Punk Portál >> Fórum >> Összes téma >> Minden ami Oxy!
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
...csak hogy ne legyen az EMO topic ennyire off!!!

Elejére << Előző < ... 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 > Következő >> Végére

© Matthewválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-05 12:46:16 (111)
mar kerdeztem, hogy mikor?

© Kutyaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-05 12:45:45 (110)
Nem jössz pörögni yugokkal?
[előzmény (108)]

© Kutyaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-05 12:45:28 (109)
De ezzel most akkora bakot löttél mint a ház :)
Mert itt pont a lipinek volt érdeke hogy joba legyen a meskával.. csak kicsit gondolkodni kéne :)
[előzmény (106)]

© Matthewválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-05 12:41:55 (108)
EN! :)
[előzmény (107)]

© Kutyaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-05 12:37:39 (107)
:)))) Aha... Igen...
Tudod mi benyaltunk a lipinek.. erröl elég csak öt megkérdezni :)
Uristen oxy.. ez egyre rosszabb... Mostmár nem elég hogy a kosadaninak nyalok.. már a lipinek is? :)
Ki a következö?
[előzmény (106)]

© Oxygeneválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-05 12:34:15 (106)
olvasd mar el.. ha belehet preselni.. nem te preselted hanem a szervezok.. mondom egy teszetosza fasz vagy, ha olyan helyre lehet rakni a zenekarod, ahol nem szivesen jatszol.. ez am a punk rock! bezzeg a deadbeats :)
"Tudod én nem a seggegbe mászkálok :)))))))))))"
tudom.. a skalandos helyek sem arrol arulkodtak, hogy ki nem birtad huzni a nyelved a lipi seggebol akirol odakat zengtel nekem anno hogy igy jo fej ugy jo fej meg igy segit studioval ugy segit.. az is igaz, hogy aztan persze egy kicsivel kesobb mar mas volt a helyzet, de hat te neeeeeeeeeeem nem nyaltad senkinek a segget.. bezzeg en.. a leftoveret =)
[előzmény (105)]

© Kutyaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-05 12:29:54 (105)
Nem préseltem kakiagy.. a szervezök raktak be...
Tudod én nem a seggegbe mászkálok :)))))))))))
[előzmény (103)]

© Oxygeneválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-05 12:29:34 (104)
ahhoz kepest, hogy teged nem erdekel mar 6-odszorra irod le hogy en holnap megyek svedorszagba.. mig en ezt kb 1szer emlitettem meg :)
[előzmény (102)]

© Oxygeneválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-05 12:29:03 (103)
elegge egy teszetosza egy fasz vagy, ha be lehet preselni a zenekarod egy olyan helyre/idopontra, ahol nem akarsz jatszani... a leftoverrel meg a real mckenzies-zel azert jatszottunk mert kezenfekvo volt... plusz a leftovernel meg az is motivalhatott volna, hogy baszta is egy ket ember csoret, akik megerdemeltek, ezekszerint pl a tiedet is =)
[előzmény (99)]

© Kutyaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-05 12:28:59 (102)
Te olyan vagy mint az ovisok...

- Bibibi én holnap megyek svédországba apuval nektek meg még olyan jo autotok sincs mint nekünk..

De ez nagyjából csak téged érdekel :)

© Oxygeneválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-05 12:27:03 (101)
na latod, akkor meg minek vitatkozol velem? :)
[előzmény (100)]

© Kutyaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-05 12:22:37 (100)
Szép.. Hát oxy tényleg egy csödtömeg vagyok :) Köszi :)
[előzmény (98)]

© Kutyaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-05 12:22:06 (99)
Tudod viccess..

Erre én is gondoltam.. de nem titeket sajnáltalak.. azaz öt rajongó jol elugrándozott ott.. :)
Mondjuk egy böilert egy boogie mammát és egy malacka és a tahót sajnáltam aki elöttünk játszott..
Én se értettem egyet ezzel...
De ha figyeltél volna ezért vezekeltem is már :)
Látod... Tények
Elismerni ha vki hibázott... ez az ami nem megy neked

És már számtalanszor kifejtettem ... nem a DB a szar.. a legtöbb ember a ténykedéseid miatt nem vesz rola tudomást.. de ezt te is tudod szerintem..
[előzmény (97)]

© Oxygeneválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-05 12:19:57 (98)
hat te elerted azt, hogy teljesen hulyenek nezzelek, pedig regen egesz normalisnak tartottalak.. ehhez tenyleg emberen tuli erofesztiseket kellett tegyel, ugy hogy le is borulok a nagysagod elott =)
[előzmény (96)]

© Oxygeneválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-05 12:18:32 (97)
te meg kedves kutya legyszives ne allj le vitatkozni velem ha nem latsz at a szuron borzasztoan faraszto, hogy nem esik le nektek, hogy ahogy bevadolnak engem valamivel azt rogton a kovetkezo hozzaszolasoban igazza is teszem (meg akkor is ha nem az) mert gyulolom hogy minden szar a fejemhez van baszva.. sehol nem mondtam hogy jobban megerdemlem, de te tettel arra egy utalast, hogy biztos igy gondolom es erre ezt rogton megfekudtem...
kb olyan mint amikor az alvin forumon leirtam hogy sztem szar a reflected demo erre meg lettem vadolva, hogy en lenezem oket, es igy meg ugy a magyar punk keresztapjanak kepzelem magam.. erre beirtam, hogy a sas nem kapkod legyek utan.. had idegeskedjen a kis szarhaziak.. de tok mindegy.
"A DB megérdemelte hogy a leftover vagy a real mckenzies elött játszon? Faszt érdemelte meg... "
ugyan annyira amennyire a meskalin megerdemelte, hogy fomusoridobe jatszon a skalandon amikor mi pl szinte kezdtunk =)

[előzmény (94)]

© Kutyaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-05 12:16:30 (96)
Kedves Oxy

Irj már tényeket
Szal miért is vagyok csödtömeg?
Leirhatjuk ki mit ért el eddig aztán mérjük össze :)
[előzmény (91)]

© Matthewválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-05 12:16:02 (95)
Kuty, mikor mentek a keletibe?

© Kutyaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-05 12:14:38 (94)
Tisztelt oxy..

Probálok kedves lenni :)
Igen te mehetsz Svédországba? Gondolom annyit dolgozol mint én.. aki kb másfél év meló után megengedhette magának hogy legyen otthon netje...
Nem sajnálom töled Svédországot vagy az offspring bulit.. csak te ne dumálj nekem megérdemlésröl jo?
A DB megérdemelte hogy a leftover vagy a real mckenzies elött játszon? Faszt érdemelte meg...
Ne játszd már itt az igazságosztót mert szarul áll!
Tudod röhelyes vagy.. akkora öngolokat lösz mint a fene, és most is szánalmasan probálod kimagyarázni hogy te is laktál lakótelepen, és én csak a vöröslyukba juthatok el.. azért nem mehetek külföldre :) Majd ha megérdemlem... Köszi a te értékrendet szerint maradok Lakótelepi csöcselék! Te meg csak menj inenn messze :)
[előzmény (90)]

© Oxygeneválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-05 12:13:38 (93)
mert ha felfesti valaki az ordogot a falra, akkor en meg is teremtem neki egy kettore had idegeskedjen...
[előzmény (92)]

© Matthewválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-05 12:11:43 (92)
"sokkal jobban meg is erdemlem mint a kutya"
mert?

© Oxygeneválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-05 12:11:41 (91)
latod en pl nem tudok bele nezni a tukorbe reggel, mert felujitottak a frudoszobat es elfelejtettek visszarakni a tukrot :(
nem vicceltel te tenyleg egy lakotelepi csodtomeg vagy.. de kar lenne megprobalni ram sutni azt, hogy en utalom a lakotelepieket, mert nem emlexel ott laktam mogotted egy utcara IQ bajnok...
[előzmény (89)]

© Oxygeneválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-05 12:10:19 (90)
Errol annyit, hogyha valaki azon kurva keves emberek koze tartozik a vilagon, hogy szamitogephez van hozzaferese, mar eleve vilagviszonylatban gazdagnak szamit.. ha meg akkora a mazlija, hogy azon szuk elitnek a tagja, akiknek meg Internethozzaferese is van, akkor meg plane ne magyarazzon nekem a szegenysegrol.. A makacs szar teny meg az, hogy gyakorlatilag en is ugyan azon a lakotelep laktam (kutya szajabol hallottatok egy utcaval mogotte) ahol o... es hiaba allsz te is be a sorba kedves mettyu, es ugatsz osszevissza faszsagokat, ezen semmi nem valtoztat.. nevetseges hogy probaljatok ezt a szart eroltetni, mintha nem ezer meg ezer ismerosom lakna lakotelepen akiket szeretek (nochdazu greten, de tok mindegy)..
annak meg orulok, hogy nekem van lehetosegem ilyen dolgokra, es halas is vagyok.. egyebb irant sokkal jobban meg is erdemlem mint a kutya.. majd ha o is megerdemli o is eljuthat a voros yuknal meszebbre.. addig pedig marad neki a timar utca =)
[előzmény (87)]

© Kutyaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-05 12:09:48 (89)
Jaja.. Szal most azt hozod ki hogy te rágod a számba azokat amiket irtál?
Figy nem én magyarázkodom hogy a db minöségileg jo mint a meska :)) Pedig már rég leirtam ezt hogy ez igy van :)
Nem én probálom kimagyarázni hogy hol vicceltem hol nem...
Menj csak svédországba..
Tudod nekem kurvára megfelel az életem igy is... csödtömegnek... És minden reggel bele tudok nézni a tükörbe... jo dolog hogy megy..
Te meg csak hitesd el magaddal hogy most vicceltél, vagy hogy te engem tudsz ugráltatni :) Ha ettöl jobb lesz..
[előzmény (88)]

© Oxygeneválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-05 12:06:29 (88)
"én nem arra ugrok amiket leirsz.. hanem ahogy leirod.. "
tok mindegy .. azt akarom hogy ugroj es te azt teszed.. a lenyegen nem valtoztat =)
[előzmény (86)]

© Matthewválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-05 09:28:31 (87)
pfff. a makacs szar tenyekrol meg csak annyit Oxyka, hogy nyilvan mindenkinek az eleteben vannak dolgok amiket fel lehet hanytorgatni, es akkor majd szarul erzi magat tole... holott lehet hogy egyaltalan nem is tehet rola... orulj neki, hogy elmehetsz barhova europaba offspring koncertre... van penzed es meg suliba is jarhatsz. van akinek csak az egyik adatik meg, es van akinek az egyik sem, na ezek nagyon szar lakotelepi suttyok...

© Kutyaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-05 08:25:19 (86)
Jaja Irigy vagyok :))))))))))))
Hallod... én nem arra ugrok amiket leirsz.. hanem ahogy leirod..
Hát igen a minöség az fontos... mondjuk abban is hogy hogy beszélsz másokkal és milyen stiulsban, tudod annak is lehet minösége..
Bocsi hogy dolgozom... Te meg csak utazz Svédországba.. gondolom sokkal jobban megérdemled mint én :)))
Faszfej :))))))))))))
[előzmény (85)]

© Oxygeneválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-05 01:26:07 (85)
nem probalom kimagyarazni magam... provokaltalak te meg ugrottal ra.. ennyi vagy.. az hogy olyan tenyeket irok ide, amiknek nem orulsz... hat sajnalom a tenyek makacs szar dolgok.. rabasztal rabasztal.. elofordult mar es meg soxor elo is fog.. szerintem inkabb foglalkozzal a nagybetus szintereddel tudod, ami a tied es nem az enyem.. meg orulj annak, hogy a meskalinnak mennyivel tobb rajongoja akad mint a deadbeats-nek.. en sosem voltam a mennyiseg hive, inkabb a minosege.. de neked minden jogod meg van ahhoz, hogy maskeppen gondolkodjal..
na alukaljal mert holnap huznod kell az igat.. en is megyek lassan holnap utazom svedorszagba! jo ejt kutyuli, es heverd ki az irigyseged...
[előzmény (76)]

© Oxygeneválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-05 01:22:53 (84)
nem hiszem hogy osszefutottunk volna =)
[előzmény (80)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-04 22:52:47 (83)
:-DD
[előzmény (82)]

© Matthewválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-04 22:37:46 (82)
a meg mokasabb csak az lett volna, hogy Oxy megerkezik a tett helyszinere, keresi Dextert a bekksztedzsen. Es amikor megtalalja, epp veled tarsalog a Biafrahoz fuzodo munkaviszonyarol... mikor pedig meglatja Oxyt, egy csettintessel rea uszit ket markos kidobolegenyt, akik a rajongot kipateroljak...
[előzmény (80)]



Elejére << Előző < ... 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 > Következő >> Végére