Punk Portál >> Fórum >> Összes téma >> OI-Mates
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
http://oimates.dox.hu/

Elejére << Előző < 1 | 2 | 3 | 4 > Következő >> Végére

© Kutyaválasz erre | adatok | e-mail - 2005-02-06 16:36:22 (82)
Kedves Redy_!

Légyszives olvasd már vissza a legbénább dalszövegek topikot!

A habi egyböl azzal kezdte hogy :
"Szerintem is szar, de még mindig jobb mint a Belfegoi Streetrockjának a dalszövege. (Én írtam a dalszöveget) "

Már nem azért, de Kova azért szerintem valamit letett a magyar skinhead kulturáért elég sokat. Még nekem is az apám lehetne.. Én se irtam hihetetlen nagy költöi szövegeket, de azért nem lenne pofám bármelyikröl se azt mondani hogy jobb mint a Kova szövegei.. Itt jön elö pl a tiszelet..

A következö hozzászolás az volt
"Fikázzátok légyszi még egy picit. Hadd nevessek. "

Én ezt se fogom fel pozitiv kritka elfogadásnak...

Szolj ha rosszul látom a dolgokat, tényleg lehet hogy én látom rosszul..


[előzmény (80)]

© Redy_válasz erre | adatok | e-mail - 2005-02-06 16:33:57 (81)
mér hol tartanánk? Most ír habi át dalszöveget, hogy ne régi szar legyen...attól h te még nem látod nemtod mi történik a háttérben...

© Redy_válasz erre | adatok | e-mail - 2005-02-06 16:30:53 (80)
Kutya!
Nemtom mi a gond, én pl tök normálisan fogadtam a kritikát sztem, nemvolt egy rossz szavam se, mégis amikor szidod a zenekart az ugye rám is vonatkozik...mellesleg habi sem fogadta rosszul a kritikát ő is írta h tudja h szar, és fejlődni kell... akkor miről is beszélünk?

© Kutyaválasz erre | adatok | e-mail - 2005-02-06 16:27:51 (79)
Csak tudod ha ezt ugy reagálják le, hogy

"jó dolgozunk rajta, lesz ez jobb is"

akkor szerintem nem itt tartanánk!
[előzmény (78)]

© _aa12_válasz erre | adatok | e-mail - 2005-02-06 16:25:30 (78)
nem lázadni kell, hanem csakazért is jobbat irni, fejlödni,

Nem te voltál az első, akinek nem jöttek be annyira a szövegek....:) Csak engem lehurrogtak. De most elkezdték átírogatni a szövegeket, úgyhogy "csakazért is jobbat írnak". Szóval jó lesz ez lassan! Másrészt nekem a zenéjük (amit te nem ismerhetsz, mert csak az a kis video van fenn a lapon) eléggé tetszik.
[előzmény (77)]

© Kutyaválasz erre | adatok | e-mail - 2005-02-06 15:52:05 (77)
Szia!

Na nem tudtam hogy te vagy a gege, mostmár tiszta! Mi azt hiszem már jó pár koncerten taliztunk.. Nem hiszem hogy falakat huznánk néhányan magunk köré, jó lehet én néha bunkóbb vagyok a kelleténél :D, a zenekarba az nem volt szimpi, hogy a szövegkritikát automatikusan bunkó mód fogadták, nem lázadni kell, hanem csakazért is jobbat irni, fejlödni, és föleg egy ilyen kis szintéren mint ez, törekedni kell arra hogy tényleg jobb legyen és jobb, kevesen vagyunk, de akkor már legyen tényleg az hogy olyan arcok vannak benne és olyan zenekarok, olyan zene ami tényleg jó, akik tényleg kiállnak egymásért, és nem kiakadnak az elsö szövegkritikán!

Én anno amikor még aktivan zenéltem, hihetetlenül örültem a kritikáknak,- kaptunk is szép számmal - mert csak ebböl tudtam hogy miben kell fejlödni! Ha valaki azt mondja valamire hogy "jaja jó volt" azzal semmit se érek!

Gondolom azt azért te se tagadod hogy gio nem ezt a fórumot olvasgatva jött oda hozzám!

[előzmény (76)]

© gegeválasz erre | adatok | e-mail - 2005-02-06 15:41:50 (76)
Kutya!
Valószínüleg rám és gio-ra gondolsz. Nem a srác kért meg rá hogy menjünk oda.
És nem is azéert mentünk oda hogy "kinyírjunk" A dologról a váleményemet pár sorral lejjebb elolvashatod

© Kutyaválasz erre | adatok | e-mail - 2005-02-06 14:46:32 (75)
Furcsa, egy közös ismerösünk mégis odajött hogy hogy képzelem hogy bántalak titeket, és hogy hallja hogy náci vagyok :D Érdekes... Biztos éjjel nappal a punk portált bujta és ott látta :D Bocs én vagyok a hülye.. elnézést is kérek :D
[előzmény (68)]

© gegeválasz erre | adatok | e-mail - 2005-02-06 13:33:36 (74)
amúgy mi van a honlapotokkal?

© gegeválasz erre | adatok | e-mail - 2005-02-06 13:21:26 (73)
Az "öregek"-nek csak örülni kellene hogy van pár fiatal srác akik próbálkoznak...
más részről tényleg van pár ember az országban akinek sokat köszönhetünk mindannyian. és olyanok is vannak akik falakat emelnek maguk köré.

© Redy_válasz erre | adatok | e-mail - 2005-02-06 13:09:50 (72)
gege mi komolyan gondoljuk a dolgot szal nem hagyjuk abba.. :) és persze a tanácsokat szivesen látjuk...persze nem oltás formájában kéne, meg leszólásokkal satöbbi hanem szószerint tanácsként...

© gegeválasz erre | adatok | e-mail - 2005-02-06 07:03:18 (71)
Nekem erről a témáról az a véleményem hogy hagyni kell a srácokat hogy hagy csinálják amit akarnak, ha nem gondolják komolyan akkor előbb-utóbb úgyis abbahagyják. Segíteni viszont lehet őket és gondolom ők is szivesen fogadnak néhány jótanácsot.

© szmezsoltválasz erre | adatok | e-mail - 2005-02-05 23:45:03 (70)
ollga megvan bocsátva :)

© habiválasz erre | adatok | e-mail - 2005-02-05 18:24:05 (69)
Tisztelem az időseket, de ettől függetlenül nem leugatni a fiatalabb korosztályt.

© habiválasz erre | adatok | e-mail - 2005-02-05 14:57:01 (68)
Ne haragudj Kutya de én senkit nem eresztettem rád hogy "nyirjon ki". És nem ez a központi témám, ezt nyugodtan elhiheted.

© Redy_válasz erre | adatok | e-mail - 2005-02-05 12:12:55 (67)
Csáó
Na örülök, hogy egyre másra jelennek itt meg építő normális hozzászólások is... :) (koszi Pod, allga)
Megpróbálunk változtatni a dalszövegeken mert természetesen mi is érezzük hogy nincsenek rendben ahogy azt már lejjebb is írta habi.
Ahhoz meg hogy fiatalok vagyunk...erről nem tehetünk, ha meg szeretjük ezt a stílust, a zenét, az eszméket stbstb akkor miért ne csinálhatnánk, majd kiforr ez a dolog is, csak idő kell a fejlődéshez. ezek a szövegek mellesleg elég régiek, és azóta változtunk csak ezt még nem nyilvánítottuk ki szöveg formályában :) de lassan majdcsak. Remélem azok már sikeresebbek lesznek ;)
Kutya! az utolsó hozzászólásod nemigen értem...én nem láttam ilyet h rád akarna vki ereszteni vkit h "nyírjon ki"! Habi is épp azt írta h ő csak beszélgetésre gondolt, nem volt itt szó semmi verekésről na de mind1...
na csáó

© Kutyaválasz erre | adatok | e-mail - 2005-02-05 11:15:40 (66)
Kedves Habi!

Nincs gondom azzal ha valakit rámeresztetsz, hogy "nyirjon ki", és ha neked ez a központi témád, csak éppen nem jó pontokat szereztél ezzel!
Allga tesónak teljen igaza volt, de azt hiszem ami remény bennem volt, ezzel teljesen elszállt!

Üdvözlettel! Kutya

© allgaválasz erre | adatok | e-mail - 2005-02-05 10:45:29 (65)
-Skall Ez lemaradt a zenekar nevéből! Egyébként ötletes név választás!
Visszatérve a lent olvasottakhoz csak annyit,hogy Kutya barátomat érzékenyen érinti a téma,mivel ő már akkor zenélgetett,mikor ti még kóláztatok az iskolabüfében!Nem akarok senkit megbántani,de úgy érzem,hogy valamilyen tisztelet kijárna az ún. "idősebbek" iránt!
A csirekecsirapunkról nekem a Buzzcocks zenekar jut eszembe,de ahogy elnézem a zenekart,köztetek mintha lenne egy bagoly is!(bocs szmess) :D

© szmezsoltválasz erre | adatok | e-mail - 2005-02-05 09:48:35 (64)
meszédzs tú zenekar: elaludtam...

© szmezsoltválasz erre | adatok | e-mail - 2005-02-04 21:47:21 (63)
Pod ha minden igaz megyek sotsra, de én amúgyis eleget koptatom a pofám a szövegekről xD ...változtatni meg nem tudok rajta ahhoz nincs tehetségem...

© habiválasz erre | adatok | e-mail - 2005-02-04 17:55:33 (62)
Én csak beszélgetésre gondoltam. Most ilyen hülyeségeken összeverekedni primitív dolog.

© _aa12_válasz erre | adatok | e-mail - 2005-02-04 17:24:10 (61)
Na akkor a gödörben taláxunk! Fanzine ezekszerint késik még?
[előzmény (59)]

© Kutyaválasz erre | adatok | e-mail - 2005-02-04 17:01:27 (60)
Király, odaadom ma pénzed...
[előzmény (59)]

© Podravkaválasz erre | adatok | e-mail - 2005-02-04 16:59:48 (59)
de!

© _aa12_válasz erre | adatok | e-mail - 2005-02-04 16:56:45 (58)
Oké, ott leszek!:) Ma nem jössz gödörbe?
[előzmény (57)]

© Podravkaválasz erre | adatok | e-mail - 2005-02-04 16:52:27 (57)
Hello Kispajtás! Te is gyere, aztán hozd magaddal a srácokat, addigra lesz fanzine is! Mi azért dumálunk!
[előzmény (55)]

© Podravkaválasz erre | adatok | e-mail - 2005-02-04 16:51:37 (56)
Hello!
Én szeretem a paraszt, primitív és "in your face" dalszövegeket (Last Resort, Hard Skin, Discipline), sőt kifejezetten szeretem az Oi!-ban a klisé témákat (verekedés, sör, foci)és a klisé zenekarokat (Evil Conduct, On File stb.), de azért azokat is meg lehet írni rendesen:)
[előzmény (54)]

© _aa12_válasz erre | adatok | e-mail - 2005-02-04 16:37:43 (55)
Ezt a "beszélgetés" dolgot lehet, hogy kicsit másképp értettétek, mintahogy podravka...

© LNXválasz erre | adatok | e-mail - 2005-02-04 16:26:37 (54)
Az az igasság én leszarom a dalszövekeket a zenei tudás a lényeg

© habiválasz erre | adatok | e-mail - 2005-02-04 16:26:00 (53)
Okés! Majd akkor beszélhetünk személyesen is.



Elejére << Előző < 1 | 2 | 3 | 4 > Következő >> Végére