Punk Portál >> Fórum >> Összes téma >> Graveyard at Maximum
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
www.gam.hu

Elejére << Előző < ... 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 ... > Következő >> Végére

© gYiKválasz erre | adatok | e-mail - 2006-01-04 14:04:47 (347)
úgy bizony... ;-)
[előzmény (346)]

© Harry Popperválasz erre | adatok | e-mail - 2006-01-04 13:58:28 (346)
és télleg milyen pöpec honlapotok van....

© gYiKválasz erre | adatok | e-mail - 2006-01-04 13:29:49 (345)
hejj Szabbi! nem lenne gáz ha a nagyon pöpec honlapunkon kiraknánk egy párat azokból a képekből amiket a kultiban csináltál??? Majd odaírjuk: 'Foto: Szabbi' Na oké?
[előzmény (336)]

© AntiChrisWagonválasz erre | adatok | e-mail - 2006-01-04 12:59:37 (344)
de szemetek vagytok :D:D
[előzmény (343)]

© lujza66válasz erre | adatok | e-mail - 2006-01-04 12:47:42 (343)
így legyen;)
(jah, így fogsz járkálni, mert -35fokban ráfagy a mosoly az arcodra:P :) )
[előzmény (342)]

© AntiChrisWagonválasz erre | adatok | e-mail - 2006-01-04 12:19:56 (342)
"mert mikor láttál vkit mosolyogva menni az utcán"?
sztem ha hazajövök, életem végéig így fogok járkálni...
[előzmény (335)]

© AntiChrisWagonválasz erre | adatok | e-mail - 2006-01-04 12:03:42 (341)
nananahééééééééééééééé!!!!
ez nem volt szép :-)
[előzmény (340)]

© gYiKválasz erre | adatok | e-mail - 2006-01-04 11:58:10 (340)
most azért mert a Te gondolataid csak a lagwagon meg a szeszivászat körül járnak??? ;-)
[előzmény (339)]

© AntiChrisWagonválasz erre | adatok | e-mail - 2006-01-04 11:57:19 (339)
hehehe, ez nem vmi József Attila verselemzés? :D:D:D
[előzmény (327)]

© lujza66válasz erre | adatok | e-mail - 2006-01-04 11:50:58 (338)
:)) a lényeg, hogy majd 21-én ott leszek úgyis a lemezbemutatón, majd akkor alkotok véleményt az új számokról, ez a karácsonyos meg sztem nem rossz!
[előzmény (337)]

© gambossválasz erre | adatok | e-mail - 2006-01-04 11:47:14 (337)
Ez tényleg bonyolult lett :-) Még átolvasom párszor amit írtál. Nagyjából értem, és egyetértek.
[előzmény (335)]

© Szabbiválasz erre | adatok | e-mail - 2006-01-04 11:32:47 (336)
nagyon pöpec a honlap. respect!

© lujza66válasz erre | adatok | e-mail - 2006-01-04 10:38:48 (335)
sztem egész jó szám lett.
viszont a témájáról annyit azért, hogy sztem ez már egy ideje lecsengett, és pont, hogy kezdenek rájönni az emberek, hogy nem tudnak ennyit költeni, felesleges és nem is teszik, vagyis egyre kevésbé. szerencsére. de ez sztem sokkal bonyolultabb, mert az embernek eszébe jut, hogy miért is vesznek inkább ajándékot, mintsem mondjuk készítenének.. mert kinek van ideje ilyesmire, vagy kedve még meló után..és akkor jön, hogy a mai világ káosz, rohanás, nemcsak karácsony lett gáz, hanem az egész év, az egész élet.. mert mikor láttál vkit mosolyogva menni az utcán, mindenki fapofa, bunkó, na meg a nyugdíjasok:D na mindegy, szóval sztem a karácsony az csak egy kis töredéke ennek az egész szarságnak ami kialakult.. én ezért nem is emelném ki külön.. de mivel "szezonja" van/volt, így érthető meg minden.. csak sztem attól függ honnan nézzük, és ahonnan én nézem, onnan ez bonyolultabb (tudom, úgy általában mindent túlbonyolítok, de ez a véleményem)
[előzmény (323)]

© gYiKválasz erre | adatok | e-mail - 2006-01-04 10:34:13 (334)
inkább azt mondd mit szólsz a nótához??? :-) ha meg nem töltötted le akkor már késő, mert ma a Lajos leszedette velem az oldalról.
[előzmény (333)]

© lujza66válasz erre | adatok | e-mail - 2006-01-04 10:29:11 (333)
tök jól kezdődött a "sztori", tetszett az eleje.. de a vége..:D nekem is az elm utca jutott az eszembe róla.. kár.. azt hittem más irányba folytatódik a dolog.. na mindegy.
[előzmény (327)]

© gYiKválasz erre | adatok | e-mail - 2006-01-04 10:01:14 (332)
az a lényeg hogy mi van a lemezzel??? :)
[előzmény (331)]

© gambossválasz erre | adatok | e-mail - 2006-01-04 09:52:31 (331)
Ez nagyon király beszélgetés! Ez már tetszik! Pontosan ilyen hozzászólásokra van szükség egy fórumban!!!! Építő jellegű nem fikázás ezerrel.
A szöveget bevállalom. Igaz, hogy szerintem is egy kicsit durva és egyszerű lett. Ezt végiggodoltam többször de nem változtattam rajta végül. Karácsony előtt ezt érzi mindenki (szerintem). Mondjuk nem lehet annyira rossz ha megmozgatja az ember gondolkodását. Kell ilyen is. (Elolvasva a Rolee sztoriját: biztos sokat nézted az Elm utcát.:-) De nagyon képiesen fogalmazol... Tetszik.)

© gYiKválasz erre | adatok | e-mail - 2006-01-04 09:16:38 (330)
ti ismeritek egymást Rolival?
[előzmény (328)]

© gYiKválasz erre | adatok | e-mail - 2006-01-04 09:15:12 (329)
biztos van valami abban amiről írtál, mert át lehet érezni ezt a dolgot, de szerintem ez is csak egy olyan téma mint az hogy az ember mit gondol arról hogy pl. a karácsonyból kezd kihalni az a dolog ami a lényege lenne. mondjuk a Te témád kicsit elvontabb. mindenki arról ír ami foglalkkoztatja. mondjuk én biztos nem akarnám megmenteni az embereket a vásárlástól, de azért elég szar érzés belegondolni amikor több 10 ezer forintokért veszik az emberek a 'felesleges' dolgokat, és máshol pedig éheznek. ebben elférnek ilyen gondolatok.
amugy már nem is tudom mit is akartam irni...
a lényeg hogy nekünk tetszik. végülis elsősorban ez számít! mondjuk majd ha szövegírói válságunk lesz azért megkereslek :-DDD
[előzmény (327)]

© dropkickválasz erre | adatok | e-mail - 2006-01-03 17:35:45 (328)
fasz tudja. nekem bejön az új szám, mind szövegileg, mind zeneileg, sőt, az a bizonyos vegyél-es rész sztem nagyon el lett találva. várom az albumot, kiváncsi vok rá.

© Rolee Shine***válasz erre | adatok | e-mail - 2006-01-03 16:54:27 (327)
Hogy miről…
Nem vagyok valami nagy dalszöveg író, úgyhogy ezen nem gondolkoztam még…
Egyszer mondjuk írtam egyet, amikor elment az áram az egész városban.
Arról szólt, hogy az ember miközben éli a mindennapjait, azt hiszi minden rendben, haladnak a dolgai. De amikor egyedül van és kikapcsol egy pillanatra a rohanásból, akkor előjöhetnek belőle dolgok. És akkor előjött belőlem a félelem. Olyan érzésem volt, mintha ez a sötét már régóta ott ólálkodott volna a város körül, csak gyűlt és gyűlt, mint a gát mögött a végtelen erejű ár… És szembesültem vele, hogy a nagybetűs evolúciónk során eltompultak érzékeink, a sötétben nem tudtam, hogy melyik a valós árny és melyik az, amelyiket csak a félelmem rajzolja. Ez a félelem valami ősi dolog, nem tudtuk levetkőzni. Rám tapadt, mint egy polip..körbefont karjaival.
Éreztem, hogy valami nincs rendben, bűnös vagyok. A félelem az az érzés, ami végigropogtatta gerincem húrját, megtöltötte füleim, mint valami folyadék, majd eláztatta agyam szivacsát.. Teljesen megrészegültem ettől.. És elképzeltem egy történetet egy szörnyszülöttről, aki most jön elő, keresi a félőket. Mert míg azok normális körülmények között a napfényben jártak, őt kigúnyolták, megalázták. Neki a sötét lett a fény, nyirkos hűvös a melegség. De ezzel az új felállással átrántja a gúnyolódókat a másik oldalra. Azok nemrég még mosolyogtak, mikor vele ijesztgették a gyerekeiket. Most bezzeg a félelem rántja görcsbe az arcukat.
Persze a dalszövegben nem ölte meg ezeket a tagokat a szörnyszülött, hanem eljön minden éjjel és újra játsza ezt velük..

Valami ilyesmiről szólt a szám, amit írtam, de már nem találom, mert -gondolhatod- nem lett valami nagy szám.

Amúgy ha főállásban dalszövegeket kéne írnom, tudja a fasz miről írnék :)
[előzmény (326)]

© gYiKválasz erre | adatok | e-mail - 2006-01-03 12:42:30 (326)
te mondjuk akkor miről írnál szöveget, ha tudnál??? csak kiváncsiságból?
[előzmény (325)]

© Rolee Shine***válasz erre | adatok | e-mail - 2006-01-03 12:28:23 (325)
Egyetértek a szöveg mondanivalójával, de igazából már mást keresek egy számban, nem épp az ilyen gondolataimat.
A Silver szövegek sem teljesen az én világomat tükrözik, mert nem én írom őket, max rábólintok, hogy O.K.
Huhh...Silver szövegek.. Szerelmes számok is vannak :) Ha épp azt elemzed, még a végén ránksütik,hogy szerelmes-pánk zenét játszunk :))
[előzmény (323)]

© gYiKválasz erre | adatok | e-mail - 2006-01-03 08:53:51 (324)
amugy irhat mindenki véleményt! vagyis írjon! gondolom nem csak Roli hallgatta meg a dalt. Vagy mások még annyira sem méltatják hogy lefikázzák??? :-)

© gYiKválasz erre | adatok | e-mail - 2006-01-03 08:53:07 (323)
jó lesz ha megszokod mert nincs más :-))

amugy próbáltam odafigyelni a nótában azokra amiket emlitettél, de én már semmit nem veszek észre... tény hogy furcsa ez a szám az előzőekhez képest. nem is hasonlít egyetlen másikhoz sem. de mindenkinek tetszik. szövegnek is van mondanivalója, és a megfogalmazás is jó szerintünk. ha mondjuk Te is látsz valami ilyesmit a karácsonyban, akkor valszeg egyetértesz a mondanivalóval. az a "vegyél!"-es rész is szerintem teljesen jellemző manapság mind a karácsonyra, mind pedig sokmindenre az életben. (csak csendben zárójelben megjegyzem, hogy mostmár mindenképpen meg kell ismerkednem legalább egy 'the silver shine' nóta szövegével... :-D)
[előzmény (322)]

© Rolee Shine***válasz erre | adatok | e-mail - 2006-01-03 08:23:35 (322)
amúgy meg majd megszokom :)

Kíváncsi vagyok az albumra.
[előzmény (321)]

© gYiKválasz erre | adatok | e-mail - 2006-01-02 17:31:17 (321)
a hangzás az mastering nélküli, a többi meg ízlés dolga. szövegek ugyanonnan jönnek ahonnan eddig. mindenki szerint (zenekar) jók. a nóta az zeneileg elég szélsőséges az albumról. mondjuk nincs is két hasonló nóta. énekre nem tok mit mondani. ebben a számban direkt ilyen. forumon eddig jók voltak a visszajelzések. azért kössz!!! :-)
[előzmény (320)]

© Rolee Shine***válasz erre | adatok | e-mail - 2006-01-02 16:41:14 (320)
A honlap fasza lett!
A letölthető számmal már gondjaim vannak... Háromszor hallgattam meg. Más ismeretlen zenekar anyaga nem kap egy negyedik esélyt nálam, mert nincs időm ilyesmire. De a GAM más tészta, hisz az első lemezzel nagyon beloptátok a szívembe magatokat :)

A hangzást nem tudom melóban megállapítani, mert fos a hangfal. De a trombita nagyon idegesítően szól, mint a Mad Caddies egyik albumán..

A szövegbe a mondanivaló bele lett belepréselve szerintem, olyan izzadság szagúnak tűnik számomra. Nem úgy,mint a régi nóták. De lehet csak én nőttem ki ezeket a szövegeket ("vegyél munkát, vegyél fegyvert, ékszert,vegyél igaz érzelmeket"), már valami mást keresek egy zenében.

Az ének olyan darabos, fel le hullámozó,zavaró,élvezhetetlen számomra.

Bocs az őszinteségért, de a zenekar első lemeze a kedvenceim között van magyar viszonylatban és Norbira való tekintettel is őszinte vagyok.

Remélem másnak jobban tetszik majd a nóta,hisz biztos sokat melóztatok vele, úgyhogy arcok gyerünk letölteni a nótát és megírni a srácoknak biztatásként a véleményeteket, ha már én lehúztam.

Üdv.

© norbiballválasz erre | adatok | e-mail - 2006-01-02 11:17:44 (319)
B.U.É.K az egész zenekarnak és remélem hamarosan találkozunk megen:-)))))!!

© gYiKválasz erre | adatok | e-mail - 2005-12-14 18:39:19 (318)
Örömmel értesítünk mindenkit, hogy immáron több mint egy hónapja megújúlt honlapunkon találhatjátok a zenekarral kapcsolatos infókat. Tudjuk, hogy a régi oldal megjelenése ill. elhanyagoltsága sokakat elriasztott. Ennek most vége! Az új oldal szép és jó, sőt folyamatosan frissül. Tehát mindenkit várunk a http://www.gam.hu oldalon!
Az új lemezünk januárban jelenik meg. Beharangozóként egy dal került fel az oldalra amely éppen aktuális, hiszen közeleg az ünnep. Hallgassátok, szeressétek! Koncertek jövőre!
Üdv! GaM



Elejére << Előző < ... 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 ... > Következő >> Végére