Punk Portál >> Fórum >> Összes téma >> Megasztár
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
te is lehetsz megasztár!

Elejére << Előző < 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 ... > Következő >> Végére

© válasz erre | adatok | e-mail - 2008-12-04 03:16:27 (1319)
Linda Daemon tudna mesélni a Megasztárról...
Nekem mondott pár érdekest...
Alap hogy nem ők választhatjáka számokat. Pontosabban odabasznak eléjük általába 3számot és aközül választhat, de kb ilyen Celine Dion, Shakira, Christina Aguiera - kb kaliberüt.
Aztán aláiratnak egy szerződést amiben többek közt az van, hogy 20 millió ft-ra (!) birságolnak,ha élő adásba fikázol más művészt vagy versenytársad, vagy márka-nevet emlitesz...
Aztán a csókos nyerésekről is mesélt, miszerint igaz a legenda hogy egyes stábtagoknak nem árt bepucsitania versenyzőcsajoknak....

Hát... Ilyenez a Megasztár...

Következőre amugy benevezek majd, ideit is lekéstem a kurvaéletbe. Bár éncsak a selejtezőig akarok eljutni, bemenni, azt kisminkelve jót ordibálni bent valami ökörséget - csak bevágják majd :D
[előzmény (1318)]

© Shellyválasz erre | adatok | e-mail - 2008-12-03 23:56:06 (1318)
Sajnos nem mindig ők választhatják ki a dalokat, amiket énekelni fognak.
Tény, hogy a legtöbb magyar előadónak/zenekarnak magyar nyelvű számai vannak, de egyre többen készítenek angol nyelvű dalokat. Ezt azért nem értem, mert, ha nincs szándékukban külföldön karriert csinálni, akkor miért nem lehet magyarul énekelni? Főleg, hogy a magyar sokkal kifejezőbb, sokkal változatosabb, mint az angol nyelv. Legfeljebb készítenek 1-2 angol nyelvű dalt, de szerintem ez nem annyira fontos, ha úgyis csak magyaroknak akarnak énekelni. Szerintem sokan divatból írnak angol nyelvű számokat.
Nekem az előző Megasztárok jobban tetszettek, a zsűri is szimpatikusabb volt. Eszenyi minek kritizálja például a versenyzők külsejét?? Ez nem szépségverseny, itt nem az a lényeg, hanem a hang! Ez a zsűri szakmailag nem tud hozzászólni a dolgokhoz.
[előzmény (1317)]

© petiokosválasz erre | adatok | e-mail - 2008-12-03 11:52:26 (1317)
Tényleg nem az a baj, hogy rossz a kiejtése, hanem, hogy minek énekel angolul?
Tényleg szükség van rá? Úgy értem, lehet popsztár Magyarországon anélkül, hogy angolul énekelne számokat, van rá nem egy példa. Azt nem értem, hogy miért kötelező ez... És ha már elénekel az ember egy dalt, akkor tudja már hogy mi a fenéről szól, nem? (Tény hogy az operaénekesek is sokszor csak fonetikusan tanulják be a szövegeket mondjuk, de operát sem hallgatok.)
Mondjuk a Megasztár nem ettől lesz rossz, hanem attól, hogy van...
[előzmény (1314)]

© Shellyválasz erre | adatok | e-mail - 2008-12-03 01:27:52 (1316)
1. Attól még jól énekel és attól nekem még tetszhet! :-)
2. Király Linda öccse egyébként, akire főleg a tinicsajok nyomják a szavazatokat, míg Krisztiánnak az idősebb korosztályból is vannak rajongói.
[előzmény (1315)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2008-12-02 20:55:39 (1315)
1.: igen laza, de annyira hogy nem tudja kiejteni a szavakat!
2.: Azt se tudom ki az a Király Viktor!!! Nem nézem én a megafrászt, csak néha elkapok egy két mozzanatot így a neveket se tudom!
[előzmény (1314)]

© Shellyválasz erre | adatok | e-mail - 2008-12-02 19:38:59 (1314)
Teljesen mindegy, hogy ki mit mond, akkor is megvédem Krisztiánt!! :-) Szerintem meg ettől válik szexivé, hogy tök lazán csinálja az egészet, ehhez az is hozzátartozik, hogy akár elharapja a szavak végét. Mintha az amerikaiak nem ezt csinálnák!! Sokszor egy kurva szót nem lehet érteni az amerikai angolból. Egyébként a Király Viktor, aki Amerikában született és sokáig ott is élt, magyarul csak 16 évesen kezdett beszélni, őt akkor miért nem kritizálod? Mikor az Englishman in New Yorkot énekelte, akkor nem azt mondta, hogy "nyújork", hanem, hogy "nújork". Pedig neki állítólag az angol az anyanyelve, magyarul elég hülyén beszél. Na, mindegy, másképp beszélnek Amerika különböző részein, ahogy nálunk is van többféle tájszólás.
A duettnél jobban kell figyelni, mintha egyedül lenne valaki a színpadon és természetes, hogy nézni kell a másikat, hiszen fontos az összhang. Hülyeség, hogy csak a szöveget kell tudni, ők egy kis produkciót tettek színpadra. Nem hiszem, hogy Krisztián a 9 éves szakmai múltjával ne tudta volna, hogy mikor következik ő! :-)) Én is tanultam 1 évig énekelni a szinkronszínész képző keretein belül és nem olyan egyszerű dolog ez, hogy kiállok a színpadra és dalolászok össze-vissza! Sok mindenre oda kell figyelni, de az nem tudhatja ezt, aki ebben még nem volt benne. Mi musicaleket énekeltünk főleg.
Oláh Ibolya sem beszélt angolul, ezért fonetikusan leírták neki a szöveget, ha angolul kellett előadnia valamit. Pedig kurvára nem az volt a lényeg, hogy ki ugat angolul, a jó hang volt a lényeg és nem más!
(Ha valaki nagyon akar valamit, akkor el is éri azt!!) Nekem továbbra is az a véleményem, hogy Krisztián hangja a legprofibb!! :-)
[előzmény (1311)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2008-12-02 12:41:56 (1313)
Ez az! De ha tud is a kiejtése annyira borzalmas hogy én fel nem engedném a színpadra!
[előzmény (1312)]

© petiokosválasz erre | adatok | e-mail - 2008-12-02 10:22:03 (1312)
Mondjuk az is érthetetlen, hogy miért kell angol számokat előadnia valakinek, aki egyátalán nem tud angolul?
[előzmény (1311)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2008-12-02 10:17:00 (1311)
Már nem azért de a Summer in the City meg a Hound Dog kifejezetten szarok! Borzalmasan elharapja a szavak végét. Nem azt mondja hogy Hound Dog hanem Houn Döááá!!! Én nem várom hogy ő nyerjen aztán egy albumot adjon ki ilyen borzalmas kiejtéssel!

A duettethez meg van hangja, oda a szöveget kell tudni és kész. Végig azt nézte hol a másik, különben nem tudta volna mikor kell megmozdujlon. Dehát nem is az én szavazataim alapján maradt bent ilyen sokáig.

Mostmár bassza meg indíthatnának egy MegaRock-ot is, ahol végre tehetséges rock zenészek mutatnák meg mit tudnak, nem pedig 6 rakás POPzenész amiből már úgy is nyolcmillió van!
[előzmény (1310)]

© Shellyválasz erre | adatok | e-mail - 2008-12-02 00:20:06 (1310)
Nem sokan tudják így elénekelni:
http://www.youtube.com/watch?v=z1R_JemlRX0
Ez is kurva jó volt:
http://www.youtube.com/watch?v=bpNpAF-n_Is
Ez is nagyon tetszett:
http://www.youtube.com/watch?v=0i0Ec1hVMlk
Ezen beszartam, annyira aranyos volt:
http://www.youtube.com/watch?v=djgjnHMWiXo

Csak swinget, mi?? :-))))))))
[előzmény (1303)]

© Shellyválasz erre | adatok | e-mail - 2008-12-02 00:03:59 (1309)
Melyik srácra gondolsz? Volt egy roma gyerek, aki megríkatta Somát még az előző műsor válogatásán. Cigány nyelven énekelt egy lassú Junior számot, melynek címe "Sostar dukhal?", amit én is tudok kívülről, mert annyira szép az a szám, hogy muszáj volt anno megtanulnom. :-)
Nem igaz, hogy Krisztián csak swinget tud énekelni. Neki van a legprofibb hangja, ő bármilyen stílusban megállja a helyét, ezt bizonyította is a döntők során! Engem minden előadása elkápráztat! :-) Keresek pár videót, hogy lásd, nem csak swinget tud énekelni!! Viszont azt a műfajt szereti és az tök jó dolog, hogy népszerűsítette ezt a már nem túl divatos stílust. Jobb, mint a disco szemét!
[előzmény (1303)]

© csigaaválasz erre | adatok | e-mail - 2008-12-01 16:56:14 (1308)
Itt láttam én is,tv-ben nem.Hál'istennek:D
[előzmény (1305)]

© dzsanesválasz erre | adatok | e-mail - 2008-12-01 15:33:11 (1307)
hogy igényes, értelmiségi PUNK :)))
[előzmény (1306)]

© petiokosválasz erre | adatok | e-mail - 2008-12-01 15:13:23 (1306)
LOL
De ettől eltekintve, mégis mit higgyenek a Junkies-ról? Hogy jó?
[előzmény (1305)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2008-12-01 14:54:01 (1305)
Hogy tudja mindenki miről van szó:
http://www.youtube.com/watch?v=-g7iYmsb6Bg :D

© csigaaválasz erre | adatok | e-mail - 2008-12-01 13:33:13 (1304)
Fent van youtube-n!:D
[előzmény (1302)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2008-12-01 11:34:21 (1303)
A gyulai cigány gyereket meg azzal az indokkal küldték el, hogy nem tud másfajta zenét játszani csak amihez ülni kell, gitározni és latinosabb hangvételben énekelni, aki meg csak Swing-elni tud azt meg benthagyják? Fasság ez!
[előzmény (1300)]

© Shellyválasz erre | adatok | e-mail - 2008-12-01 07:53:02 (1302)
Igen, valami olyasmit mondott. :-) Jó, én is röhögtem rajta, de most sokan azt hiszik, hogy minden rajongó ilyen..!
[előzmény (1301)]

© csigaaválasz erre | adatok | e-mail - 2008-12-01 07:32:03 (1301)
Minden nő azt szereti,hogy ha dugják!:D:D:D
Erre gondolsz?:D:D
[előzmény (1300)]

© Shellyválasz erre | adatok | e-mail - 2008-12-01 07:26:38 (1300)
Ha jól emlékszem, már régebben énekelt valaki Junkies számot. Most viszont volt a jelentkezők között egy Junkies rajongó srác, aki inkább ordítozott, mint énekelt, elég vicces gyereknek akart tűnni, de miatta most megvan az átlagemberek véleménye a zenekarról...
Nem csak popzenét lehet énekelni, annak idején Tóth Gabi és Rúzsa Magdi is inkább a rockosabb vonalat hozta be a műsorba. Most egész változatos a versenyzők zenei stílusa, Dávid majdnem mindig musicalt énekel. Az egyik kedvencem, Krisztián főleg swing dalokat szokott hozni, Karcsi az ún. feka zenéket kedveli, úgyhogy nem mindenki pop számot énekel. Ennek örülök, hogy valamennyire hagyják őket kibontakozni a saját stílusukban és nem erőltetik nagyon a popos vonalat.
[előzmény (1299)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2008-11-30 19:17:50 (1299)
De gondoltam rá, de én ilyen szar POPzenéket nem éneklek, bár a Junkies miatt megérné

Amúgy meg Bunkóbácsiból kiindulva ha sok ember néz egy műsorban még nem biztos hogy meggazdagszol
[előzmény (1298)]

© vandaválasz erre | adatok | e-mail - 2008-11-30 17:43:00 (1298)
Nincs munkahelyed? Szerintem jelentkezz a következő Megasztárba, és énekeld el a Junkies - Sztárgyár c. számát élő adásban ott a színpadon. Nem lesz többé gondod a telefonfeltöltésekkel.
[előzmény (1297)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2008-11-30 17:24:35 (1297)
Tudom én azt hogy előfizetéseseknek áll a világ, de mivel még nincs munkahelyem így elég egyelőre a feltöltős is, meg nem is pofázok így annyit, több marad a zsebemben ami majd belemegy a HDTV alapba!
[előzmény (1296)]

© editválasz erre | adatok | e-mail - 2008-11-30 17:18:56 (1296)
Feltöltést? Na nemár. Te mindig olyan nagyvilági fickónak tűnsz, ne mondd már, hogy nem előfizetéses vagy. Feltöltőkártya :DDD
[előzmény (1291)]

© editválasz erre | adatok | e-mail - 2008-11-30 17:15:34 (1295)
Az kurva jó volt :DDDD
Volt drámai levél, régi zenekarból kilépés, Aberrált még ízetlenkedett is a fórumján, remek napok voltak :DDD
[előzmény (1281)]

© authisválasz erre | adatok | e-mail - 2008-11-30 14:56:16 (1294)
jó hülye vagy.. azz a pénzt inkábbb nyomd az én zsebembe, mert kb az sms annyit ér mint halottan a baszás
[előzmény (1291)]

© authisválasz erre | adatok | e-mail - 2008-11-30 14:55:33 (1293)
egy ilyen fos topik mit keres a gumiszobába?
baszarintassátok át az Általános kategóriába

© vandaválasz erre | adatok | e-mail - 2008-11-30 14:53:01 (1292)
Kösd végre fel a gatyád, és legyél TE az! Esküszöm, egy egész feltöltést el SMSeznék rád, ha ezt megcsinálnád!
[előzmény (1291)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2008-11-30 14:50:50 (1291)
Az egész műsor egy nagy szar!
Párszor elgondolkodtam, hogy el kellene valakinek énekelje a Junkies - Sztárgyár c. számát élő adásban ott a színpadon. Na komolyan egy egész feltöltést el SMSeznék arra a fiatalemberre aki ezt megcsinálná! :)
[előzmény (1290)]

© Shellyválasz erre | adatok | e-mail - 2008-11-30 05:28:51 (1290)
Rá nem lehetett még szavazni, mert ő csak az elődöntőben volt benne. Több elődöntő is volt, mindegyikben 10 énekes mutatkozott be és ebből ketten juthattak be a döntőbe, akiket a zsűri választott ki. Plusz választottak még a 10 emberből egy ún. vígaszágon továbbjutó versenyzőt is, akik közül a nézők választhattak, hogy ki jut a döntőbe és lehetett még 1 embert bejuttatni egy napilapban megjelenő kupon, vagy mi a fasz alapján. Mindegy, a lényeg, hogy én nézem a Megasztárt, de ez a zsűri egy rakás szar, akkor váltak számomra gusztustalanná, amikor elkezdték a versenyzők külsejét kritizálni, mert másba már nem tudtak belekötni. Mekkora unintelligencia kell már ehhez, hogy élő adásban így viselkedjenek?? Somáék soha, senkinek nem tettek megjegyzést a külsejére ilyen módon!
Én a második Megában Caramelnek drukkoltam! Onnantól kezdve, hogy elénekelte az elődöntőben a saját számát, le voltam nyűgözve minden előadásától. Minden stílusban jól megállta a helyét! Most több kedvencem is van, az egyik Lakatos Krisztián, aki már bejutott a legjobb 3 közé, de Karcsi viszont sajnos kiesett, pedig kibaszott jó volt ő is. És a piros hajacskája! :-)) Nagyon tetszik a stílusa!! Kár, hogy nem vagyok 10 évvel fiatalabb! :-)) Fene a pedofil pofámat! :-DD
[előzmény (1281)]



Elejére << Előző < 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 ... > Következő >> Végére