Punk Portál >> Fórum >> Összes téma >> Bold
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
Bold

Elejére << Előző < 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 > Következő >> Végére

© válasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-19 11:55:40 (190)
kedves asterix,

este kiosztalak és elveszem a maradék életedet is.
[előzmény (189)]

© sds12válasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-19 10:54:53 (189)
kedves szerkesztő kollégámnál vmiért nem működik a punkportal (talán mert az itteni szerkesztő tudja, h BOLD-on végignézte a beállást és ábri még tom capone kávéját is megfoghatta? ki tudja, az irigység sok mindent kihoz az emberből:)

szóval asterix megkért, h tolmácsoljam gondolatait a koncertel kapcsolatban, ez következik most:

Magát a koncertet már velősen, lényegretörően összefoglaltátok, egy-két koncert előtti esemény azonban hiányzik a beszámolókból, ugye tudjátok, mire célozgatok :- ))) nem tudom, ismeritek-e a sztorit, de mi ketten Ábrival összehaverkodtunk Tom Capone-val, kaptunk ingyenjegyeket, plakátokat, fogtuk Tom kávéját, voltunk a turnébuszban, na és csak így mellékesen megjegyzem, két szerencsés fickó (ugye mondanom se kell, hogy kik ők) végigvihogta a BOLD beállását, fényképezgetés, pacsizás, miegymás.
Végezetül: Fogtündérnek sosem fogom elfelejteni az arcát, ahogy bezárják előtte az arena ajtaját :- ))))))

ASTERIX


© xBALUxválasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-19 09:48:37 (188)
igazad van, figyelmetlen voltam. :)
[előzmény (187)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-19 09:41:32 (187)
vienna crew-t kérném végig kis betüvel írni! :)
[előzmény (186)]

© xBALUxválasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-19 00:33:04 (186)
nos hát Bold... azt hiszem én csak annyit mondhatok, ezért a buliért megéri a fogdoki. nagyszerű zenekartagok, tisztes magyar közönség... az igazán kemény és híres Vienna Crew tagjai pedig adják fel, csomagoljanak és induljanak Murmanszkba fedélzetet takarítani.

© warzoneválasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-18 23:37:00 (185)
A Porcell-Show volt a legfaszább, bár a sok osztrák lúzernek ez sem jött be...

© válasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-18 20:31:16 (184)
én már csak ilyen maradok...
[előzmény (182)]

© sds12válasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-18 20:28:04 (183)
nem.
balázs írta jól.
[előzmény (181)]

© sds12válasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-18 20:26:01 (182)
na jól van, így érdeklődjön a másik kedvesen embertársai iránt....:)

tim, jaja tényleg, szegényről mindenki elfeledkezik:)

nekem is teljesült az álmom, játszották a hateful-t, jó lett volna, ha akkor matt ideadja nekem a mikrofont, és akkor én megoldottam volna a szám eléneklését, de jó volt ez így is.
[előzmény (180)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-18 20:19:25 (181)
nem Open Session? mintha azt olvastam volna :-/

egyébként ez az új szám nekem leszedte a fejem elsöre....
[előzmény (178)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-18 20:17:03 (180)
:-D

kit érdekel az órám?:) bold volt. majd megjavítattom valahol.

áh fura volt fura de nem érdekel, ugyanúgy Ábri haverja a Tom is kissé el volt készülve.de valahogy még sem érdekel.
az elejétöl a végéig hibátlan volt.
mondjuk valamiért nekem a Bold-ból mindig is a Tim volt a kedvencem.most is.olyan tök hétköznapi,egyszerü srácnak tünik aki csak játsza amit kell.

most elemezgethetnénk a koncertet de teljességgel felesleges :)
[előzmény (177)]

© Enforcerválasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-18 20:16:54 (179)
Ja, és Balu a nap hőse. Nagyon sittesen nézett ki a koncert után.
[előzmény (178)]

© Enforcerválasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-18 20:14:21 (178)
Hát igen, az osztákok majmok, ezt eddig is tudtuk. Egyet biztosan tudok, a Have Heart nevű zenekarnak nem fogok esélyt adni, bármilyen jók legyenek is. Komolyan, tízből nyolc labancon Have Heart póló volt.
Az osztrák előzenekar elég gyenge volt, a saját számok minden egyediséget nélkülöztek, a feldolgozásokért meg egyenesen pofon járt volna. Arról nem is beszélve, hogy két tag is szakállas volt.
A Down To Nothing nem az én stílusom. Valamiért úgy emlékeztem, hogy jók, de itt szimpla Terror kópiának tűntek. Mondjuk azt megjegyeztem a Főszerkesztő úrnak, hogy valahogy szívesebben nézem, ha amerikai zenekar játszik ilyen zenét, mert legalább az leköt, hogy jó a színpadkép. Amúgy a koncert úgy indult, hogy fasza lesz, hiszen a 4 Walls Falling intro-val kezdtek, de aztán hitrelen belecsaptak a dzsi-dzsi hardcore-ba. Később még belekezdtek a Greed-be is (szintén 4 Walls Falling), de azt is abbahagyták. Volt Banned In DC is, de ilyen középtempós értelemezésben, ami furának hatott, vagyis nem is furának, hanem szarnak.
A Bold számomra nem okozott csalódást, bár többen mondták, hogy az eleje nem volt az igazi. Ahogy én látom az elején is király volt a zenekar, csak a közönség nem vette a lapot. Nekem ne mondja senki, hogy a Talk Is Cheap szarabb, mint a Wise Up. Merthogy a kívülálló ezt gondolhatta volna a közönségreakciók alapján. Na mindegy, a setlist semmi kívánni valót nem hagyott maga után, játszották a Having My Say-t is, szóval minden kívánságom teljesült. Matt valóban fáradtnak tűnt néha, de ez nem befolyásolt semmit, legalábbis én így gondolom. Az új szám, az Open Season, nagyon fasza, várom, hogy kiadjanak valamit, bár még mindig úgy érzem, hogy nem lesz új lemez. Tartok tőle, hogy Capone meg fogja unni ezt az egészet. Ne legyen igazam.
Azon gondolkoztam utána, ha nem lettek volna magyarok, akkor senki nem mozdult volt be a Bold-ra. Nekem is tetszett a dörgő "gyertek ki" kórus, olyan Moby Dick koncert érzésem volt, de mindenképpen vicces volt.
Ez egy nagyon fasza koncert volt, nem ért csalódás, ezt vártam.
[előzmény (176)]

© sds12válasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-18 19:46:48 (177)
lényegretörő:)

órád, rendben van?

nem tudom, nekem is tetszett nagyon, csak vmi nem is tusom, túl nagy volt az elvárásom, és ahhoz képest nem volt olyan jó, de király volt.
csak matt olyan fura volt, meg mi nem hallottunk túl sokat az énekből, csak az elején.
persze én nem foghattam tom capone kávéját, meg ilyesmi, de azért jó volt ez a koncert, azért azt meg kell hagyni:)
[előzmény (176)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-18 19:32:38 (176)
osztrákokról inkább nem írok semmit.lózer az összes.
weapons&tacticts: a YOT és a AIAC gyalázása.
down to nothing: 2szám is böven elég lett volna.

bold: hibátlan.nem igazán lehet szavakba önteni.

looking back!

© matyipotterválasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-18 14:43:36 (175)
király volt a koncert, az osztrákok meg bekaphatják...
a legparasztabb az volt, amelyik felpofátlankodott a szinpadra, mikor a kép készült és lógott a cigi a szájából....
egyébként Matt kissé fáradtnak tünt, de csak Porcell ráadása miatt is megérte kimenni, eszméletlen amit levágott...
wepons nem volt rossz, a down to nothing meg elég hatásvadász zene,de hát ez kell az osvátoknak....

© válasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-18 14:30:45 (174)
te mindig csak bántod Viktor komámat!
[előzmény (170)]

© XviktorXválasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-18 13:39:51 (173)
haha, az már nem fog
[előzmény (170)]

© localheroválasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-18 13:34:15 (172)
haha, a bécsi keménymag ma utazik klagenfurtba is a d.t.n miatt :)
[előzmény (163)]

© KajbaszXXXválasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-18 13:24:01 (171)
Igen, Porcell. ;-)
[előzmény (168)]

© sds12válasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-18 13:23:41 (170)
csak megjegyezetem, h máskor ne így írd le.
tulajdonképpen szívességet teszek neked, h fejlődjön egy kicsit a helyesírásod.
[előzmény (169)]

© XviktorXválasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-18 13:16:49 (169)
nem értem, miért pont ebbe kötöttél bele, tele van hibával:D
[előzmény (168)]

© sds12válasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-18 13:13:42 (168)
az nem porcel, hanem porcell
[előzmény (163)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-18 12:33:15 (167)
majd ha hazamegyek akkor írok vmi beszámolót.mert most még túl frissek az élmények.

© XviktorXválasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-18 12:32:35 (166)
ja, és akinek megvan a csoportkép az szúrja már be ide vagy az indexre!

© XviktorXválasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-18 12:24:28 (165)
ja, és ausztriában 3 X játszik a BOLD, ahol tulajdonképpen le se szarták őket,azért tisztelet a kivételnek, de az nem sok volt.
[előzmény (163)]

© xzoleexválasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-18 12:22:35 (164)
Fasza volt, majd irok kis beszamolot...

© XviktorXválasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-18 12:13:56 (163)
nah, asszem írok egy picit a tegnapiról. Hát egy bazi nagy élménnyel lettem hazdagabb az tuti. KEzdve hogy az osztrák cimborákkal mászkáltunk a városba Baluékkal, meg a minden ilyesmi, na de maga a koncert. Weapons and TActic, nemvolt rossz, rendes srácok nagyon. Down to Nothing: ők sem voltak olyan rosszak, de azért egy Bold elé rohadtul de gyenge és unalmas volt, persze a majom osvátok erre tolták amost hogy nem sül le a pofájukról a bőr!

BOLD:

hát bevallom az utobbi időben nem nagyon halgattam a bold albumokat, de régebben rengeteget toltam, ezért szivügyemnek éreztem hogy kimennyek...első sorban csak magyarok, meg úgy elől is csak a hungary crew képviseltette magát. Hát a playlist tök más volt mint amit XTina belinkelt, itt a talks is cheapel kezdtek, és tökre nem volt mozgás..csak singalong a lelkes magyaroktól, Balázs Ábri Fogas Motivation crew és még páran, így is marha jó volt...játszottak egy új számot, hát mondanom se kell hogy irtó jó volt. És vége lett, a mamlasz osztrákok meg sem mozdultak mig down to nothing alatt nyomták a most hát kérem ez kurva nagy szégyen. aztán jött a ráadás, vicces volt a GYERTEK KI!!! kórus :D tiszta ossian feeling. És visszajöttek Porcelnél volt a miki, és mielött elkezdték volna a nailed to the X et, még osztotta kicsit a népet...aztán elszabadult a pokol, hát ez a porcel nem finomkodott egy csöppet sem, de még Tom is a gitárral bevetette magát ugy hogy a gitár volt alul, hát tiszta örült a srác!! Porcel még a mosh tudományát is megmutatta, hát bazzeg legendák! Aztán jött 2 crippled youth szám, innentől már a mozgással se volt probléma a végén meg a kultikus wise up.....ennyi kész!!! A koncert végén az egész magyar csapat felment a szinpadra egy közös fotó erejéig. na hát ennyi volt a BOLD nagyon jó volt. ennyi.


© sds12válasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-17 12:36:46 (162)
nagyobb képet nem lehetett volna betenni?
[előzmény (160)]

© xTinaválasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-17 12:03:25 (161)
Ezeket játszották Németországban



Elejére << Előző < 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 > Következő >> Végére