Punk Portál >> Fórum >> Összes téma >> Panni ámokfutása
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
Az ex-The Smiths, Morrissey topik

Elejére << Előző < ... 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 > Következő >> Végére

© sonikboyválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-30 22:05:21 (184)
:))))

© abouttoexplodeválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-30 01:10:43 (183)
Morissey Glastonbury meg Reading Fest-en biztosan fellép, lehet kezdeni spórolni.

© slodoválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-29 13:32:16 (182)
:))
[előzmény (181)]

© Tokyo Anal Dynamiteválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-29 13:26:18 (181)
mindannyian Isten teremtményei vagyunk
[előzmény (180)]

© slodoválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-29 10:08:26 (180)
"ez egyet sem ismersz, olyan izé kicsit, nem szimpatikus"

Nem véletlenül írtam, hogy ezt olyan esetben mondom, ha a kérdező nem szimpatikus. :)
[előzmény (178)]

© Enforcerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-27 13:48:45 (179)
Szia Tokcsi, nagyon köszönöm, rendes vagy, majd ha a fővárosban járok, akkor előtte értesítelek.
[előzmény (178)]

© Tokyo Anal Dynamiteválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-27 13:47:20 (178)
ez egyet sem ismersz, olyan izé kicsit, nem szimpatikus. meg be lehet égni vele. van egy kedves történet, ami akárhányszor csak eszembejut, röhögnöm kell, és mindig azt kivánom, bárcsak velem történt volna meg, de sajnos nem. haver beszélgetett egy másik haverral a kertben, a keités túloldán pedig állt egy kiskölyök, walkmannel a fülén, haver megkérdezte, hogy mit hallgat, a gyerek azt mondja, hogy úgyse ismered, na de mégis mit, hát ez neked túl kemény, na de mit, mondd már meg, haver egyre kiváncsibb, na jó tessék, kisgyerek átadja a fülhallgatót, na és mi dübörög benne? sing-sing: halál a májra, bruhaha. ez igy leirva azért annyira nem vicces. namindegy.
enforszi, átirtam neked a tökéletes helyettest, majd valamikor egyeztessünk egy közös koncertet.
[előzmény (175)]

© Enforcerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-26 17:25:22 (177)
Én sem vagyok akkora Beck fanatikus, bár lehet mégis, hiszen az összes lemeze tetszik, de egy biztos, hogy a Sea Change az összes közül legjobb.
[előzmény (174)]

© Victimválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-26 17:21:35 (176)
jah a rock and roll nem rossz de a nagyközönség tuti a tupírozott hajra és Fenyő Mikire gondolna
[előzmény (175)]

© slodoválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-26 16:23:13 (175)
Ha engem kérdeznek, hogy milyen zenét hallgatok, akkor általában én is zavarban vagyok, vagy össze vissza makogok, vagy valami ilyesmit mondok: "egyet sem ismersz a kedvenceim közül", vagy "olyat, ahol széttépik a gitárhúrokat és szétordítják a hangszálaikat". Ez olyan esetben történik, ha nem szimpatikus a kérdező. Ha szimpatikus, akkor kb. őszinte rock'n'rollnak titulálom a zenei orientációmat. Valahogy így.

© Tokyo Anal Dynamiteválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-26 13:31:53 (174)
az tök jó lemez, pedig én eztán nem vagyok egy elfogult beckes, de tényleg király, olyan érett meg művészi, de jó mégis
[előzmény (173)]

© Enforcerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-25 23:13:03 (173)
Ja, a Sea Change-t vettem meg, iszonyúra szeretem azt a lemezt.
[előzmény (171)]

© Enforcerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-25 23:09:45 (172)
Hát igen, legszívesebben a Mega-féle választ nyomnám: szeretem az igényes zenét. De ez is további bonyodalmakhoz vezetne.
[előzmény (171)]

© Tokyo Anal Dynamiteválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-25 22:53:38 (171)
hát azért ez a mindenevő vagyok se egy csodaválasz, már ne is haragudj, kb olyan ortopéd mint ez a viki féle jóésrosszzene, ha valaki nekem ilyet mond max elnézően mosolygok, persze tudom, hogy hogy érted. 13-14 évesen ez egyszerűbb volt, azt mondtam, hogy alteros vagyok és kész, sőt ezzel még csajozni is lehetett, szép idők voltak. melyik beck lemezt vetted?
[előzmény (169)]

© Victimválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-25 22:37:32 (170)
zenebuzi vagyok(talán ez lenne a legjobb válasz). punkot félek kimondani mindneki valami szarra gondol, és különben is tökre beskatujáz ha csak egyet mondasz ha meg többet akkor döntésképtelen kis köcsögnek érzed magad. Ha meg azt mondom, hogy ilyen durvább, keményebb rock-ot akkor meg én érzem magam szarul, hogy milyen köcsögséget hallgatok.
lehet kicsit off, de amikor valaki kifejti, hogy csak kétféle zene van, jó és rossz én a falra mászok.

© Enforcerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-25 22:19:20 (169)
Hehe, csá Tokcsi, tök vicces, mert velem hasonló sztori esett meg tegnapelőtt. Itt Keszthelyen van egy lemezbolt, ami elég átlagos, minden van,ami mainstream, meg kúl, meg azért megvan az összes Björk meg Beck lemez, szóval nem olyan rossz a helyzet, így gondoltam, hogy végre veszek is valamit, ha már ismerem valamennyire a tulajt, akiről úgy gondoltam, hogy valamit konyít a zenéhez. Na szóval, teljesen céltalanul mentem be, nem volt konkrét elképzelésem, mivel az első The Smiths lemezt hallgattam a walkman-ben, ezért gondoltam megrendelem azt. Oda is mentem az a sráchoz, kérdezem tőle: " Helló, a The Smiths lemezeket meg tudjátok hozni?" Erre ő: "Smiths, az milyen zene?" Na, én egy kurva nagyot néztem, mert azért mégiscsak úgy állítja be magát, mint valami nagy zeneprof. Meg különben is, erre mit mondjak? Hát ezt mondtam: "Hát, ilyen alap indie-rock, pop zenekar, eléggé ismertek, gondoltam ti is be tudjátok szerezni." Megígérte, hogy utánanéz, persze később kiderült, hogy nem tudja beszerezni, ezért vettem egy Beck lemezt.
Amúgy én zavarban vagyok, csak makogok, mikor a zenei ízlésem felől kérdezgetnek, és ez főleg akkor volt így, mikor tényleg elvakult hardcore-rajongó voltam, akkoriban mindig csak annyit mondtam, hogy metalt hallgatok, és ez így általában bejött, bár utálom, ha metalosnak tartanak, mivel nem vagyok az. Manapság már csak azt mondom, hogy mindenevő vagyok zeneileg, ami igaz is, és ha konkrét zenekarra kíváncsiak, akkor mindig azt mondom, hogy imádom a Björköt és a Nirvanat, ami abszolút nem hazugság, sőt ez az igazság.
[előzmény (167)]

© Tokyo Anal Dynamiteválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-25 22:00:23 (168)
there is a lightra szomorkodtam sokat, még fénykoromban
[előzmény (165)]

© Tokyo Anal Dynamiteválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-25 21:59:07 (167)
helóka, most jövök a videótékából, egy nagyon kedves, cserfes lányka dolgozik ott, mindig megállít egy kis beszélgetésre, nem azért mintha zavarna, most például megkérdezte, hogy voltam e limp bizkiten, mondtam, hogy nem, de az öcsém volt, én annyira nem szeretem, mondta, hogy ő se, jó hát akkor ennyiben maradunk, gondoltam, nézegettem tovább a videókat, mire ő, hogy kár hogy nem lesz marilyn manson, kár, ja, mondtam együttérzően, mondjuk szerintem arra se mennék, miért akkor milyen koncertre mennél el szívesen, gyorsan végigfutattam az agyamon, hogy mik lesznek mostanábn, tokyo sex destruction, new black, pixies, most mit mondjak, hogy ne hozzam zavarba, úgyhogy inkább azt válaszoltam, hogy mittudomén, na jó, de akkor milyen zenét szeretsz , izé, rockot válaszoltam, na de milyet, hát ilyen izé, független rockzenét, próbáltam okosan nézni, fel is derült az arca, hogy mint a nine inch nails? hát ja. aztán kivettem amindenhatót.
szóval a lényeg: ti mit szoktatok ilyenkor válaszolni? van erre jó válasz egyáltalán? mármint egy laikusnak, mármint "laikusnak", értitek. bocs, hogy ide írom, de itt olyan szimpatikus emberek vannak, biztos jókat mondtok majd, bízom benne.

© Enforcerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-25 20:08:43 (166)
Nem tudom, azt hiszem, hogy az I Know It's Over-re és a Never Had No One Ever-re.
[előzmény (165)]

© Victimválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-25 20:03:09 (165)
hát te melyikre szoktál a legtöbbet sírni?
[előzmény (164)]

© Enforcerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-25 19:19:29 (164)
Slodo, ha már ilyen remek hírt osztasz meg velünk, vehetnéd a fáradtságot, és megjegyezhetnéd a számcímet is. Ejnye.
[előzmény (163)]

© slodoválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-25 18:15:20 (163)
Gondolom közhírré teszem, hogy a The Smiths egyik nótáját választották valamelyik nagy újságnál, vagy tévécsatornánál minden idők legszomorúbb számának (amin a legtöbben sírnak). Többek között a REM-et is maga mögé utasította az együttes.

© sonikboyválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-25 03:12:54 (162)
bocs, ha már idetévedtem, be kell valljam, imádom Morrissey hangját, vagy pontosabban azt az affektáltságot, ahogy énekel

© sonikboyválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-25 03:09:36 (161)
nálam holtversenyben második a Nirvana, de hosszú idő után rájöttem, hogy az unplugged valóban (a zenekar produkcióihoz képest) gyenge pillanat, bár a meat puppets kétségtelenül csak nyert, mert eljátszották végre a dalaikat normálisan:)) (enyhítő körülmény: amúgy szeretem a meat puppets-et), viszont ha a You know you're right-ra gondolok, én korainak érzem Kurt halálát! bár az életrajzából (amúgy, néhol igen gáz a könyv és pofátlanul drága is) úgy tűnik jobb, hogy nem szenvedett tovább
[előzmény (160)]

© Tokyo Anal Dynamiteválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-24 16:19:07 (160)
a nirvana szerintem a világ ötödik legjobb zenekara, de hajlamos vagyok egyetérteni slodóval, az unplugged szerintem is nagyon gány, meat puppets ide vagy oda, hálistennek kurt időben meghalt, jól tette. amúgy nemsokára itt a tizedik évforduló, mindenki gyújtson gyertyát, és gitározza el a hugának a something in the wayt
[előzmény (156)]

© slodoválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-24 14:10:54 (159)
Majd ha nagyon vén leszek, és már nem látom a betűket, elkezdem hallgatni ezeket a klasszikusokat.

© Enforcerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-24 14:09:19 (158)
Szerintem tegyél vele még egy próbát, mert a Nirvana egy remek rock zenekar, sajnos a sok Nirvana pólós senki nagyon lejáratta ezt az amúgy méltán népszerű bandát.
[előzmény (157)]

© slodoválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-24 14:05:27 (157)
Én viszont nem szeretem. Sőt.
[előzmény (156)]

© Enforcerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-24 14:03:37 (156)
Jómagam úgy gondolom, hogy a Nirvana unplugged koncertje egy zenetörténeti klasszikus, játszanak Meat Puppets feldolgozást is, nem is egyet, hanem egyenesen hármat, már csak ezért is megéri meghallgatni, persze én szeretm a Nirvana-t úgy amúgy is, az In Utero a kedvenc lemezem, ha az Unplugged-ot nem számítjuk.
[előzmény (155)]

© slodoválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-24 13:54:44 (155)
A Nirvana Unplugged minden héten lemegy valamelyik zenei csatornán, én még anno élőben megnéztem egyszer, azóta nem bírtam végigszenvedni.
[előzmény (153)]



Elejére << Előző < ... 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 > Következő >> Végére