Punk Portál >> Fórum >> Összes téma >> Minden ami Oxy!
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
...csak hogy ne legyen az EMO topic ennyire off!!!

Elejére << Előző < 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 ... > Következő >> Végére

© Oxygeneválasz erre | adatok | e-mail - 2004-11-13 00:00:38 (561)
legalabb ezen lehessen, ha mar a te feleszu satnya poenkiserleteiden nem lehet, majd en megmutatom! =)
[előzmény (559)]

© Mixikeválasz erre | adatok | e-mail - 2004-11-12 17:05:41 (560)
Ki ez az elszállt sznob gyökér???!!! Pecsa... Sziget... a következő lépés már a Wembley aréna testvér... :D Nem is értem mit keresel itt a sok szar ember közt, szerintem átmozdulhatnál a Viva fórumba - ha van olyan - az értelmiségiek közé...
[előzmény (551)]

© stigmaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-11-12 15:46:09 (559)
ja,
lehet rajta röhögni
:)
[előzmény (557)]

© csabeekaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-11-12 14:00:07 (558)
semmit, csak mondta hogy talán akkor túrnéztatok?? a macskanacival, meghogy Ti is hasonló zenét jáccotok csak angolul. de ez már kb. 5 éve lehetett.
többre nem emléxem, sorry.

milyen kicsi a világ, hehe.
[előzmény (557)]

© Oxygeneválasz erre | adatok | e-mail - 2004-11-12 13:38:21 (557)
biztam benne, hogy majd igyekszel arra koncentralni, amit mondani akarok, nem pedig a vesszohibbak kikeresevel kezded...
dan: bocs, tudod, hogy rad nem gondoltam, de aki korpa koze keveredik megeszik a disznok :)
amugy meg erdemes elolvasni a hosszu rizsat, de mindegy...
csabeeka: jol van kiraly... mit mondott amugy rolam meg rolunk?
[előzmény (556)]

© Matthewválasz erre | adatok | e-mail - 2004-11-12 13:01:37 (556)
ertettem en hogy arrol beszeltel, csak eppen amit irtal, az nem csak ezt jelenti...

A dunabalovesem elott majd szolok :)
[előzmény (553)]

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2004-11-12 12:57:15 (555)
koszi, ez jol esik. sajnos a hosszu rizsat most nem olvasom el...
[előzmény (553)]

© csabeekaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-11-12 12:57:08 (554)
most igy elgondolkodtam, már vágom, hogy beszélt rólad is anno, meg a deadbeatsről, csak akkor még netem se volt, téged sem "ismertelek", meg a deadbeatset sem.
[előzmény (550)]

© Oxygeneválasz erre | adatok | e-mail - 2004-11-12 12:31:04 (553)
szerintm jobban teszed, amugy jo lenne, ha azt is ilyen reszletesen olvasnad, amit en irok nem csak azt ami o (tudod az elfogulaltlansag latszanak fenntartasa erdekeben) en konkretan arrol a brigadrol beszeltem, aki ott volt a westendben vele, es ha oket mind mind a dunaba lonek akkor sem hullajtanek egy konnycseppet sem...
[előzmény (552)]

© Matthewválasz erre | adatok | e-mail - 2004-11-12 11:50:32 (552)
"mert aki ilyen szemet gorennyel haverkodik mint te az megerdemli" azert ez igy eleg altalanos, sztem beleesik jonehany haverod/baratod.
mellesleg hol irta azt hogy neked anyuci vett autot? azt irta hogy neki nem vett.

na mindegy, ebbe en nem folyok bele.

© Oxygeneválasz erre | adatok | e-mail - 2004-11-12 11:39:35 (551)
nyugodtan baszogassal, de ne haragudj ha nem veszlek komolyan...
nemtom mi ez a nyalom az alvin segget.. gergo az egyik legjobb baratom, alvin es viki es jo cimboram.. sok nyiregyhazi haverom van alvinekon kivul, az hogy nekik segitek hazidogak irasaban, vagy eppen pesten belul koltozni, esetleg kiviszem oket a tescoba ha megkernek miert nem tema? Nem ertem, hogy miert az a fontos, hogy pont a westend tetejen segitettem pont az alvinnak pakolni (az meg mar tenyleg zarojeles megjegyzes, hogy mondjuk a timo meg az oliver akik vivas musor vezetok, es szinten a haverjaim ugyan ugy pakoltak, gondolom ok is az alvin segget kenytelenek nyalni vagy nem ertem). Mindegy en csak tenyleg egyszeruen ezt nem ertem, es legalabb annyira azt sem ertem, hogy az offspringnek miert nyalok.. egy az egyben ugyan ez. Komolyan jo lenne ezt elmagyarazni... Ezt a viva dolgot, meg a popperseget sem ertem, hogyan kovetkeztetted ki, pedig igyekeztem. A vivanal is van egy csomo arc akikkel joban vagyok, aki kedves normalis emberek.. tudom koteles az ember csipobol punk leven elutasitani barkit, aki mainstream "sztar" vagy valami koze van a vivahoz (huha meg valosagshow "sztar"-ral is vagyok nagyon joba kovez meg), de hidd el, hogy hoszabb a lista a viva-val kozvetlen kapcsolatba hozhato emberek kozul akik normalisak oszintek es kedvesek megjofejek, mint a punkforummal. Es ez szerintem szegyen... Tudod en leszarom igazan, hogy te mit varsz el meg mit tartasz normalisnak, en szivesen mukodok egyutt olyanokkal akik segitenek, pl a viva is volt olyan kedves es reklamozta a real mckenzies bulit tok ingyen szivessegbol, ugy hogy ok ajanlottak fel, ugyan ugy, mint ahogyan a nemo es a mezo is szinte tok ingyen (illetve az altalam felajanlott ingyen belepokert cserebe) segitettek, es meg mondom oszinten, hogy en pl nem lattam hozzaallas beli kulonbseget, es mint a harom partinak nagyon halas voltam, hogy segitettek. Ha en ettol szerinted popper vagyok, vagy attol mert nem jatszom meg magam, mint az ide irogatok 9x%-a, es vallalom azokat a zenekarokat, amiknek a zeneje tetszik, legyen az underground vagy mainstream akkor nincsen ezzel semmi bajom, csak nyilvanvalo volt, hogy nem vetted a faradtsagot, hogy egy picit elgondolkozzal a dolgon, hogy esetleg mashogy is lehet, mint az elso benyomasod.
Nevetsegesnek tartom, hogy vetitesz, hogy te ilyen meg olyan vezetoi poziciokban vagy ilyen meg olyan cegekben, kozben meg ott lapul a berlet a zsebedben. Nincsen azzal semmi baj, ha az ember bkv-val jar, en is kurva sokat bkv-zom, pedig gyakorlatilag 2 autot is hasznalhatok, a baj azzal van, ha engem degradalsz takaritonoi szintre (mondjuk annak ellenere, hogy 17-evesen 98-ban egy honap alatt resz munka idoben tobb mint 300 000 forintot kerestem, anno amikor dolgoztam, de ez mar tenyleg reszlet kerdes), mert nyilvan ezt sem gondoltad vegig, de az, azert mar tenyleg kiakaszto, hogy bevadolsz azzal, hogy anyuci vett nekem autot. Kozlom veled te orbitalis fasz fej, hogy nekem azert lehet autom mert halott a nagyapam, es tudod en orulnek a vilagon a legjobban ha nem lenne autom, es meg mindig a nagyapame lenne, es o jarna vele, es en is bkvzhatnek, hidd el visszaadnam a picsaba...
Tenyleg olyan egy undorito egy kocsog egy fereg vagy, es a westenden is az voltal, es kurvara nem banom, hogy le szarfaszu sleppeztem a barataidat, mert aki ilyen szemet gorennyel haverkodik mint te az megerdemli. Igazabol ezek utan arra nem tartalak meltonak, hogy lekopjelek, ugy hogy reszemrol a vita lezarva, irjal amit akarsz, erolkodj tovabb, de en nem fogok a te szintedre sullyedni senki kedveert tobbet.
[előzmény (546)]

© Oxygeneválasz erre | adatok | e-mail - 2004-11-12 11:22:16 (550)
Nikivel a mai napig joban vagyok, par havonta szoktunk talalkozni, es beszelgetni, egy ertelmes tok jo fej csaj... amugy szted ki mutatta neki a macskanadragot? :)
[előzmény (548)]

© csabeekaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-11-11 20:28:26 (549)
és egy általánosba jártam vele, öcsém osztálytársa volt!
[előzmény (548)]

© csabeekaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-11-11 19:35:28 (548)
Hát asszem Niki, fekete hajú, és járt macskanaci koncertre!:)
[előzmény (545)]

© Matthewválasz erre | adatok | e-mail - 2004-11-11 19:14:07 (547)
ehheehe

© Kutyaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-11-11 19:11:25 (546)
Hadd már meg nekem ezt, hogy baszogassalak oxy! :)

Gratulálok, hogy a Petivel zenélsz :))))))))

Ez oxy akkora öngol volt mint ide etyek bazz...

Nem vagyok cégvezetö... ezt hol olvastad? Nem járok autóval se.. ez is igaz.. és most attól mi van? Valami gáz hogy anyuci nem vett nekem autót? :)
Bocs...
Megyek is.. fellogatom..

Ne haragudj.. de én még melegbárba se játszottam soha.. tudod a nagy helyzet, hogy nem is akartam :)))

A popperséggeddel ne engem támadj már be.. én soha nem a viván akartam a fényszorok melegétől a zsiromat égetni, vagy idiótán bologatni közben villogatni a tokámat a westend tetején néha kimászva alvin seggéböl.. ja bocs.. ott road volt... magyarul is van rá szó... csicska.. de az jól áll neked... :)

Maradok öszinte és rettentöen szánalmas jelentéktelen hive.. A gólkirály

© Oxygeneválasz erre | adatok | e-mail - 2004-11-11 14:27:48 (545)
melyiket ismered? persze, hogy nem titok dan...
[előzmény (537)]

© stigmaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-11-10 21:48:45 (544)
kibaszott nagy lehet
;)
de én szeretlek:)
csaaak érted, itt azt irod tuti,azt vmi van, azt mégse,
kutya meg külfölddröl ugat majd:(
[előzmény (535)]

© Tpetiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-11-10 18:04:20 (543)
jaja, jönnek szépen. őszintén szólva, már annyira megszoktam, hogy hiányérzetem lenne, ha egy nap hirtelen eltűnnének. :))
[előzmény (542)]

© Pokolgepválasz erre | adatok | e-mail - 2004-11-10 17:44:36 (542)
Meg azota is? Emlekszem, vagy fel eve jelezted.
[előzmény (540)]

© csabeekaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-11-10 17:07:30 (541)
ja, köszi!:)
[előzmény (539)]

© Tpetiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-11-10 16:56:19 (540)
nemakarokrádszállni! :)))))

én meg naponta kapok tőled! :)
[előzmény (497)]

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2004-11-10 16:40:07 (539)
Oxy Csuka Monikanal tanult enekelni.
(Remelem, nem titok.)
[előzmény (537)]

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2004-11-10 16:40:02 (538)
Oxy Csuka Munikanal tanult enekelni.
(Remelem, nem titok.)
[előzmény (537)]

© csabeekaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-11-10 16:35:36 (537)
Ez a ne fogadj el dolog hogy jön ide?
komolyan érdekel, az egyik énekes hölgyet ismerem!:)
[előzmény (519)]

© Mixikeválasz erre | adatok | e-mail - 2004-11-10 16:19:32 (536)
Ez az ember ennél menőbb már csak akkor lehetne, ha ő is műsort vezetne a Viva plusszon. :D

© Oxygeneválasz erre | adatok | e-mail - 2004-11-10 13:22:51 (535)
nem az olinak hittem el barmit is, hanem NEKED, amikor o azt mondta kit hivtam egybol hogy most mi van.. erre te felhivtad a rendezot, es azt mondtad, hogy jah siman lehet errol szo. Amikor azt mondta az oliver, hogy kivalasztotta a szamot, amit ra akar tenni, azt valoban elhittem neki. Ha szerinted attol hulye vagyok, hogy elhiszem, hogy az oliver kivalasztotta azt a szamot ami szerinte jo, vagy attol hogy neked elhittem, hogy tenyleg lehet arrol szo, hogy bekeruljon a filmzenebe, akkor vallalom a te "hulye" kategoriadat... a tobbirol meg ami vaszeg vakitas meg annyit irtam, hogy lehet... de mivel meg te sem mondtad, hogy ki van zarva, igy meg mindig keteselyesnek tartom a problemat...
[előzmény (534)]

© stigmaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-11-10 11:28:07 (534)
teis hulye vagy ha az olinak BÁRMIT elhiszel
:D

de holnap +kérdezem a rendező urat,igérem.
uis én is szerepelek,
2 oldal szövegem van,hoppá
;)
[előzmény (533)]

© stigmaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-11-10 11:27:09 (533)
hahahahaha
[előzmény (532)]

© Oxygeneválasz erre | adatok | e-mail - 2004-11-10 10:21:33 (532)
ha faj a torkod vegyel be gyogyszert, es szedd ossze magad, nehogy nekem aztan megbetegedj...
te hulye vagy ha azt hiszed, hogy a kenocs vagy a burger vagy a beres jobba van a kutyaval mint velem, te frankon nem vagy normalis ha ezt te el hiszed...
[előzmény (524)]



Elejére << Előző < 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 ... > Következő >> Végére