Punk Portál >> Fórum >> Összes téma >> Ki szereti Oxyt?
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
Nyugodtan be lehet vallani!!

Elejére << Előző < 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 > Következő >> Végére

© Oxygeneválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-29 13:04:07 (99)
mondom hogy cserben hagy a humorod... meg a kettos merce... mert te engem szankcionalhatsz es elitelhetsz a forumosatbaszasom miatt, de forditva mar nem..
ismet nem voltal konzekvens... viszont annal inkabb beszamithato...
[előzmény (97)]

© Matthewválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-29 13:00:51 (98)
mostmar konzekvens vagyok :)

© Matthewválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-29 12:59:56 (97)
mikor mulasztottam el megemliteni? egyaltalan mikor mondtam en barmi rosszat a dedbiccre mint zenekarra? a humorom szerintem nem hagyott cserben, tok jot rohogtem a feltetelezesen... mondjuk a forumatbaszosdit valoban nem talaltam viccesnek, ez teny. az ugyanugy bunkosag volt (megha szamodra szorakoztato is volt) mint a mi alvinos faszkodasaink.
[előzmény (96)]

© Oxygeneválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-29 12:54:25 (96)
"termeszetesen ugy van ahogy mondod, 5 perc alatt vegig olvastam kb 8000 hozzaszolast, hogy kepben legyek mindenbol... ezzel ket embert is tulbecsulsz, magadat meg engem... ennyire azert nem erdekelsz, es nem tudok ilyen gyorsan olvasni... :) egyebkent buszke lehetsz magadra, hogy fel even keresztul atbasztal egy halom embert... "

witzig hogy mennyire cserben hagy a humorod ha rajtad csattan a poen...

"igazi kerdes - igazi minden zenekar az en szememben ami igyekszik hogy fejlodjon, igazi emberek csinalnak benne igazi zenet... meg ha szarul is, de lelkesedessel..." erdekes ezt a definiciot a deadbeats topicba anno elmulasztottad megemliteni.. hiaba a kettos merce es az emberi gyarlosag... nem vagy konzekvens..

[előzmény (94)]

© Matthewválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-29 12:45:25 (95)
hehe, nem 2002 hanem csupan 202 :)

© Matthewválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-29 12:44:58 (94)
NA akkor ne offoljunk! :)


most mar tenyleg ez az utso ide, nem fogom szabiek topikjat szet baszni...
igen arra gondoltam (milyen szerencse, hogy vissza lehetett olvasni az egesz archivumot a regi forumbol mi?) es sikerult is.. mindenki tudja hogy a deadbeats-ben enekelek (pl te) en viszont azt sem tudtam fel perccel ezelottig, hogy te zenekarosdit jatszol..


termeszetesen ugy van ahogy mondod, 5 perc alatt vegig olvastam kb 8000 hozzaszolast, hogy kepben legyek mindenbol... ezzel ket embert is tulbecsulsz, magadat meg engem... ennyire azert nem erdekelsz, es nem tudok ilyen gyorsan olvasni... :) egyebkent buszke lehetsz magadra, hogy fel even keresztul atbasztal egy halom embert...



mondani mindenfelet konnyu... ha nem akarnal bekerulni akkor nem irigykednel.. borzasztoan ecceru...
uristen.. 202 cm magas vagy, az tudod mit jelent? kurva konnyu izombol tokon rugni.. mast nem igen :)
Igazi.. o jajj egy kis szerenysegi lecke rad ferne.. osztanam az eszt en neked abbol szivesen, de nem ertek hozza.. mondjuk annyival azert tobb kozom van a szerenyseghez, mind neked, hogy nekem legalabb lenne mire szerenynek legyek ha kedvem szottyanna :)
Az meg neizgasson, hogy nem lesz olyan csucsszupi mint a dedbicc, ne rakd tulsagosan magasra a mercet, mert akkor nem fogsz fejlodni... hehe


mikor irigykedtem, he? a 2002 centivel nem akartam semmi kulonost mondani mindossze annyit hogy mar "nagy" vagyok, ha erted ezt a kis poent... igazi kerdes - igazi minden zenekar az en szememben ami igyekszik hogy fejlodjon, igazi emberek csinalnak benne igazi zenet... meg ha szarul is, de lelkesedessel...

© ClashCityRockerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-26 18:20:28 (93)
Tök felesleges teljes képet kapni a punkról, szerintem.
Egyébként ebben az amcsipunk dologban igazad van.
Mert ugye 60as évek végén volt a Stooges, 73ban a Richard Hell féle Television (ök irták a Blank generation c. számot is) ez utóbbi zenekart már mindenképp punknak tekintik, és 74ben megalakult a Ramones akik 76 júnijában adták ki elsö nagylemezüket (rajta a Judy is a punk c. számmal) ehhez képest meg lehet nézni hogy az a két banda akik angliában elinditották ezt a dolgot csak ugyanez év októberében adták ki elsö lemezüket, a Damned a new roset a Pistols meg az anarchy in the Uk-t.

© jo-ska 2toneválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-25 23:18:37 (92)
nem... ami kérdés inkább, hogy eljut-e addig... A 'régiek' kimondták nyiltan, hogy a világ szar, unalmas... Tehát ha régen punk voltál, akkor ezzel tisztában voltál, vagy legalábbis látható volt ennek a problémának a direkt megjelenitése...
Az 'újaknál' nem mindig van ez meg...
Tehát szerintem ahhoz, hogy teljes képet kapj a punkról, nem elég ezeknek a kalideszkás bandák ismerete...

© Oxygeneválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-25 22:49:26 (91)
es az fontos hogy az ember milyen uton jut el a helyes kovetkeztetesekre egy ilyen kerdesben?
[előzmény (90)]

© jo-ska 2toneválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-25 22:38:18 (90)
a neo-punk mozgalomnak csak annyi értelme volt -ha volt- hogy pár srác ezen keresztül megszerette a hitelesebb punk bandákat is, sőt, néhányan megismerték a mozgalom igazi szerepét...
bár ez a neopunk mozgalom ugyanaz, mint a grunge...
gondoljatok bele, már- már majdnem szülőbarát rockzene, és a felső-középosztály gyermekeinek szól tematikájánál fogva, és nem a társadalmat biráló, ne adj isten, elvető fiataloknak...
ami esetleg közös...az életuntság. Egyik az unalom a butaság, és a kilátástalan jövő (mondjuk azt, ős-punk), a másik meg szimplán az anyagi biztonság és a kaland hiánya (legyünk punkok, jó hecc, mondjuk azt, neo-punk) miatt.
[előzmény (89)]

© jo-ska 2toneválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-25 22:31:29 (89)
Művészeti tankönyvben már találkoztam a punkkal.
A DK-ra pedíg hivatkoznak, de főleg Amerikában, egészen sok komoly tanulmány van róla. Mondjuk ehhez az is hozzátartozik, hogy az amcsik
a TELEVISIONS, Patty Smiths, meg az MC5 miatt amcsinak tartják a punk mozgalom gyökereit és NY city művészeti főiskoláihoz...
SZóval csak annyi, hogy a Pistols tényleg ismertebb, de nincs olyan punkkal foglalkozó -mondjuk úgy, külső- iromány, ami nem emlitené, főleg Amerikában
nem..
[előzmény (88)]

ClashCityRockerválasz erre - 2004-01-25 19:22:03 (88)
Én nem rockencikoplédiákról hanem történelem könyvekröl beszéltem.
[előzmény (86)]

ClashCityRockerválasz erre - 2004-01-25 19:21:03 (87)
Hát azért ez a neo punk "mozgalom" fele akkora port se kavart fel mint az eredeti.
[előzmény (85)]

© Matthewválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-25 16:15:44 (86)
karacsonyra kaptam egy kepes rockenciklopedia c. konyvet es abban az utolso 3-4 hozzaszolasban szereplo osszes egyuttes benne van, a blinket kiveve....

© Oxygeneválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-25 16:04:04 (85)
sztem pl green day-t emliteni fogjak a neo-punk mozgalmak kapcsan...
[előzmény (82)]

ClashCityRockerválasz erre - 2004-01-25 15:53:25 (84)
Ja csak elkéstek.

© csabeekaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-25 15:51:35 (83)
Hát a Kennedysről kár hogy nem fognak, mert ők voltak a legjobbak.

ClashCityRockerválasz erre - 2004-01-25 15:31:01 (82)
A Blink182 meg szintén letett valamit az asztalra de azért gondoljunk már bele.
A Pistols elötti bandák nem is hasonlitanak a Pistols hangzására. A Ramones a Ny Dolls vagy a Stooges teljesen más. A Blink 182 meg egy kis offspring meg kalipunk vagy nem is értek az ilyen dolgokhoz.
De a lényeg az hogy a Sex Pistols forradalmat csinált, minden szinten, zeneileg, viselkedésileg, a szókimondásukkal.
A Blink182 meg elzenélget de nem zavarja fel ezt a posványos állóvizet amit mi könnyüzenének hivunk.
Szóval jelentöségét tekintve nulla a pistolshoz képest.
A Pistolst még a Guiniss encikpolédiába is betették.
Valami 20. századról szóló történelem könyvben meg a Clasht és a Damnedot is emlittik a Pistols mellet.
Az az igazság hogy ha 100 év múlva visszatekintenek a punkzene történetére akkor is azt fogják irni hogy egy hetvenes évek közepén kirobbant zenei irányzat. LEgföbb képviselöi a Pistols a Clash és a Ramones. A Blinkröl, offspringról emlitést se fognak tenni, de még a Dead kennedysröl vagy a ploitedröl se.

ClashCityRockerválasz erre - 2004-01-25 15:24:16 (81)
Oxi azt irta a Sex Pistolsról hogy semmivel több alapot nem fektetett le mint a Blink 182!!!!
Hát mondjuuk a PistolsRamonesClash az a három banda ami úgy a punkzene alapjait vagy 90százalékban lefektette.

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-25 13:26:56 (80)
LOL

© jail breakválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-25 13:24:50 (79)
oxy!én a TE nevedet üvöltöttem még akkor is mikor lementél a szinpadról!

© csabeekaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-25 11:49:05 (78)
Imádlak Oxy!

© Virusválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-25 11:37:23 (77)
Hozzáállásom megváltoztatva. Oxy! Ennyi faszságot még senki nem irt, mint te a másik topicban!
[előzmény (76)]

© Shankbonválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-25 11:33:45 (76)
en mar regota mondom h valami nincs rendbe okszinal, meg h itt valami lappang a hatterben!!! :))
es most pokolgep baratunk rajott a titokra, pssszzttt!! :)
[előzmény (74)]

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-25 09:47:52 (75)
Most mivan? Nem lehet trefalkozni? Tudod, a sztarokbol egyesek igyekeznek viccet csinalni igy leplezve irigyseguket.
[előzmény (73)]

© Pokolgepválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-25 08:57:49 (74)
Hejj gyerekek! Oxy baszott! Kinel van a pezsgo? :-))))
[előzmény (63)]

© Oxygeneválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-25 03:17:02 (73)
miert uvoltotte volna kb 600 ember a nevemet? tenyleg dani menj mar a faszomba a hulyesegeddel.. surgosen fuggeszd fel a faszfejkedest, mert kezdem kurvara unni..
[előzmény (71)]

© Virusválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-24 18:29:32 (72)
Most mit kell kiakadni? Nekem nincs vele semmi bajom, nem ismerem, nem dugta meg a hugom, (nincs is), de ha megdugja is semmi közöm hozzá, mert a dugás nem csak rajta mulik. Ez van. :)

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-24 18:24:08 (71)
Hehe, ma kiraly volt Oxy a szinpadon! Ugy csinalt, mintha nem venne eszre, hogy a fel kozonseg az o nevet uvolti. :)

© Schlekiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-24 13:15:20 (70)
én kevelem Oxy-t, mert értelmes, tényleg!



Elejére << Előző < 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 > Következő >> Végére