Punk Portál >> Fórum >> Összes téma >> new dead project
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
new dead project

Elejére << Előző < 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 ... > Következő >> Végére

© *-*válasz erre | adatok | e-mail - 2011-08-27 19:25:37 (1027)

© fikarcválasz erre | adatok | e-mail - 2011-08-21 03:36:27 (1026)
srácok, hello, örülök hogy van valami, lehet ott leszek ... ha túl sokat írtam lejjebb boccs, csak annak a jele volt hogy ezt a dolgot valamire értékelem ... remélem megértitek, de hanem akkor a marci élőben is mondhatja, hogy látnám már a dolgot, mert beszéltünk róla :-`

© matyipotterválasz erre | adatok | e-mail - 2011-08-18 19:11:04 (1025)
Kétnapos szeretethétvége!!!!!

http://www.facebook.com/event.php?eid=117073901717189
http://www.facebook.com/event.php?eid=201615726552675

© Evertsválasz erre | adatok | e-mail - 2011-08-15 18:24:32 (1024)


© buda_válasz erre | adatok | e-mail - 2011-08-09 19:54:16 (1023)
helyszínváltozás!

minden infó megtalálható itt:
http://www.facebook.com/event.php?eid=201615726552675


© robitválasz erre | adatok | e-mail - 2011-08-09 09:22:02 (1022)
Figyuzzatok a karácsonyi gyászt nem lehetne egy nappal előbb megejteni? 2 éve szeretnék elmenni rá, de mi általában vidéken gyászolunk és így a család győz. Lehet vidékről is jönnének arcok és nekik is jobb lenne...

© Evertsválasz erre | adatok | e-mail - 2011-08-05 14:04:22 (1021)
KONCERTEK
2011/08/19/ Zamárdi/ Defekt Weekend part1.
2011/08/20/ Tapolca/Fa-ló Klubfeszt II.
2011/09/08/ Óbudai Próbatermek
2011/09/22/ Wien (AT)?
2011/09/23/ Graz (AT)
2011/09/24/ Cheb (CZ)
2011/09/25/ Prága?
2011/11/20/ Budapest/SzabadazÁ
2011/12/23/ Óbudai Próbatermek

© Freedomfighterválasz erre | adatok | e-mail - 2011-07-31 13:30:42 (1020)


© Evertsválasz erre | adatok | e-mail - 2011-07-27 20:24:00 (1019)
Koncertekkel frissült a blog:
newdeadproject.blogspot.com

© fikarcválasz erre | adatok | e-mail - 2011-07-17 01:21:23 (1018)
nna, kiderült zsopa is figyeli a fórumot : ) .. a válasz érthető meg a fellépés ingyenes, de elég szomorú mert hónapok óta semmi koncert ... és valaki épp emiatt a banda miatt megy el freefestre, mert érdekli, lehet .. és ha vidékről akkor nem csak idő meg energia hanem pénz is a távolság függvényében ... de ha nem is, a többi banda is megteheti, aztán semmi nincs ............ szóval nem árt legalább itt jelezni a helyzetet vagy a veszélyét..... tudom, szar van és az is le van szarva és sajnálom... ami igaz, hogy alap elszakadhatatlan piszokdurvajók a szövegek is, useless to deny we are animals inside with petty lies made pretty lives ... nekem most így jött fel, a jelentése talán megmaradt :-`
[előzmény (1017)]

© zsopaválasz erre | adatok | e-mail - 2011-07-15 16:34:21 (1017)
csak

© fikarcválasz erre | adatok | e-mail - 2011-07-15 16:20:46 (1016)
hha direkt nem írtam bele, hogy ne én legyek az utolsó, de nem lesznek ... miért ?

© robitválasz erre | adatok | e-mail - 2011-07-14 09:52:36 (1015)
miért nem lesztek free fest-en?

© fikarcválasz erre | adatok | e-mail - 2011-07-13 01:13:55 (1014)
vadállat ez a lemez, nem is lehet nagyon kiemelni senkit, mindig odateszi magát valaki vagy szöveggel, vagy a zenével ... jövök FreeFest- re, ha jól érte pénteken lesztek ? .. szombatra nem biztos hogy tudok hol aludni ha felmegyek .. Marcinak meg írtam egy levelet, hogy mi a helyzet pólóval : )

© fikarcválasz erre | adatok | e-mail - 2011-06-09 13:02:38 (1013)
Meg Playback- be szeretik vágni, mi ? :D Na ezt azért nem gondolom, de legalább akkor is ők írták a számot és a hangjukat elég jól keverték, nem igaz ? :) Megint sokat írtam, de csak azt akartam közölni hogy megvannak az SK hangzásnak az apró részletei, sőt azokból áll össze. Mit tudom én, egy Animals Dressed like People, ami az egyik kedvencemmé vált egy finomabb instrurész van középen ami más míg a Long Short Story- nál meg megszaggatják egy az elején lévőnél szintén kicsit máshogy hangzó résszel és a végefelé a váltásnál még meg is bolondítják egy gyors érzéssel. Ilyeneket beletettek szépen a számokba, lehet őket játszani ahogy érzed, aztán meg gondolkozni rajta hogy a szemétbe ezt nem így akartam, vagy de szar lett, nem is hallatszott hha ha ... amugy meg a basszus is nagyon erős gyors melódiákat hoz, meg Benji is nagyon variálja a dobot .. olyan kiállást vagy átváltást mint az Animals kezdőszámban a "cold touch of glass"- nél csinálhatna még párszor, az adja nagyon : ) .. .
[előzmény (1012)]

© petiokos2válasz erre | adatok | e-mail - 2011-06-08 13:39:08 (1012)
Én úgy hallottam, hogy a stúdióban session zenészekkel veszik fel az albumot a srácok.
[előzmény (1011)]

© fikarcválasz erre | adatok | e-mail - 2011-06-08 13:33:21 (1011)
hhhá sziasztok, hallgatom a lemezt és jönnek ki az apró finom részletek ... ahhoz képest hogy 1-2 perces számok és hácépánk, van bőven, amit beleraktatok minden hangszerben, énekben és szövegben .. sokszor apró változások, amik koncerten nem is jól hallatszanak valószinű, lehet idegeskedni hogy nem hallasz semmit, vagy nem tudni hogy lemezen mennyire jó kis rész ez ? :) .. de ez így volt már egy Margins-ról pl a Decadence- szel vagy akár egy sima Black Cat- tel is .... Van egy fajta karcosan erőteljes nyúzó tépő de melódiákat is belevivő borúsan éles stílusú SK hangzás, ami veszélyes, de hiányzott már nagyon és itt is megjelenik. De ez a lemez nagyon tömény lett, nagyon gyorsan túlteszitek magatokat a témákon, vannak olyan gyors kis változások egy egy melódiarész végén hogy oda kell figyelni hogy jól és le tudd játszani nem ? Bele ne idegesedjetek hogy ezt most így kellett volna meg úgy, csak lazán :D De szóval érzékeny egy kis lemez lett sok érzés előjön egy pillanat alatt és elég keményen, nekem tetszik, érdekel hogy mi jön össze élőben, gondolom a próbaterem nem egy stúdió :-` ... meg valami klippet a Suicide Pills- ől a youtube- ra az elején valami frappánsat a Rainbow dal alá betéve, akár az eredeti Salátaarcot ? Én meg szétküldözgetném faszbukon hogy mekkora állat összeállt kis poéndalocska ez :)

© fikarcválasz erre | adatok | e-mail - 2011-06-02 11:00:39 (1010)
jahhh ertem .. az ugy meg oszintebb, mert nem kis kapcsolat van a ket banda kozt, termeszetes hogy ezek az alapgondolatok hatarozzak meg ... kossz Dan
[előzmény (1009)]

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2011-06-01 07:51:16 (1009)
nem Pink Floyd hanem Nesze
[előzmény (1008)]

© fikarcválasz erre | adatok | e-mail - 2011-05-31 18:45:17 (1008)
hhé ja, látom akkor olvastatátok, köszönöm ... Kemény ez a lemez, ilyen személyesebb kijelentések is kedvesek mint " embrace the nightmares " meg a befejező nóta " Suicide Pills " címe, ami benne meg is jelenik ... hhha a jó öreg "broken promises" is egy jó szöveg és értelmet ad a számnak.. ami a will you break them all- al lesz a spiccen, jó az elnyomott gitár utána és a Decadence- szerű befejezés, mondhatjuk a kishaverjának ? :) a végét lezáró 3-4 kizendítő hang nagyon adja, nekm csak ott hiányzik valamiért még egy kevés pár hangos felvezetés abban hangzásban előtte, ha nem is akkora mint zsopának a pár perces akusztikus kivezetései pár Neszében :D.. erre a rövid lemezre az még talán jól befért volna >: )

peti, ez a new dead pro új lemeze, és a Pink Floyd Falra gondoltál ? az nem rossz ötlet a kifejezések kulturális alátámasztására : )

Everts ! Köszönöm !!! Okés !! :) Küldöm a mail- t .. megnéztem most a myspace- t is és látom ilyeneket lehet felfedezni http://newdeadproject.blogspot.com/ .. elég durva magyar szövegek íródnak :-`
[előzmény (1007)]

© petiokos2válasz erre | adatok | e-mail - 2011-05-30 10:20:38 (1007)
ez milyen lemez? NDP vagy Icaros? Mondjuk a három sor amit idéztél, simán lehetne a Falak angol verziója :D
[előzmény (1005)]

© Evertsválasz erre | adatok | e-mail - 2011-05-30 08:26:58 (1006)
hi!
köszi a véleményezést és örülök hogy tetszik, meg hogy kifejtetted...ha dobsz erre a mailcímre:
skmarcikukacgmailpontcom - egy postai címet akkor feladom a pólót....
minden jót
üdv
ndp
[előzmény (1005)]

© fikarcválasz erre | adatok | e-mail - 2011-05-29 23:01:31 (1005)
látom nem veszi senki, csak vicceltem ... Hallgatom a lemezt, nagyon elszabadult kegyetlen dolgok, ahogy lassan érik a számok jelentése egymás után egyre jobban belegondolva bennem .. Elsőre kicsit már erős volt az olyan kijelentés, hogy "all traditions die" meg "we don't need history" meg a "heat of burning flags" de ha belegondol az ember, a dalok meg a szövegek összeállnak, akkor jó, megkapja az értelmét, látom az Icarus- ban benne van a lényeg hogy milyen hozzáállással készült el ... :-`

Jó durva kis háccépánkkk lemezt raktatok össze, van vagy negyed óra, de van egy epikus hatása pár pár résznek, ami olyan hatás vált ki rám, hogy felér a 40 perccel ahogy belegondolok. Megérte az árát, nem húztok, bonyolítotok vagy ismételtek túl sok témát ! >: )

Nagyon kemény gondolatok, de az összesen túl vagyok én is, csak nem állt össze soha ilyen jó zenével összefogva. Az előző lemezt nem tudom már, mert rég hallgattam bele, elárulom - talán majd most - de mintha inkább harcosabb szellemben írtátok, ez most pedig inkább az ember szemébe vágja a kemény durvapiszok jelent, érdekes hogy két változó iránya van nekik, úgy érzem. Az a lemez jó hogy van, vannak rajta nagyon jó szákis pánkszámok, de nem állt össze annyira mint ez most az utóbbi napokban. Na jó nem filózok tovább, csak jó kiírni ha ennyire belegondoltam a számaitokba, meg ide akartam jegyezni valamit róla nektek, jó a téma meg kb ilyen élethelyzetben is vagyok én is, valamit tenni kell.

Jó kis lemez ez, érezni az SK izeket is csak kemény Neszésen tálalva ? :D Az első fele is jó a lemeznek, csak néha jó veszélyesdurvák a sorok ahogy írtam már, nem biztos hogy úgy érti valaki ahogy ti gondoljátok, vagy hisztit csinál belőle:) ... Az Ádám és Éva téma se gyerek, de az nagyon jól meg van írva, Zsopáé a szövegek ? Ez egy ilyen átkötő szám nálam amúgy és a második része a lemeznek, a maradék három szám akár egynek is felfogható nálam, Too Cold to Rain a legjobb kezdés, Icarus komoly gyors zenélgetés és a Suicide Pills elég odabaszós lezárás, az Over the Rainbow beteg változata nagy poén tshhha ;-` ... Benji nagyon kitesz magért a dobok mögött üzenném neki, még ő mondta nekem először személyesen hogy van ez az új lemez meg érdekes hallani a srácot a HáTé óta:) Ahogy mindenki más is kitesz magáért, gitárok is jók és a szöveg meg gondolatok is engem nagyon megfognak most, sokmindent összefoglalnak ami a fejembe volt már ahogy írtam ... ehhhh, jó veszélyes lemez lett srácok, vigyázzatok magatokra :D .. de igaz : ) mikor lesztek élőben, átélném megh kiengedném élőben ... hhhá ja és pólót mindenképp megvenném, jó lesz az L-esben is ! .. mekkora fan vagyok most itt, jól leírtam valamiről hogy én mit gondolok azt mindenki jól kinevet meg félreért mindent ... picsába nem akartam és szeretek ennyit írni hha ha
[előzmény (1004)]

© fikarcválasz erre | adatok | e-mail - 2011-05-13 19:24:41 (1004)
ja és most esik le, látom hogy enyém az 1000edik hozzászólás ? akkor ide azt a pólót hha ha hha ha : D ....

© fikarcválasz erre | adatok | e-mail - 2011-05-13 19:23:23 (1003)
Kössz ! Ez egy érdekes kérdés, mert nem is tudom. Egy L-est mindenképp és ha van még kipróbálom az M-est is :)
Érdekes zenék, jó buli volt a koncertek után, nem ismertem nagy részüket, mikre őrültetek meg a legjobban az elején ? > : )
[előzmény (1002)]

© Evertsválasz erre | adatok | e-mail - 2011-05-12 07:38:36 (1002)
hi!
ja fasza kis este volt!
természetesen félrerakok egy fehéret neked. Milyen méretben?
[előzmény (1000)]

© zetorkaválasz erre | adatok | e-mail - 2011-05-09 18:34:06 (1001)
csá, engem a pfa érdekelt volna, és jól tettem, hogy nem indultam el, mert mint nézem ők kezdtek, meg amúgy is olyan gecire fáradt voltam, hogy másnap este 9-ig aludtam

nyilván megnéztem volna a többi bandát is ha elmegyek, de igazából nem bánom, engem az a próbaterem múltkor is kurvára frusztrált, főleg ha sokan vannak, és mint olvastam sokan voltak
[előzmény (1000)]

© fikarcválasz erre | adatok | e-mail - 2011-05-09 13:49:21 (1000)
csákó zetorka, téged ismerlek, boccs hogy csak most látom : ) ... amúgy én 10re értem oda és még láttam az Icaros- t és a Rivers- et .. Boredom betegség miatt elmaradt ...

néha kicsit sokan voltunk a szeméttel a kis placcra, de jó buli volt ... a végén szószerint azzá fajult a bandák után ..

SK Everts Marci :) jó volt talákszani veletek ! És bazzzzz eggg, csak jobban átgondoltam hogy kurváratetszett az ..... Vennék már egy New Dead Project pólót félretesztek egy fehéret nekem ? És egy bulira még el kell jutnom valamikor :-` ..

© zetorkaválasz erre | adatok | e-mail - 2011-05-06 20:16:35 (999)
köszi, bár "a sorrend érdekelne elsősorban"
különben mivel már el kellett volna indulnom, nem megyek sehova

© synusválasz erre | adatok | e-mail - 2011-05-06 19:35:37 (998)
gondolom már bőven késő, de tudtommal a beugró 500 pénz
[előzmény (997)]



Elejére << Előző < 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 ... > Következő >> Végére