Punk Portál >> Fórum >> Összes téma >> Kábítószer
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
a "helyes" út!

Elejére << Előző < ... 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 > Következő >> Végére

© Szaffiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-23 09:27:40 (288)
elszívna kettőt és visszaszokna

persze ez függ attól, hogy hány éve volt ez , mit értesz erős dohányos alatt

és igen, minden emberfüggő

van olyan, aki dohányzik, de csak, ha épp kedve tartja, ő nem függő, és nem is dohányos

én olyanokról beszélem, amilyen én is vagyok, és nem csak a levegőbe beszéltem, hanem azoknak a tapasztalatai alapján, akik valóban dohányosok voltak és nem dohányoznak 10-20 éve
[előzmény (287)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-23 09:07:39 (287)
Anyám kiskoromban erős dohányos volt, aztán leszokott, most pedig gyűlöli a bagót, undorodik tőle. Szóval ez egy baromság. Emberfüggő.
[előzmény (286)]

© Szaffiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-23 08:31:56 (286)
mert mindig függő marad, mindig gondol rá, hogy de jó lenne rágyújtani, csak monnyuk ritkábban

ezt egy olyan ember, aki sosem dohányzott nem fogja megérteni
[előzmény (285)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-23 01:03:07 (285)
Miért maradna dohányos, ha nem gyújt rá többé?
[előzmény (282)]

© JohnPaulGeorgeRingoválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-21 15:11:11 (284)
apááám, vicc ami itt fojik...

© Candyválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-21 14:04:21 (283)
De ez szinte mindennel igy van, ami addiktiv..

© Szaffiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-21 14:03:38 (282)
egy dohányos mindig dohányos marad, legfeljebb nem gyújt rá

© Candyválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-21 13:20:45 (281)
minden heten egyszer, vagy 3 orara...

© kobaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-20 21:41:22 (280)
A cigiről könnyű leszokni, már egy csomószor sikerült :-)
[előzmény (278)]

© Pokolgepválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-20 12:34:03 (279)
Nincs kedved csetelni?
[előzmény (278)]

© KajbaszXXXválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-20 12:23:33 (278)
Nem hőbörgök, csak ahogy én látom, így nem lehet leszokni...
[előzmény (277)]

© Pokolgepválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-20 12:18:54 (277)
Ne hoborogj! Amennyit kocsmazol es amennyi cigifustot ekozben beszivsz, nyugodtan sorolhatod magad a dohanyosok koze....:-)
[előzmény (275)]

© gYiKválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-20 11:49:33 (276)
ugyis meghal elöbb vagy utóbb, nem tök mindegy nekünk? hm?
[előzmény (275)]

© KajbaszXXXválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-20 11:43:02 (275)
Ez szánalmas próbálkozás lesz, nem gondolod?
[előzmény (270)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-20 10:43:15 (274)
:-)
[előzmény (273)]

© gYiKválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-20 10:17:42 (273)
én komolyan gondoltam! egyébként itt lenne az ideje hogy betegyél egy képet az ez vagyok én topicba!
[előzmény (272)]

© Mixikeválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-20 10:13:22 (272)
Igyexem! :D Áhh, a dohányzásról szeretnék csak leállni, mióta nem tudok futni a busz után................................... és röhögnek a mocsok genny sofőrök, majd ha friss, hófehér, tiszta tüdővel lesprintelem őket.......
[előzmény (271)]

© gYiKválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-20 10:09:52 (271)
ne igyál alkoholt, ne dohányozz, ne menj bulizni! legyél rendes kislány!
[előzmény (270)]

© Mixikeválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-20 10:03:01 (270)
Ma utazom Balatonra és egy kísérletet fogok végezni... voltam olyan bátor és egy 3 napos piapartyra csak 2 doboz cigit vettem. Megpróbálok csak és kizárólag akkor rágyújtani, amikor alkoholt fogyasztok, mert azt cigi nélkül tényleg nem tudok, najó meg a vonaton még nem ér, mert hosszú és uncsi az út... Ha nem kell harmadik doboz cigit vennem megpróbálok átszokni az alkalmankénti dohányzásra, ha még marad is a 2 dobozból, akkor venni ritkán fogok, ha meg bekattanok és nem bírom, akkor feladtam! :D Jahh, a reggeli kávéhoz is kell. Kipu: Egyébként teljesen be vagyok szarva, mert most kéne tüdőszűrésre mennem és még soha nem voltam, nem is tudom pontosan mit vizsgálnak, és csak 3 éve dohányzom, de már most nincs semmi hangom és köhögök mint az állat. :P Hmm, szurkoljatok! :)

© KajbaszXXXválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-19 20:18:28 (269)
Köcsög drogos!
[előzmény (265)]

© gYiKválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-19 20:15:41 (268)
Akartam valami okosat irni de nem jut semmi érdemleges az eszembe. Aki akarja csinálja amit csak akar aztán meg ha későn jön rá hogy balfasz volt akkor nem mondhassa azt hogy nem tudta mivel jár. Ezért kéne rendesen tájékoztatni mindenkit. Én nem tudom ez manapság hogy megy de szerintem nem megfelelöen. Anno gimnáziumi éveim elején egy valami katona arc előadása mindenki érdeklődését jobban felkeltette és ezt akkor még az ofö is megjegyezte hogy nem kell sokat adni erre az elöadásra. a másik ami eszembe jut amikor haverom heroinista rokonának a muterja, aki törtnetesen már idegroncs volt, talált a srác zsebében egy zacskót fehér porral berontott a gyerek szobájába és ezt mondta:
- Ne is próbálj hazudni, nem, nem hiszem el hogy heroinos lett a fiamból!
mire a srác:
- Ne legyél már ennyire kiakadva anyu! Hiszen ez csak speed!

Amikor elmesélték szakadtam a röhögéstől, annak ellenére hogy ez inkább talán szomorú vagy nem tudom...

© Kipuválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-19 19:43:09 (267)
Mixi: azért most kezdtél el köhögni mert most lettél annyira tele mocsokkal hogy a tüdőd nem bírta tovább. Ha teljesen leszpoksz, ez valamennyire (nem nagyon) kitisztul, de legalább nem mocskolódik tovább.
Egyébként az a véleményem hogy se a szülők se a gyerekeik nem tudnak eleget a drogokról és a saját szervezetükről általában. Csak nagyon kevesen vannak, akik rendesen utánanéznek (mint Whave), és még ezek között is vannak hülyék, akik nem nem tudnak a dolgokról hanem hülyék szó szerint (7 éve végzett orvos aki szerint csak úgy élet az élet ha félévente LSD-zel, ami egyáltalán nem káros, hanem az emberiség megváltója, és mindenkinek nyomni kellene... aki kéri, elküldhetem neki az emailt, vicces:o)

Kicsi: pont te mondod, aki nem voltál képes arréb húzni a beledet a hülye jointoddal, amikor megkértelek, mert szarul leszek tőle?!

Villon: hova jársz csillagászni?

© Mixikeválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-19 17:36:00 (266)
Tévedééééééééés... ha ki akarok kapcsolódni pontosan ezt fogom tenni, könyvet/verseket olvasok/írogatok (egyébként Villon messze a kedvenc költőm:) és ha szét akarom tombolni magam és mindent ki akarok bulizni magamból, úgymond levezetni a feszültséget, akkor nyúlok ilyesmikhez... Namost én egy ritka idegbeteg ember vagyok, ezért sajnos soxor van erre szükségem, pl. ma is. :) Azt viszont én is gyökérségnek tartom, hogy egyes emberek szemében izzó nem gyökérnek lenni, lehet akármilyen beállítottságú, jöhet akárhonnan, a tirpákokat utálom. :P
[előzmény (264)]

© Rich_Kid_On_LSDválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-19 17:25:11 (265)
a fiatalok drogoznak. ez mindig is így volt, és ez jó! olvasni különben is tök gáz
[előzmény (264)]

© Villonválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-19 17:19:53 (264)
Fura hogy manapság minden fiatal elsősorban a drogozást (piálás,szívás)veszi elő ha ki akar kapcsolódni.Miért van ez így?Miért nem olvasnak mondjuk verset.(Ezt megkérdezhetném önmagamtol is.)Mert amaz égő,emez vagány?Nem tudom.De azt tudom hogy ez így nem helyes.

© Mixikeválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-19 12:59:30 (263)
Én azon csodálkozom, hogy mostanában próbálok kevesebbet dohányozni, és tényleg sokal kevesebbet is gyújtok rá, ha nem megyek sehova/nem piálok, van hogy egy doboz 3 napig kitart, ami nálam nagyon sok idő, és mostanában kezdtem el mocsok módon köhögni, de valami iszonyat, egész nap fulladozok, és azóta, mióta mérsékeltem! :P Fasz se érti ezt, komolyan... a piának abszolút észrevehető hatása van, mióta rendszeresen iszon pl. sokkaal nehezebben tanulok, szarabb a memóriám, stb. Én egyedül a szívásnak nem érzékeltem soha semmilyen káros utó-/mellékhatását, a fűvel csak pozitív élményeim vannak, de úgy érzem tudom hol a határ. Egyébként még a spurit meg az exet próbáltam, de szörnyű.... meg akartam tudni milyen, hát szerencsére jól ki is ábrándultam, istentelen szar volt 3 napig ébren leni úgy, hogy közben nem tudok mozogni a fáradtságtól, egy nagy baromság, mást meg nem szándékozom kipróbálni soha az életben, mert jellemgyenge vagyok. :P Részemről ennyit erről, a drogprevenciók meg mind faszságok, az az alapvető probléma, hogy a szülőket paráztatják és minket akarnak "felvilágosítani" a drogokról, mikor épp fordítva kéne... Az a baj, hogy manapság kurvára nem tesznek különbséget ebben a témában a fogalmak közt (pl. droghasználó nem egyenlő drogfüggő, fű nem egyenlő heroin), és amíg az emberek szart se tudnak róla (leginkább az idősebb korosztály), addig maradnak a sztereotípiák. :P Részemről ennyi...

© Whaveválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-19 12:09:43 (262)
teny, hogy mertekkel is kialakulhat, van akire egyszeruen igy hat. erre oda kell figyelni, es az elso into jelekre abbahagyni/minimalisra csokkenteni.

vajdi: hungaristaktol ertelmes valasz? mikor a samanjaik is idiotara szivtak magukat, hogy beszelgessenek a szellemekkel? maradj mar :) a drog nyugati dolog, innentol kezdve rossz.
[előzmény (260)]

© vajdiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-19 00:17:37 (261)
Örülnék ha végre valaki értelmest választ adna hogy a "hungaristák" miért "tapossák a drogot", ha már ennyire ellene vannak miért isszák magukat a sárgaföldig? Érdekes, hogyha ilyen alapvető témákat kérdezek hungaristáktól, ami megcáfolhatatlan, arra sosem kapok választ, ez elég érdekes, talán mert Olyan buták, hogy ők sem értik miért csinálják, vagy pedig azért nem válaszolnak, hogy nehogy meghazuttolják a saját maguk butaságát.

SZERETNÉK ÉRTELMES VÁLASZT KAPNI!!!
[előzmény (193)]

© Kicsiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-18 23:14:19 (260)
Ha mértékkel, hangsúlyozom mértékkel csinálod, akkor ezek nem alakulnak ki, és nem baszod el az életed.Bármit is csinálsz/csináltál (persze kivétel keménydrogok).
[előzmény (259)]

© Villonválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-18 23:03:10 (259)
Én 12 éves koromba rúgtam be először.A cigi már sokkal elöbb jött.Aztán el kezdtem a szipuzást is(nitro a zacsibol).Majd jött a füvezés eléggé intenzíven,kb 3 évig.Közben a piálás és a cigizés alap volt.
Idén júniusban volt negyedikéve hogy utoljára füveztem.A piálásnál kitartottam,de szép fokozatosan az is alábhagyott már(ti havonta ha egyszer részeg vagyok).Dohányozni csak ritkán,évente egyszer gyújtok rá.l
(Labilis lelki állapotomtól függ hogy mikor iszok és mikor gyújtok rá.)
Most ennek a görbe életvitelnek az lett a következménye hogy depressziós vagyok,magányos,befordult,boldogtalan,koncentrációzavarok,stb...
Elegem lett a züllőtt életből és elfordultam tőle .Semmit se kaptam,csak vesztettem.
Higgyjétek el hogy az a sok szar semmire nem jó,csak arra hogy boldogtalanok legyetek!
Régebben punk bulikba jártam,meg Csörge tóra.Most szinházba járok és madarászni,meg csillagászni.Trógernak lenni elég volt,Értelmes dolgot kéne kezdeni az élettel emberek!!A drog pedig KURVÁRA NEM AZ!!
"Gondoljatok az emberi erőre,Nem születtetek tengni mint az állat,hanem tudni és haladni előre."



Elejére << Előző < ... 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 > Következő >> Végére