Punk Portál >> Fórum >> Összes téma >> Kovbojok
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
Kovbojok

Elejére << Előző < 1 | 2

© kalozválasz erre | adatok | e-mail - 2006-07-19 01:04:36 (28)
Gandalf, mar nem vagy online, en meg most kerultem gepkozelbe, ugyhogy itt valaszolok: mint latod, nem sertegetni akartalak. Irtam is. Egy kerdes volt, amire nemmel valaszoltal. Persze ettol fuggetlenul hatarozottan emlekszem egy ilyesmi tartalmu levelre, de nyilvan te tudod, hogy mit irtal es mit nem. Jelenleg faradt vagyok megkeresni, ha volt is ilyen, meg lehet, hogy mar nincs ott.

© Calypsolválasz erre | adatok | e-mail - 2006-07-18 21:49:14 (27)
ennyi offot...azért remélem a zenekarról is szó lesz ebben a topikban -.- meg remélem a 2 marharépa is benéz ide vmikor :D

© boxiválasz erre | adatok | e-mail - 2006-07-18 21:21:18 (26)
kioszt és még meg akarod nevettetni, te tudsz valamit!
[előzmény (24)]

© Calypsolválasz erre | adatok | e-mail - 2006-07-18 20:50:02 (25)
nekem pl. nagyon tetszik, amit művel ez a két elmeharcos :D olyan korai pitbullos fílingje van a dolognak, bár azért annyira tán nem jó :) meglátjuk mi lesz belőle :P

© Gandalfválasz erre | adatok | e-mail - 2006-07-18 20:32:35 (24)
igazad van a bandákkal kapcsolatban, de ez nemcsak az én hibám. (persze az enyém is) Az ,,aljas és nemtelen" jelzőket természetesen azért írtam, hogy röhögj egy jót. :)

A kérdésedre a válasz pedig az, hogy cikkeket nem szokás megszavazni. A főszerkesztőt meg szokás. :)


Na én most megyek, további szép estét!
[előzmény (23)]

© Mark Chapmanválasz erre | adatok | e-mail - 2006-07-18 20:16:53 (23)
Tényleg elbeszélünk egymás mellett.

Ha a ,keményen dolgozó, értékes produkcióval előálló bandák KÖZÖTT szerepelme egy ilyen "gegcsapat" és nem HELYETTÜk akkor valószínűleg nem is szólnék egy szót sem.

Amúgy mi ez az uborkaszezon duma? A zenekarok szerintem nem tartanak nyári szünetet. Ráadásul ezt úgy mondod, mint ha amúgy hetente új interjú kerülne ki...

Amúgy az "aljas és nemtelen támadás" (komolyan, ilyen jót rég röhögtem, ilyan humorral nem gondoltál még rá, hogy neked is be kéne szállni a Kovbojokhoz? :-DDDDDDDD ) ha nem tűnt volna fel egy kérdés volt. Amire nem sikerült válaszolni. Pedig arra tényleg kiváncsi lettem volna, jobban mint, hogy hányszor lett volna lehetőséged főszerkesztőnek lenni. Azt ugyanis leszarom.
[előzmény (21)]

© Gandalfválasz erre | adatok | e-mail - 2006-07-18 20:05:18 (22)
Röviden: értem a kritikádat (hobbicsapatok csak a keményen dolgozó és eredményes csapatok után, vagy azok után se jöjjenek), de nem tudom vállalni, hogy aszerint cselekszem, mert véleményem szerint elfér egymás mellett a műfajt, saját magát komolyan vevő és a lájtosabb banda, hír, cikk is.

© Gandalfválasz erre | adatok | e-mail - 2006-07-18 19:59:21 (21)
Nem szeretném sokáig ragozni.

Elbeszélünk egymás mellett. Távol álljon tőlem, hogy kiemeljem a srácok baromkodását a helyéről és egy szintre helyezzem az általad említett zenekarokkal. Ezt egy (sokak szerint) jópofa gegcsapat, semmi több.

Szerintem attól, hogy kikerül egy ilyen, könnyedebb cikk a nyári uborkaszezonban, még senki nem vitathatja el a többi zenekar érdemeit.

Teljesen igazad van abban, hogy a Kovbojok nem sorolható egy szintre a ,,keményen dolgozó és nemzetközi szinten" is eredményes többi bandával. Mások a célok, más a hozzáállás, más lesz az eredmény is valószínűleg. Erről is beszélnek a tagok az interjúban.

A főszerkesztőséggel kapcsolatos aljas és nemtelen támadásodra csak két mondatban válaszolnék, mert ez már tényleg nagyon nem tartozik ide, és ezt a témát a magam részéről lezártnak tekintem. Kétszer lett volna lehetőségem Marcell kérésére főszerkesztőnek lenni, nem véletlenül nem vállaltam (mert van önkritikám is valamennyi...). Azon kívül szerintem annak volt értelme, hogy megszavaztuk Zolit, nem pedig csak azt mondta valaki, hogy mától ő a főnök, osztán a többieknek meg kuss.
[előzmény (19)]

© Mark Chapmanválasz erre | adatok | e-mail - 2006-07-18 19:32:10 (20)
Amúgy amikor még azon hisztiztél, hogy te lehess a főszerkesztő akkor mindent próbáltál ilyen röhejesen komolyan csinálni, hogy szavazás meg mittudomén. Ezt a szar interjút is megszavaztattad a többiekkel, vagy csak egyszerűen fogtad magad és kiraktad anélkül, hogy bárkinek megmutattad volna? Tetszett a főszerkesztőnek?
[előzmény (18)]

© Mark Chapmanválasz erre | adatok | e-mail - 2006-07-18 19:29:20 (19)
Nagyon olcsó ez a "senki nem kötelez rá, hogy elolvassd" duma.

Most nem azért, de azért itthon bármennyi gagyi banda is van, azért bőven akadnak olyanok akik nagyon keményen dolgoznak és akár nemzetközi szinten is elérnek eredményeket. Teljesen függetlenül attól, hogy én bírom e őket vagy hogy neked tetszik e vagy sem, azért mondjuk az Another Way, a Lecsapunk, a Derkovbois, a Böiler, a Hold True, vagy a Silver Shine is egyre többet szerepel külföldön. Lehetne még sorolni, most így hirtelen ezek jutottak eszembe. És ott vannak bőven akik a hazai pályán maradva próbálkoznak, sokszor vért izzadva. Ízléstől függetlenül úgy gondolom, hogy a felsorolt zenekarok (meg az a pár amit most kifelejtettem) igenis minőségi produkcióval álltak elő. Vagy mondjuk említhetnénk a Human Errort is akiket kiadott a Profane Existence, ami azért egy igen jónevű kiadó és még ha nem is szereti valaki a zenéjüket, azért el kell ismerni, hogy ez elég nagy dolog.

Persze a Portál még csak véletlenül sem ezeket a zenekarokat támogatja, hanem ezt a két hülyegyereket. Jó, persze van akinek ez vicces, meg lehet, hogy a haverjaid, de mégis mi köze van ennek a punkhoz vagy bármihez?

Ezen tényleg nincs mit vitázni.

És még mielőtt jösz a szokásos "mindenki írhat" dumával, pont az ilyen és ehhez hasonló húzások miatt lett annyira vállalhatatlan ez a Portál, hogy jóérzésű ember már nem akar írni ide.
[előzmény (18)]

© Gandalfválasz erre | adatok | e-mail - 2006-07-18 18:59:01 (18)
Senki az ég világon nem kötelez rá, hogy elolvasd. A cikk nem veszi el a számodra érdekes írásoktól sem a ,,helyet". Eh, mindegy, ez a banda fóruma, szóval ha a portál vagy az én színvonalamról van még megjegyzésed, válaszod, akkor légyszi a PP életébe... (Bár igazából nincs sok kedvem erről vitázni.)
[előzmény (9)]

© Gandalfválasz erre | adatok | e-mail - 2006-07-18 18:44:55 (17)
nem.
[előzmény (13)]

© Axelválasz erre | adatok | e-mail - 2006-07-18 15:28:37 (15)
fantasztikus ez a kovbojok formáció, nem hittem volna a blues company kispirics számánál is lehet még szarabbat csinálni :)

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2006-07-18 15:15:44 (14)
:)))))))
[előzmény (13)]

© kalozválasz erre | adatok | e-mail - 2006-07-18 13:28:21 (13)
Gandalf, nem megserteni akarlak, de annak idejen, amikor Dan lemondott es foszerkesztot kerestunk, akkor nem azt mondtad, hogy amint talalunk valakit, akkor szepen lassan itthagyod a Portalt...?

© Mark Chapmanválasz erre | adatok | e-mail - 2006-07-18 12:55:01 (9)
Mindent elárul a Punk Portál színvonaláról, hogy pont ezt a bandát sikerült meginterjúvolni.

© Gandalfválasz erre | adatok | e-mail - 2006-07-18 11:42:31 (8)
Nemsokára várható két új dal, a Rózsa Sanyi és a Paradicsom Város, illetve a Földönkívüliek

© válasz erre | adatok | e-mail - 2006-07-17 21:59:25 (7)
mindenesetre én szakadok a röhögéstől amikor hallgatom

© válasz erre | adatok | e-mail - 2006-07-17 21:59:12 (6)
Dan te már kinőttél ebből :)

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2006-07-17 20:06:35 (5)
szarsag

© válasz erre | adatok | e-mail - 2006-07-17 15:52:09 (4)
szerintem az összes az :)

© Mixikeválasz erre | adatok | e-mail - 2006-07-17 15:18:13 (3)
A KAKADAL EGY REMEKMŰ, ENNYI!!!!!!!!!!!!! (L)

© kalozválasz erre | adatok | e-mail - 2006-07-17 07:56:47 (2)
Szuzanyam, mar ezeknek is van topicjuk? :-D

© Gandalfválasz erre | adatok | e-mail - 2006-07-16 18:51:11 (1)
http://www.punkportal.hu/article.php?id=701

Az interjú elkészülte után érkezett a hír: már van potenciális dobos- és basszerosjelölt.



Elejére << Előző < 1 | 2