Punk Portál >> Fórum >> Összes téma >> Punk-Rock Riot Fesztivál
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
Komárom, Csillag Erőd - 2007. június 23.

Elejére << Előző < ... 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 > Következő >> Végére

© Mixikeválasz erre | adatok | e-mail - 2007-05-16 21:02:59 (173)
persze nem is a tartalmat hasonlítottam össze, csak magát az esetet, hogy rájuk varrtak ilyen olyan dolgokat okos emberek.

egyébként meg tényleg, mindenki azért áll ki felőlem amiért akar, de pont az ellenkezőjét érték el annak amit akartak. akiknek fogalmuk sem volt róla, hogy mi is az a Haggis, most mind rájuk kíváncsiak/utánuk jártak és a legtöbb embernek még tetszik is. :)
[előzmény (172)]

© Rich_Kid_On_LSDválasz erre | adatok | e-mail - 2007-05-16 20:29:39 (172)
inkább szóltak *a számaik egy hülye hozzáállásról, minthogy utálni kelljen a buzikat meg nem tudom kiket.
[előzmény (171)]

© Rich_Kid_On_LSDválasz erre | adatok | e-mail - 2007-05-16 20:28:11 (171)
meghallgattam egy haggis számot. nem rossz, de mostmár értem miért kell nekik játszani az agyukat. ha nem vernék ki körülöttük a balhét, szerintem életük csúcs pontja lehetne, ha elkísérnék az exploited-et pár állomáson.
szerintem a redline neve ne merüljön fel, mert azért a redline nem akkora suttyókból áll akiknek az a legnagyobb meggyőződésük a világról, hogy gyűlölök mindenkit, éljenek a csöcsök meg a sör. persze biztos summázva szeretnék ha erről szólna az életük, de voltam náluk és mind teli van olyan könyvekkel amiknek még a címeit sem értettem. inkább szóltak egy hülye hozzáállásról, minthogy utálni kelljen a buzikat meg nem tudom kiket.
hülyeség volt ez az egész balhé, mert ez mégis egy skinhead zenekar, és ha tradicionálisan nézzük azokat tényleg csak a sör-csöcsök-balhé tengely mozgatja. viszont akik lemondják mert nem tetszik nekik ez az egész, azok ne legyenek már hippik meg faszkalapok csak azért mert hisznek valamiben. tudjátok, aki nem áll ki magáért azt seggbebasszák és kész.

© válasz erre | adatok | e-mail - 2007-05-16 20:02:08 (170)
Most már tudodm mire megy ki a játék:DTe vagy az új jézus aki kitűnik az átlagból:DMi meg az átlagos júdások:D
A kérdésem csak annyi te kissebség,eljössz a fesztiválra és megnézed a zenekart?

© kropotkin hercegválasz erre | adatok | e-mail - 2007-05-16 19:45:52 (169)
akkor te is nézd meg hogy az ebben az ügyben beírogatók nagy többsége a haggis fellépése mellett foglalt állást és szinte senki nem írt róluk rosszat(a fellépést lemondók kivételével).na akkor ki a többség,ki az átlag?ráadásul te nem a lényegre válaszoltál.szóval a világ szerinted csupa toleranciával és békével van tele és nem gyűlölettel meg öldökléssel,mi?pihenj egy kicsit átlagfazon!
[előzmény (168)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2007-05-16 19:37:14 (168)
Ahoz képest,hogy azt mondod hogy átlagosak,elég nagy hírnévre tettek szert alig 1-2 hónap alatt ezek a srácok,míg pl a los fastDICKiosnak kelett 1-2 koncert hozzá.Egy átlagos unalmas zenekarra talán nem is írtál volna ilyen szép monológot,ha ez lenne az átlag elveszne,de ahogy elnézem erről szó sincsen,sőt eléggé kiemelkedik,szerintem sok zenekar szeretne ennyire átlagos lenni,és ilyen hamar hírnevet szerezni....Ezen gondolkozz el te nagy igazság mondó
[előzmény (167)]

© kropotkin hercegválasz erre | adatok | e-mail - 2007-05-16 19:23:55 (167)
a többség"politikailag korrekt",békés és szereti a felebarátját?melyik bolygón él ez a barom?szerintem a többség politikailag inkorrekt,békétlenkedő és utálja felebarátját.pontosan mint a haggis.tehát ők a többséghez tartoznak mert a mai világ a békétlenségről és a gyűlölködésről szól.vagy tévednék?nem hiszem.aki egy kicsit is belegondol az tudja hogy igazam van.tehát a haggis és társai pontosan beleillenek a többségbe,cseppet sem különböznek az átlagtól.vagyis unalmasak.egyek a gyűlőlködők sokmilliós táborából.az igazi lázasdó mindig szembe megy a korszellemmel.ilyen volt a maga korában krisztus,buddha vagy mohamed.mind a békét és a szeretetet hirdette és ettől különbözött a nagy átlagtól.na most lehet hippizni! inkább legyek ezerszer hippi mint egy átlagos gyűlölködő faszfej tömegember!
[előzmény (164)]

© kalozválasz erre | adatok | e-mail - 2007-05-16 18:43:35 (166)
on the loose = en ugy forditanam hogy szabadlabon van vagy szabadon garazdalkodik
[előzmény (164)]

© IrBaratválasz erre | adatok | e-mail - 2007-05-16 18:33:22 (165)
Nekem tetszik a hozzáállásuk. Mindig is az volt a bajom a pánkkal, hogy korlátolt. Múltkor is pont a pánkok akartak "megrendszabályozni", mert kiszedtem egy Demszky-karót és bedobtam egy virágágyásba.

Ők is azért csinálják a zenét, mint én a törés-zúzást. Mert élvezik és nem azért, mert kemények akarnak lenni. Ennyi. De mások lelki világát kímélendő legközelebb majd magányosan rombolok. ;>>
[előzmény (164)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2007-05-16 18:14:49 (164)
Na üdv mindenkinek!

Bemásolom azt a levelet amit a Haggis üzen a magyaroknak....


Ottar vagyok, a Haggis zenekar énekese és egy hivatalos közleményt szeretnék közölni a magyar néppel:

Üdvözöllek Titeket magyarok és rajongók a világ minden részén. Mint bármikor máskor is, amikor a Haggis lentebb került (ebben az „is on the loose” kifejezésben nem vagyok biztos…), a kevésbé intelligens emberek elkezdenek nyávogni és siránkozni. Ne aggódjatok szigorú és dühös punk-rock rajongók! A Haggis zenekar sosem fog az elfogadott, unalmas, és politikailag korrekt bandákhoz, mozgalmakhoz vagy bármilyen más ostoba többséghez igazodni. A Haggis egyetlen célja hogy jól érezzük magunkat és hogy utáljuk a felebarátodat. A Haggis mindenkinek szól, nem számít, hogy milyen hülyén néznek ki, vagy viselkednek, mi mindenkit egyformán utálunk és ez az az ok, ami miatt soha senki nem fog tudni minket sem nácinak, rasszistának, kommunistának, buzinak, vagy bárminek is titulálni. Mi nem büszkélkedünk azzal, hogy bármiben is hazudunk, mi ultra-szigorú OI-Core-t játszunk egy bazi nagy rakás humorral vegyítve. Ha nem tetszik, rábasztatok: A Haggis Magyarországra jön!

U.i.: Azért az vicces, hogy a Los Fastidios-nak én szervezek le három koncertet Norvégiában, az én házamban alszanak és erre megtagadják azt, hogy velünk együtt játszanak? De ki a faszt érdekel, a Haggis megeszi azokat a spagetti-zabáló mongoloidokat reggelire bármikor :)

_________________________________________________________

eredeti angol szöveg:

This is Ottar (the singer of Haggis) writing an official statement to the Hungarian people:

Hello there Hungarians and fans thruout the world. As always when Haggis is on the loose, people of lesser inteligense, start to bitch and moan! Fear not, fans of ultra tight and angry punkrock! Haggis will never conform to the standards of boring and poiltically correct bands,movements or other stupid minorities. Haggis is all about having fun and hating your fellow neighbour. Haggis plays for everybody ,no matter how stupid they might look or act, we hate everyone equally and that's why we can never be labeled a nazi,racist,communist,gay or well-read band for that matter. We pride ourselves in telling no truth whatsoever, play ultratight,fiercefull Oi!-Core with a big fucking sense of humor. If you don't like it, tough shit:HAGGIS IS COMMING TO HUNGARY!

ps: Funny that Los Fastidios let's me book them for 3 shows in Norway, sleeps in my house and then refuses to play along side us!!?? But who the fuck cares, Haggis eats those spagetti-eating-mongloids for breaksfast any day:)


:D

© Mixikeválasz erre | adatok | e-mail - 2007-05-16 18:11:41 (163)
OK, akkor majd nyomatok :)
[előzmény (162)]

© kalozválasz erre | adatok | e-mail - 2007-05-16 18:06:29 (162)
Tudom, remelhetoleg hamarosan fog.
[előzmény (161)]

© Mixikeválasz erre | adatok | e-mail - 2007-05-16 17:56:27 (161)
nem tudom, nem működik már jó ideje :SSS :P
[előzmény (159)]

© x Karfiol xválasz erre | adatok | e-mail - 2007-05-16 17:41:58 (160)
lassan ha mindenki kiélte magát az utóbbi idők legszarabb divatján,mint kopasz fej,pisztolsz tipusu szar zenével,ojozással,
akkor kijelenthetjük,hogy a los fastidios egy kibaszott nagy 0.
a haggis csak jobb lehet.

© kalozválasz erre | adatok | e-mail - 2007-05-16 16:43:22 (159)
Tedd mar fel "valahova", en is kivancsi vagyok.
[előzmény (158)]

© Mixikeválasz erre | adatok | e-mail - 2007-05-16 16:34:50 (158)
TUTI az ő koncertjükön lesznek a legtöbben az egész fesztiválon, ezt most megmondom! :D egyébként folyamatosan töltök le és egyre inkább kurvajónak tartom, az az igazi paraszt zene amit én nagyon díjazok! :)

© Pollyválasz erre | adatok | e-mail - 2007-05-16 10:39:42 (157)
Azért most hogy belehallgattam, a Haggis tényleg állat jó zenét játszik, mondjuk a szövegből nem sokat értek sajnos, leírva meg nem találom sehol.

© kalozválasz erre | adatok | e-mail - 2007-05-15 22:52:59 (156)
Óóbazmeg. Beszart a szamlalom. Vagy nemtom. Picsaba. Mindegy. Akkor nem annyi :-)
[előzmény (155)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2007-05-15 22:39:19 (155)
és az miért 68 nap?:D

Rich.....Jajaja hippiség lenne ezért nem írjuk ki,amúgy jó hogy mondod,hamarosan kirakjuk,hippisen...
[előzmény (153)]

© Rich_Kid_On_LSDválasz erre | adatok | e-mail - 2007-05-15 22:36:58 (154)
sziasztok szervezők! az is hippiség lenne, ha kiírnátok ki mikor játszik? pár zenekar ki van, de nem mindenki.

© kalozválasz erre | adatok | e-mail - 2007-05-15 22:12:14 (153)
A Punk-Rock Riotosrol. :-)
[előzmény (152)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2007-05-15 22:02:35 (152)
te melyik Haggis koncertől beszélsz?:D
[előzmény (151)]

© kalozválasz erre | adatok | e-mail - 2007-05-15 21:54:31 (151)
Semmi gond :-)
Most mar tenyleg nagyon kivancsi vagyok a Haggisre, aszongya... 68 nap mulva PRR.
[előzmény (149)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2007-05-15 21:49:58 (150)
Ott a helyed a fesztiválon a homofóbok táborában!!!!:D
[előzmény (149)]

© fucktothemusicválasz erre | adatok | e-mail - 2007-05-15 21:24:02 (149)
???? nem kaloznak szántam :-D
[előzmény (148)]

© fucktothemusicválasz erre | adatok | e-mail - 2007-05-15 21:22:12 (148)
na már megint birka bojkott van, ahol minden jelentéktelen szaralaknak megadatik a lehetőség, hogy hozzászóljon valaki meg futtathassa a jelentéktelen és ötlettelen zenekarát. van más megoldás. kábeltévé, rejszozás... megnéztem a zenekar klippjét és jópofa.
[előzmény (145)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2007-05-15 21:05:28 (147)
"Mindíg vicces ha valaki megsérül"

© válasz erre | adatok | e-mail - 2007-05-15 21:00:18 (146)
Asszem az ahoz tartozó képen az énekesnek ömlik a vér a fejéből:DHát ez van ,nem kell senkinek hagynia magát...:Dcsak az a külömbség hogy még ezen is nevetnek:)

© kalozválasz erre | adatok | e-mail - 2007-05-15 20:32:37 (145)
Heheh amig a gitarosotok ennek a portalnak a fo programozoja, addig szerintem elegge nehezkes lenne teged letilani, mar ha arra gondoltal hogy a forumrol ban :-)
Tenyleg, mintha a honlapjukon lenne egy kep, hogy Szimpatikus Kopasz Normannyszekreny Allat, a Haggis enekese elkuldi a retekbe a nooi rajnogokat hoyg takarodjanak haz fozni :-D
[előzmény (142)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2007-05-15 20:06:15 (144)
Szőrös mellek jelentkezését is várják:D



Elejére << Előző < ... 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 > Következő >> Végére