Punk Portál >> Fórum >> Összes téma >> A Kárpát-medence jövője
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
Majd két emberöltővel Trianon után még mindig aktuális kérdés "Nagy-Magyarország"?

Elejére << Előző < 1 | 2

© Oguzválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-18 22:40:20 (25)
Hát igen, jó a grafikonod. Nos vallom is, Árpád atyánk jól döntött, hogy népének itt kell élnie az elkövetkezendő ezer esztendőben. Nem tudta szegény, hogy balról a fasisták, jobbról a kommunisták gyötrik majd e népet, végezetül pedig hazájának kétharmadát is elrabolják "gyütt-mönt" szálvok, meg honnani(?) románok.
A történelem viharai bárhogy is száguldottak el e gyönyörű táj felett, a magyarság és a népek maradtak. És maradniuk is kell e népeknek és a magyaroknak is a jövőben e tájakon, a Kárpát-medence tájain. Ezen a az Árpád-atyánk által kiválasztott földön... Az EU-ban, vagy a csatlakozni kívánó államban..., mindegy, de ezen s földön teljes egyenjogúságban, teljes autonómiában...
[előzmény (24)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-18 16:20:53 (24)
itt egy még aktuálisabb kérdés:

Az évi középhőmérséklet változása, Budapest 1781-1999

'Van éghajlatváltozás a Kárpát-medencében?'




© Trogerválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-16 13:28:56 (23)
A próféta szóljon belőled
amen
[előzmény (22)]

© robit666válasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-16 09:21:54 (22)
AZ EMBERI BUTASÁG ÉS NEM TÖRÖDÖMSÉG EL FOGJA PUSZTíTANI AZ EGÉSZ VILÁGOT!

csá

© Persevereválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-15 20:02:31 (21)
Ez megvan alapból, szerintem mindenkiben. A probléma az, hogy itt már nem erről van szó általában-különben miért kéne erről beszélni?
Mi lenne, ha ezt ez a drága jóember mindenkire rábízná ezt a döntést?
Ki mondta, hogy bárki alsóbbrendűbb a másiknál?
[előzmény (13)]

© Trogerválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-15 19:27:38 (20)
ne féldsd az óriási fizetésed a románok vagy ukránoktol
az EU fizetnifog nekik a nevedbe is mivel EU-val határossak lesznek

egyépként szerintem nem sok fog változni hiszen gyakorlatilag már EU-bak vagyunk az EU-nál

Rettegjenek a franciák a magyar libamálytól
[előzmény (19)]

© kapatosválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-15 00:26:38 (19)
még mgunkat se tudjuk eltartani,mihez kezdenénk a sok elrománosodott,elszlávosodott munka kerülővel?
gyüjtsünk a felzárkóztatásukra?
ti szivesen oda adnátok a fizetésetek 7%-át,mint annak idején az NSZK-sok az NDK-s tesóknak?
én kurvára nem kivánnám ezt.
majd, ha mindenki EU-tag lesz...
bár ha rajtam múlana,a románokat még hagynám kicsit felkészülni a dologra.várjanak csak!majd amikor a galaktikus unió létre jön addigra a dzsedilovagok eldöntik a sorsukat!

© csabeekaválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-14 21:53:19 (18)
Nyugi Oguz, egy másik topikban nehezményezte hogy frappánsabbar mondtam nála, azt most azt hitte hogy ügyes volt!
:)))))

Mielőtt betámadsz Oxy, nyugi, csak poén volt!
:))))

© Oguzválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-14 21:21:27 (17)
Ezt kifejtenéd, mert ezt a szóképet nem értem. Valami durvaság gondolom. Most kirekesztő vagy, fasiszta, esetleg csupán modortalan?
[előzmény (14)]

© csabeekaválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-14 16:50:57 (16)
Szerintem nem kell basztatni senkit azért mert azt gondolja hogy igazságtalanság volt trianon.

Nagy-Magyarország újbóli létrehozásának semmi esélye és értelme, mivel az elvesztett területeken már több az olyan ember aki nem magyar származású.
Most mit akarunk komolyan? a románokat? na ne, ennyire senki nem lehet hülye!
[előzmény (15)]

© Enforcerválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-14 16:19:53 (15)
Atyaúristen! Mi ez, valami revizionista kerekasztal?

© Oxygeneválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-14 16:17:14 (14)
jo volna, ha kihuznad a fejed a seggedbol...
konnyebb lenne szarni...
[előzmény (1)]

© Oguzválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-14 14:18:28 (13)
"Kri: Én azt üzenném minden fiatal punknak, hogy ne gyűlölék már annyira ezt az országot, ezt a kultúrát, földet, és hogy semmi rossz nincs abban, hogyha kicsit megismerik a magyar nép kultúráját, történelmét és értsék már meg, hogy semmi nácizmus nincs pl. mondjuk abban, ha valaki Trianonról beszél. ne szarjunk már oda, ahol élünk. Nem az államot kell szeretned, hanem a földet, a sarki kocsmát, a klubot, a parkot, ahová a haverokkal jársz. tartsunk össze!"
Ez kéne, hogy legyen a Kárpát-medence jövője. semmi rizsa, tudományos értekezések, "csak" ennyi elég...

© Oguzválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-14 14:16:14 (12)
"vagy rázza a picsáját a heteroszexuális székelyek Wass Albi
táncházában, de ne csináljon már úgy, hogy ő az igazi punk!" - írja a Kárpát-medencében élő a jövő nemzedékének egy példánya. Nem semmi idáig "emelkedtünk"(?) a nagy demokráciában. Szívesen ideidézném válaszként a zenekarok fórumból a keserű Giliszta egy tagjának (KRI) véleményét. Meg is keresem...

© Oguzválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-13 19:09:58 (11)
Nem, dehogy. De "harcoljunk" (most jobbat nem tudok, azért idézőjeles) a "honfitársainkért" és a magyarokért is, akikkel esetleg most nem egy országban élünk. És ne feledjük soha el Azt az országot, ami a legjobb államalakulat volt a Kárpát-medencében. És ezt ne tilthassa meg nekünk senki. Ezért ne szidhassanak, ne rágalmazhassanak bennünket. Vagy akár legyen róla törvény, mint a holocaustról, hogy büntessék a trianoni igazságtalanság tagadását. Na jó mégsem, csak azért írtam mert, hogy gyűlöletbeszéd meg holocaust tagadása meg ilyesmi...
Szóval az is legyen gyűlöletbeszéd, ha valaki ...mondjuk a magyarságot szidja....akárhol is él. Nem?
Mégse... Csak gondoltam, hogy mért ne, a magyar mért alsóbbrendűbb a Másoknál?
[előzmény (10)]

© Gandalfválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-13 18:53:06 (10)
hát igen, így van... de most akkor foglaljuk vissza, vagy mi legyen? :))

© Oguzválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-13 18:30:36 (9)
Nos az egyesült Európában való "egyesülése" a magyar népnek nem butaság. A baj, hogy jelenleg olyan hatalmak uralják (csúnyán:bitorolják) e területeket, melyek EU-ba lépése igencsak nehézkes lesz.
[előzmény (8)]

© Gandalfválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-12 23:14:46 (8)
nem rád vonatkozott a butaság, hanem az egész topicra... Az újraegyesítés lehetetlen, és értelmetlen is lenne. Egy autonóm Erdélynek talán több értelme lenne, de az Eu jó megoldás lehet.
[előzmény (6)]

© Oguzválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-12 22:26:32 (7)
Szlovéniába már kb. 4 évvel ezelőtt is csak személyivel mentem.
[előzmény (6)]

© Trogerválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-12 16:36:27 (6)
Csak személyi kell majd hozzá
[előzmény (4)]

© cjt33válasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-12 10:11:34 (5)
szlovéniát se felejtsd ki

© Gandalfválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-11 23:48:14 (4)
butaság

© Trogerválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-11 22:21:18 (3)
Simán mehetünk inni szlovenksziába!!!!!!
de ez nem a politokába kéne inkább?

© csabeekaválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-11 22:10:38 (2)
Ja, hülye régi töri tanárom nyomta azt hogy majd egyesülünk meg ilyenek.
Egyesülünk, de egész Euróőával....

© Oguzválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-11 22:09:00 (1)
Tisztelt Fórumozók. E téma sokakat késztet vitára ma is. Vajon milyen jövője lesz a magyarságnak a "Kis-Magyarország" és Szlovákia EU-ba lépése után?
Vagy - jó volna újra "Nagy-Magyarország"?



Elejére << Előző < 1 | 2