Punk Portál >> Fórum >> Összes téma >> Vekeri tó fesztivál (Debrecen)
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
Távolba szakadt "fiatal" matiné

Elejére << Előző < 1 | 2 | 3

© authisválasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-06 01:30:40 (6)
amugymeg http://www.vekerimusic.hu

de ha nem akkor valami ilyesmi, most nem van kedvem megnézni
de a feszt nagyon kuva jó eddig ez lesz a 3. én szerencsére mindkettön voltam, bár régebben is volt de akkor még nem is hallottam róla.

© authisválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-29 13:18:11 (5)
Megkell nekik irni majd akkor hogy ha olyan lesz mint tavaly akkor csomoan nem fognak elmenni. Szigeten is évek alatt alakult ki egy normális secu szint..
[előzmény (4)]

© nikoválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-29 11:57:29 (4)
mi szoltunnk még aznap a szervezőknek,kiröhögtek minket,erről ennyit...

© authisválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-28 23:52:30 (3)
Hát én szerdán (ha akkor kezdödött, de ha csütörtök akkor akkor:) bementem és vasárnap jöttem ki, miért is mentem volna a kijárat felé.. De ha tényleg igy volt akkor érdemes lenne irni a szervzöknek ezzel kapcsolatban ,mert a fesztivál nekem tetszett. Kár lenne egy ilyen rendezvényt a bunkó secusok miatt berekeszteni vagy hanyagolni. (Amúgy az oda vissza fesztivál buszon magam is tapasztaltam a kidobók kedvességét... elég hangulatromboló élmény volt)
[előzmény (2)]

© nikoválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-28 23:11:42 (2)
a vekeritó fesztivált nem ajánlom senkinek!
idén tanubizonyságot nyert, nem tudnak debrecenben fesztivált szervezni:
a securits barmok a helyi szurkoló táborból kerültek ki + ehhez add hozzá azt ,amikor leérkeztek a helyi csata nácik, fiatalokat nevelni, amihez hozásegitettek a securitisok is.(elöl a biztonságiak ,hátul boneheadek ütögették az embereket)

© authisválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-23 04:02:39 (1)
Debrecen is kitett magáért mikor 2002-ben elöállt újra egy 5 évvel korábban eltünni látszó fezstivál ötletével. Felélesztett valamit Debrecenbe ami 2003-ban már nagyobb szélesebb jobb lett. Itt 2002-ben ha jól emlékszem Newborn is volt ( J. Zoli javits ki ha tévednék).

Aki volt az szerintem 2004-ben is ott lesz, aki nem az meg ne hagyja ki ,mert már ott durvul a helyzet mikor kemény legények parancsolgatnak a vasútpályáról induló fesztbuszon. mint egy osztálykiránduláson, nem szabad hangoskodni, viselkedni tudni kell. Ennek is megvolt a hangulata, csak elég idegpróbáló. Föleg mikor vasárnap ment a fesztbusz haza pestre a 10 security-vel és persze a két arra tartó csaj mehetett velük de én már nem,mert miért is nem?:)



Elejére << Előző < 1 | 2 | 3