Punk Portál >> Fórum >> Összes téma >> Sum 41
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
Egy kibaszottul jó zenekar

Elejére << Előző < 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 > Következő >> Végére

© Mozartválasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-02 19:50:27 (82)
Nem villanás, hanem kacsintás.

Én még egy olyan zenekart se szerettem, amit amúgy utáltam.
[előzmény (80)]

© skasamiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-02 14:29:52 (81)
Vicces az alcím:)))))))))))))))))))))))))))))

© Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-02 14:04:46 (80)
Hát a szám negyvenegy a sorszámos bandák közül a villanás1-8-2 után csak a második lehet, és ezt persze sokszázezer feldühödött tinirajongó nem bírja elviselni. Aki nekem azt mondja erre, hogy pank, azzal szóba se állok, bármijen büdös lehet is a szája...
Amerikában még a kib*szott losztprofecc (ami rühellek, mint egyesek a fogszabis csaj erőteljes szopatását) is pank, persze, ott tökmás, mint mondjuk a jó öreg E. kontinensen.
Különösebb bajom nix a negyvenegyekkel, mert én is néha hallgatom, ha oianom van, mint pl. blink-et, de az k*rva ritkán van, mint mikor mondjuk a k*rva zártlábbal dolgozik (mint mondjuk egy helyes kis párnára térdel, mint a szupernem kilppbe). Elismerem, vannak ötletes számaik, klippjeik, meg egész jó riffjeik, de nem mondani favorit. A meghallgatható ill. néha hallgatom kategóriába kerülnek nálam.

Közlöm, hogy tényleg nem a blink 182-t utálók fanklubjának tagja vagyok...

© Limpekválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-16 16:30:59 (79)
A Does this look infected? királyállat!

© D(e)adválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-11 17:15:46 (78)
nem is számítottam személyem iránt irányuló dicséretre, azt valszínüleg ki kell érdemelni, nincs igazam? :) de általában olyasmiről nem mondok véleményt, amiről nem tudom, hogy micsoda, vagy eccerűen csak nem értek hozzá. a zenéhez némiképp értek, ezért van bátorságom kijelenti ilyesmiket. és nagyon is egyetértek azzal az állásponttal, miszerint aki nem ért hozzá ne okoskodjon! na de nem offolok...
[előzmény (77)]

© Oxygeneválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-10 16:48:14 (77)
felreertes ne essek nem azert mert te mondtad, hanem azert, mert ez a velemeny nemi tajekozottsagra lett alapozva.. nem pedig "hulye bena tinik szar poppunkja" fele butasag.. neked nem tetszik mert szerinted szar es kesz.. de legabb vagod hogy mi van :)
[előzmény (76)]

© D(e)adválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-10 15:15:33 (76)
köszönöm :)
[előzmény (75)]

© Oxygeneválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-10 12:36:42 (75)
na pl az ilyen nemtetszik velemenyeket szeretem, amiben azert van objektivitas...
[előzmény (74)]

© D(e)adválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-09 14:27:57 (74)
bár lehet elkanyarodok az uccsó hozzászólásoktól, de én épp most olvastam a topic elejét....na de mindegy. egész eccerűen csak le akarom írni a véleményem. azzal tökéletesen egyetértek, hogy a zenéjük jó, és tudnak is zenélni, de nekem még sem jön be az egész, úgy überalles. na csak ennyi...:)))

© válasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-26 08:54:14 (73)
szia words....... ! gyere be boltba vagy küld be ádámot csá
[előzmény (72)]

© wordsasweaponsválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-26 06:39:04 (72)
az, hogy CSAK én kötekedtem veled, még nem jelenti azt, hogy más nem röhög ki téged.
szeretnék nyelvészkedni kicsit, mert nagyon vicces volt a beírásod második fele. tehát, van egy olyan kifejezés, hogy "elveszett, mint tű a szénakazalban" aminek jelentése nagyjából annyi, hogy valamit keresni teljesen felesleges. ezzel szemben van egy olyan is, hogy "más szemében a szálkát, sajátjában a gerendát sem", ami az, amit te akartál mondani. csak azért hívom fel erre a figyelmed, mert nem szeretem azokat, akik görcsösen stílusosan akarnak visszavágni, és közben röhejessé teszik magukat. ez olyan szánalmas volt, hogy többet még az is lehet, hogy "ignorálni" foglak, mert nem tartalak méltónak egy fasza kis vitára sem :-((
[előzmény (71)]

© Zsuválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-26 06:33:40 (71)
eddig CSAK te kotekedtel velem....... szenakazalban a tut megtalalod, de magadban a gerendat sem...
[előzmény (70)]

© wordsasweaponsválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-26 06:26:43 (70)
áhá. nézd, amíg te felmerészkedsz egy fórumra, amit saccperkábé napi többezer ember olvas, és ott vállalod a SAJÁT neved, egyben SAJÁT véleményed is, ami NEM másé, CSAK a TIED, akkor vállald a következményeit. ezen következmények közé tartozhat az is, hogy szimplán hülyének néznek. ezt nem másnak, csak magadnak köszönheted, ugyanis feltételezhető, hogy amit ide felcsicseregsz, azt a való világban is vállalod. kötekedni meg azzal lehet, aki támadási felületet hagy magán. ha nem írnál baromságokat folyamatosan, akkor nem lenne mibe belekötni.
[előzmény (69)]

© Zsuválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-26 06:22:26 (69)
megint csak erre a "megismerni" dologra lyukadnek ki

"ezt ellensúlyozni úgy lehetne, hogy esetleg megismernélek. de egy hülyével meg nincs kedvem ismerkedni..." de ha nem ismersz akkor hogy hulyezhetsz le? :)))))) lol beirasok alapjan........ sznadekosan kotexel velem pedig (szerintem) nekem van igazam :))) Az eletben eddig soha senkinek nem volt velem annyi baja mint neked velem...... te szimplan kotexel
[előzmény (68)]

© wordsasweaponsválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-26 06:10:52 (68)
miért?
[előzmény (67)]

© Zsuválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-26 06:09:23 (67)
kerlek soxor egymas utan olvasd vegig hogy most mit irtal le...... kerlek :))))))

© wordsasweaponsválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-26 06:04:47 (66)
némileg paradoxon, amit itt felvázolsz. tehát, ne ítéljek a beírásaid alapján. mert az alapján pedig hülye vagy. ezt ellensúlyozni úgy lehetne, hogy esetleg megismernélek. de egy hülyével meg nincs kedvem ismerkedni...
[előzmény (64)]

© Zsuválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-26 04:56:12 (65)
pffff :)))))))
[előzmény (39)]

© Zsuválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-26 04:54:51 (64)
ezerszer elmondtam mar Zolikam, hogy amig nem ismersz addig ne itelj kizarolag a forumos beirasaim utan..
[előzmény (38)]

© Zsuválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-26 04:50:53 (63)
mindenki azt hallgat amit akar..... nekem csak a modoraval volt bajom, veled is ez a helyzet...... demind1
[előzmény (37)]

© Zsuválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-26 04:47:19 (62)
marnemvagyoktizeneves legyszives?! ;D
[előzmény (3)]

© Oxygeneválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-21 16:15:01 (61)
strife, es a mostani kisorsolos, de a 99-es rendes fizetos buli, a mean fiddler szervezeseben (jakabtol nyugodtan, hogy kik majd felhomalyosit) es kokemeny 3 font volt a belepo
[előzmény (60)]

© Victimválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-21 16:05:26 (60)
az offspring bulik nem ilyen meghívásos/kisorsolós/promós/nyereményes volt?

kik akkartak kurvákat?:)

© Oxygeneválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-21 16:02:14 (59)
amugy melysegesen egyet ertek... es szerintem sem kene senkinek... folosleges, es ciki.. foleg azert, mert azert jo par "rocksztarral" volt szerencsebb tobb kevesebb idot kommunikalni, es a nagyok kozott paraszttal meg nem talalkoztam, es ez elegge lesulyto olyan szempontbol, hogy masok meg itt bohockodnak a nemartban, hogy kurvakat akarnak :)
[előzmény (56)]

© Oxygeneválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-21 16:01:00 (58)
vagy az offspring aki londonban 200 ember elott is jatszik.. ezt kihagytad a felsorolasbol :) gondolom veletlenul :)
[előzmény (56)]

© Madafakaválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-21 15:57:38 (57)
kimaradt az állítmány. vannak?
[előzmény (56)]

© Victimválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-21 15:56:32 (56)
egyetértek abban, hogy egy kisbanda ne játsza a sztárt! de ezzel együtt szerintem senkinek nem kéne amíg olyan emberek/zenekarok mint, pl Frank Black - aki németországban 100 ember elött is játszik, vagy a Fugazi - akik csak olyan helyen játszanak ahol kevesebb a belépő 5 dollárnál.
[előzmény (55)]

© Oxygeneválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-21 15:48:35 (55)
jo csak erted amikor a "kisbandak" (senki ne vegye magara, nem muveszileg hanem lemezeladasilag es penzugyileg) igy elvannak szalva maguktol szerintem respekt es pozitiv a hozzaallas.. es pl sokkal job szivvel hallgatok meg egy kollega es a kader lemezt, mert imadom oket, es jo gyerekek (es emiatt pozitivabban allok hozza) mint mondjuk egy redline szamot, ami szamomra egy, a pokolgep uberpankkomplexusa altal inspiralt zenei manifesztacio, tulajdon keppen valodi altala hirdetet ertekrend nelkul... na mindegy szal erted mit mondok... de mondjuk annyiban igazad lehet, hogy ezek a dolgok leginkabb vagy kozombosek, vagy csak egy letezo allaspont (pozitiv vagy negativ) megerositesere alkalmasak...

© Victimválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-21 15:38:53 (54)
akkor az én hozzá állásommal is lehetnek problémák! pl.: anyám ma is kicsit túlsózta a levest én meg ezt szóvá tettem. a strife meg maga egy vicc, a converge a itthon tanusított viselkedésükért is kaphattak volna pofonokat. ráadásul az utóbbi 2 banda még ha maga lenne az attitude akkor is olyan zenét játszanak ami nekem nem fekszik pont, mint a Sum41

© Oxygeneválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-21 15:29:46 (53)
hat azert lenne egy ket hardcore banda igy kapcsibol akik nyekergosebbek es hisztisebbek... strife, converge vagy punkbol a leftovercrack.. akinek tul szensavas a rozsaszin teodora quelle... szal errol ne nyissunk vitat sztem...
[előzmény (51)]



Elejére << Előző < 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 > Következő >> Végére