Punk Portál >> Fórum >> Összes téma >> Habitforming
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
A veszprémi Habitforming együttes topicja

Elejére << Előző < ... 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 > Következő >> Végére

© KaREválasz erre | adatok | e-mail - 2005-03-07 18:54:16 (39)
hé Carlos már megvan egy-két háttérkép,most el kell mennem,de ha hazaértem, elküldöm őket...

© KaREválasz erre | adatok | e-mail - 2005-03-07 18:53:43 (38)
Jah, ez mindenkinek szól: please egy kicsit kultúráltabb beszédstíust válasszatok irányadónak!

© KaREválasz erre | adatok | e-mail - 2005-03-07 18:51:39 (37)
:)
Nemtom,ki ez a srác,misi...
Carlos = az énekesünk
KaRE= az egyik gitáros

© XhightowerXválasz erre | adatok | e-mail - 2005-03-07 18:42:59 (36)
Nos, nekem jó a szemem!!
Én se tudom hogy te ki a büdös fasz vagy!
A hozzászólás nem neked ment!!!
Első koncertnek annyira nem volt szar, de az énekesnek meg kéne legalább alapszinten tanulnia énekelni!

Amúgy meg az oldalról egy büdös szót sem írtam, azzal nincs gond.
Úgyhogy ne beszélj félre!

Na pá!!!
[előzmény (35)]

© Carlosválasz erre | adatok | e-mail - 2005-03-07 18:29:34 (35)
Xhi... Nem tom ki a fasz vagy, haver! Lehet, hogy nem jó a te szemed sem? :)

most akkor megpróbálom mégegyszer: az oldalon az áll, hogy /FEJLESZTÉS ALATT/ ami azt jelenti, hogy nincs kész, ismétlem, "fejlesztés alatt". A szöveg olyan amilyet éjjel 2 és 3 között le tudtam írni. Különben leszarom, nem kell hogy tetszen!

1. A DC-s koncert meg az első koncertünk volt, szerintem ahhoz képest igenis jól sikerült. A húrszakadástól kezdve a vokál hiányáig sok midnen nem jött össze, de emberek vagyunk, és akkor ennyire tellett. Már ott sokan jöttek oda gratulálni.
2. A Padláson már tagadhatatlanul jók voltunk, ezt nem én mondtam, hanem a kedves közönség, arról nem beszélve, hogy jó volt látni a pogót, ahogy jól érezték magukat, és ezt mi csináltuk. Nem Te, hanem MI.
3. Az oldal egyelőre nem több egy trágyahalmaznál, de legalább van. Tisztában vagyok vele, és hidd el, igyekszem szép lassan MINDENKINEK a kedvére valót csinálni, de ez nem megy gyorsan, és nem könnyű.
4. Hamár voltál oly kedves hozzászólni, nem hagyhatom szó nélkül, meg kell értened. Próbálj meg valami értelmes nevet választani, és építő jelleggel hozzászólni.

Kare, várom a hátteret, de ne valami hyperspace-es cucc legyen :D

© XhightowerXválasz erre | adatok | e-mail - 2005-03-07 18:02:54 (34)
te, suttyó, mi van a leírásodban???
nem életrajzot kell ide írni
amúgy meg szerintem szar volt a DC-s koncert
[előzmény (32)]

© Warriorválasz erre | adatok | e-mail - 2005-03-07 17:58:23 (33)
nnna ez odabasz!!!!


© KaREválasz erre | adatok | e-mail - 2005-03-07 16:59:58 (32)
tényleg Misi bazz nincs is meg a telszámod,írd le!!
az enyém 70/2002276, de nemám kiadni akárkinek! :)

ja és kellene csinálnunk egy új képet a bandáról,a mostani "beköszöntő" kép elég gyengécske,egyenesen szar sztem...

© KaREválasz erre | adatok | e-mail - 2005-03-07 16:51:31 (31)
áááááááá NE legyen sárga a háttér,az anyám kedvenc színe!!!
arra gondoltam, csinálok vmi hátteret csak úgy egy próba,aztán elküldöm a e-mailünkre Misi!
1024*768-as jó?

© Carlosválasz erre | adatok | e-mail - 2005-03-07 15:48:47 (30)
Így vagy úgy, de hétvégéig ki kell bírnotok ezzel a háttérrel, mert ma azért nem voltam suliban, mert nem ébredtem fel másfél óra alvás után az ébresztőre, előtte html-t csináltaaaaaam - úúúúndorító volt a tegnapi napom, bááázz!!!Szóval kuuuurvára nincs kedvem most html-ezni!

Ádám: kurvára nemtom, mellllyek a béna képeid, a (SZERINTEM) bénákat fel se tettem! De ha megmondod hanyadik sor melyik nem tetszik, leszedem! Hnap megbeszéljük.

Kare: Képeket ha lehet cd-n add, ha kevés van, akkor mehet a stop.hu-s címünkre. Az eddigi képekhez már nem szívesen nyúlnék hozzá, de a kedvedért a következőeket már nagyobbnak teszem majd fel.

Asszem nem is rossz ötlet ez a sárga háttér, valami kellemes piros-vörös betüszínnel...
betütípusra már van is ötletem:Đ bruhahahahaaa :)

© KaREválasz erre | adatok | e-mail - 2005-03-07 15:20:11 (29)
Látjátok már két ember van,akinek tetszik a Millencolin :)
Egyébként még fogunk pár Millencolin számot játszani,ez biztos.Írjátok le, hogy mik tetszenek tőlük, aztán ha nekünk is,akkor el van intézve. Egyébként a "Don't drag me down" nekem is a szivem csücske, hála a jó öreg Dave Mirra Freestyle Bmx-nek (PlayStation), abban hallottam először,aztán letöltöttem,aztán megtanultam,aztán megtanultuk :)

© KaREválasz erre | adatok | e-mail - 2005-03-07 15:15:07 (28)
Heller!
Ej Misi, egész frankó lesz az oldal, majd adok még képeket, meg a többiekével együtt be lehetne rakni őket vmi "egyéb" kategóriába vagy ilyesmi :)
Holnap hánykor próbálunk?

Ádám bazz te meg segíts a Misinek,ha nem tetszenek a dolgok, egyébként sztem nem lettek rosszak a képek,bár lehetnének nagyobbak is egy kicsit..

Ja Pala nálam a kemény "pörgős" kategóriába tartoznak a régi zúzos Chili számok is, úgyhogy ezt majd megtárgyaljuk ám még.Egyébként meg info órákon oda kéne figyelned, nem pedig a fórumra írogatni :p


© mikkamakkaválasz erre | adatok | e-mail - 2005-03-07 14:31:29 (27)
csá! kedden hánykor?fél 6 egyetem? ha ok irj Misi!!! a honlapról annyit: más szonü háttér kéne pl:vörös ,sárga , meg más betütipusokat. a béna képeimet +szedd le!!!!!!!!!!! de ne mindet.

© Carlosválasz erre | adatok | e-mail - 2005-03-07 14:24:56 (26)
Azé mondom, hogy majd megbeszéljük, mert vki felvetette, hogy menjünk Pécsre játszani. Ha esetleg összejönne, akkor nem ártana benzin pénznek, amúgy felőlem is szét lehet osztani az említett módon.

© Carlosválasz erre | adatok | e-mail - 2005-03-07 14:23:33 (25)
A pénz dolgot még megbeszéljük...
Pénteki próba nem jó, ismétlem nem jó.

Pala: ne mondd hogy nem, mert széééétverem a fejedet! :) Nem a repertoárunkba akarom beilleszteni a Can't stopot fassszom, hanem egyszerűen el akarom játszani! Csaba is tudja, Kare is tudja, jómagam is, Makk is bevállalta. Szeretem azt a dalt báázzzeee

És köszönöm a pozitív hozzászólásokat is. -építő jellegű kritikát úgyszintén- M.

© PAlaválasz erre | adatok | e-mail - 2005-03-07 14:05:08 (24)
Ja: pénteki próba? fél 4?

© PAlaválasz erre | adatok | e-mail - 2005-03-07 13:59:43 (23)
Még a számokhoz: a Cant stop: NEM.

© PAlaválasz erre | adatok | e-mail - 2005-03-07 13:54:24 (22)
Ja a benyapénz elosztást úgy gondoltam, hogy Ádám kap 3500-Ft-ot a Makk meg 1500 Ft-ot. Az Ádám úgyis mindig kocsival jár.

© PAlaválasz erre | adatok | e-mail - 2005-03-07 13:48:52 (21)
Hali! Honap(kedden) nem leszek próbán, de ti próbáljatok csak! Az új számokról: a koncerttapasztalatokat elemezve csakis pörgős, ütős számok jöhetnek szóba. Majd megtárgyaljuk.

© Madválasz erre | adatok | e-mail - 2005-03-07 11:31:36 (20)
Csöcsesz mindenkinek!! eddig az első koncerten láthattalak csak titeket fellépni, ugyanis a másodikra önhibámon kívül nem tudtam odaérni (köcsög busz), de az elsőből ítélve biztos vagyok benne h sajnálhatom is...! dehát ez van..! nem baj, majd április elsején...! amúgy a turné az eSKAbbe-val nagyon faszás, jó ötlet volt!!! ja, a koncert óta jobban ráfüggtem a Millencolinra, hála nektek hogy játszottátok a Happiness for Dogs-ot!! :)) na csalán!! u.i.: köcsi Misi kabbeeeee :))))))))

© eSKAbbe Paliválasz erre | adatok | e-mail - 2005-03-07 10:35:41 (19)
Sztem akkor is Don't drag me down, meg happiness 4 dogs a király!!!
PAdlás fasza volt!

© coolwaterválasz erre | adatok | e-mail - 2005-03-07 07:56:58 (18)
Töltöm a képeket fel folyamatosan, ha meg a góré kérdi miért nincs sávszélesség megvonom a vállam és küldöm a z informatikushoz :DDDDDD aszem az 50 megás videóval meg fog szenvedni :D

© Carlosválasz erre | adatok | e-mail - 2005-03-07 03:26:58 (17)
Nigggeeer! :) Bázzze, fél 4 van, de végülis megcsináltam! :) de nagy hulla leszek holnap! Éljen éljen az egyetemi élet, fasszom!
Tessék megnézni a weblapot:
http://hfor.uw.hu

© coolwaterválasz erre | adatok | e-mail - 2005-03-06 23:42:12 (16)
Vháázáp! Myke: képeket, videokat letöltöttem, holnap nyomom fel az ftpre, dögöjjön be a hivatal nete miatta :) Remélem tényleg 200 mega, mert a videók zabálják a memoriát.....

© Carlosválasz erre | adatok | e-mail - 2005-03-06 21:22:05 (15)
Offspring: Cool to hate, Blink182: Family Reunion, Aliens exist, illetve a Csabával a Can't stopot összehozzuk, ha Mikkamakkát nem zavarja. Nem baj ha tudjuk :) Aaaaz Offspring mostani albumán a Splinteren is van egy csomó kurvajó dal!!!!

© Makkválasz erre | adatok | e-mail - 2005-03-06 21:06:15 (14)
Akkor csapd le magad,mert bepörgök John!Én benne vagyok! Akkor keddre szét kéne osztani a többieknek ,meg nekem is, hogy lehessen tanulni őket! Majd nézek én is 1-2 számot és bedobom a kalapba, majd meglátjuk mi lesz belölle!

© Carlosválasz erre | adatok | e-mail - 2005-03-06 20:58:05 (13)
Bááázze!!! Pörgök mint a diszkós léyg a kemotoxtól! Skullnak a fogai körmérközést fognak játszani a bennmaradásért! :)

Blinktöl (FAmily Reunion:) és Offspringtól szeretnék még, csupa pörgös pogóst, meg ööö GReendaytöl a Basket Case meg k jó lenne!

© Makkválasz erre | adatok | e-mail - 2005-03-06 20:52:03 (12)
Csá Mihály! A Skull átb...ta az agyunkat, nem is volt ott Padláson,meg nem hozott neked csajokat! Te figyu, a képeket rólam igazán leszedhtnéd, mert naggyon irritálóak, főleg,mikor a rossz buzi féle fejet vágom a dob mögött sapkáben, ezt az Eszti is megjegyezte!Kivittem ma a cuccaimat a disznóólba, a Pala mondta, hogy kedden próba!(ez még rímel is!) Milyen ütős számokat kéne még szerinted összerakni Padányi pártyig?

© Carlosválasz erre | adatok | e-mail - 2005-03-06 16:26:12 (11)
Zosia: A padlásos képeket legjobb lenne cd-n odaadni, ha másképp nem megy, majd megadok egy ftp címet, és oda feltölthetitek.

© Carlosválasz erre | adatok | e-mail - 2005-03-06 16:19:42 (10)
Heló Geééza :) Április 1-én jössz a koncertünkre, mondtam már? Péteki nap, ott maradsz V-ben!



Elejére << Előző < ... 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 > Következő >> Végére