Punk Portál >> Fórum >> Összes téma >> Shitpump
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
SZARPUMPA

Elejére << Előző < ... 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 > Következő >> Végére

© stukiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-08 15:36:26 (64)
gYÍK-nak annyit,hogy majd,ha a muszáj-t 'j'-vel írja,talán szóba állok vele!
Hát,szia Zsoltán!! Te ne tegyed közzé a nevemet,mert megütlek! =) Amúgy gratu az Öcsi szarásához! És,ha van időd,hívj! Nálam van egy csomó cuccod.. Nálad meg az övem!!! Vigyázz rá!

Kizso exbarátnő


© KiZsoválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-06 16:55:40 (63)











Ki a franc vagy Te Mangalica2?Amúgy nincs veled semmi gond,de fingom sincs ki vagy...A Sanyi tényleg egy kis pöcs néha,de jól áll neki!Veréb Petrának pedig 1 hatalmas üdv!Az Öcsi most szart 1 kurva büdöset!ez egy undorito büdös piszkos szar szemétláda!







© KiZsoválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-06 16:43:26 (62)
Sanyesz vagyok a Shitpumpból, nem köszöntem meg soha senkinek semmit nem is fogok. Hazudtok mind!

© Mangalica2válasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-03 13:31:42 (61)
A múltkor hallottam a nagy beégéseteket a Sztárgyáron!De sebaj!!Csak próbálkozzatok tovább hátha sikerül vmi.Sanyesz írjál, hogy mikor, hol fogtok játszani, jó?Amúgy jól vannak a Shitpump zenekar tagjai?

© slodoválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-20 00:42:24 (60)
60!

© Mark Chapmanválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-19 21:55:47 (59)
Már megbocsáss, de azt, hogy 96-ban a DIY-ban játszottál (hogy punkot e az megint más kérdés...) szerintem minden minimális jóízléssel megáldott ember letagadná.

Egyébként még a nagyszerű fanzineodra is emlékszem, különösen arra, hogy minden oldalon tarajos csontvázak szaladgáltak.

Ez aztán tényleg komoly referencia.

Gratulálok!
[előzmény (27)]

© Enforcerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-19 20:07:57 (58)
Tudtam én.
[előzmény (57)]

© gYiKválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-19 20:06:55 (57)
teljesen biztos!!! igazad van!!! teljesen igazad!!!
[előzmény (56)]

© Enforcerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-19 20:05:05 (56)
Lusta vagyok utánanézni, hogy milyen egy zenekar ez a Shitpump,így csak annyit mondhatok, hogy biztos kibaszott szar.

© gYiKválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-19 20:03:18 (55)
Megfogadtam hogy többet ne irok ide, de KiZso barátnő hozzászolása ráébresztett, hogy tulajdonképpen ide muszály valamit reagálnom, mégpedig erre:

"Szóval mivel senki nem tudja,hogy mikor hamis egy gitár és mikor nem, ezért ne nyomjátok itt a primitív megszólalásaitokat! Mert csak lejáratjátok magatokat! "

Hát valószinüleg itt télleg senki nem ért a zenéhez, és télleg mindenki botfülü, de valahogy a zenekarrol egy pozitivumot lehet elmondani, hogy a dobos tényleg jól dobol. Egyebet nem! És még talán annyi hogy benne volt annyi hogy egy közös buli után megköszönte hogy használhatta a dobszerkot, a többi köcsög baszott ilyesmit tenni annak ellenére hogy a gityoerösitö amin játszott majdnem elszált, és amikor szoltak neki hogy vegye le nem csinált semmit majd egy szám után még feljebb is tekerte! Ez asszem nem szép dolog! Ja, és tényleg tudni kéne mikor kell lejönni a színpadról! Shitpump-nak 3-4 szám után!!!


© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-19 19:50:31 (54)
Tudsz irni, ha a nevem mellett az e-mailre kattintasz. Szivesen irok a Shitpump CD-jerol is, ha elfogadjatok a kritikat...

© sanyeszválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-19 17:30:45 (53)
szevasztok trógerek!!!tavasszal megyünk a separatistassal meg a belfegoi-al mindenfele az országban.remélem jöttök sokan.szerintem kurva jó bulik lesznek!!majd írok,hogy merre felé megyünk zörögni.
DAN:ha ráérsz írj a címemre: shitpump1@freemail.hu Szeretnék adni neked egy cd-t. na pá:sanyec

© dr baromffyválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-18 13:48:22 (52)
Ugylátszik kevés ilyen ember van...

© Mangalica2válasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-18 13:35:41 (51)
Az biztos, hogy nem egy szar kazetta/cd megjelenéséért áldozta volna fel sok-sok pénzt.Vannak akiknek nem tetszik,de vannak olyanok akiknek nagyon is!!!!!Azért nem kell leszólni őket, mert nektek nem tetszik... Ja, és nem vagyok punk!!Jó lenne ha olyan valaki is írna aki szereti őket.Puszilok mindenkit!!!CCCCCUUUUUPPPPP

© robitválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-16 10:31:48 (50)
ne legyél már hülye, szerinted mire való egy fórum? na jó lépek, mert szaralak vagyok áááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá

© robitválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-16 10:29:12 (49)
NEM SZÓLTAM BELE A DOLGOKBA, CSAK ELMONDTAM A VÉLEMÉNYEM.

MIÉRT SZÓLSZ HOZZÁM? NEM ISMERLEK! HÜLYE PUNK!
[előzmény (34)]

© dr baromffyválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-16 10:29:04 (48)
mármint unalmasnak tetszett

© dr baromffyválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-16 10:28:16 (47)
2buliban voltam egyik a vörös yukban májusban .kb voltak 10en aztán kevesebben A zenekar meg nem akarta abbahagyni.A másik a wooodoooo buli volt kb novemberben itt 8 an voltak!Esküszöm nem többen a harmadik szám után elmentünk sétálniRohadt nagy hangulat tényleg!Különben nem érdekes hány embervolt .
A koncert egyhangunak és unalmas tetszett a szövegek szintén!
[előzmény (31)]

© dr baromffyválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-16 10:22:39 (46)
Nem birod a kritikát? : )Az kiabál akinak a háza ég!

© KiZsoválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-14 18:42:24 (45)
Csá Dan! Számomra nem az a lényeg egy dalszövegben,hogy milyen,vagy hogy mennyire van megírva,hanem az,hogy mondani akar-e valamit... EZ MONDANI AKART! REMLEM LEVÁGTÁTOK! Egyébként be kell szerezni a kazikat és meg kell hallgatni,vagy tanulmányozni a szövegeket....!Hidd el ,mindet bevállalom. 96-ban is leszartam az ilyen emberek pofáját,meg MOST is!!!!!!!!! Ja, a Picsa munkásságát,meg nem nagyon ismerem,mert soha nem hallgattam ilyen "punk" zenét! Bocsika,de az ősszes fikabubus bekaphatja!!!

© KiZsoválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-14 18:29:01 (44)
Aki ért vmit is a zenéhez, és nemcsak a punkra gondolok,az tudja,hogyan kell gitározni meg dobolni,és felismeri azt,hogy ezt a Shitpump tagjai hogyan művelik! Szóval mivel senki nem tudja,hogy mikor hamis egy gitár és mikor nem, ezért ne nyomjátok itt a primitív megszólalásaitokat! Mert csak lejáratjátok magatokat!

Üdvözlettel: Kizso barátnő

© gYiKválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-13 16:18:54 (43)
én meg biztos vagyok benne hogy ilyen hozzáállással esélytelen a dolog!!!
[előzmény (41)]

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-13 16:15:50 (42)
Szia!
'97-ben mar siman jartam koncertekre, lattam is a DIY-t, nem mondanam, hogy tetszett, de a Shitpump-nal meg az is jobb volt. Kolerat is olvastam, ha ez megnyugtat.
Akkoriban nagy Barackca rajongo voltam, es tetszett az altalatok kepviselt true kannasbor punk. Annyi a kulonbseg kettonk kozott, hogy az elmult 6-7 ev alatt nekem sikerult kicsit tovabbfejlodnom, es latnom, hogy a punk kurvara nem errol szol. Szerinted ez a dalszoveg, amit lentebb beirtal mennyi eredetisegrol ad szamot? Nulla. Ebben semmi otlet nincs, a Picsa is megirta mar, hogy "nyaljatok ki", es nem tegnap jelent meg.
Voltam egyszer Shitpump koncerten a Voodooban, eletem egyik legrosszabb koncertje volt.

Lepjetek mar kicsit tovabb, mert amit csinaltok, az a "punk" szegyene!
[előzmény (27)]

© postmanválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-12 11:07:16 (41)
Szevasztok! Azt szerintem tegyük félre.hogy ki kinek mit nyalhat ki,mert itt nem ez a lényeg! Azzal senki nem segít ha a zenekar mellett van,de olyanokat ír le,hogy azt ők is szégyenlik. Mindenki menjel el egy bulijukra akit érdekel és utána írják le,hogy mi a véleményük.Lehet,hogy hasznos lesz. Azt tudom,hogy ők nem divatból zenélnek,hanem mert ezt szeretik csinálni.Egy kis idő múlva biztos vagyok benne,hogy jó zenekar lesz.

© csabeekaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-11 19:14:02 (40)
a D.I.Y.-t én anno nagyon szerettem, igazából most is meg tudom hallgatni.

© gYiKválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-11 19:07:10 (39)
hát eddig két szarpumpa bulit sikerült megfigyelnem és egyik se tartozott a jó buli kategoriába! =( De még azt se mondhatom hogy jól játszottak! Sőt még a hangositás is kaka volt mert a hülyék nem fogták fel hogy nem az a lényeg hogy minden sikitson mint állat mert attól élvezhetetlen lesz a dolog! A másik meg hogy lehet hogy a gyakorlo alkoholista punkoknak megfelel ez a szinvonal de nem hinném hogy ennek kéne lennie az etalon punknak! Ja és hogy ki mit csinált elötte azt nem igazán tudom de ha akkoriban is ilyen szinvonalon és ilyen hozzáállással akkor az is teljesen mindegy volt!!! hát ennyi...
üdv a Pumpa rajongoknak!

© csabeekaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-11 18:33:33 (38)
Te meg alapból!
Kinyalhatod a seggem!:D
[előzmény (36)]

© kapatosválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-11 18:24:32 (37)
igazi punk-nem igazi punk...azóta csak ez megy,amióta van ez az egész fórum dolog
mi a faszom van?a végén már senki sem lesz pank,mindenki szarozza a másikat,mindenki divatból csinálja,senkinek nincs köze a punkhoz...blablabla
mi a picsának járunk a fórumozni a portalra,ha mindenki csak szarrágó?
kérem,szütessék meg ezt az egész punkportált,mert ennek semmi értelme sincs,úgysincsennek pankok!!!

© Szatyorválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-11 15:53:32 (36)
Figyelj Mangalica2! Ha csak nem tetszik a Robit hozzászólása, akkor miért szólsz be neki? Kinyalhatod a seggem!
[előzmény (34)]

© Mangalica2válasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-11 14:05:42 (35)
Ja, de viszont abban egyetértek, hogy a Sanyi egy kis gizda "kuki" !! Vagy mégsem??



Elejére << Előző < ... 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 > Következő >> Végére