Punk Portál >> Fórum >> Összes téma >> Nimfomán Nimfák
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
http://nimfomannimfak.punkportal.hu

Elejére << Előző < ... 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 ... > Következő >> Végére

© m0t69válasz erre | adatok | e-mail - 2004-10-14 20:43:28 (415)
igen m0t69, Tamy a bme-re jar, tegnap lattam:)
[előzmény (406)]

© Bambiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-10-14 00:19:09 (414)
Köszi!
Azert meg nem az igazi...
foleg mert lenne egy kerdesem... a fooldalon nagyok a betuk...vagy ilyen punkosak?
Nemtom h jol csinaltam e erted:)
amugy meg tenyleg gyere le mondjuk mi nem igazan punkot jatszunk de valami oylasmit
Orulnek ha lejonnel
Szio!

© Lanoisválasz erre | adatok | e-mail - 2004-10-13 21:27:42 (413)
ez tök jó lett szerintem. össze se lehet hasonlítani a másikkal. minden elismerésem!
köszi a meghívást lehet, hogy élek is vele.
[előzmény (412)]

© Bambiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-10-12 12:01:27 (412)
Na de nem gas majd egyszer jobb lesz..
igazabol ezt az oldalt is en csinaltam.. http://arrivalsbp.punkportal.hu
mondjuk ezbsem az igazi de meg keszuloben van:))
JA meg a fontokat is felkell tolteni:))
De ebben alig van flash:)
Ja es ha gondolod gyere majd koncertunkre:))
szia szia

© Lanoisválasz erre | adatok | e-mail - 2004-10-12 00:48:38 (411)
hát igen ...elég időigényes dolog tud lenni a honlap eszkábálás. mindíg tovább tart, mint az ember gondolná. mindenesetre a tagok rész nagyon jól sikerült, meg a nyitó kollázs is hangulatos lett.
ja ez a zenekar neve volt?:))) akkor félreértettem enyhén szólva.
[előzmény (410)]

© Bambiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-10-11 22:44:17 (410)
ja gombok tenyleg bugosak kicsit...dehat valamikor elkellett kezdeni ezt az egeszet...aztan kesobb meg amr nem zgy aalkutak a dolgok h javitsak az egeszen:)
Amugy ha a hibabejelenteses email cimre gondolsz akkor az a volt zenekarom neve:)))

© Lanoisválasz erre | adatok | e-mail - 2004-10-11 17:55:38 (409)
örülök neki, hogyha másoknak müködik a HTML oldal is. érdekes módon más zenekarok HTML oldalait meg tudom nézni, csak a tiétekét nem. miért van hibabejelentő link az oldalatokon? én arra gondoltam, hogy azért, mert szeretnétek tudni, hogy hol van hiba a site-on, hogy aztán kijavíthassátok. ezek szerint tévedtem. én se mondtam, hogy tökéletesnek kéne lennie a honlapnak. szerintem senki sem tökéletes. valójában úgy gondolom, hogy nem is erre kéne törekedni . tökéletesség helyett sokkal inkább egyfajta teljesség megközelítését tartanám célravezetönek. konkrétan arra gondolok, hogy a megjelenített tartalomhoz egy olyan felhasználóbarátabb formát kéne találni, ahol pl nem kell ötször klikkelni egy gombra, hogy működjön, vagy ahol nem kényszerítik a szörfözött hogy minden klikkelésnél újabb és újabb vizuális szennyel konfrontálódjon. miért kérted hogy rajzoljak nektek egy-két dolgot, ha nem akarod, hogy rajzoljak nektek?
[előzmény (407)]

© Goyoválasz erre | adatok | e-mail - 2004-10-11 15:54:27 (408)
Hello!
Megnéztem a honlapot, nem rossz!
MS: Szép szemed van!
:)))

© bettushválasz erre | adatok | e-mail - 2004-10-10 22:53:58 (407)
kedves lanois!
a html rész mindenkinél bejön csak nálad nem. talán te nem vagy tökéletes? valami gubi nálad lehet.
sztem nem az határoz meg egy zenekart hogy milyen a weboldaluk. és attol még hogy neked nem teccik nem szinvonaltalan. vannak olyan emberek akiknek ez igy is megfelel. és örülünk hogy ennyit is sikerült elérnünk. nem vagyunk maximalisták és nem akarunk a legtökéletesebbek lenni.
köszönöm szépen az értékes és hasznos tanácsokat a tömöritési módszerekről meg miegymásról de azt hiszem hogy a weboldalunk elkészitésében nem szorulunk a segitségedre.

[előzmény (403)]

© m0t69válasz erre | adatok | e-mail - 2004-10-09 13:59:54 (406)
Tamy még mindig bme-re jarsz?

© Lanoisválasz erre | adatok | e-mail - 2004-10-09 13:26:52 (405)
örülök neki, ha nálad bejön a HTML is. az én gépemen azonban nem lehet megtekinteni. de nem hinném, hogy a hiba az én készülékemben van, mert csomó más HTML oldalt viszont meg tudok nézni...
[előzmény (398)]

© Lanoisválasz erre | adatok | e-mail - 2004-10-09 13:23:59 (404)
javagyúgy:)
[előzmény (394)]

© Lanoisválasz erre | adatok | e-mail - 2004-10-09 13:18:17 (403)
kedves nimfa!
szerintem senki sem tökéletes. valójában úgy gondolom, hogy nem is erre kéne törekedni a weblapotokkal kapcsolatban. tökéletesség helyett sokkal inkább egyfajta teljesség megközelítését tartanám célravezetönek. konkrétan arra gondolok, hogy egyfelöl itt vannak a ti remek szerzeményeitek, olyan maradandó sorokkal, mint pl "Nem hívtál fel, édesem. Be vagy szívva vészesen.", hogy csak egyet ragadjak ki önkényesen a sok közül, másfelöl itt van ehez a tartalomhoz egy ilyen forma, amit elözöleg már némiképp górcsó alá vontam. természetesen a honlapotok soha nem lesz tökéletes úgymond, azonban szeretném felhívni a figyelmedet, hogyha a weblap megjelenése akár csak egy árnyalatnyit színvonalasabb lenne és felzárkózna minöségében a megjelenített tartalomhoz, akkor az mindenképpen egy határozott elörelépést jelente. csak azért mert a ti oldalatokon kívül, még nagyon sok minösíthetetlen honlappal találkozhatunk az interneten ez még nem jelenti azt, hogy nektek is ezt a példát kéne követni, hisz akkor feltehetnéd magadnak a kérdést, hogy punk helyett miért nem játszotok Lakodalom Lajos féle muzsikát. nektek éppen hogy jó példával kéne elöljárnotok ebben a tekintetben is. természetesen ehez szerény képességeimhez mérten minden segítségemet szívesen felajánlom. elsö körben szükségem lenne minél több fotóra lehetöség szerint minél nagyobb felbontásban, valamint a dalokra mp3, aiff, vagy wav formátumban. a jelenlegi honlapról egyedül a próbatermi fotókat sikerült elérnem, ill csak 3 szám tölthetö le. ezeket az anyagokat az email címemre postázva kérem eljuttatni. amennyiben egyszerre több Mb-nyi adatot küldenél, akkor zip-es tömörítési eljárással, vagy több részletben való átküldéssel hidaljuk át a tranzakció potenciális nehézségeit.
[előzmény (396)]

© bettushválasz erre | adatok | e-mail - 2004-10-08 19:20:41 (402)
köszi:) én is akcióban vagyok....
kikeresem majd a szöveget amit irtál és feldolgozzuk:)

© jo-ska 2toneválasz erre | adatok | e-mail - 2004-10-07 23:55:44 (401)
hmm.. ha Margit lennék, akkor biztos beirnék valami olyat, hogy izé... nálunk otthon a lakásban bármikor, de csak én lennék a közönség meg ilyenek... mivel margit nem vagyok, ezért majd lobbizok nektek, körbekérdezek...hátha!

© bettushválasz erre | adatok | e-mail - 2004-10-07 23:52:44 (400)
jo-ska szervezz nekünk koncertet:)

© jo-ska 2toneválasz erre | adatok | e-mail - 2004-10-07 23:48:12 (399)
ez a honlap asszem egy igen érzékeny pont itt a nimfáknál:)

bettush, jó lenne azért még december előtt... női bandaként egyedül vagytok (tudtommal) a 'szintéren' ), tessék kihasználni!

[előzmény (397)]

© bettushválasz erre | adatok | e-mail - 2004-10-07 23:47:45 (398)
bocs, elbasztam Lanois te Flash szakértő vagy.
egyébként meg müxik a html oldal is

© bettushválasz erre | adatok | e-mail - 2004-10-07 21:46:42 (397)
Whave már szervezzük de december 3(VY) illetve 4(Szolnok) az tuti

© bettushválasz erre | adatok | e-mail - 2004-10-07 21:44:49 (396)
Lanois te nem vagy 100as az biztos. ennyi mindenbe belekötni. nem tök mind1 neked hogy milyen az oldalunk? talán valami HTML szakértő vagy? vagy netán tán a te oldalaid mindig tökéletesek?
és nem tök mind1 mi van az oldalra irva? hova van téve az üdvözlő szöveg? vagy a menüpontok hol jelennek meg? vagy hogy miket irunk le magunkról? talán te mindenben tökéletes vagy? és a rajzok nem mind1 milyenek? te olyan ügyesen rajzol? talán szakkörre is jártál? rajzolj már nekünk lécci egy két dolgot. biztos tökéletes ember lehetsz ha ilyen apro dolgokra is odafigyelsz.
egyébként meg ezer hasonlo oldal létezik még a weben, böngéssz bátran és ha nagyon unatkozon 999 forumba még irhatsz hasonlo megjegyzéseket.
köszönjük az értékes és tanulságos hozzászolást. legközelebb a te kedvedért bele sem vágunk ilyebe.
üdv

© Whaveválasz erre | adatok | e-mail - 2004-10-07 15:42:33 (395)
mikor lesz koncert? :]

© Bambiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-10-07 15:40:08 (394)
nem hat de en csinaltam azt a reszet az oldalnak:)

© jo-ska 2toneválasz erre | adatok | e-mail - 2004-10-07 06:38:06 (393)
nem, ő hímfa:)
[előzmény (392)]

© Lanoisválasz erre | adatok | e-mail - 2004-10-06 23:56:03 (392)
te nem is vagy nimfa akko?
[előzmény (391)]

© Bambiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-10-06 23:29:57 (391)
pff:)
a flash oldal az en muvem ..ne oket baszogassatok:)

© Lanoisválasz erre | adatok | e-mail - 2004-10-06 22:38:55 (390)
hol is kezdjem... talán mindjárt a nyitólapon, aminek azt a címet sikerült adnotok,, hogy "új lap-1". ahelyett, hogy a zenekar neve lenne ráírva. ezenkívül a html oldalt meg se lehet tekinteni, mivel csak a kódok jönnek be, így marad az ekszklúzív flash verzió. Remek! rá is klikkeltem a belépés gombra és be is jött az oldal. talán ez lenne minden pozitívum ami erről a honlapról elmondható. ja. a nyitó kollázs nem lenne rossz különben, de áruld már el nekem, hogy mi az a kékes dolog fent? vagy az a design rész? ja, nem tudtam. a baloldali kékes színátmenet is nagyon a helyére került. az üdvözlő szöveg, meg olyan szerényen bújkál a jobb oldalon, hogy felesleges volt egyáltalán kitenni, mert úgyse olvassa el senki. a menüpontokat meg még véletlenül se sikerült egységesen leírni...valahogy biztos mindíg váltott a caps lock. meg az mp3-nál a szín is átugrott kékre, arról nem is beszélve, hogy minek van új sorban, és ha új sorban van akkor miért nincs balra zárva a felső sorral. tudom, hogy balra van zárva különben, de az tök mindegy, mert az számít amit látsz. és itt azt látod, hogy az M betű beljebb kezdődik, ami azért van, mert sikerült egy talpas betüt választanotok az ariel helyett amit a többinél használtatok. gondolom ezzel is egy homogén megjelenést próbáltatok megcélozni. :) ami azonban ennél is zavaróbb az az, hogy a menügomboknál csak akkor lehet klikkelni, ha pont a betü fölött van az egér. ha pl az O betü közepén van, akkor már nem is müködik. tudom rendkívül fárasztó megrajzolni egy téglalapot flashben, meg bonyolult is betenni a gombhoz a hit részhez. aztán itt van pl a nagyszerü tagok menüpont ahol újabb betűtípus bukkan föl hála istennek. de ahelyett hogy azok lennének a linkek, ti mégegyszer kiírtátok a kimondottan gyengébbek kedvéért. mindegy...ráklikkelek az egyik nimfára, erre bejön egy adatlap-féleség az ötödik kék színnel háttérként. talán eddig ez volt a legrondább kék. á, nem...mégis inkább a nyitólap kékes színátmenete. vagy nem is....és mindehez ilyet szól az adatlapon a nimfa az infók rólam résznél: " mit érdekel ez téged?" gondolom joggal merül föl a szörfözőben a kérdés, hogy minek akkor nektek honlap? hogy leírjátok, hogy nem akartok leírni semmit? azt most nem írom le, hogy új böngészöablakban jelenik meg mindez, mert a flash mozi nyilván megtelt és nem fért bele még egy bekezdésnyi szöveg. akinek pedig tipográfiai hiányérzete támadt volna, az eddig bemutatott betűtípusok széles skálája ellenére, annak nagy örömmel tudom ajánlani a szövegek menüpontot, ahol kedvére ismerkedhet az eddig megalkotott és használatban lévő összes betűtípussal. innen különben csodálatos foszöld hátterű újabb ablakok nyilnak meg ahol egyedi illusztrációkkal lett földobva a dalok szövege. a nem szeretlek c. darabot pl igen ötletesen egy fekete x-el áthúzott szívvel, a vicces cigi c. munkát pedig egy halvány kék joint-tal, amiröl egy idő után meg lehet állapítani, hogy micsoda.
milyen jó, hogy ennyi szabadidőm lett a mai napon, legalább hasznosan töltöttem el, egy ilyen tanulságos honlapot böngészve.
[előzmény (388)]

GBRválasz erre | e-mail - 2004-10-05 10:31:02 (389)
A Ludas egyébként jó hely,nekem tetszik.

© bettushválasz erre | adatok | e-mail - 2004-10-05 00:24:51 (388)
a nagyon erős a weblapunk az mit jelent?
jo- SKA jó már dumáltunk velük és asszem aszonták hogy csak decemberre van hely szal ludas bukta. más helyet kell találnunk.
az oldal akkor lesz frissitve ha lesz valami uj info vagy uj képek vagy zenék vagy stbbik..
üdv

© Lanoisválasz erre | adatok | e-mail - 2004-10-04 22:54:47 (387)
nagyon erős a weblapotok.
[előzmény (384)]

© jo-ska 2toneválasz erre | adatok | e-mail - 2004-10-04 22:45:50 (386)
bettush! hivjátok mááár fel azt a kurva ludast és játszatok!!!!
lécciléccilécci:D
[előzmény (380)]



Elejére << Előző < ... 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 ... > Következő >> Végére