Punk Portál >> Fórum >> Összes téma >> The Lawrence Arms
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
The Lawrence Arms

Elejére << Előző < 1 | 2 | 3 | 4

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2005-03-29 18:31:07 (17)
Uj szam:
http://www.thelawrencearms.net/other/index.php

© localheroválasz erre | adatok | e-mail - 2005-03-25 11:39:07 (16)
100 Resolutions

Where have I been all your life? Sitting on fences. A novocaine for all the senses. Another year will pass us by. Making sense of nothing in defense of something. I laughed too late and dug myself into a grave. This year I'll try not to think too much. This year I'll try to stand up for myself. This year I'll live like I've never lived before. This is my year for sure. Another stupid clumsy story. More accidental aspirations. Another explosion of silence. I think I'm going deaf. Or maybe I'm just hearing less. This year I'll try to listen to myself. I wonder where you'll be bringing in the new year. As midnight clocks are singing good chance I'll be slobbering somewhere. Probably pass out wasted and sleep until the smoke clears. Vague memories of midnight flash in time to morning sunlight. Wake up knowing you'll never be there. I've got 100 resolutions. But I've got no solutions. I've got one song I write 100 ties. And only a dozen or so rhymes. This year I'll try not to drink so much. This year I'll try to stand up straight. This year let's live like we've never lived before. This is our year for sure.

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2005-03-24 22:32:42 (15)
Bocs, ezt most nem olvasom el, csak annyit, hogy a Slapstick kibaszott alap zene!!!

© jail breakválasz erre | adatok | e-mail - 2005-03-24 10:11:32 (14)
a jegyárra voltam kiváncsi
http://www.visions.de/konzerte/tournee/6703/MILLENCOLIN
de már olvastam 22 -t is, nem tudom.

© jail breakválasz erre | adatok | e-mail - 2005-03-24 09:38:10 (13)
na most akkor ;n is megmondom a tutit$ LA alap! hehe

nem tudja valaki a gasometer honlapj't ;n valamit tal'ltam, de ott koncertekr[l nem volt semmi!

© localheroválasz erre | adatok | e-mail - 2005-03-24 09:05:25 (12)
http://www.myspace.com/thelawrencearms

letölthető a criminal c. új nóta...

innen meg, ha valaki nem tudná, szinte a teljes koncert video, a tavaly májusi bécsi buliról...
http://tsc-downloadcenter.cjb.net/
kicsit szétszívták / itták magukat, de hatalmas buli volt...kb mindent lenyomtak, lehetett nótákat kérni, két splitről is, volt olyan, mikor nem is emlékeztek már a szövegre pontosan, mivel rég nem játszottak, ill a nem kevés tudatmódosítónak köszönhetően...lesz dvd verziója is hamarosan, ha minden jól megy..;)legjobb volt, hogy annak ellenére, hogy a fat-nél vannak a shelterben volt a buli, bár ez nem mond sokatoknak semmit sztem..de mindegy is..

© Radyválasz erre | adatok | e-mail - 2005-03-23 21:14:55 (11)
© localhero válasz erre | adatok | e-mail - ma 20:23:49 (32)
ezekre még reagálnom kell...
kíváncsi lennék a la osztó arcoknak pl mi a kedvenc zenekaruk, ill mikor kapcsolódtak be akár a millencolin pályafutásásba, sztem minden világossá vállna...
miről beszéltek, az utolsó la lemez a 2003 egyik legjobb lemeze...gondolom tisztában vagytok a tagok pályafutásával, sok baxter, the broadways, vagy akár slapstick-et hallgattatok anno, s nagy izgalommal vártátok a the falcon nevezetű zenekar első demo-ját, vágjátok a la teljes disco-ját?!...gondolom nem tévedek...vagy esetleg belemélyedtetek jobban a szövegekbe, hogy kijelenthessétek egy fosom millencolin topicban, hogy a " hát a legutolsó lemez kurva szar lett, na meg az eddigiek is..."atyaisten...

továbbra is fenntartom, hogy szarok a lemezek, ettől függetlenül szeretem ezt a zenekart, mert olyan úgymond "istenkirály" számaik vannak, hogy az csak na.
ennek örömére 18.-án mindenki célozza meg Bécs városát.

© SellMeAMinuteválasz erre | adatok | e-mail - 2005-03-23 20:47:12 (10)
talán éppen ezért, meg hát persze, jó kis baráti társaság ez. Alk3 basszusa mindig is nagyon bejött, de ez így BK énekével együtt...
[előzmény (8)]

© SellMeAMinuteválasz erre | adatok | e-mail - 2005-03-23 20:41:38 (9)
Ja, meg van ilyen is:

http://www.thelawrencearms.net

Így látatlanban a Millencolin - LA élőkoncert párbajban, szerintem, az LA diadalmaskodna, de majd kiderül...

© localheroválasz erre | adatok | e-mail - 2005-03-23 20:40:07 (8)
a the falcon veri a lemezeket?!jajj, ne már...olvass utána, egy komolytalan, baráti project az egész (alk3, rise against) próbatermi, nyers felvétel, az éneket konkrétan ez agyik arc nappalijában vették fel...azért nem kell elnagyolni a dolgokat...
s jó kis topic ez...
[előzmény (5)]

© XviktorXválasz erre | adatok | e-mail - 2005-03-23 20:39:38 (7)
Slapstick kurva jó!!! 97 ben egy ilyen lemezt letenni az asztalra, hmmm.
[előzmény (6)]

© Radyválasz erre | adatok | e-mail - 2005-03-23 20:37:40 (6)
nekem az a koncepció tetszik jobban, mikor a két ének keveredik egy számban. yup.
ja, Brendan Kelly fanoknak kötelező a The Broadways és a Slapstick is
[előzmény (5)]

© SellMeAMinuteválasz erre | adatok | e-mail - 2005-03-23 20:28:33 (5)
Srácok, ezért tényleg felesleges topicot nyitni.
"jah, nem rossz!", mondhatom remek.

Ha nem is tartozik a kedvenceim közé az LA, azért meg kell hagyni, remek kis zenét nyomnak, asszem belehallgattam mindegyik anyagukba, igaz régebben, de nekem is a split-ek, és a The Greatest Story Ever Told tetszett igazán, ezeket még mostanában is előveszem hallgatgatni. Nekem különösen tetszik a legfrissebb (hm, 2003-as) lemez koncepciója, hogy felváltva vannak a számok a két különböző énekhanggal. Nagyon el lett találva.
Na, és ugye, ha LA, akkor szólni kell a The Falcon nevű formációról is, amiben két LA tag is nyomja, most adtak ki egy EP-t, és ez tán veri az anyabanda lemezeit is.

© localheroválasz erre | adatok | e-mail - 2005-03-23 20:24:59 (4)
brendan kelly az isten...millencolin-os fejek oszoljanak!

© tomooválasz erre | adatok | e-mail - 2005-03-23 20:05:21 (3)
jah, nem rossz!

© XviktorXválasz erre | adatok | e-mail - 2005-03-23 19:54:42 (2)
És sokkal jobb mint a millen :P

© XviktorXválasz erre | adatok | e-mail - 2005-03-23 19:53:03 (1)
Egyik kedvenc zenekarom.



Elejére << Előző < 1 | 2 | 3 | 4