Punk Portál >> Fórum >> Összes téma >> The Big Bunny Hall Swinger Club
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
The Big Bunny Hall Swinger Club

Elejére << Előző < 1 | 2 | 3

© a_dead_copválasz erre | adatok | e-mail - 2010-07-28 13:24:21 (28)
minden bizonnyal.
nem kell nagyon túldramatizálni, csak, amikor meghallgattam a "swing at yard" c. számot a "gagyi" volt az első jelző, ami eszembe jutott. a zene még elviselhető, de a szövege tényleg pocsék. mondjuk az is egyértelmű, hogy a zenekar sikereit nem az én véleményem fogja befolyásolni. gondolom a célközönség valamivel "igényesebb", mint a picsán meg barackcán nevelkedett punkok.
[előzmény (27)]

© bollieválasz erre | adatok | e-mail - 2010-07-28 13:10:03 (27)
értettem :)
viszont ezek tudatában a "gagyi" jelzőt nem értem :) Mármint az nyilván teljesen normális ha nem tetszik, de gagyi? sztem a felsoroltak közül volt sokkal gagyibb is :) ...vagy lehet h a gyagyi szót értelmezzük másképp :)
[előzmény (26)]

© a_dead_copválasz erre | adatok | e-mail - 2010-07-28 12:32:18 (26)
Voivod, Lard, Ornette Coleman, Black Flag, Today is the Day, Rudimentary Peni, Cypress Hill,Another Way...

vagy ha kifejezetten a magyar ska színtérre gondolsz, akkor a Boogie Mammát nagyon bírom
[előzmény (13)]

© gYiKválasz erre | adatok | e-mail - 2010-07-28 10:43:48 (25)
radopeti666 kukac gmail pont com

ide jöhetnek az alternatívák! küldd el légyszíves ha van időd mail írni, lehet majd a jövőben még majd jól jöhetnek.
az meg lehet hogy meg sem hallgattam az alternatívákat, lehet azért mert felhúztam magam a pénz dolgon eléggé.
[előzmény (23)]

© bollieválasz erre | adatok | e-mail - 2010-07-28 09:48:50 (24)
...nálunk pénzből pont emiatt nem voltak soha viták....senki nem kap, ennyi.....illetve de volt egy csávó rövid ideig nálunk, nála anyagi problémák voltak...nem adtunk ergo kilépett
[előzmény (22)]

© bollieválasz erre | adatok | e-mail - 2010-07-28 09:47:15 (23)
én mindig is fix pénz híve voltam....de elhiszem, h vki jobban jár kapuval.
Én meg arra nem emlékszem, h kevertünk volna vkivel, sztem elég kézenfekvő lett volna, h veled tárgyaljunk....azok nem mi voltunk...sztem te keversz minket :)
Az alternatívákat meg sem hallgattad....oda el sem jutottunk :)
ez tényleg nem fórum téma, bárkinek szívesen adok ötletet de ez tényleg nem ide való....nincs benne semmi extra vagy illegális....inkább bartell de mindegy, nem itt.
Amúgy tévedsz, vidéken is játszottunk viszonylag sokat és ált. jó pénzekért....sok múlik a tárgyaláson amúgy. De amúgy persze, sokan mondták, h ennyit nem fizetnek....azokkal vagy megállapodtam vmi alternatívával, vagy kerestem más helyet...mi havi 2-3 koncertnél többet amúgy se nagyon tudtunk vállalni, szal az sem volt gond.
[előzmény (21)]

© gYiKválasz erre | adatok | e-mail - 2010-07-28 09:32:27 (22)
egyébként talán mi is tovább húztuk volna, vagy előrébb juthattunk volna (lehet nem, meg lehet nem is lett volna értelme...) ha a zenekar 2/5-e nem akar folyamatosan pénzeket kivenni a dologból. hazai pályás buliknál elég rendesen meg lehetett tenni, úgyhogy volt rá igény. ezért is lett vége az egésznek, mert amíg nem a pénz volt a központban, meg a mi mennyi miért, hanem az egyéb dolgok addig flottul ment minden. nem voltak viták.
[előzmény (20)]

© gYiKválasz erre | adatok | e-mail - 2010-07-28 09:27:47 (21)
az első része természetesen gáz, de felénk ezzel pont azért nem lehet semmit csinálni, mert általában ennek ellenére az ide látogató zenekarok a kapuzással még mindig jobban járnak mint bárhol máshol gázsival. persze csak azok akik már itt bejáratták magukat. ez nektek is sikerülhetett volna anno.

nem emlékszem az alternatívákra. ha jól emlékszem valaki mással is tárgyaltatok az itteni buliról,, akivel multkor összekevertek engem itt, hogy az aurorának bográcsoztam, remélem nem lettünk ebben az esetbe is összemosva. írtam biztos nem szép dolgokat, főleg ha elszakadt a cérna...

Nem hiszem, hogy nem voltam vevő alternatívára. nem is emlékszem ilyesmire. 50 rugót meg szerintem kurvára ne keverjük bele a dologba. én nektek a bulit a GaMtól teljesen függetlenül akartam szervezni, és nem is tudtam erről a pénzről.

Tehát mik lettek volna az alternatívák?

ti sem harcoltátok túlságosan ki azt a lóvét amit kértetek, mert ha jól emlékszem abban az időben kb. otthon illetve budapesten volt koncertetek. ez meg hát nem éppen azt bizonyítja, hogy sokan ki akarták fizetni azt a pénzt.
[előzmény (18)]

© bollieválasz erre | adatok | e-mail - 2010-07-28 09:25:51 (20)
...ezt meg már korábban is mondtam: 10 év honeyball után soha nem láttunk egy forintot sem....bocs, ez így nem igaz, amikor feloszlott a zenekar a maradék pénzt szétosztottuk, kb 20 ezer forint volt fejenként.....sztem ennél te is többet kerestél a zenekarozással (és nem elítélésből mondom, csak akkor az nem underground ha azt visszatettük a zenekarba?)
meg mondom a lényeg annyi, h minden kis underground zenekarnak többet kéne kapnia, csak a lehúzó kapcsi klubok miatt nem lehet, de emiatt nem egymást kell bántani, hanem összefogni és megoldást keresni
[előzmény (17)]

© gYiKválasz erre | adatok | e-mail - 2010-07-28 09:21:25 (19)
de az egészséges gázsi valahogy nem az volt az én véleményem szerint amiért jönni akartatok

© bollieválasz erre | adatok | e-mail - 2010-07-28 09:21:17 (18)
...na ez már sokkal egészségesebb hangnem :)
sztem amúgy nem attól underground valaki h olcsón elmegy játszani...másfelől az egész szintér el van kicsit tévedve...számolj utána, ha elmész egy helyre, lemegy 100 ember a koncertedre, mindenki iszik három sört akkor az mennyi bevétel az amúgy 200%-os haszonkulccsal dolgozó pultnak/szórakozóhelynek. Nem az a gáz ha egy zenekar elkér egy összeget, hanem az, h a klubtulajok teszik zsebre a lét a zenekarok helyett....pedig zenekarok nélkül sehol sem lennének. És félre ne értsd, itt nem rád gondoltam vagy ilyesmi.
Továbbá amit fájlaltam a veled folytatott beszélgetésben anno, hogy javasoltuk (ez is működött sokmindenkivel), h vannak alternatívák, hogy mindenki jól járjon, de téged ez már nem is érdekelt...
Igazad van, sok olyan zenekar van aki többet tett le mint mi és kevesebbért járt koncertezni....de az az én hibám, hogy nem harcolták ki maguknak az amúgy őket megillető lóvét? ....csak szeretném ha értenéd, h nem tartottam magunkat többre más zenekaroknál, de ha ki tudtuk harcolni (jó tárgyalással, okos tranzakciókkal), h többért menjünk el, miért ne tettük volna?
Ráadásul bevállaltunk olcsó bulikat is, de akkor mindig volt vmi a másik oldalon is cserébe...ez az amit meg sem akartál hallgatni. Ez annyira magyar....ha vki vmit jól csinál vagy jobban megy, egyből a fika megy ahelyett, h pl segítséget kérnének vagy megkéri, h mondja el hogy csinálta. Sztem minden zenekar sokal többet érdemel a szintéren mint amennyit kap csak sajnos mindenki beletörődik ahelyett, h gondolkozna, h hogyan lehet jobban csinálni...de ez amúgy is jellemző...csomó zenekart meghívtunk rendes pénzekért erre-arra, unity meg minden aztán rájöttünk, h ez ált. csak egyoldalú...alig volt zenekar aki visszahívott stb. De egyébként az sem esett túl jól, h nektek is letárgyaltuk azt az 50-et kultiba, amit részben a mi részben a macskanadrág pénzéből vettünk el, mert amúgy kevesebb jutott volna....nem vártunk akkor sem érte köszönetet,de fikát végképp nem.
[előzmény (15)]

© gYiKválasz erre | adatok | e-mail - 2010-07-28 09:20:50 (17)
persze, de egy bizonyos szint után a dolognak semmi köze nem lesz egy olyan dologhoz amit én még el tudok fogadni undergroundnak, vagy punknak, vagy fasztudja minek. szóval talán csalódtam bennetek amikor azt gondoltam, hogy meg tudunk egyezni úgy hogy ti se járjatok szarul anyagilag se, illetve a buli garantáltan fasza lett volna.de nektek bizonyos pénzösszeg alatt nem kellett egy kikúrt jó koncert. (csendben megjegyzem, hogy a mai napig nem értem, hogy mire kellett nektek annyi pénz, valaki elkezdte magyarázni, hogy lemezfelvétel, meg technikus, de most ha egy összegből csak az adott buli szük költségvetése jön ki akkor is illik elvállalni a bulit egy bizonyos szellemiségűú zenekaroknak....)
[előzmény (16)]

© norbiballválasz erre | adatok | e-mail - 2010-07-28 09:15:18 (16)
Ne ostorozd magad te nem gonosz vagy, hanem csak szűk a látóköröd! Az "egészséges gázsi" meg értelmezhetetlen, szerintem, mert ezt zenekara válogatja, valaki elmegy annyiért, valaki meg csak ennyiért és valaki kifizeti, valaki nem...ennyi.
[előzmény (15)]

© gYiKválasz erre | adatok | e-mail - 2010-07-28 08:47:35 (15)
nem tudom már hogy voltak a dolgok, az 50 ezer forintra én nem emlékszem, nem is érdekelt se akkor se most. első alkalommal sikerült megegyezni, persze már akkor mondtátok, hogy nektek az nagy rábaszás, és nem érte meg, de volt egy kurva jó koncertetek.
másodszorra nem sikerült megegyezni, fix 50et mertem ígérni, de elmondtam, hogy ha felette van a bevétel vihetitek mindet. itt már nem sikerült megegyezni. lehet írkáltam dolgokat utána, erre se emlékszem pontosan, de valahogy a mai napig felháborít ha egy underground közösségből érkező banda 6 jegyű összeget szeretne a koncertjeiért. ez van, holott én sem vagyok DIY arc vagy ilyesmi, de az egészséges gázsi valahogy nem az volt az én véleményem szerint amiért jönni akartatok.
tudok ma is mondani zenekart aki legalább annyit biztos letett az asztalra mint anno Ti, és fele annyiért eljár zenélni.
ja, és én egyáltalán nem ismerlek Titeket, nem is utálok senkit, csak gonosz vagyok és azt akarom, hogy ez a sztori végigkísérje a zenész pályafutásotokat!!! :-D
[előzmény (10)]

© norbiballválasz erre | adatok | e-mail - 2010-07-28 08:39:17 (14)
Miért kérsz bocsánatot a véleményed miatt? Semmikor se soha ne tedd megint újra! Egyébként a szövegek, vagy a zene a gagyi? Mert, hogy mi már így harminc fele és túl (kivétel Ádi) már gagyeráknak számítunk a húszas feltörekvő trú punkok között, ezt én maximálisan megértem....már rég a gyerekkocsit kéne tolnom , nem a 4 húrost,:-)))de mivel szeretem nem teszem.
Valóban keményen indult ez a topic, de ez az igazi gerilla marketing, megkértük gYíKot, mivel mióta végérvényesen megtelt a temető ráér, hogy csináljon ide egy darab lájtos perpatvart, ami után mi is beindulhatunk ide vonzva minden érdeklődő tekintetet! Még a hülyének is megéri hát még gYíK-nak meg nekünk!:-))
[előzmény (12)]

© bollieválasz erre | adatok | e-mail - 2010-07-28 07:06:08 (13)
gyagyi akinek mondják!
...de amúgy ki a nem gagyi szted? elmíthetsz pár zenekart, csak kíváncsiságból.
[előzmény (12)]

© a_dead_copválasz erre | adatok | e-mail - 2010-07-28 02:08:49 (12)
gYiK te a graveyardban voltál?

amúgy elég gagyi ez a banda már bocs :-S

© Szeretem a virslitválasz erre | adatok | e-mail - 2010-07-28 01:01:55 (11)
Király ez a topic! Már a 2. hozzászólás vitát provokált, ez lehet hogy rekord?

© bollieválasz erre | adatok | e-mail - 2010-07-27 10:27:17 (10)
...ha nem fikázódtál volna, hanem ezt írod amit most biztos nem utálnálak ennyire. Lehet, hogy Ti nem vártatok el annyi lóvét mint amit kiharcoltunk nektek (mondom 50) de ez meg a mi jófejségünk volt anno.
nem fikázódtál?! De te fórumokban, ill. levélváltásunkban is mondtad, h "mit képzeltek magatokról" én konkrétan erre pöccentem be....
Tökéletesen megértem a klub helyzetét, máshol is van így, érdekes módon mindenkivel sikerült normális kapcsolatot megőrizni akiknek nem tetszett az gázsi, szted ez miért van? Lehet benned van a hiba, nem?

© gYiKválasz erre | adatok | e-mail - 2010-07-27 10:10:16 (9)
Esztergom 30 vagy 35 volt, Kultiban nem tudom mennyit kaptunk, annál többet biztos nem várt el senki mint amennyit adtunk, battán sose voltunk.

Más: nálunk a klubkoncertek anyagi részéért soha senki nem vállalt felelősséget. lehet kapuzni, amiből még a 25 hangosítást is ki kell fizetni. ezért nem mertem többet mondani mert saját zsebből nem akartam HB koncertet szervezni, mert annyira nem szerettem a zenéteket. csak nektek akartam volna egy jó bulit meg a közönségnek, mert az egomi mókából kiindulva tetszett a fiataloknak amit csináltok.
fikázni nem fikáztam, csak megemlítettem, hogy talán a profizmust némileg feladva sokkal többre vihette volna a honeyball, és ez nekem elég érthetetlen volt ahogy ti működtetek. máig az. ebbe az új waszisztdásba meg bele se fogok hallgatni, csak fikázom majd itt a portálon. csók!

Peti
[előzmény (6)]

© bollieválasz erre | adatok | e-mail - 2010-07-27 08:54:28 (8)
http://www.youtube.com/watch?v=1VRvqTEw-1A

© bollieválasz erre | adatok | e-mail - 2010-07-27 08:27:19 (7)
...bocs, esztergom lehet 20 volt és nem 40...

© bollieválasz erre | adatok | e-mail - 2010-07-27 08:26:34 (6)
kultiba 50-ért hívtunk el egyszer titeket, meg asszem battára is ugyanenyniért...
mi anno esztergomba egy meghívásotokra 40-ért mentünk és annyi...hívtál minket dorogra (iézlek: talán a belépőből összejön 50)
...és ezek után álltál neki fikázódni nyílvánosan...a mai napig nem értem miért.

...de ezt inkább ne itt hanem a honeyball fórumban pls.

© gYiKválasz erre | adatok | e-mail - 2010-07-27 08:01:57 (5)
TÉNYEKET!!! :-DDD
[előzmény (4)]

© bollieválasz erre | adatok | e-mail - 2010-07-27 07:40:04 (4)
na jó nem leszek paraszt....de szakadjál már le arról, h melyik zenekar mennyit keres. Az, h neked sosem sikerült elérned semmit az a Te kudarcod, nem pedig mindenki más gecisége....mellesleg sztem mikor egyszer mi hívtunk meg titeket többet kaptatok mint amit Te bármikor is felajánlottál nekünk, erről miért nem pofázol a fórumban?

© bollieválasz erre | adatok | e-mail - 2010-07-27 07:33:39 (3)
valamivel többért mint amit anyád kér extrák nélkül....bénabéla
[előzmény (2)]

© gYiKválasz erre | adatok | e-mail - 2010-07-27 07:16:25 (2)
mennyiért koncerteztek? :-D
[előzmény (1)]

© bollieválasz erre | adatok | e-mail - 2010-07-27 06:52:31 (1)
Hallják meg kicsik és nagyok, pánkosok és poposok, new school-osok és
old school-osok, swinglik és swingerek, fehérek és négerek!

Megalakult a The Big Bunny Hall Swinger Club!

A zeneszámgyári közösség tagsága talán nem teljesen ismeretlen a hazai
underground szintér számára, hiszen a trubadúrok mindegyike egykor a
Honeyball-ban tolta a szórakoztatóipar szekerét. Íme, pár név a
teljesség igényével: Keimer Balázs (gitározás, énekezés), Mérges
Norbert (basszusgitározás), Balogh Ádám (dobolás, cinezés), Lázár
Levente (trombitázás), Tóth Viktor (trombitázás).

Ennek a zenésztársi viszonynak a gyümölcseképpen pedig megszületett az
a négy számból álló swing-punk nótafüzér, amely reprezentálni hivatott
eszme, illetve zeneiségüket. A felvételeket a Bakery Stúdióban, Bodnár
"Bogyó" Péter hangmester vezényletével követték el, a zongora futamok
Szilágyi Roland keze munkáját dicsérik.

Az első koncertek ősz elejére várhatóak, de az alább található linkek
hátterében megbúvó oldalakon minden fontos információt
megtalálhattok......... mondjuk pletykákat, recepteket, életvezetési
tanácsokat, fogyókúrás edzésterveket, szerelmi horoszkópot nem biztos,
de letöltéseket, híreket, képeket és koncert dátumokat tuti!

És most veszitek a fáradságot, azt csekkoljátok!

Hivatalos honlapunk átmeneti jelleggel a http://www.honeyball.hu
oldalról érhető el, de hamarosan saját domainnel és új külsővel
jelentkezünk!

MySpace oldalunk (szintén feltöltés, szerkesztés alatt):
http://www.myspace.com/bigbunnyhall
Facebook oldalunk:
http://www.facebook.com/pages/The-Big-Bunny-Hall-Swinger-Club/128362857180830

Amennyiben nem szeretnél több hasonló e-mail-t kapni, kérlek küldj egy
tetszőleges tartalmú, LEIRATKOZÁS tárgyú válaszlevelet.

--
The Big Bunny Hall Swinger Club

bigbunnyhall@gmail.com
www.myspace.com/bigbunnyhall



Elejére << Előző < 1 | 2 | 3