Punk Portál >> Fórum >> Összes téma >> Mad Caddies
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
Valami a zenekarró'

Elejére << Előző < ... 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 ... > Következő >> Végére

© gYiKválasz erre | adatok | e-mail - 2007-12-23 19:56:43 (345)
szívesen elmennék az itthoni ismerőseimmel (akik egyébként nem igazán járnak koncertre, tényleg csak akkor ha valami ilyen kaliberű banda érkezik) erre a koncertre, együtt mulatni, de van egy sejtésem hogy ez így nem fog összejönni. a mad caddiesért Bécsbe nem megyek ki, ők se, de itthon szívesen megnéznék akár pár darab ezresért. nem mindenki teheti meg hogy elmegy Bécsbe, és ezt nem feltétlenül az anyagiak határozzák meg. ezek az emberek lehet most majd nm fognak bejutni a koncertre. nmtudom ez baj e vagy esetleg érdekel valakit egyáltalán, de szerintm ez gy koncertszervezőnek szempon kellene hogy legyn. értem én hogy fasza hely a kulti és lebontják, meg ilyesmi, de hát ez a véleményem! csoki.
[előzmény (343)]

© redlightradioválasz erre | adatok | e-mail - 2007-12-23 19:48:06 (344)
igen! de ha bécsi bulira mész és van jegyed akkor biztos h bejutsz:)
én eddig kétszer voltam bécsben mad caddies-en és kb 20 magyarnál nem hiszem h volt több velünk együtt.
üdv.:pityesz
[előzmény (340)]

© The Godfatherválasz erre | adatok | e-mail - 2007-12-23 19:45:08 (343)
400 fo a terem befogadokepessege...

amugy, es ez masoknak szol: lehet sirankozni a "korulmenyek" miatt, azonban azt ne felejtsuk el, hogy a kultiplex az egyik legjobb hangtechnikaval felszerelt hely az orszagban, ahol olyan kepzett hangositok dolgoznak, akik tovirol-hegyire ismerik a hazat es ezaltal a zenekarok mindig komolyan megdorrennek, kiveve ha a turnetechnikus nagyon okos akar lenni... lehet sirankozni, hogy ingyenes, ki lehet menni becsbe es meg lehet venni a jegyet az osvatoknal, ha ugy jobban tetszik...
[előzmény (341)]

© Marty McFlyválasz erre | adatok | e-mail - 2007-12-23 19:41:44 (342)
nekem meg az a mondás jutott eszembe hogy ajándék lónak nenézd a fogát
[előzmény (340)]

© Haffeyválasz erre | adatok | e-mail - 2007-12-23 18:37:56 (341)
Ez a Kulti amúgy mekkora? (vidéki vagyok és nem tudom :)

© Szabbiválasz erre | adatok | e-mail - 2007-12-23 18:00:47 (340)
most egy Belga nóta jutott az eszembe:

ha eljönnek az a baj, ha nem jönnek az a baj
ha ingyenes a koncert az a baj, ha háromezer akkor meg az a baj
ha kevesen vannak az a baj, ha sokan vannak az is baj

én inkább örülök, hogy végre nem 500 kilométert kell utazni egy MC koncert miatt, amúgy meg a bécsi bulik is teltházasak szoktak lenni tömegnyomorral...


© Mozartválasz erre | adatok | e-mail - 2007-12-23 17:18:14 (339)
Ahogy itt olvasom a hozzászólásokat, végül 30 ember fog lézengeni az ingyenes koncerten, mert a többiek inkább Bécsbe mennek pénzér' a nagy tömegtől való félelmükben... :)

Amúgy meg szerintem is töl más az új Caddies album, mint az előzőek, és ahhoz képest, hogy a ska-punk "kötött műfaj" (szerintem egyébként mindegyik az), ők eléggé sok mindent kihoztak belőle. Pedig én is csak szökőévente hallgatok már kifejezetten ska-punkot (más kérdés, hogy szerintem a MC-t alintézni annyival, hogy ska-punk, finoman szólva is leegyszerűsítés).

Én mindenesetre ott leszek a között a pár száz ember között, aki a semmiből előtánik ilyenkor. Bocsánat, hogy nem tudok felmenni hetente Pestre.

© gYiKválasz erre | adatok | e-mail - 2007-12-23 14:55:58 (338)
kulti lebontás ide vagy oda, egy 'ekkora' zenekart inkább beraktam volna a hajóra. majd a koncert után meg hallgathatja a szervezőség hogy élvezhetetlen volt a koncert a tömegnyomor miatt, meg hogy én meg én meg én se jutottam be. hiányzik ez?
[előzmény (337)]

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2007-12-23 14:27:45 (337)
En mar eleg sokszor voltam Mad Caddies-en (6-7-szer szerintem biztos), es fura modon nem tudom megunni. Pedig a ska-punk-tol mar reg a hideg raz. Van egy-ket banda, ami meg mindig tetszik. Nem tudom megmondani, miert. Fingom nincs, mirol szolnak a szovegek (nyilvan semmirol), megis vegig tudok orditani egy-egy bulit. A zenejuk meg igenis valtozik, pl. a legutobbi lemez tok lassu reggae lett az elozoekkel ellentetben. Azon meg nem kell meglepodni, hogy rengeteg gyerek van, aki evente 1 koncertre megy el, amikor valaki elhozza a NUFAN-t, NOFX-et, Green Day-t, stb. Aki nagyon akar, ugyis bejut a bulira, aki megjobban akar, az ugyis kimegy Becsbe, raszanja azt a 6-7e Ft-ot es 5 ora utazast.

© Mixikeválasz erre | adatok | e-mail - 2007-12-23 11:07:16 (336)
óóóó, látszik, hogy nem láttál még hisztizni, ez közel sem áll ahhoz... :D hát figyelj, ha alapból nem szereted ezt a stílust, akkor neked nyilván tök ugyanolyannak tűnik minden albumuk meg számuk, én pl. a metállal vagyok így, nekem minden metálzenekar tök ugyanolyan, minden album és minden szám szintén, még megkülönböztetni se tudom őket, mondjuk nem is formálok róluk véleményt pont ezért. nekem pl. tökre nem egysíkúak a Mad Caddies albumai, nem azt mondom hogy úristen micsoda kurvanagy újításokat találnak ki, és az egyik albumukon cowboyok, a másikon meg görkorisdiszkósok, mint Madonna :D de pl. a Duck and cover meg az új album szerintem kurvára más, nekem valahogy nem váltak egysíkúvá. a véleményed mérvadóságára csak annyit reagálnék, biztos vannak akik azt gondolják, hogy te fingod a passzátszelet, én nem tartozom közéjük, úgyhogy ha nem haragszol reagálok továbbra is ha valamivel nem értek egyet, végülis erre való egy fórum. :)
[előzmény (328)]

© gYiKválasz erre | adatok | e-mail - 2007-12-22 17:04:59 (335)
nagyobb kiadó - nagyobb ismeretség - koncerten több ember

ez a logika inspirált. amugy van ebben valami. nekem van sok ismerősöm akik ezeket a relativ populárisabb dolgokat ismerik.
[előzmény (334)]

© Robi86válasz erre | adatok | e-mail - 2007-12-22 16:53:52 (334)
Túl sokat törődtök ezzel a kiadós témával... Ha valaki szereti a Strung Out-ot meg a Caddiest, miért a nagy nevük miatt szeretné, vagy mert ugyannál a kiadónál vannak?

© gYiKválasz erre | adatok | e-mail - 2007-12-22 16:03:33 (333)
ma már azt is kell tudni értékelni amikor valaki megbízhatóan hozza az ő tőle megszokott színvonalat. a Mad Caddies ilyen. bár mondjuk a Duck and Caver lemeznél jobbat nekem úgyse tudnak csinálni.

a másik meg hogy tényleg van jópár ember aki tényleg csak a 'nagy' FAT-es vagy Epitaph-os bandákra kerül elő.
[előzmény (328)]

© Rich_Kid_On_LSDválasz erre | adatok | e-mail - 2007-12-22 15:32:59 (332)
igen, nem
[előzmény (329)]

© madigaborválasz erre | adatok | e-mail - 2007-12-22 15:32:29 (331)
na ezért érdemes volt ide írnod... grat.

© Mark Chapmanválasz erre | adatok | e-mail - 2007-12-22 15:25:50 (330)
Amúgy meg, a Mad Caddies szerintem mindig is szar volt.

© Mark Chapmanválasz erre | adatok | e-mail - 2007-12-22 15:25:02 (329)
Inkább azt mond, hogy jó e a fél 7, meg Gepi jön e?
[előzmény (328)]

© Rich_Kid_On_LSDválasz erre | adatok | e-mail - 2007-12-22 15:03:39 (328)
azért ezt majd olvasd el figyelmesebben, mert még szívrohamot kapsz a sok hisztitől.

pár éve már élénkebb a fantáziám annál, minthogy lefekves elött azon gondolkozzam ki adta el magát meg ki nem. bár az anti flag és az against me, amit mondtak a múltban és amit csinálnak most, egymás mellé állítva ciki, de jobb dolgom is van, mint hogy ilyenekkel foglalkozzam. sokkal jobban tudna zavarni, hogy semmilyen lemezeket csinálnak. lehet nekik ez tetszik, nekem viszont nem. amikor azt mondtam, hogy lejárt a mad caddies szabatossága akkor arra értettem, hogy itt egy zenekar akik játszanak már tizen x éve, kiadtak 5 vagy 6 nagylemezt, ami szerintem egy ska-punk zenekarnál több is mint kellene. mert van annyira kötött ez a műfaj, hogy egy idő után már baromi unalmas legyen. bár én csak 2 mad caddies lemezt hallottam, azok eléggé meggyőztek, hogy ebből ennyi elég. lehet a hiányosságom miatt, most lemaradtam a nagy újításaikról meg változatos számírásokról, hát ilyen az élet, megint hülyeségeket beszélek. viszont abban tényleg hiszek, hogy a legtöbb zenekar, a legtöbb műfajban 10 év után már szaglik.
(és akkor megint egy zárójeles: ez csak az én véleményem, az már a te dolgod, hogy olyan mértékadóként kezeled, hogy agyfaszt kapsz tőle)
[előzmény (323)]

© donpepeválasz erre | adatok | e-mail - 2007-12-22 15:01:57 (327)
egyébként mikor fog kiderülni az hogy hogyan is lesz ez a regisztrációs rendszer?

© Robi86válasz erre | adatok | e-mail - 2007-12-22 13:58:44 (326)
Hja.
[előzmény (320)]

© Mixikeválasz erre | adatok | e-mail - 2007-12-22 13:56:29 (325)
egyébként nem azért lesznek kurvasokan mert Mad Caddies, hanem azért mert ingyenes. a Pecsa belépővel pl. jó nagy faszság lenne, amikor NOFX-en is alig voltak... Kulti vagy A38 egy 2-3ezres belépővel viszont szerintem reális lenne simán.

© Robi86válasz erre | adatok | e-mail - 2007-12-22 13:56:08 (324)
Valóban, VÉGRE egy kurva jó zenekar jön, amit nagyon szeretek, és valamiért az elmúlt években nagy ívben elkerülte Budapestet, pedig a bécsi arénában évente kétszer fellépett, hát ezért jön elő ez a sok rejtett fan, akik most végre örülhetnek és nyilván látni is szeretnék. Persze a másnapi aréna a legbiztosabb megoldás, tuti bejutás, stb., de ha már itt vannak, azért csak megnézné az ember. Na ezért érdemes hozzászólni ehhez a témához nekünk is.

© Mixikeválasz erre | adatok | e-mail - 2007-12-22 13:54:50 (323)
lejárt a szavatossága? :))))))))) miért, a Mad Caddies mi szörnyűt tett amiért már ne szabadna elmenni a koncertjükre? azt tudom, hogy Anti-Flagre meg Against Me!-re menni már nem trendi, jó azt még alá is írom hogy negatív irányba változtak meg bizonyos dolgokban (én attól még szeretem mindkét zenekar zenéjét, akárhogy is nem divatos már hallgatni őket :S), de a Mad Caddies-el mi a probléma? :-o
[előzmény (322)]

© Rich_Kid_On_LSDválasz erre | adatok | e-mail - 2007-12-22 13:39:08 (322)
de most komolyan van egy többszáz fős elrejtett emberállomány a budai hegyekben és a pesti belvárosban, akik csak akkor lépnek elő a homályból ha valami fat wreck vagy epitaph banda jön? nem kétlem, hogy lesz olyan, aki majd nem tud bejutni, csak olyan furcsa. azt hittem ezeknek a bandáknak már lejárt a szavatossága.
(és most semmi rosszat nem akartam mondani, tényleg csak csodálkozom)

© buda_válasz erre | adatok | e-mail - 2007-12-22 13:27:34 (321)
senki sem gátol meg hogy elmenj bécsbe és megnézd pénzér :))
[előzmény (319)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2007-12-22 13:23:00 (320)
pecsában, mi?
[előzmény (319)]

© Robi86válasz erre | adatok | e-mail - 2007-12-22 13:21:32 (319)
Erre most tényleg azt hitem, hogy egy rossz vicc!!!
De miért pont a kultiban? És miért ingyenesen? Tudom, már megindokoltátok, de már nagyon régóta tervezem és még soha nem láttam őket, és hihetetlen, hogy pont ilyen körülmények között jönnek hozzánk.
Kár, hogy az elmúlt években nem szerveztétek be őket...
És ez már biztos? Regisztrációval is akkora tömegnyomor lesz, hogy élvezhetetlen lesz. Simán elfért volna a Pecsában vagy a hajón ez a buli...

© zsenválasz erre | adatok | e-mail - 2007-12-15 23:33:52 (318)
áh nem hiszem el, dekemény:)
énis csak csatlakozni tudok az előttemszólókhoz, regisztráció nem lenne rossz ötlet.

© Mozartválasz erre | adatok | e-mail - 2007-12-11 23:56:39 (317)
Tényleg legyen regisztárció, mert lepetézek, ha nem tudok bemenni, miután fölutaztam 5 ezerér'.

© Mixikeválasz erre | adatok | e-mail - 2007-12-11 19:32:18 (316)
azt a jóbüdöskurva...... hát én ezért sokezret is fizetnék, remélem tényleg meg lesz oldva vhogy ez a regisztrálós dolog, úristen mi lesz itt...
[előzmény (291)]



Elejére << Előző < ... 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 ... > Következő >> Végére