))
a régi névről az a volt osztálytársam jut eszembe, aki meg akart szégyeníteni egy másikat, és felírta a táblára, hogy hülye, csak éppen így, hogy "hüje", és természetes, hogy mindenki rajta röhögött, csak úgy mint az x ON the line-on, amit egyébként múltkor mondtam is yodának, hogy miért nem helyes...
[előzmény (30)]

© The Godfatherválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-18 11:31:21 (43)
akkor miért nem lettetek x along the line? azt egyszer már mondtam, és elvileg az helyesebb is mint az eredeti, új, de mégis majdnem ugyanaz, mint a régi.
[előzmény (18)]

© XStorkXválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-18 00:06:30 (42)
Héé! Ati, nem kellett volna neked elküdeni valamit??

© XStorkXválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-17 23:36:37 (41)
Igazság szerint, közöttünk nagyon nagy az összhang, csak megbeszéltük hogy kitalálunk egy gagyi nevet, mert már kevesen írtak a fórumunkra.
Meg is van az eredménye :)
(engem mindenki hülyének néz, Atival utáljuk egymást... :))

© XStorkXválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-17 23:33:38 (40)
Szerintem én kiszálok a bandából, Atit mindig is utáltam, a többi tagról nem is beszélve... :)
[előzmény (32)]

© XStorkXválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-17 23:31:27 (39)
Az x on the line név azért egyedi, mert elvileg "hibás" :)
[előzmény (30)]

© XStorkXválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-17 23:28:22 (38)
Nekem se az fordult meg először a fejembe, de ezt írtam is :)
[előzmény (29)]

© XStorkXválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-17 23:25:23 (37)
Szerintem az természetes hogy vannak olyan dolgok amiben nem értünk egyet, a próbák alatt szerintem nagyon jól kijövünk, a dalszövegek mindenkinek tetszenek (sokat közösen írjuk meg), de hogy mi a viharért nem tudunk a zenekar nevén megállapodni...
A tanácsokat meg köszönjük szépen ;)
(Le szoktunk ülni megbeszélni a dolgokat) :)
[előzmény (24)]

© XStorkXválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-17 23:18:16 (36)
Abban nincs igazad hogy olyan mintha azt akarnánk bebizonyítani hogy a g*** nem csúnya szó.
[előzmény (22)]

© slodoválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-17 19:07:55 (35)
MIért? Nekem tetszett.
[előzmény (33)]

© Gandalfválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-17 19:07:11 (34)
ja, persze
[előzmény (30)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-17 18:58:44 (33)
megint volt egy baszot jo hozzászolásom:)felpofozam magam???oké!!
[előzmény (32)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-17 18:57:10 (32)
xatix tölünk azért nem kell lehagyni az x-et bár ez is részlet kérdés.egyébbként a mienk is geci nagy klisés név de tudatosan van igy. de az tényleg szar lehet,hogy nem vagytok közös nevezön a nével kapcsolatban.feloszlotok????:)amikor mi váltotunk aljas indokból-ról a madár is hadakozot de késöbb már magára varrata. mondjuk szerintem is gáz igy x-el rögtön a hxt alatt mert a jo akarok egyböl félre érthetik. vigyél le olyan nevet ami a többieknek is tetszik ,hogy ne legyen vita ha meg nem tudsz törödj bele.ha a zenekarnak tetszik akkor pedig a többiek bekaphatják
[előzmény (30)]

© slodoválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-17 18:53:37 (31)
:))
[előzmény (30)]

© xatixválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-17 18:39:29 (30)
köszönjük értékes hozzászólásodat, majd megvitatjuk tanácsodat, hátha átbillenünk segítségeddel e nehéz akadályon.

Gandalf: még egy hétig maradhatna a topic?
szerintem egy X on the Line nevet könnyebben megjegyez egy ember, mert nincs sok hasonló. egy kurvajó egyedi név volt, még ha jakab barátunknak nem is tetszett:) Igazság szerint engem az se zavarna, ha a nevünkből nem derülne ki, hogy edge-ek vagyunk. az kiderül majd a szövegeinkből és abból ha valaki beszélget velünk. várom már ennek a vitának a végét, mert eddig az összes próbán elég félvállról vettük :(
na mind1, majd a feb.27-i battai koncert plakátját nézegessétek, aztán amelyik nem a tango underground és nem a hold true, azok leszünk mi:)
[előzmény (28)]

© Enforcerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-17 18:10:34 (29)
Ati haverodnak van igaza. Szép amit leírtál,és természetesen igaz is, de pl. nekem ez a gyermekkori ártatlanság téma meg sem fordult a fejemben, mikor először megláttam a nevet.
Mondjuk nehéz jó nevet találni, mert az összes jó zenekarnevet ellőtték már, de ennél simán lehet faszábbat találni.
[előzmény (21)]

© truetilldeathválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-17 17:43:44 (28)
fos bazmeg

© Gandalfválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-17 17:38:43 (27)
X on the line topicot törölhetem?

© slodoválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-17 17:32:34 (26)
Ja, ez így van, ahogy a zen mester elmondta.
[előzmény (25)]

© zenxválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-17 17:24:16 (25)
meg azt is hozzatennem hogy az email sem jelent megoldast, mert emailes parbeszedekben csomo felreertes alakulhat ki, legalabbis az en tapasztalatom szerint. le kell ulni, oszt megdumalni. over
[előzmény (24)]

© zenxválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-17 17:21:47 (24)
cső. nem akarom a nagy megmondót jatszani, csak egy szereny tanacsot adnek a bandatoknak: egy zenekar elnevezese fontos dontes, es eleg meghatarozo. a beirasaitokbol kiderult hogy nem igazan ertetek egyet meg ebben a kerdesben, ugyhogy en a helyetekben eloszor megvitatnam a zenekarral a dolgot es utanna lepnek vele nyilvanossag ele ha szuletett egy kozos dontes. ezt a dolgot nektek kell egyedul megoldani, es nem szabad hagyni magatokat hogy befolyasoljanak mindenfele forumozok (mint mi :-) ). plane nem ugy hogy meg nem is ertetek egyet, pl. most biztos szarul erzi magat az akinek nem tetszik ez az uj nev. csomo ilyen helyzet lesz meg elottetek amit tenyleg nem szerencses mindenkinek az orrara bigyeszteni, az embernek komolytalannak tunhet az egesz.
persze velemenyek miatt jo megkerdezni masokat is...
na remelem nem veszitek papolasnak. tschah

© slodoválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-17 16:32:32 (23)
Én sem akarok bunkóskodni, de szerintem sem a legszerenycsésebb ez a név. Én azt javaslom, hogy valami olyasmit válasszatok, ami nem ennyire direkt. Most még az elején vagytko a dolognak, most még lehet pöcsölni ilyenekkel. Később már nagyobb gáz.

© xatixválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-17 16:27:14 (22)
ez szép amit írtál de ez a név akkor is sablonos és gagyi. nagy kihívás hogy bebizonyítsuk hogy ez nem sablon név, az emberek legalább fele meg se várja hogy bebizonyítsuk, röhög rajta egy nagyot és legyint.

ez a küldetés meg olyan, mintha bebizonyítanánk hogy a g*ci nem csúnya szó:)
mondjuk ha mind a 4-en azt mondjátok, hogy maradjon, akkor majd megszokom valahogy
[előzmény (21)]

© XStorkXválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-17 15:59:38 (21)
A Stay Clean nevet nem csak egy féle képpen lehet értelmezni. Első, de talán nem a legfontosabb jelentése: maradj tiszta, vagyis sxe amíg meg nem halunk (nehogy félreértsetek, nekünk a sxe nagyon fontos, de ez sok másból is ki tud derülni). A második jelentése már összetettebb, fontosabb lehet, csak egy kis képzelőerő kell. Amikor el kellett döntenem (kb. 2 másodperc alatt), hogy melyik név legyen kettő közül és a Stay Clean-t választottam, akkor természetesen az első értelmezés futott át rajtam. Gondolkodtam rajta, és hogy őszinte legyek nem tartottam életem nagy döntésének :). Később viszont rájöttem hogy ez egy nagyon találló név (legalábbis számomra). A név a gyerekkori tisztaságot is jelentehti. A gyerekek tudnak igazán őszintén bármit is csinálni, akár a legőszintébben haragudni, de a legőszintébben szeretni, játszani, élni. Nekik még nincsenek kialakulva (vagyis még nem léptek színtérre) azok az ösztönök, amelyek az emberiséget romlottá teszi. Ha ezt átgondoljuk, akkor rájöhetünk arra, hogy életünk egyik feladata az is lehet, hogy minnél jobban megőrizzük a gyermeki mivoltunk, ennek előnyeit pedig ötvözzük a pozitív, logikus gondolkodásmód előnyeivel. Ebben az esetben viszont kötelességünk is lehet a gyermekes viselkedés, a "tisztán maradás", jó embernek maradni. Azt is mondhatnánk, hogy nem szabad felismerni, vagy el kell felejteni a rossz ösztönöket (gondolok itt olyanokra, hogy a gondolkodás képességét, "művészetét", rosszra, átverésre, gyilkolásra használni, stb. Ha mindenki jóra használná azt a tudást amit megszerzett, akkor nem itt tartanánk, bár hogy kinek mi a jó, hát... relatív). A harmadik lehetőséget nem írom le, hisz akkor a hülye humoromért kizárnának, pedig egy mosóport gyártó cég bizots felfigyelne creativításomra :)

Összegezve: a második értelmezéshez hozzáadjuk még az elsőt is, akkor a Stay Clean szerintem jó név.

Ati: ha ezek után is sablonosnak tarod ezt a nevet... (kb. már 50 névre mondtam azt hogy jó, legyen... eredménytelenül?) Szerintem az is lehet a zenekar célja, hogy ezt a nevet ne egy sablonként értelmezzék. Azt hiszem ez nagy feladat, de hát szertjük mi a kihívásokat nem?:)

© xatixválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-16 18:45:20 (20)
nem akarok közülünk senkivel sem összeveszni, de ez a név nem az amivel büszkén kiállnék játszani...szerettem az X on the Line nevet és büszke voltam rá! eddig bárkit megkérdeztünk, tetszett nekik ez a név, kivéve pár fórumost, akiket nem kell feltétlenül komolyan venni mivel ök se veszik mindig véresen komolyan amit mondanak. nem akarom hogy a rohadék internet ezt tegye egy ilyen jó zenekarral!

© Enforcerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-16 18:43:46 (19)
Hát ja. Szerintem sem kéne erőltetni, hogy mindenképpen benne legyen a sxe dolog a nevetekben. Az, hogy azok vagytok úgyis kiderül előbb-utóbb mindenki számára.
[előzmény (18)]



Elejére << Előző < ... 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 > Következő >> Végére