Punk Portál >> Fórum >> Összes téma >> Keszthely
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
A Balaton fővárosa

Elejére << Előző < ... 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28

© Gandalfválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-30 20:45:51 (9)
ez nem vicc!!! GO Füred, go!! Van Keszthelyen például borfesztivál? Naugye. Arra az egyszem árva kastélyra vagytok büszkék, meg a múzeumra, ahol ki van rakva a parlament csigákból? :)
Abban viszont egyet érthetünk, hogy Siófok sux.
[előzmény (8)]

© Enforcerválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-30 20:11:14 (8)
Hahahahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahajhaha!
[előzmény (7)]

© Gandalfválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-30 19:55:24 (7)
milyen főváros? az Balatonfüred. :)

© Enforcerválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-30 19:47:40 (6)
Szerintem senki nem tudja Keszthelyen, hogy a hardcore zenét szeretem. Sőt, továbbmegyek... senki nem tudja, hogy mi az a hardcore.
[előzmény (4)]

© slodoválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-30 16:39:51 (5)
Naja, én is azóta nem hirdetem sehol nyíltan, hogy hc-s vagyok. Félek hogy van valahol egy elitista oshcdpd-s a közelben és kersztkérdések után szétszed apró darabokra.
[előzmény (4)]

© wordsasweaponsválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-30 15:45:09 (4)
Szerintem az a baj, hogy te egy elitista vagy, és a fasisztoid fanzined olvassák Keszthelyen, és nem mernek hácések lenni a fiatalok...
[előzmény (1)]

© Enforcerválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-30 15:36:29 (3)
Ő nem keszthelyi, bár itt lakik kb. 15-20 km-re. Ok, számoljuk bele őt is, akkor is neveteséges.
[előzmény (2)]

© gYiKválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-30 15:34:27 (2)
ott van karesz! ja! ő asszem valahol ott lakik! TSC-on SA-albumban ott áll makóval! De lehet rosszul tudom!
Ja és voltam egyszer keszthelyen!

© Enforcerválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-30 15:30:46 (1)
Ezt a témát azért hoztam létre, hogy segítsetek megfejteni egy nagy rejtélyt. Miért van az, hogy HC szempontból ilyen halott hőn szeretett városom?
Egy ideje már "hardcoreosnak" vallom magam, és 1 kezemen meg tudom számolni, hogy ezidő alatt hány olyan ember volt ebben a városban, aki érdeklődött e zenei műfaj iránt. Gyors áttekintés a keszthelyi hc srácokról:

-Polgár Zsolesz: asszem ő volt az első, akiről hallottam. Ő nem igazi keszthelyi, de nagyon sokáig itt lakott. Sajnos elköltözött a városból, pedig ő még mindig nagyon aktív, és nagyon jó arc. Vicces... először egy '94-es Metal Hammerban olvastam róla egy olvasói levélben.:)))
-Attila: nagyon fiatal kora óta ismerem, mert sokat kosaraztam vele együtt. Meglepődtem, mikor '99-ben megláttam egy Earth Crisis pólóban. Addig azt hittem, hogy "rapper". Sokat járt koncertekre, de egy idő után eltűnt. Mai napig sokat találkozom vele itt-ott, és mindig kérdezgeti, hogy mikor lesz koncert, de sosem jön el.:(( Kár, mert nagyon jó fej srác.
-Dudus: Ő sem igazi keszthelyi, csak ide járt középsuliba. Nagyon szorgosan járt koncertekre, és vette a lemezeket. 1-2 éve kiment Németo.-ba melózni, azóta nem hallottam róla. Egészsen múlt hétig, mikor is egy szórakozóhelyen összefutottunk. Mikor köszönni akartam neki, elkapta a fejét, és ugyanezt eljátszotta, mikor ment el. Nagy csalódás, mert mindig tök normális gyerek volt. Csendben jegyzem meg, hogy az öltözködése hagyott némi kívánni valót maga után. Túl elegáns, és dizájnos volt.:))) Csodálkoznék, ha még mindig vega lenne, mivel egy irhakabát volt rajta.:))

A legnagyobb fájdalmam, hogy rajtam kívül nem volt sosem straight edge a városban.
Elég szegényes felhozatal egy 25 ezres városhoz, nem? Szerintetek mi az oka?



Elejére << Előző < ... 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28