Punk Portál >> Fórum >> Összes téma >> Halál a nemnemsoha.hu-ra
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
Ha nem fasiszták akkor mik?

Elejére << Előző < 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 > Következő >> Végére

© punkosbandiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-19 17:47:56 (159)
aha.
[előzmény (157)]

© aryandreamsválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-19 17:38:09 (158)
és miért kell üldözni egy olyan eszmét ami csak szép álom?
ez nem feltétlenül Neked szól úgy általánosságban kérdezem!
[előzmény (155)]

© aryandreamsválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-19 17:34:26 (157)
azért mert az volt a 88-adik hsz :)
viccből lecsaptam rá, ahogy a kerek számokra szokás :)
egyébként matekórákon/telefonszámokon kívül kb életemben először írtam le a 88-at.
egyébként attól még, hogy valaki Hungarista köszönhet 88-al a Suttogón is sokan teszik. Amúgy én nem szoktam, mivel nem értek egyet a hitleri elvek egy részével.
[előzmény (156)]

© punkosbandiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-19 17:23:19 (156)
ja még egy kérdésem lenne:ha te nem vagy náci ugye azt mondtad akkor mért irogatsz 88-at az ikon topicba. a 88 ha jol tudom azt jelenti hogy heil hitler. vagy rosszul tudom?

© punkosbandiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-19 17:21:04 (155)
ja én a szalad mind alatt a picsa koncertre járo embereket értettem.

nem H betövel ketdödik a beceneve.eleinte nem nagyon birtuk egymást de hát egy évig akkor is egy szobába kellet laknunk ugyhogyegész joban lettünk.megbeszéltük hogy nem hagyjuk ezt a punk náci témát,és megprobálunk eggyütt lakni kulturáltan mint a normális emberek,és sikerült is.töle pl elég sokat tudok a hungarizmusrol.meg amit a154 esben leirtál szöveget is olvastam.nekem erröl az a véleményem ha érdekel hogy szép dolog ez a hungarizmus de csak egy álom ugyanugy mint az anarchizmus.ezért is nem vagyok anarchista.többek közt

a huliganizmus engem teljesen hidegen hagy felölem öszeverhetik egymást meg amit akarnak,csak azért emlitettem mert akikkel találkoztam nácikkal(vagy hungarista vagy nemtudom hogy nevezzem öket) és beszélgettem velük mind azt vágták a fejemhez hogy köcsög anarchisták csak rombolni akarnak és ez elég viccesen hangzik egy olyan szájábol aki a meccs után rugdossa ujpesten a kukákat.jo lehet hogy ö pont nem olyan de a haverjai igen.


© aryandreamsválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-19 17:04:21 (154)
céljainkat kb ki tudod venni ebből (idézet a Suttogóról van):

"Haragunk célpontja az, aki mocskos lábaival jogtalanul tiporja drága magyar földünket! Az, aki a nyugati műanyag-kultúrát a magyarra erőlteti. Aki az egyedülállóan intelligens és tehetséges magyar embert a nemzetgyilkos kapitalizmus karmaiba taszítja. Eltörli az egyéniséget, arctalan, "divatos" masszát kreál, úgynevezett fogyasztókat. Aki szerint a magyar jövőképbe belefér a hamburger, a kóla, a kábítószerek, nemibetegségek és ferdülések, a tudatformáló média, a nyugati "civilizáció" minden mocska, viszont nem fér bele a büszke magyar öntudat, a nemzet- és önvédelem, a hagyományőrzés, a férfias férfi és a nőies nő, az abnormális elutasítása, az egészséges család, történelmünk, őseink és hőseink."

© aryandreamsválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-19 16:49:14 (153)
visszaolvastam, hogy mire gondoltál "szaladnak mind" - alatt. Bocsi lehet, hogy félreérthető voltam, arra gondoltam, hogy a picsások akik az ostobát éneklik... de Te gondolom nem tartozol a picsa zenekarhoz, mivel még írtad is ,hogy nem Te írtad:)

pl ez a szobatársad meg szokott verni? ha esetleg jóba vagy vele akkor máris itt egy példa arra, hogy nem mindenki primitív... Egyébként a szobatársadnak véletlenül nem H-val kezdődik a beceneve?:) mert hirtelen eszembe jut egy újpesti ember aki elég nagy náci) egyébként lehet, hogy van olyan aki nácinak vallja magát, de szerintem ez egy kissé identitástudat-zavar. De akiket nácinak mondasz, hidd el a nagy részük Hungaristának vallja magát, és nem örül neki ha nácinak nevezed.

a huliganizmushoz mivel nincs közöd inkább ne beszélj róla... (ez egy olyan dolog amit kívülállók sosem fognak megérteni. Van két ellenséges csoport akik össze akarják mérni az erejüket. Ennek köze sincs ahhoz, hogy a másiknak mik a politikai nézetei) egyébként nem hiszem, hogy túl sok példát tudsz rá mondani, mikor konkrétan a lelátón volt box. És ha van is és széttörik valami akkor az nem anarchizmusból történik, hanem a verekedés közben... ennek az anarchiához semmi köze... ha az anarchia nem a szétverésről szól, akkor miért hoztad ide a példának? tényleg nem értem?? hogy jutott egyáltalán eszedbe az anarchia, ha egyszer az nem a szétverésről szól??

Tudom, hogy a suttogó fórumán normális emberek irogatnak. De ahhoz, hogy a Hungarizmus eszmei hátterét megismerd könyveket kell olvasni, nem csak fórumokat. Vagy ha tudod mi az a Hungarizmus akkor nem értem miért csak a Nagy-Magyarország jutott róla eszedbe...

"meséld már el kérlek hogy te mint hungarista mit szeretnél elérni,mik a céljaid és hogy eddig mit tettél le az asztalra." - hát hogy mit szeretnék elérni, mik a céljaim azt elég nehéz lenne itt most kifejteni... Röviden megpróbálom: a Történelmi Magyarország határainak visszaállítását, igaz magyar embereket, egészséges társadalmat, liberalizmus, drog száműzését, megállítani az idegenek beáramlását.

mit tettem le az asztalra?
mikre gondolsz? mit tudok én tenni?
lehetőség szerint megpróbálok magyar termékeket vásárolni...
+ Már pl az is segítség, ha idejövök, és miattam csak egyetlen egy ember rájön az igazságra, és felhagy ezzel a nevetséges pánkosdival.
[előzmény (152)]

© punkosbandiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-19 16:28:19 (152)
a szalad mind után sehol se tudom felfedezni az általad emlitett tisztelet a kivételnek mondatot
nem a tirana elleni meccsre gondoltam hanem az ujpest fradi meccsekre.én ujpesten lakok kolégiumban van egy ujpestes szobatársam aki náci és ezt nem én találtam ki rola hanem ö annak valja magát.szoval ö azt mondta hogy az ujpest és a fradi drukkerek közt is sok a náci de hát ütni kell öket mert fradisták.lehet hogy tényleg hülye vagyok de ezt nem birom felfogni hogy verheti meg egy másik embert aki ugyanoilyan eszméket vall csak azért mert másik focicsapatot szeret.
én nem vagyok anarchista de nem erröl szol hogy mindent szét kell verni.de ne mond már hogy egy,egy ujpest fradi meccs alkamával nem basszák ott szét a lelátot ha verekedés van.
tudom mi az a hungarizmus olvastam a suttogot.ott egyébként tök normális emberek vannak.az elveikkel persze nem értek eggyet de olvastam a forumot és nem volt semmi kurva anyázás meg ilyenek ha egy nem hungarista kérdezett valamit.
meséld már el kérlek hogy te mint hungarista mit szeretnél elérni,mik a céljaid és hogy eddig mit tettél le az asztalra.

© aryandreamsválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-19 16:16:52 (151)
"az ostobát nem én irtam " - de te is kb egy nézetet vallasz velük. Vagy te elítéled azt, ha valaki pl picsa pólóba flangál?

""szalad mind" ez sem általánositás?" - nem, ez amit csinálasz a szavaim kiforgatása.... szald mind.... de azt is írtam, hogy tisztelet a kivételnek. Tehát van kivétel.

"meg olyan hülyék hogy kimennek a fradimeccsre aztán egymást verik .remélem elöbb utóbb ki is nyirják egymást és akkor egy gonddal kevesebb" gondolom a tirana elleni meccsre gondolsz, mikor egymást verték... na most nem tudom te mennyire vagy benne a lelátói történésekbe (gondolom semennyire) de valószínüleg nem tudod, hogy az a verekedés miért tört ki. köze nem volt se focihoz, se politikához... de ezt nyilvános fórumon nem fogom megmondani miért verekedtek... egyébként miből gondolod, hogy ők "nácik"? attól még nem náci valaki, hogy kigyúrt kopasz... akkor az ilyen koditermek mácsói, meg a discós kidobófiúk is mind nácik lennének... pedig azok nem is foglalkoznak az egésszel, csak annyit tudnak, hogy milyen frankón néz ki, és biztos tetszik a sok diszkós ribancnak, hogy szét vannak kokszolva és borotválják a fejüet...

"meg ök nyomják a nagy anarchita ellenes szövegüket aztán vége a meccsnek mindent szétvernek" - neked tényleg fogalmad sincs az egész lelátói életről, szóval nem kéne hülyeségeket beszélni... egyébként ezzel azt akarod mondani, hogy az álltalatok hirdetett anarchia mindennek a szétveréséről szól??

"a hungaristákkal semmi bajom" - na akkor elárulom, hogy akiket te nácinak nevezel, azok is hungarristák... a Hungarizmus nem csak Nagy-Magyarországról szól... A Hungarizmus a Nemzettiszocializmus magyar változata, szellemi Vezére Szálasi Ferenc. A nácizmussal a legfontosabb eltérés ott mutatkozik meg, hogy a Hungarizmus nem beszél fajelméletről... meg még számtalan eltérés van de erről nem itt kéne beszélnünk. Tényleg az az érzésem Veled kapcsolatban, hogy fogalmad sincs semmiről, csak úgy beszélsz össze-vissza... rengeteg butaságot sikerült összehordanod 1 hsz alatt! Talán egy kicsit olvass, tanulj, okosodj, és utána beszélj bele politikai kérdésekbe... addig ott a "szóljuk le az előttünk írót" és a többi ostoba topic...
[előzmény (148)]

© faszosemberválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-19 16:06:47 (150)
Én vagyok a halálpap.

© faszosemberválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-19 16:06:30 (149)
Hhhhhhhhhhhhhhhhaaaaaaaaaaaaaaaaalllllllllllllllllllllllllllllll lllllááááááááááááááááááááááááááááállllllllllllllllllllllllllllll llllll !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[előzmény (148)]

© punkosbandiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-19 16:01:38 (148)
az ostobát nem én irtam
"szalad mind" ez sem általánositás? én nem szaladok el inkább verjenek meg.
én már láttam olyan nagy nácikat akik kelta kertesztes poloban mászkáltak aztán amikor jöttek a cigányok ugy futottak mint a nyulak
a nácikat utálom akik mindenkit meg akarnak verni csak a cigányokat nem,meg olyan hülyék hogy kimennek a fradimeccsre aztán egymást verik .remélem elöbb utóbb ki is nyirják egymást és akkor egy gonddal kevesebb.meg ök nyomják a nagy anarchita ellenes szövegüket aztán vége a meccsnek mindent szétvernek.szerinted ez értelmes emberre vall?
a hungaristákkal semmi bajom csak én speciel nem szeretnék nagymagyarországot.meg et ugyis csak egy álom.

© aryandreamsválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-19 15:52:49 (147)
"ja a 141es mi ha nem általánositás?"
nem értelek, azt írtam, hogy van kivétel...
még külön hangsúlyoztam is...

"láttam már elég hungaristát és soha nem csalodtam pozitivan bennük" - persze mivel Te a Hungaristát azonnal a nagy kigyúrt kopasz vadállattal azonosítod... csak azokat veszed észre, hogy "jéé itt egy náci, és milyen primitíven viselkedik" de honnan tudod, ha mész az utcán és elmegy melletted egy tök átlagosan kinéző ember, hogy az nem Hungarista?? nem csak a kopaszok tartoznak a mozgalomhoz, hanem idős bácsik is. Egyszer pl voltam Feltámadási körmeneten a Szent István Bazilikánl, és egy öreg bácsi mondta, hogy Ő egész életében Hungarista volt, emlegette a Nyilas pártot is, bár azt nem tudom, hogy mit mondott róla, mert csak véletlenül hallottam meg a beszélgetés egy részét.

"csak nem értem mi a bajuk velem meg ugy a punkokkal" - mondtam már, pl a picsa - ostoba című dal és még hasonló dalszövegek... olyankor marha nagy a pofájuk, de szemtől szemben szalad mind... és ez a gerinctelen viselkedés nagyon sok embert - köztük engem is - zavar...
[előzmény (145)]

© Nietzscheválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-19 15:42:04 (146)
A rasszok keveredése elrohasztja az autentikus kultúrákat. Nem kívánatos.
[előzmény (137)]

© punkosbandiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-19 15:39:36 (145)
én nem nézem le a nácikat csak nem értem mi a bajuk velem meg ugy a punkokkal általában.én is magyar vagyok.
az általánositásrol meg annyit hogy láttam már elég hungaristát és soha nem csalodtam pozitivan bennük.ja a 141es mi ha nem általánositás?
[előzmény (144)]

© aryandreamsválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-19 15:36:04 (144)
és te most miért általánosítasz?
azért mert valaki egyszer megvert még nem biztos, hogy az összes Hungarista (mert ugye itt nácik nincsenek...) olyan... most ezzel te is ugyanazt teszed, mint az általad lenézett "nácik" akik általánosságban utálják a cigányokat/zsidókat...
[előzmény (142)]

© Nietzscheválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-19 15:31:54 (143)
Ezért nem kell szelektálni.
[előzmény (139)]

© punkosbandiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-19 15:30:47 (142)
igen de mi nem akarjuk kiirtani az egész cigányságot.egyébként meg én is vállalom a tetteimért a felelösséget.van antirasszista feliratu polom meg is vertek már érte nem egyszer de én akkor is hordom.meg én nem vernék meg egy tizenhat éves kopaszgyereket mert nagymagyarország poloba rohangál mert akkor olyan szinten lennék mint ti.nekem az a tapasztalatom hogy addig nagy a pofátok mig sokan vagytok de egyedül még náci nem jött oda hozzám kötekedni
[előzmény (141)]

© aryandreamsválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-19 15:21:20 (141)
általában a pánkoknak is csak addig jár a szájuk, míg a picsa koncerteken énekelhetik, hogy ki az ostoba... egyébént meg a legtöbbjük a világ legnagyobb csicskája, kis füves, szipus nyomorékok, akik mindenki elől futnak... ha mondok valamit akkor vállalom a felelősséget a szavaimért, nem gondolod?

a pánkok közt is természetesen tisztelet a kivételnek, mert van néhány egészen normális...
[előzmény (140)]

© punkosbandiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-19 15:11:00 (140)
ki kell öket irtani? szerintem ahhoz nem vagytok elegen.meg a legtöbb bonehead akivel találkoztam addig volt nagypofáju amig nem jött 5-6 cigo és akkor aztán futotak
[előzmény (136)]

© punkosbandiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-19 15:09:21 (139)
hát igen ez van.nekem se tettszik de mit lehet tenni.ez a kiirtjuk a cigányokat kicsit durva.és különben ki dönti el hogy melyik a normális meg melyik nem?

© aryandreamsválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-19 15:05:43 (138)
ez a baj...
sok reforma van szükség, rendet kell itt csapni mert ez így nem mehet...
a kisebbségek nyomnak el minket saját Hazánkban... ne tűrjünk tovább!
[előzmény (135)]

© aryandreamsválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-19 15:04:31 (137)
erre én is gondoltam, bár tán egy kissé radikális :))

a cigányoknál mondjuk van 0,0001% normális, at felőlem élhet, pár generáció alatt beolvad. Ha talál olyan fehéret akivel családot tud alapítani... mert nekem nem kéne cigány nő akármilyen normális is...
[előzmény (136)]

© Nietzscheválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-19 15:02:47 (136)
Ki kell őket írtani. Nincs cigány, nincs probléma. Egyébként is baj van a demokráciával. Minél szilárdabb egy hatalom, annál enyhébb a büntetőrendszer. Hatalmuk tudatában az intézmények szem elől veszítik a célt. Helytelen! Aki bűnös, bűnhődjön. Cigány pedig nincsen bűn nélkül.

© punkosbandiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-19 14:59:09 (135)
hát jolvan.ez nagyon jo lenne,de nem zárnak börtönbe lopásért senkit.egyébként nekünk is ellopták a kocsinkat,meg is találták a rendörök de azt mondták hogy nem lehet rájikbizonyitani.ezek a rendörök egy nagy kalap szart érnek,félnek a cigányoktol és nem mernek csinálni semmit.ez ellen meg nem lehet tenni semmit

ariandreamsválasz erre - 2004-08-19 14:53:21 (134)
sőt elég egyszerűen csak kergetni őket, és megáll a szívük :DD
csak ami nevetséges, hogy utánna még a munkáját végző rendőrt hurcolják meg, és engedélyeznek a cigányoknak mindenféle tüntetéseket...
na nem mindha a magyar rendőrséget védeni akarnám 1 percig is, de végre valamit nem csesztek, le, és még ezér baszogatják őket...
[előzmény (131)]

ariandreamsválasz erre - 2004-08-19 14:43:48 (133)
na, a nevet sikerült elírnom :)

araindreamsválasz erre - 2004-08-19 14:43:14 (132)
talán próbálj meg úgy fogalmazni és írni, hogy egy normális ember is megértse mire gondolsz.

annyit sikerült megértenem, hogy azt kérdezed mit csinálnék? Egy lopás után bezárnám őket börtönbe, aztán elgondolkoznának. Utánna kivándorol az összes, és megszűnt a gond.
[előzmény (131)]

© punkosbandiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-19 14:37:06 (131)
hát felölem.jo és te mit csinálnál hogy ne lopjanak ha van egy jo ötleted segitek
[előzmény (130)]

ariandreamsválasz erre - 2004-08-19 14:33:39 (130)
ja, mástól meg lopjanak nyugodtan, mi?
ne legyél ostoba... előbb-utóbb téged is megtalálnak majd...
[előzmény (125)]



Elejére << Előző < 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 > Következő >> Végére