Punk Portál >> Fórum >> Összes téma >> Deconstruction tour
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
decotour 2004

Elejére << Előző < ... 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 ... > Következő >> Végére

© Waynerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-29 19:53:59 (443)
Nem az akire gondolsz. :) Nekem megvan mindkettőnek a tel száma.
[előzmény (441)]

© Generatorválasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-29 19:34:42 (442)
Döme: 3án lesz vizsgám, addig nem rakom ki a lábam otthonrol max cigiért a kisKözértbe.3án elviszem elöhivatni, de mivel spur vagyok ezért 1hetessel nyomatom, megaztán ugyis 11én van a köv vizsgám szoval addig megint itthoni remeteélet. aztán ha látszik is valami a képekböl:D akkor beszkennelem és felnyomatom a free domainemre és onnan töltheted! addig is nézegesd a képeket aminek a linkjét ideraktam vmikor! pá

© jail breakválasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-29 19:32:28 (441)
vagy a tied is jó lesz:)

© jail breakválasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-29 19:32:15 (440)
ha az vagy akire gondolok és fehér suzukiba nyomorogtatok akkor,meg tudnád adni a balázs számát!köszi
[előzmény (439)]

© andikaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-29 19:21:24 (439)
Hát mi is hazaértünk, nem most, de mostanra már képes voltam ideülni. Jó buli volt. Még mindig nincs tökéletes hangom, Pennywise alatt valahogy elveszett... Annyit üvöltöttem, hogy azt hittem utána, hangszálgyulladásom lesz, alig bírtam megszólalni.
Képeket azért kell ilyenkor csinálni, mert nagyon jó ám utána megnézni, és arra gondolni, milyen jól éreztük magunkat.
Autogram? Nemtom, mire, de jó. Tudom, hogy valszeg nem felejtem el, hogy kivel találkoztam, de mégis jó.
Pennywiseban csak az volt durva, hogy tényleg kevésnek tűnt, meg aztán élveztem én így is, hogy részegek voltak, de jobb lett volna, ha mindent beleadnak.
Azt hiszem, a mi éjszakánk elég példamutató arra nézve, hogy sok jó ember kis helyen hogy fér el. Megmutattuk a magyar virtust: öten hajtogattuk be magunkat a Suzukiba, reggelre már nemigen tudtam, hol kezdődök, és hol van végem. Persze mire kiszálltunk magunkhoz térni, már ömlött az eső, úgyhogy hamar felfrissültünk, de talán mostanra lehet azt mondani, hogy már képes vagyok megülni a széken.

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-29 18:03:12 (438)
"(tudod az elhizott énekes csóka:D)" :LOL
Valahogy megoldották sztem nem igazán beszéltem még vele.
Udoval találkoztál??? = ))))
ja tényleg a képeket amiket csináltál majd el tudod vhogy juttani hozzám?
[előzmény (437)]

© Generatorválasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-29 17:58:05 (437)
döme kösz hogy fogtad a söröm 2percig:D haverodék megoldották az estétvégüL?(tudod az elhizott énekes csóka:D)


dan pls másszál soulseekre hogy letöltsd rolam az uj br japánkiadás bonustracket meg hogy leszedjem a qrva antimaniax-ed! kösz:D

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-29 17:33:49 (436)
Jó móka volt, ,messze a slackers volt a legjobb sztem, bár a pulleyban is kellemesen csalódtam és a SA is király volt.
Szabbi köszi szépen a fuvart még1x = ))

© TReEválasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-29 17:06:46 (435)
az az autótolás nem volt egyszerű:DD
[előzmény (428)]

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-29 16:59:34 (434)
Jovan, kicsit megkonnyebbultem.
[előzmény (433)]

© mansizválasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-29 16:53:11 (433)
Biztos akkor is mosolyogtam rajta, csak hát ismered a memóriám...
[előzmény (431)]

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-29 16:26:37 (432)
Keksz nem volt kinn, de ha kuldesz neki, akkor lesznek.
[előzmény (430)]

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-29 16:26:16 (431)
Ezt mar tavaly is leirtam...
[előzmény (429)]

© Generatorválasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-29 15:32:37 (430)
kekszen lesznek fotok?

© mansizválasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-29 13:50:15 (429)
Utsó -pont: ((((((*-:
[előzmény (428)]

© Szabbiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-29 13:21:26 (428)
Még egy-két megjegyzés:
+ pont A Dan and Friends alkalmi acapella zenekarnak akik SA előtt magyar punk és kocsmaslágerekkel szórakoztattak minket. Dániel teljes extázisban üvöltötte, hogy "Nem tetszik az jó uram, hogy mérgezed agyam..." Az est egyik fénypontja volt.
- pont az osztrák seggfejeknek akik, úgy ráálltak a kocsira, ahogy kell. Kb 2 cm volt a két gép között és még annyi esze sem volt, hogy üresben hagyja...Mivel más lehetőség nem volt az autóval eltoltam őket. Erre egyből megjelentek. Ugyanis egészen addig nem zavartatták magukat, hanem az utca végéről nézték, hogy mit csinálunk. Idióták!!!
- pont, mert a deszkás bemutatók ugyan nem érdekeltek, de ha már van legalább olyan helyre tegyék ahonnan látni is lehet valamit. Az egészet eltakarta egy nagy fa.
- pont, nem értem azokat az osztrákokat akik Bush képével ellátott Not my president pólóban feszítettek. Teljesen egyértelmű, hogy nem az ő elnökük...

A zenékkel viszont semmi bajom nem volt. Jól éreztem magam, bár szerintem meg sem közelítette a Less Than Jake hangulatát.

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-28 23:45:34 (427)
minek?
[előzmény (426)]

© Fuggerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-28 23:25:02 (426)
SENKI NEM MEGY MILANOBA?????


mennyunk már!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!4

© TReEválasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-28 22:09:39 (425)
Egyesek látni véltek tarajos embereket, akik koncert után beszálltak a kereklámpás merci taxiba, és elautókáztak haza.:))
[előzmény (422)]

© TReEválasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-28 22:07:42 (424)
1208, nem 1028..
[előzmény (423)]

© TReEválasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-28 22:04:40 (423)
na.

Busszal érkeztünk meg Bécsbe kb 10-kor, így elég sok időnk maradt kapunyitásig, ezért beültünk egy vendéglőbe elfogyasztani valamit. Ezután visszanéztünk az Aréna környékére, ahol már gyülekezett a sok osztrák. "Kényelembe helyeztük" magunkat a közeli benzinkút mellett, és vártunk. Időnként megnéztük, látunk-e ismerős arcot, de csak sógorokkal volt teli a környék. Sikerült elhelyeznünk a táskáinkat egy kocsiban, ezúton is köszönet érte. Valamikor 2 után beváltottuk jegyünket, és bementünk. Megnéztem a merch pultokat: nem volt semmi extra. Lassan kezdett az első zenekar, a Beatsteaks. Mivel német zenekar, a közönség - meglepő módon - egyből táncra perdült. A hangzás nem volt tökéletes, - pedig a 3 gitárból azért ki lehett volna hozni valamit - a hangulat egész jó volt. Az első pár szám nagyon nem tetszett, utána volt 1-2 jónak mondható. Az énekes jól érezhette magát, csinált érdekes dolgokat (bedobta a mikrofont a közönségbe, aztán ő is lement, és ott énekelt). A következő zenekar a The Movement volt, Dániából. Az első szám után inkább magamhoz vettem 3dl "olcsó" üdítőt, és szétnéztem egy kicsit. Következett az első nagy szünet, deszkás+bmx bemutató vette kezdetét. A következő zenekar hangolása érdekesebb volt a félcsőnél, így lemásztam a színpad elé, ahol találkoztam pár magyarral: kb ekkor érkeztek. Kezdett a 1028, és közelebbről jobban hallható volt a nem túl tökéletes hangzás (vokál, 2. gitár semmi). Szerintem elég flegmán játszottak, nem mutattak túl nagy lelkesedést, pedig cd-n nem rosszak. Táncikálás volt rájuk, de főleg a részeg tarajosok verték szét egymást. Következő zenekar az mxpx volt, akik megmozgatták a közönséget. Sokan lejöttek a színpad elé zúzni kicsit. A hangzásban érdekes változás állt be: a lábdob olyan hangos lett, hogy állandóan mozogtak tőle belső szerveim. Sebaj, jó kis koncertet láthattunk, hangulat rendben, az utolsó számra (pánk rák só) énis megmozdultam, ha már ott voltam. Utánuk következett a 2. nagyszünet és a szokásos bemutató. A következő két fellépőt nem nagyon ismertem, de persze megnéztem őket oldalról. A Slackers produkcióját kifejezetten élveztem, pedig a ska nem a kedvenc műfajom. Jó volt látni fentről a rengeteg táncoló embert, ahogyan emlékszem a hangzás itt rendben volt. Utánuk jött a Pulley, egész lendületes bulit nyomtak, sokan zúztak rá. Az énekes nem énekelte ki rendesen a számok egyes részeit, ráadásul halk volt. A dobost is nézegettem, tud a srác. Közben a rohadt eső eleredt, néha szakadt is, de szerencsére az égiek letettek arról, hogy megzavarják az utolsó 3 zenekar koncertjét. Tehát jött az utolsó nagyszünet, a félcsőhőz már fel sem vonszoltam magam. Ezután sok osztrák ifjú örömére kezdett az Anti-Flag. Szerintem az este egyik legjobb koncertét nyomták le, hangulatilag mindenképp. A szokásos számokat játszották ( turncoat, ranknfile, underground network, police story és persze a kihagyhatatlan sláger: die for your government). Volt fuck bush-ozás, amiről már sokszor volt szó, úgyhogy inkább ezt hagyom most.:) Ettől eltekintve hangulatos, lendületes koncertet nyomtak, az egyik szám közben még a tömegre is sikerült feljutnom, és még meg is tartottak végig. Szünet, majd hangolás következett, aztán emberek futottak be a színpadra, egy hosszú hajú srác felkapta a mikrofont, és elkezdtek zúzni, gy.k.: Strike Anywhere volt a színpadon. Az osztrákok elhúztak sört inni, a magyarok nyomultak előre zúzni. Volt próbálkozás a circle pit-re, de elég szar volt, hogy a kör színpad felé eső részén pogózókon nem lehett átjutni, így ott elakadt a dolog. A koncertet megnézték az Anti-Flag tagok is, az utolsó számot ők énekelték. Az osztrákoknak biztos nem tetszik a zenekar (nem volt "fuck bush"), így elég kevesen voltunk elöl, ő bajuk. Az utolsó szám után következett vagy fél óra szünet, sokáig hangoltak. Utolsó fellépőként a Pennywise lépett fel. Talán ez volt az első külföldi punk zenekar, amit megismertem, régebben rengeteget hallgattam őket. Érdekes, hogy a Live @ key club című albumukhoz kísértetiesen hasonló konceret nyomtak, az újabb számokat hanyagolták. Az osztrák fiatalok visszaszivárogtak előre, üvölthették, hogy fuck bush (:) ) rengetegen mozogtak a számokra. Mindenki a Bro hymn-re várt, remélem azért nem csak ezt az egy számot ismerik.. Persze eljátszották a legvégén, aztán vége lett. Max. 45 percet játszottak, aztán lehúztak a színpadról, vissza sem jöttek, pedig mindenki üvöltötte a zugrábét. Ez azért mínuszpont. :(. Kiszivárogtunk az Arénából, kivettük a táskánkat a kocsiból, és csöveltünk a reggel 7-kor induló buszig. Baromi hideg volt, nem tudom a rövidgatyás srácok hogy birták az éjszakát.

© The Godfatherválasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-28 21:24:17 (422)
na egy kicsit bővebben:

mxpx-re értünk oda, aminek két súlyos hibája volt: 1. keresztények 2. puki punkok. az ő rágógumi slágereiktől rosszul tudok lenni, elnézést kérek, hogy nem tetszett. nekem a dallamos punk rock zene az a bad religion régi lemezeit jelenti. nem ezt a szart.

the slackers: én aztán nem vagyok abszolúte ska expert, de azért a jó zenéhez szerencsére értek. igényesen csinálták, nekem azonban ez nem stílusom.

pulley: szóra sem érdemes.

anti-flag: már láttam őket márciusban, most is korrekt kis programot hoztak össze.

strike anywhere: nekik köszönhettük az ingyen bejutást, sőt még ajándékba is kaptam pólót, mert én vagyok a The Godfather, és ezt ők is tudják. najó. viccet félretéve, isten arcok, ölelkedés, szokásos fotózkodás, egésznapos spanolás, majd nyomtak egy irgalmatlanul nagy bulit. a szövegeik túlmutatnak az anti-flag féle egyszerűbb (die for the government, die for your country thats shit meg a fuck george bush) hozzállásán, ezért azt az osztrákok képtelenek voltak felfogni. most lehet, hogy én szemét vagyok, de a deco látogatóinak nagy részét lenapalmoznám a gecibe. úgyis egy héttel azelőtt még metálosok voltak, a következő héten meg jó osztrákhoz híven tuti valamilyen diszkóban fogják rázni magukat

pennywise: nekem nem jött be, elnézést. szerintem egy gyenge bad religion kópia.

érdekes volt még egyes osztrákok anti-magyar hozzáállása, három kis paraszt meglátott egy magyar kocsit és lelocsolták sörrel. miután a bejáratnál odaköptem nekik egyet, nagy ívben elkerültek.

egyébként minden tiszteletem az anti-flagé, mert télleg komolyan gondolják, amit csinálnak, de úgy látom, hogy a labancoknál ők nagyon divatosak, és sajnos az átlagnál több moslékot vonzanak. sajnos napjaink punk zenéjében a politizálás elkorcsosult jelszavak skandálására, aztán a jóléti osztrák bebaszik, aztán jól elmegy haza és jó kényelmesen benne ül a kapitalizmusban. persze, ez borítékolható volt, hogy ilyen élményekkel térünk haza, meg ugye nem tegnap óta járok ki koncertekre, dehát akkor is bosszantó. lehetséges, hogy legközelebb kellett volna egy kicsit többet utaznunk egy kicsit nagyobb élményért, bár a strike anywhere-en kívül igazán egyik zenekar sem dobogtatja meg a szívemet...

© vajdiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-28 20:31:01 (421)
Ez mi hogy all mindenki mint egy darab szar??? vagy csaka kepeken ilyen? meg se mozdultak az emberek vagy mi?

© Generatorválasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-28 19:13:16 (420)
ja és videok, avik is vannak...

© Matthewválasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-28 19:10:34 (419)
ehhehe, ez jo kep:

© Generatorválasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-28 19:06:22 (418)
Képek a deco-rol:

http://www.blacktower.cc/fotos/categories.php?cat_id=108

© jail breakválasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-28 18:15:04 (417)
hehe:)jó arc ez a hart:)
[előzmény (414)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-28 18:06:57 (416)
ha jol esik
[előzmény (415)]

© Rich_Kid_On_LSDválasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-28 18:05:02 (415)
focizzak?
[előzmény (413)]

© gYiKválasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-28 18:03:21 (414)
erről hallottam! összefutottam 2/3 Link-X zenekarral meg Palival hazafelé a Buszon! Hart igen kemény volt! Mentünk a kocsihoz, ott áll az MxPx busza elött, mondom szevassz mi megyünk! Erre azt mondja: -Várjál Rongálok!, odaszaladt és felirta a busz ajtajára hogy Link-X, 20 centis betükkel! Jó nagy reklám lesz nekik! =)))
[előzmény (407)]



Elejére << Előző < ... 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 ... > Következő >> Végére