Punk Portál >> Fórum >> Összes téma >> Fanzinek
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
Ne csak hallgasd a zenét, OLVASD IS!!!

Elejére << Előző < ... 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 ... > Következő >> Végére

© Deravenválasz erre | adatok | e-mail - 2009-06-28 14:04:42 (2569)
Azért nem biztos, hogy mindenkinek szabad a szombatja. Vagy úgy általában van egy szabad perce.
Engem speciel nagyon érdekelt volna, de fontosabb dolgaim voltak, szerintem más is lehetett így (vagy csak szimplán kibaszott lusta, esetleg nem is tudott erről az egészről)
[előzmény (2566)]

© disznoporkoltválasz erre | adatok | e-mail - 2009-06-28 13:28:32 (2568)
az a kilenc ember a konferencián résztvevők közül került ki, egy volt akiről tudom,hogy nem a konferencián vett részt.
amúgy egy baszk idősebb fickó volt az egyik,aki hozzászólt,meg egy amerikai hölgy volt,aki még kérdezett ezt azt...

persze,most ez nem egy olyan dolog,hogy ha nem jött el senki,akkor nincs itthon semmi,de azért ha már a mi magyar dolgainkról esik szó,akkor vagy 30 ember jó lett volna ha ott ül. de nem baj,én így is jó érzéssel jöttem el onnan,csak nem tudom leplezni azt a tényt,hogy egy hangyapucányival több érdeklődést vártam.

© válasz erre | adatok | e-mail - 2009-06-28 13:10:27 (2567)
Ezek szerint kilenc db konferencia-punkot lehet nyilvantartani Budapesten.

Vajon majd lesznek kitomott punkok a neprajzi muzeumban valamikor?
[előzmény (2566)]

© disznoporkoltválasz erre | adatok | e-mail - 2009-06-28 12:56:14 (2566)


hát,kevesen jöttek el,de előadtunk,elmondtuk amit kellett,de valami olyasmit vártam,hogy hazai fanzine-arcok ott lesznek. most ebből nem tudom mire következtessek...senkit nem érdekelt? vagy mindenki lusta?

a díájváj meg nem lakik sehol....

lehet hogy több a fórum-punk,és már igazán nincsenek is punkok.
vagy manapság abban nyilvánul meg a punk hozzáállás,hogy nem Dj BobO mp3-fájlokat rángat le az illető a netről,hanem Dead Kennedys-t...?

persze én mit várok,meg mi a francot elégedetlenkedek,hiszen én csak 3 órát vonatoztam,hajnalban keltem,hogy ott legyek a rendezvényen,a pesti kölköknek meg valószínűleg nehéz volt eljönniük(nagy forgalmi dugók,ilyesmi).

lehet,hogy ott tülekedtek,csak én nem láttam őket. állítólag a kiállítást sem valami sokan nézték meg. persze a konferencián résztvevők megnézték és ez már valami.

az elégedetlenkedést félretéve,azért jó volt,mert legalább kilenc ember meghallgatta az előadást,utána volt fotózkodás, sztorizgatás,viccelődés,volt fincsi kaja,kedves és szép lányok,izgalmas doksifilmek...

és Kacsának übernagy respekt,hogy kézben tartotta az egészet.

ha meg egyszer találkozok Lalazzal,akkor adok neki puszit,mert jófej módjára azért elég sokat megtesz a magyar fanzine-ok ápolgatása érdekében(még az előadásomban is megemlítettem őt,mint őrült könyvtárost),meg seggberúgom,mert nem volt ott!!!

meg még pár,konkrétan nagyon várt emberke nem volt ott,de sebaj..

© lalazválasz erre | adatok | e-mail - 2009-06-27 23:48:11 (2565)
Most megtanulták, hol lakik a diájváj :)
[előzmény (2564)]

© buda_válasz erre | adatok | e-mail - 2009-06-27 23:46:22 (2564)
persze persze, csak furán néztek, ami mondjuk nem nagyon zavart, de vicces volt
[előzmény (2563)]

© lalazválasz erre | adatok | e-mail - 2009-06-27 23:37:44 (2563)
De beengedtek azért, nem?
[előzmény (2562)]

© buda_válasz erre | adatok | e-mail - 2009-06-27 23:32:12 (2562)
senki sem szólt, hogy ide nem rövid gatyában és fakó pólóban kell menni.

© Rovarválasz erre | adatok | e-mail - 2009-06-27 16:30:49 (2561)
filmet megnézték vagy negyvenen, de csak én voltam pánk. voltak talán a3-asban, nem emlékszem már
[előzmény (2557)]

© lalazválasz erre | adatok | e-mail - 2009-06-27 14:29:34 (2560)
Szerintem nem :) Elvileg 6-fél7-ig meg lehet nézni a kiállítást, de ha nincs kifejezetten arra dolgod, akkor fölösleges elindulni.
[előzmény (2559)]

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2009-06-27 14:07:36 (2559)
Volt valaki? Erdemes meg elindulni?

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2009-06-27 12:10:13 (2558)
Hoppa lehet hogy egy kicsit elaludtam.

© lalazválasz erre | adatok | e-mail - 2009-06-26 20:53:51 (2557)
Köszi, megfontolom. Comte de Buffon idevágó idézetét ismered, a ízlés maga a ember. (Előzetesen igen korlátozott nagyságú hely felhasználhatóságáról volt szó, azért A/3-asban nem sok mindent másoltam. Voltak/vannak kint A/3-as kiemelt oldalak is, vagy azok végül egyáltalán nem fértek ki?)
Milyen érdeklődés volt a Dübörögnél? 1-10-20-x ember kb.?
[előzmény (2556)]

© Rovarválasz erre | adatok | e-mail - 2009-06-26 18:09:13 (2556)
fanzin kiállítás: jó ötlet lett volna nagyítva fénymásolni az oldalakat, hogy ne kelljen ennyire bogarászni. meg vagy szarul van válogatva, vagy ilyen gyenge volt a felhozatal az utóbbi évtizedekben, vagy a fanzinolvasás magányos elmélyülést kíván, de nem lelkesültem be nagyon. szerintem hülyeség volt ilyen cikkeket kifénymásolni, hogy milyen volt a VHK koncert 93 januárban a fekete lyukban. tök érdektelen. a képregényes cuccok meg az ilyenek voltak jók. biztonság kedvéért kibasztam a maradék teremburát a radiátorra. a dübörög a nemzeti rock megint király volt.

© válasz erre | adatok | e-mail - 2009-06-26 16:13:36 (2555)
Szerintem en is lenezek majd nagyjabol abban az idoben.

© Rich_Kid_On_LSDválasz erre | adatok | e-mail - 2009-06-26 16:11:08 (2554)
ott leszek.
[előzmény (2553)]

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2009-06-26 15:57:43 (2553)
Meeting 11:15-kor az epulet elott?

© Borsoválasz erre | adatok | e-mail - 2009-06-26 15:54:26 (2552)
+ egyenesen át (asszem ez se volt.)
[előzmény (2541)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2009-06-26 14:44:40 (2551)
én már a link megnyitásakor éreztem. de,hogy továbbmenjek már akkor amikor megnéztem,hogy lalaz posztolta a linket.
[előzmény (2549)]

© sritaválasz erre | adatok | e-mail - 2009-06-26 13:27:46 (2550)
Nem benned van a hiba, ez félelmetesen hasonlít a gimnáziumi suliújságunkra.
[előzmény (2549)]

© Deravenválasz erre | adatok | e-mail - 2009-06-26 13:23:38 (2549)
Nem tudom, ezeket a dolgokat sosem bírtam végig olvasni. Na nem azért, mert szar lenne vagy ilyesmi, egyszerűen ha a harmadik sor körül már azt érzem, hogy csak az időmet vesztegetem ezzel az egésszel. Pedig biztos jó pofa, meg a frankót monnnyák meg, de én most erről akkor is lemaradok.
[előzmény (2547)]

© Rich_Kid_On_LSDválasz erre | adatok | e-mail - 2009-06-26 12:20:41 (2548)
jesszus!
[előzmény (2547)]

© lalazválasz erre | adatok | e-mail - 2009-06-26 12:04:24 (2547)
Dzsoni a mocsokban: http://prfanzine.blogspot.com

© kropotkin hercegválasz erre | adatok | e-mail - 2009-06-26 07:45:57 (2546)
nagy tülekedés várható...
[előzmény (2545)]

© Pozsonyiválasz erre | adatok | e-mail - 2009-06-26 06:41:46 (2545)
Ha már a régi fanzinek szóbakerültek...

Ha minden igaz - és az időt nem piszmogom el - még idén szeretném könyv alakban megjelentetni a Genyó Szívó Disztroly 11 számát. "Mi van szaros, megy a butik?" Ez lenne a tervezett cím. Benne kiadatlan cikkek, jelenkori kommentárok stb.

Kérdések, észrevételek, megrendelések stb pozsonyiadam@freemail.hu

© lalazválasz erre | adatok | e-mail - 2009-06-24 08:36:02 (2544)
Nem is tőlem van :) a szervezők készítették a fordításokat.

The Defendants

In April 1991 edited and produced the print media product titled “A búvárok reménykednek” [The divers are hoping] and created 30 copies and distributed them.

In the print media product have used slanderous expressions pertaining to the persons of Péter Kun police flag officer and Tibor Lacza police sergeant in relation to these persons acting according to their job descriptions, and have on the front cover without their consent published their photos under the title of “National Fertilizer Campaign”, while on the 15. page publishing the following verse form text under the title “Dear Pete”:

“I so wish to be a policeman!
Beating people up with truncheons!
Showing off my rank,
while kicking the perpetrator!
I’d gloat to one and all
oh how sweet the life of the bobby!”

Péter Kun police flag officer and Tibor Lacza police sergeant have handed in private complaints for libel within the legal deadline.
[előzmény (2543)]

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2009-06-24 07:50:42 (2543)
Remek forditas!
[előzmény (2542)]

© lalazválasz erre | adatok | e-mail - 2009-06-24 07:34:56 (2542)
Positive Frontot csak nyomtatni tudtam volna, s bár igen jó felbontásban szkennelte a szombathelyi versenyző (köszönet még egyszer), ez speciel fel sem merült bennem, a Warning again-en gondolkodtam, de abból is "olvasási verzió" van, macerás lett volna még szétvagdosni, újramásolni stb.

Legújabb I drink milk-em nincs (magamfajtáknak nem ad a készítője, mint kinyilatkoztatta, bár meg sem próbáltam lefizetni :)) az 1. szám nagyon jól néz ki, úgyhogy azt fontolgattam másolni, ám mivel nekem a Reaction ugyanolyan magas színvonalú kivitelezést jelent, s ráadásul különböző méretű (+ imponálóan vaskos) az utolsó két száma, azt választottam. (Erre lehet, hogy a 150 oldalast ki sem tudják tenni, mert át kellene fúrni, hogy le lehessen lógatni, vagy mittomén.)

A válogatás természetesen szubjektív, a Free Festes kiállításon pótolni lehet a hiányosságokat, s ha nem hordjátok el a CEU-ból, mindezen fanzinek + ismeretetők, fordítások megnézhetőek lesznek ott is. (Többségében fénymásolatok vannak kint, nem eredeti lapok, igény esetén tudok további másolatokat készíteni az érdeklődőknek.)

Ízelítő nyelvtanulóknak:)

I met Péter Müller at the office of Fekete Lyuk and managed to get him to do an interview. Vigi, the lead guitarist of Auróra , was also present at the interview.

G.SZ.D.: What’s up shitface? How’s biz going?
Müller: Are you talking to me?
G.SZ.D.: Yeah, you shitface.
Müller: I feel there is no point in continuing the line of this conversation in this tone.
G.SZ.D.: Trying to be smart again?
Müller: Not trying to be smart, but if you want to do an interview with me, then I expect a certain mode of...
G.SZ.D.: Quit yapping shitface! Just tell me how’s biz going?
Müller: What biz?
G.SZ.D.: Your biz. They been saying you opened shop with all sorts of alternative wares. How much for a Sziámi t-shirt, eh?
Müller: I don’t sell any sort of Sziámi t-shirt. And anyway...
G.SZ.D.: Don’t lie shitface! I heard it’s 8 grand for a Sziámi t-shirt, but never mind, lets talk about this URH reunion concert instead. What’s this all about then?
Müller: Well, the thing is, I ran into Jenő Menyhárt ...
G.SZ.D.: That’s a stupid snob monkey. A shitty person with no talent. If only he were to realize that what he’s doing is simply pathetically disgustingly bad. Anyway, and then?
Müller: So we ran into each other with Jenő and that’s when it came up that it was exactly 10 years ago that this whole thing happened, and that we could do a concert to commemorate this.
G.SZ.D.: If I understand correctly there’s already been two or three URH reunion concerts, right?
Müller: Yes, there have been.
G.SZ.D.: Then why this one? Can you explain to me? I seem to remember that you stopped back then because you didn’t want to become a repertoire band. You were right.
Müller: Yes, but we have this ten year anniversary now...
G.SZ.D.: I swear you’re totally stupid.
Müller: Why?
G.SZ.D.: ‘Cause you’re fucking stupid!
Müller: You’re the one who’s stupid!
G.SZ.D.: Shut up shitface!
Vigi: That’s it, you tell him, like evil Johnny did on TV!
G.SZ.D.: ?
Müller: ?
G.SZ.D.: What’s he saying?
Müller: I’m sorry, what are you talking about?
Vigi: Like when evil Johnny told them on TV in ’77!
Müller: Evil Johnny?
Vigi: Well yeah, you know, from Sex Pistols.
Müller: Okay, of course, evil Johnny, okay, of course, like yeah...
G.SZ.D.: Oh my God, stop playing the punk here you moron. You could at least wash that shitty G.B.H. t-shirt you’ve been wearing non-stop for the past 5 years, at least you wouldn’t be as smelly, you butthead. And anyway, stop talking about stuff you have nothing to do with, like for instance punk music. You’re even worse than Müller. That’s it, I’m leaving. Bye then. Have a nice chat!
[előzmény (2540)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2009-06-23 22:38:07 (2541)
+ Positive Front.
[előzmény (2540)]

© disznoporkoltválasz erre | adatok | e-mail - 2009-06-23 22:14:56 (2540)
szerintem ha már "bizonyos" lapok ott vannak, akkor jobban illene a képbe,ha az I drink milk-ből és a Harminc-ból is lenne egy-egy példány a fanzine kiállításon...ez a két lap azért magasan kiemelkedik a többi közül,már csak minőségben is,szerintem... de gondolom a szerzők nem juttattak el példányokat a kiállításra vagy ilyesmi.



Elejére << Előző < ... 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 ... > Következő >> Végére