Punk Portál >> Fórum >> Összes téma >> Snuff
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
Ki szereti/ismeri??

Elejére << Előző < 1 | 2

© Punkerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-06 14:33:46 (13)
Én eddig 2 Snuff koncerten voltam! Jól nyomják a srácok!

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-06 14:15:26 (12)
Már ha érdekel vkit...

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-06 14:15:08 (11)
Tegnap is egész nap csak Snuff-ot hallgattam.,és bassza meg nem tom mi van velem nem tom megunni.Szerintem ebben a zenében minden megtalálható ami kell,melankólia,düh,vagy csak szimplán egyszerű bulizós punk rock számok,ja és eddig én a Snuff-ban hallottam idáig a legjobb orgona hangzást.

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-06 14:11:58 (10)
...Már ha meg van,de gondolom meg:)

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-06 14:11:31 (9)
Köszi szépen,mindjá írok ,mailt ja még a Sminkie MInkie Pinkie kislemez is lehet kell.

© Punkerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-06 12:08:24 (8)
Tán nem Kaszab Attilától szerezted be? Ő a nagy Snuff rajongó a városban!
[előzmény (7)]

© Kicsiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-05 22:53:08 (7)
Egyébként az első Snuff koncertemen találkoztam, egy magyar sráccal, azt hiszem Szolnoki, na ő tényleg rajongó. Még 1990-ben ismerte meg őket a Snuff Said-el, a wave-ben vette, mert mondták hasonló mint a Bad Religion.Azóta fan, megvan neki az összes eredetibe, a kislemezek is, mindent megrendel tőlük személyesen.Tőle szereztem egy dedikált Numb Nuts-ot is...
[előzmény (5)]

© Kicsiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-05 22:27:36 (6)
Írj emailt és megbeszéljük a tranzakciót....
[előzmény (5)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-05 15:08:42 (5)
OLé Kicsinek!!!!Végre egy ember ,aki nagy Snuff rajongó!!
Nekem kellene a Snuffsaid ,a Reach az nagyonagyon ,meg a Caught In Session ,ja meg most jelent meg egy 9 számos EP azt is jó lenne megszerezni ,csak sajna a srác akitől szereztem a többi albumot már nem foglalkozik ilyen zenékkel és sajna nem tom megszerezni ezeket.Nekem amúgy a nagy kedvencem a Potatoes & Mellones ,igaz csak feldolgozások de zseniálisak,no meg ez volt az első Snuff-om szal nagyon a szívemhez nőt,a másik nekem is a Tweet Tweet,mint neked,meg még szerintem ami nagyon jó az a Nunb Nuts,mondjuk jó lehúzták ,de nekem azér teccik mer olyan furcsa ,borús,durva a hangzása a többi albumukhoz képest.Bazzeg dejó neked ,hogy voltál rajtuk kétszer is!Mondjuk szoktak jönni Szlovéniába ,haverral tervezzük ,hogy mindenféleképp megyünk!Ezek az albumok nagyon kellenének amiket felsoroltam,ha valahogy lebonyoplíthatnánk egy CD átírást vagy seftet,nagyon boldog lennék,szal ha tudsz ebben segíteni ,nagyon hálás lennék!

© Kicsiválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-28 13:17:08 (4)
A snuff egy angol banda, csak japánban nagyon népeszerűek, ezért csináltak külön japán nyelvű kislemezeket, meg egy csomó dolog csak japánban jelenik meg.
Egyébként '86-ban alakultak kiadtak 2 lemezt, majd abbahagyták '91 környékén, ekkor csináltak másik zenekarokat (pl. Guns 'n Wankers, Dogpigs), aztán mikor látták, hogy kezd ismét beindulni ez a punk dolog '95-ben újjá alakultak, és '96-ban megcsinálták a legjobb lemezüket a Demmamussabebonk-ot. És azóta is nyomják.
Vannak feldolgozás lemezeik is, azok is állatok. Nekem a két kedvenc albumom tőlük:a már emlitett Demmamussabebonk és a Tweet Tweet My Lovely.
Röviden ennyi, bővebben www.snuff.net
Nekem az összes albumuk megvan, meg egy csomó kislemez is.
Kétszer volt szerencsém látni őket, sztem zseniálisak.
[előzmény (2)]

© danikaválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-28 01:24:06 (3)
Najó, ez értelmes volt.
Szóval: az új album olyan, mint egy kezdő japán zenekar, és nyoma sincs a régi zenéjüknek.

© danikaválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-28 01:23:29 (2)
Ha britek, akkor miért csinálnak olyan, mintha a Hi Standard játszana szar számokat? Tiszta japán az egész.

Ja, meg van O sanaka tengoku c. számuk is.
Szóval miért???

© válasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-15 15:31:11 (1)
SZijasztok aki még nem ismeri ezt a tuti frankó britt zenekart az ismerje meg feltétlen mer csak pozitívat tudok róluk mondani,ja és ha valakinek megvan az első 3 albumuk az írjon mer nagyon kéne!!



Elejére << Előző < 1 | 2