Punk Portál >> Fórum >> Összes téma >> Chief Rebel Angel
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
Budapest Death'N'Roll

Elejére << Előző < 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 > Következő >> Végére

© válasz erre | adatok | e-mail - 2005-03-03 14:27:18 (95)
szia zoli, még nem száradt meg a beton hahaha


A következő hozzászólás Toxik műve.

Zolikám, kisfiam!

a. Nem hallottam még a zenekarotokat, lehet, hogy jó, majd megnézem.

b. Hogy ti vagytok az elsők ebben a műfajban itt, az nevetségesen öntelt állítás, mi több, kamu. Ez az ivós image, és hozzá a bélyeg-emlegetés egyenesen szánalmas. Jobb lenne, ha inkább vigyáznál az egészségedre, nehogy a sok rocknrolltól megálljon a szíved. Ki mondaná el akkor a tutit, ki játszaná el a faszagyereket a lelkes vásárlóknak...?

c. Légyszíves, ne műaktivistázzál, főleg ne a FNB-vel kapcsolatban, mert ha valakinek, akkor neked van erre a legkevesebb alapod. Vedd észre, Mr. Nagymellény, hogy alapítványi lóvét összehozni először is nagy munka, csak annak tűnik olyan égből pottyant dolognak, akinek fingja sincs az aktivizmusról, csak azt fölhasználva pózol jobbra-balra, hogy aztán jogtalanul dobálja a szart mindenkire, akit ér. A „színtér” leghiteltelenebbje NEM a Lajosbácsi, sőt.
Ja, és Slayer kb. ötezerszer segítőkészebb, őszintébb arc volt még FNB-ügyben is, mint te, viszont nem villogott vele ország-világ előtt. Úgyhogy ezügyben pofa be, ugyanis ő nem a jólszituált burzsoázia sarja, mint te, hanem olyan munkás, akinek igenis kibaszottul számít, hogy megkapja-e a benzinpénzt a rozoga csotrogányához, nem úgy, mint Mr. Neturkáljazsebemben (ugye emlékszel még?), akiről azért vastagon hallani ezt-azt a koncertszervezések kapcsán is (aminek a hitelességét mindazonáltal nem volt módom ellenőrizni).

d. Azzal, hogy megint csak mindenfelé dobálod a szart, plusz még minimális önkritikára is képtelen vagy, magadról állítasz ki bizonyítványt. Azzal, hogy jól hangzó hazugságokkal altatsz el minden érdemi vitát, hogy amikor tetszik, rám hivatkozol, amikor meg úgy tetszik, kollektíve elküldesz a kurva anyámba a többi ismerősömmel, barátommal együtt, az utolsó esélyt is eljátszottad a normális kommunikációra. Persze ez neked nyilván nem számít, mert hiszen az elit-feeling kárpótol, barátok meg csak addig léteznek, amíg úgy táncolnak, ahogy te fütyülsz.
Sajnos tény, hogy bármennyire is próbálkoztam a kommunikációval, keményen leszartad. Nos, nem leszek többé hivatkozási alap. Mindent elmond, hogy nem vagy képes fölemelni a kibaszott telefont, hogy nem jutsz el odáig, hogy a saját magad által hangoztatott barátság, közösség, satöbbi szlogeneknek megfelelj. Slayer dumája kisiskolás, Metálhaver-szintű, de az is tény, hogy te meg egy kibaszott nagy pózer vagy, aki nem sajnál semmilyen hazugságot, csakhogy cool legyen a divatos társaságban. Legközelebb, mielőtt pc-séget vagy bármilyen olyan dolgot emlegetsz, amit velem, velünk kapcsolatba hozol,.üsd föl az értelmező szótárat, aztán gondolkodj el egy félórát, nézz bele a tükörbe, aztán nézd meg azt is, amiről beszélni akarsz, hogy ne csak a szokott ostoba és demagóg faszságaidat halljuk.

Konklúzió:
Most akkor lehet, hogy ellenséget avatsz megint, de leszarom. Megverethetsz mindenféle erős barátaiddal, attól nem lesz igazad. Csak azt tudnám, mi kellene ahhoz, hogy leszállj a magas lóról, és végre észrevedd magad.

© stigmaválasz erre | adatok | e-mail - 2005-03-03 10:38:30 (94)
az szerintem LOSZARLOSZAR lenne
[előzmény (93)]

© localheroválasz erre | adatok | e-mail - 2005-03-02 21:42:44 (93)
ezek után a cra első kiadványa remélem a human error-al készített split lesz...;)

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2005-03-02 21:20:04 (92)
Ez tutira Balazs.
[előzmény (90)]

© Pokolgepválasz erre | adatok | e-mail - 2005-03-02 20:59:33 (91)
Na neeee, mar megint te, Balazs? :-)
[előzmény (90)]

© viharabilibenválasz erre | adatok | e-mail - 2005-03-02 20:55:57 (90)
Sziasztok! Jó ez a banda, de ez a piálás nagyon nem kéne ám! Felháborító, hogy egyesek bajorsöröskocsmát akarnak csinálni a HC színtérből! Meg különben is mi ez a szar metal meg DIS-izé?!
Az első magyar HC banda a Sedative Bang volt, mert ők nem ittak!
Elszomorító, hogy miért kell ilyen vadállat módon piálni, már a hardcore színtéren is sorra szedi áldozatait a tudatlanság, a primitivitás és a befolyásolhatóság! Aki részegen okádni akar az menjen Ozzys Black Sabbath koncertre 4500 Ft.-ért!
Szóval basszátok meg szerintem cikis dolog inni! Meg enni is!
Meg a szegecses őv is! Utolsó csöves punk kellék!
A Youth Of Today-ék se hordták pedig ők voltak az első HC banda! Ja, és például ők sem ittak!
A mi forradalmunk viszont az, hogy folyamatosan továbbképezzük magunkat, így elkerülhetjük azt, hogy mi is célponttá váljunk! Ezért nem kéne, hogy alkoholistákká váljunk!
A HARDCORE VESZÉLYES FEGYVER LEHET, HA MEGTANULOD HASZNÁLNI!

© válasz erre | adatok | e-mail - 2005-03-02 19:35:04 (89)
klassz ez a topic köszönöm ,hogy vigyort csaltatok az arcomra na FUKKE
kotton szökevények:)

fukke nyebládicskuoverahdiolertokiz fukke,fukke

© stigmaválasz erre | adatok | e-mail - 2005-03-02 18:56:09 (88)
oxy,oxy,oxy
[előzmény (60)]

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2005-03-02 18:16:32 (87)
Ehhehe, nagyon jol szorakozom. Maradjunk annyiban, hogy The Godfather-nek itt majdnem mindent lehet, akinek mindent lehet, az én vagyok!

© The Godfatherválasz erre | adatok | e-mail - 2005-03-02 17:19:04 (86)
ha az nem is, de póló lesz belőle.
[előzmény (85)]

© vaneigemválasz erre | adatok | e-mail - 2005-03-02 17:15:16 (85)
javaslom a zenekar átnevezését

"fukke chief wanker rebel LÓSZAR LÓSZAR angel" -re

© The Godfatherválasz erre | adatok | e-mail - 2005-03-02 17:13:05 (84)
hát a jó kurva anyádnak tuti nem volt orgazmusa, amikor egy ilyen szottyadt purgyékot fosott ki a világba mint te, te szardarab....
[előzmény (82)]

© vaneigemválasz erre | adatok | e-mail - 2005-03-02 17:09:51 (83)
Így kell fukke legendát csinálni hypocrita wankerek, dr. wanker tud valamit, LÓSZAR!!! LÓSZAR!!!

© spidercatválasz erre | adatok | e-mail - 2005-03-02 16:55:40 (82)
bocs, lehet, hogy tévedtem, talán nem is unatkozol, hanem kizárólag attól van orgazmusod, hogy begépeled ezt a kifejezést
[előzmény (81)]

© The Godfatherválasz erre | adatok | e-mail - 2005-03-02 16:47:36 (81)
kurva anyád.
[előzmény (80)]

© spidercatválasz erre | adatok | e-mail - 2005-03-02 16:37:32 (80)
köszi a kérdésedet, nem unatkozom, de látom, te igen
[előzmény (79)]

© The Godfatherválasz erre | adatok | e-mail - 2005-03-02 16:26:30 (79)
kurva anyád. kurva anyád. kurva anyád. kurva anyád. kurva anyád. kurva anyád. kurva anyád. na látod, most már hétszer hehehehehhehehe. te is azért regisztráltál, hogy megmondhasd? ennyire unatkozol? muahahhahahaha. te szánalmas fasz. a kurva anyád. (nyolc)
[előzmény (78)]

© spidercatválasz erre | adatok | e-mail - 2005-03-02 16:24:20 (78)
Jakab Zoli maximum másmilyen sötét fasz lehet, mert hogy sötét fasz, ahhoz nem fér kétség azok után, hogy 1 hozzászólásában 6szor szerepel a "kurva anyád" kifejezés
[előzmény (77)]

© Jasterválasz erre | adatok | e-mail - 2005-03-02 15:57:10 (77)
Minek faszoztál itt, ha nincs kedved vitázni?Gondoltad szó nélkül hagyjuk?Látszik, hogy nem vagy idejárós, küönben tudnád, hogy Jakinak mindent szabad, max őt is leugatjuk, bár ő nem olyan sötét fasz, mint te...Na gyorsan húzzál le a próbaterembe és gyakorolj még pár évet, aztán gyere ide pofázni!!!!
[előzmény (66)]

© The Godfatherválasz erre | adatok | e-mail - 2005-03-02 15:08:09 (76)
én is nagyon szeretlek....
[előzmény (68)]

© The Godfatherválasz erre | adatok | e-mail - 2005-03-02 15:04:55 (75)
figyejjé, amikor te a fukke fickó mackót olvastad, akkor én fukke hypocrite bullshit lószar lószar fukkét toltam a próbateremben, úgyhogy vigyázz kivel hogy beszélsz....
[előzmény (73)]

© Proszkriptorválasz erre | adatok | e-mail - 2005-03-02 13:07:51 (74)
:)
[előzmény (73)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2005-03-02 12:47:20 (73)
Fukke, Tokcsi! Hogy ityeg, te wanker?
[előzmény (72)]

© Tokyo Anal Dynamiteválasz erre | adatok | e-mail - 2005-03-02 12:31:56 (72)
én mondjuk nem tudom, de kurva jó duma, tegnap óta így köszönök mindenkinek, csá fukke, emígyen.
[előzmény (71)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2005-03-02 12:26:08 (71)
Mi az a fukke úgy amúgy?

© Proszkriptorválasz erre | adatok | e-mail - 2005-03-02 12:23:21 (70)
hú de primkó emberek vannak itt...

© válasz erre | adatok | e-mail - 2005-03-02 12:05:05 (69)
Gratulálok, sikerült az amúgy is kínos Punkportálon az eddigi legkínosabb hozzászólást összehoznod, mondjuk mit is várhatnék egy olyan kínos embertől, mint te, akinek a társaságát csak kínos emberek keresik.
[előzmény (58)]

© wastagválasz erre | adatok | e-mail - 2005-03-02 10:38:06 (68)
Micsoda szellemi óriás! Már most a zenekar nagy rajongója vagyok.

© The Godfatherválasz erre | adatok | e-mail - 2005-03-02 09:50:57 (67)
megsértődtél? brühü. igen, nekem mindent lehet. hehe. vitázni? veled? miről? öregem, nagyjából 14-15 éve hallgatok kemény zenét, kábé 11-12 éve hardcore punkot, nem fogok vitatkozni zenéről egy inkompetens hülyével, aki bármilyen szart megeszik, ha DIS-el kezdődik... megpróbáltál személyeskedni? te szánalmas fasz, húzd anyádat a faszodra, aztán dobjál be egy bélyeget, attól majd jobb lesz...
[előzmény (66)]

© dr.slayerválasz erre | adatok | e-mail - 2005-03-02 06:14:47 (66)
Én anyádat nem vettem a számra te beképzelt seggfej!!! Te már tényleg azt hiszed magadról, hogy neked mindent lehet. Ez a stílus mindent elmond rólad. Nincs értelme vitázni és nincs is rá időm, se energiám, se kedvem. Nyald ki a szaros seggem, én befejeztem.



Elejére << Előző < 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 > Következő >> Végére