Punk Portál >> Fórum >> Összes téma >> Chief Rebel Angel
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
Budapest Death'N'Roll

Elejére << Előző < 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 > Következő >> Végére

© bruisersválasz erre | adatok | e-mail - 2005-03-06 13:11:24 (155)
godfukke már 5-6 éve is annyit ivott hogy alig állt a lábán...

© disfukkeválasz erre | adatok | e-mail - 2005-03-06 10:56:35 (154)
Bristol Zoo = fukke
Bristol Zoo = fukke
crust = fukke
=> Jo Gipps, chef för Bristol Zoo = crust
Innovativa ĺtgärder är EU programmet som vill hjälpa fram de otraditionella och kreativa lösningarna. Programmet genomförs för att stärka den europeiska ekonomins konkurrenskraft, med mĺlet att minska skillnader inom omrĺden som innovation, forskning och teknisk utveckling mellan europeiska regioner.
[előzmény (153)]

© Vajszválasz erre | adatok | e-mail - 2005-03-05 23:40:12 (153)
Warum bist du so Svédek? Disfukke... Te meg miért beszélsz ilyeneket? :-)

"Vi vill arbeta tillsammans med kollegor i andra delar av världen för att hjälpa dem att bevara den biologiska mĺngfald, säger Jo Gipps, chef för Bristol Zoo. "

Őszintén szólva, mennyiben érinti a crust zenét a Bristoli állatkert, és annak elnöke, Jo Gipps? :-D

© Borsoválasz erre | adatok | e-mail - 2005-03-05 22:30:41 (152)
Na Fellegi és a forumok... hehe... lehet annyira nem is nevet. Én már csak tudom...
[előzmény (144)]

© gYiKválasz erre | adatok | e-mail - 2005-03-05 17:19:29 (151)
köszönjük az építő jellegű hozzászólást!!! de ebből itt kurvára nem fog érteni senki semmit!!!
[előzmény (150)]

© disfukkeválasz erre | adatok | e-mail - 2005-03-05 16:55:09 (150)
HOHOHOHOHOHO!!!
Efter den allvarliga kritiken föreslĺs nu en rad ĺtgärder för att liknande fel inte ska begĺs i framtiden. Ĺtgärdsprogrammet är en direkt följd av den allvarliga kritik som länsstyrelsen kom med för en mĺnad sedan. Länsstyrelsen menar att kommunen "inte nog har beaktat barns behov av skydd och omsorg. Barnens lidande har därmed förlängts". Socialtjänsten hade fĺtt flera signaler om att nĺgot var fel i en familj, men det dröjde flera ĺr innan man agerade för barnens bästa. Under tiden kränktes och misshandlades barnen. Efter länsstyrelsens hĺrda kritik tillsatte kommunen en internutredning, som nu är klar.
Utredarna, tvĺ socionomer frĺn Västerĺs, har kommit fram till brister i dokumentation, struktur, ledningsstöd och organisation.
Socionomerna konstaterar ocksĺ att ett kraftfullare ingripande till skydd för barnen inte skedde beroende pĺ brister i tillämpningen av barnperspektivet. Barnens fysiska och psykiska lidande värderades för lĺgt, enligt utredarna.
Nu väljer alltsĺ arbetsmarknads- och familjenämnden att gĺ vidare med ärendet - bland annat genom att polisanmäla sig själva!!!
[előzmény (135)]

© skyvalleyválasz erre | adatok | e-mail - 2005-03-05 13:29:30 (149)
én meg majd okádva urgok rátok miközben veritek egymást!
Jakke! Vinkke -nek amúgy is be kell bizonyítani, hogy a kung fu a buzik stílusa. meg kell verni őt is. és aztán vérben és hányásban fetrengve érezni a bróságot! közben dúdolgathatunk mondjuk human errort.

© karmapogoválasz erre | adatok | e-mail - 2005-03-05 13:04:48 (148)
majd lejátsszuk. este handabandázás lesz

© The Godfatherválasz erre | adatok | e-mail - 2005-03-05 12:57:32 (147)
leüsselek téged is ma este hehehehehhe
[előzmény (146)]

© karmapogoválasz erre | adatok | e-mail - 2005-03-05 12:47:09 (146)
Egy szó sem igaz ebből az egész crustcore-ból. Azt se tudom, milyen színe lehet. Nem is hallgatunk a Disfearen kívül semmi ilyesmit, akkor már inkább az Entombedhez sokkal több közünk van. Eleve hárman ebből a stoner dologból jöttünk, meg olyanokat hallgatunk, mint a Mars Volta. Szerintem aki ezzel a crustcore-ral jön, az meg se hallgatta a Chiefet.

© válasz erre | adatok | e-mail - 2005-03-05 09:40:43 (145)
hát baszki ti tudjátok fukke:-)
[előzmény (144)]

© dr.slayerválasz erre | adatok | e-mail - 2005-03-05 09:38:44 (144)
hey!

valóban detoxiknak volt igaza, hogy képes volt végig úgy
vitázni veled, hogy nem ereszkedett le a színtedre. van mit
tanulnom tőle ebben a témában az biztos.

sajnos neked még mindig nem tűnt fel, hogy én elismertem a
hibámat azt, hogy hülyeség volt a részemről elkezdeni ezt az
egészet.
bevállalom, hogy fukke faszságot csináltam, de bocsánatot
kérni nem fogok.

szart dobálni már egyáltalán nem akartam csak reagáltam az
általad írt dolgokra, és nem tom, hogy milyen mézes mázas
hangnemet vártál, de a sok kurvaanyád után, nagyon nehéz
lett volna olyan fukke szépen beszélni a kis lelkeddel,
nekem legalábbis, tehát asszem eléggé összeszedtem magam.

amúgy azóta felhívott a gitárosotok, akivel 5 perc alatt
megbeszéltük az egészet, és ha van még miről kommunikálni
akkor veled is szívesen megteszem élőben, telefonon, ímélen,
de a fórumot már tényleg hanyagolni akarom.


némó!
azok után, amit jakab belekevert az üstbe (FNB, SDK,
kurvaanyám, bélyegezés, Gábor satöbbi satöbbi), szinte semmi
a BTS adalék, ami nem is belekeverés csak reagálás. Ráadásul
amit leírtam mind úgy is van, a Fellegivel meg mint mondtam
semmi bajom. A Fellegit ismerem annyira, hogy amit elmert
mondani a TVben illetve akárhol azt ugyanúgy vállalja bárhol
máshol is, és valszeg ha tud is erről az egészről csak röhög
rajta...







© válasz erre | adatok | e-mail - 2005-03-05 08:03:25 (143)
dr.slayer: a zsiros tojást kihagytad!
godfukke te erre gondolsz pl. gerappa=fukke


srácok nálam lehet fogadni

slayer vagy godfukke
godfukke vagy slayer

slayer még annyit,hogy szerintem csúnya dolog volt pl. fellegit meg a bts dolgokat belekeverni igy nyilvánossan!SZERINTEM!!!


[előzmény (141)]

© kidpompeiiválasz erre | adatok | e-mail - 2005-03-05 00:57:58 (142)
az hát.
[előzmény (141)]

© The Godfatherválasz erre | adatok | e-mail - 2005-03-05 00:57:06 (141)
mármint túl fukke a wanker?
[előzmény (140)]

© kidpompeiiválasz erre | adatok | e-mail - 2005-03-05 00:56:11 (140)
srácok, nektek túl funky ez a vaker.

© válasz erre | adatok | e-mail - 2005-03-05 00:38:38 (139)
én a fuck,fuckingra gondoltam magyarra trendesítve
[előzmény (138)]

© The Godfatherválasz erre | adatok | e-mail - 2005-03-05 00:15:38 (138)
a fukke legújabb trendi crustszó. náluk úgy van, hogy általában évekig nyomnak egy bizonyos szót, aztán ha már nekik sem vicces, akkor így kitalálnak valami újat...
[előzmény (137)]

© doubleGválasz erre | adatok | e-mail - 2005-03-04 23:13:08 (137)
mi aza fukke?
és miért ez minden második szó?

teljesen függetlenül a vitátoktól kérdezem
[előzmény (135)]

© The Godfatherválasz erre | adatok | e-mail - 2005-03-04 23:03:50 (136)
Így utólag rájöttem, hogy faszság volt a részemről beírni a punkportálba, jobban tettem volna, ha nem érzelmektől túlfűtötten reagálok a CRA intire, hanem egy kicsit lehűtöm magam és azután átgondolva írok egy e-mailt jakabnak.
Nem így történt és elég fukke nagy szardobálás lett a dologból, de legalább sok minden kiderült sok mindenki számára.


és ezek után, felír megint a portálra! muahhahahahahahahhaa. azért ez kínos, nem? egészségedre slayer, sok sikert a human errorhoz.
[előzmény (135)]

© dr.slayerválasz erre | adatok | e-mail - 2005-03-04 21:53:02 (135)
Hey wankerz!

Így utólag rájöttem, hogy faszság volt a részemről beírni a punkportálba, jobban tettem volna, ha nem érzelmektől túlfűtötten reagálok a CRA intire, hanem egy kicsit lehűtöm magam és azután átgondolva írok egy e-mailt jakabnak.
Nem így történt és elég fukke nagy szardobálás lett a dologból, de legalább sok minden kiderült sok mindenki számára.

A véleményemet továbbra is fenntartom azzal kapcsolatban, hogy jakab részéről nevetséges és erőltetett dolog nyomulni a fukke kemény piálással meg hányással meg rákendrollkodással! Főleg vicces, hogy pár éve néhány doboz cigi elszívása után kórházba került a pici szívével. És ha most jól rámegy az egészsége a nagy drunkandroll hero életvitelre, akkor következő húzás az lesz, hogy egy body centerben megalapítja a barátaival Magyarország legfaszább straight edge bandáját? És azt is majd viccből. Mert ugye ők fukke viccből isznak. Hogy lehet viccből inni? Akkor viccből szúrjon bátran bárki heroint is.

Nekem évekig mindig be-beszólt a bulikon azzal kapcsolatban, hol viccesen, hol kicsit komolyabban, hogy én már megint „kész vagyok” „megint be vagyok baszva” satöbbi… most meg gyertek gecik hányjatok!

A többieket a bandából nem is ismerem, ezért is lenne gáz általánosítanom, nem is mondhatok rájuk semmit, és nem is akarok. Csak a jakabtól tűnik furcsának számomra, hogy évekig tartó nyafimetál után most nagyon előtört belőle a kőkemény szennydeath és anarchista feketecsillag hordása után most mindenkinek a fukke kibaszott kurvaannnnyát… és érdekes módon pont akkor amikor ez a mocsokrock most külföldön is épp „nagyon megy”.

A sok faszság meg amit a Human Errorról írt, szintén pedig szánalmas, mert mi tényleg mindig szívből nyomtuk ezt a zenét, tényleg ittunk és hánytunk mint a gép (főleg én a legutóbbi turnén, hahaha!) meg leszartunk épületek tetejéről szénkészen, és tényleg fukke moslék kocsmákban játszottunk, ahol olyan hideg volt, hogy még a kabátot sem bírtuk levenni, aggregátorról ment a cucc satöbbi satöbbi… Neki viszont a moslék kocsma a pesti est cafe meg a süss fel nap.
Nem martunk el magunktól semmilyen zenészeket, volt akit azért rúgtunk ki, mert megbízhatatlan volt, volt, aki külföldre költözött, és volt, aki csak egy bizonyos időre tudta vállalni, hogy velünk játszik.

Nem irigykedek semmilyen szinten a gömböcre meg a „sikereire” sem, és szarok rá mit mond majd a tompának. Én is találkoztam vele és ezerszer jobban meg volt hatódva attól, hogy az elitista köcsögök számára szaros, lenéznivaló DIY módon FF borítóval csináltam itthonra 100 darab fukke gra varld svarta tankar kazit, mint attól, hogy anno együtt turnézhatott a zsírgolyóval. Amúgy meg szarok az egészre, ez úgy jön ki mintha valami Istenségről lenne szó, ugyanis Tomas Lindberg ugyanolyan ember mint akárki más…

A zenekarokról meg a zenészekről pedig még annyit, hogy Fellegi nemrég azzal büszkélkedett nekem, hogy ugyan a másik gitáros srác a BTS-ben nem is tud rendesen játszani, de legalább sok pénze van, amit a bandába tud pumpálni és még „jól is néz ki”. Fasza busszal rendelkezik, és az emberek csak úgy ámulnak, hogy: megjöttek a BTS-ék! No comment.
Meg azt is elmagyarázta nekem, hogy hagyjam már abba ezt az egészet, mert ezzel a crust dologgal „úgysem megyek semmire” azaz nem fogok belőle megélni soha. Ezt eddig is tudtam. Viszont a Viva tévén elmondta, hogy ők készek változtatni bármin a BTS-al kapcsolatban, ha az több pénzt jelent! Ettől függetlenül a Fellegivel semmi bajom, Ő úgy gondolkodik, én így, csak annyi a difi, hogy akkor a BTS-t meg a társait ne hívják hardcorenak, hanem inkább BTS BT-nek vagy BTS KFT-nek, esetleg BTS companynek.

A „trendet csinálni” alatt azt értem, -és ez az egész mondanivalóm lényege!!-, hogy fukke megvan az esélye annak, hogy most hirtelen jakabon kívül sokan mások is rájönnek, hogy mégiscsak jó az a kibaszott d-beat, meg mégiscsak jó az a fukke piálás, meg néha rommá ütni a testünket, de korábban amikor mi nyomtuk le sem szarták. De biztos mi nem vagyunk elég jók.
Mint ahogy anno milyen nevetséges volt, hogy egy csomó wanker, egyből bejött megnézni minket minden bulira, mert a Pándi gyerek dobolt nálunk, de azelőtt kurvára le sem szart minket, mert mi fukke metál vagyunk. Metálnak pont jó lesz a newborn meg BTS!
És nem mi tehetünk róla, hogy ebben az országban ennyire nem érdekel senkit az igazi nyers hardcorepunk, mert a nagytöbbség divatos szarokra utazik.

Ez a FNB téma is csak a sértegetés miatt lett felhozva. Nekem semmi közöm hozzá! Soha nem is pofáztam róla semmit, ellentétben viszont ő nagyon is sokszor volt ételosztó leader.
Nekem ötször vagy hatszor szóltak, hogy ha tudom vigyem ki nekik a kaját, és két alkalommal annyira fukke csóró voltam, hogy összekellett dobni a benzinpénzt, és miután kint voltunk én is bezabáltam a kajából, mert nem volt más zabálnivalóm… ez a kibaszott igazság.
A 14 éves szakadt Skoda hahaha (amitől én olyan fukke gazdagnak látszom) pedig nem az enyém, hanem az anyámé, (akit mellesleg annyiszor lekurvázott a bunkó wanka zsírbuzi barátunk, ahelyett, hogy engem szidott volna), de ehhez senkinek semmi köze!

Mint ahogy ahhoz sem, hogy annak idején mennyi és milyen drogot vettem be! Zsíros! Én legalább betéptem egy párszor és kurvára nem bántam meg!

Ami pedig az műaktivizmust és a műbalosságot, illeti, nem én voltam fukke Catharsis hatású, Brájen seggét nyaló hazai PC vezér, és ha pofáztam is anno néhány dolgot, azt ma is úgy gondolom! Viszont ha esetleg nem tűnt fel, már évek óta nem pofázok, mert megváltoztam…

A koncertszervezésekbe sosem szóltam bele, sosem cinkeltem a munkáját „csak” annyival és azzal szavazok, hogy már régóta nem járok a sok amcsi Mother Killed Father meg mittudomén milyen álmosító hülyeségekre. Ha valamit akartam megcsináltam: See You In Hell, Mindlock, Cerebral Turbulency, Inerdzia, az már más kérdés, hogy melyikre milyen érdeklődés volt…

Másfél éve megfogadtam, hogy nem fogok ugatni, mert nincs semmi de semmi értelme, hisz aki divatbuzi akar lenni az divatbuzi lesz, aki d-beat mániás discruster akar lenni, az az lesz, aki az alapján fogja eldönteni, hogy tetszik-e neki ez vagy az a zenekar, hogy jakab őfelségének mi a véleménye róla, az úgyis az alapján fogja eldönteni, és kész. Csinálja mindenki azt amit fukke akar, majd az emberek eldöntik, hogy mi kell nekik, melyik hányás hitelesebb satöbbi.

Amit ezzel a stílussal itthon el lehet érni azt asszem majdnem megcsináltuk, ezer százalékra biztos vagyok benne, hogy kurva sokan csak miattunk/miattam kezdtek el crusty zenéket hallgatni, az elején mindenki csak nézett, hogy mi a fasz ez manapság már (elég) sokan vannak a bulijainkon, én nem panaszkodom.

Az énekesünk pedig kurvára nem adott igazat zsírfekának, csak megírta, hogy szerinte is meggondolatlanul túlfűtötten kezdtem el pofázni, amit én is belátok, viszont az a buta, totál sötét kurvaanyázós hangnem low IQ-ban mindent visz!

Aki svédül beírta azt a sok hülyeséget az fukke béna, mert ez az egész csak sznob műreakció nem jelent semmi értelmeset a vitatott témákkal kapcsolatban! Nagy valószínűség szerint egy svéd hírportálról vágta ki. Javla! Ni fatta inget av!

Eddig sem fórumoztam wankerek és ha ennek vége lesz ezután sem fogok, nem nekem való, nincs rá időm, se energiám és nem is érdekel…

DRUNK. CRUST. DISTROY.

© Ati xxxválasz erre | adatok | e-mail - 2005-03-04 13:14:47 (134)
Okifukke!!!! Jófukke hangzifukke fukkefukke!
[előzmény (133)]

© The Godfatherválasz erre | adatok | e-mail - 2005-03-04 13:04:44 (133)
atifukke!
silverfukke rebelfukke közös buli?
[előzmény (132)]

© Ati xxxválasz erre | adatok | e-mail - 2005-03-04 13:02:58 (132)
Némófukke!
Köszi a fordítást. Látom kicsit szűkszavú voltál, de a lényeg benne van!!!
Most már én is kíváncsi vagyok az Angyalokra;-)
Hajrá Godfukke!
[előzmény (126)]

© The Godfatherválasz erre | adatok | e-mail - 2005-03-04 12:25:33 (131)
mondom még egyszer, hogy sdk, én igyekeztem normális hangnemet megütni. vagy te is megteszed, vagy nézheted a dolgok következményeit. köszönöm.
[előzmény (129)]

© toxik666válasz erre | adatok | e-mail - 2005-03-04 12:22:37 (130)
igenis vezérem, hapták. nemecsek közlegény szolgálatra jelentkezik. átmegyek, megnézem.
[előzmény (128)]

© toxik666válasz erre | adatok | e-mail - 2005-03-04 12:20:44 (129)
tehát még mindig fnb, mert ez piszkálja a csőröm leginkább.
1. slayer sem kizárólag akkor segített, ha kapott térítést. te viszont a kisujjadat sem mozdítottad, csak félrevonultál valamilyen sértődöttség okán, és nekiálltál szart dobálni. gratulálok.
és azért ne felejtsd el összevetni a kettőtök alaphelyzetét sem. egy magadfajta polgárfinak nyilván az az alap, hogy 3000 forintos egy koncert, és ezt mindenki zokszó nélkül bevállalhatja, de hát ezzel csak azt éred el, hogy azok járnak koncertre, akik eleve a társadalom gazdasági értelemben vett nyertesei közül származnak. ha pedig csak ilyen arcok vannak jelen, akkor nyilván nincs igényük átgondolt rendszerkritikára, hiszen teli pocival minek lázadni. már ne is haragudj, de a süss fel nap (cra fotó háttere) és a szennyedék kocsmák igen távol állnak egymástól. úgyhogy még ez is kamu, nemcsak a newborn és bts szövegek, nemcsak a diy hangoztatása (úgy, hogy segged alá vannak rakva a föltételek). írjál mesekönyvet, zoli, az hitelesebb lesz.
2. az alapítványi lóvé messze nem volt elég mindenre, úgyhogy az aktivisták is vastagon adogattak bele, csak hát a távolból ez ugye nem látszik.
3. megmutathatnád, ki idomít kit az sdk baráti körben, én a barátaimmal egyenrangúnak érzem magam, rólad viszont süt, mennyire büszke vagy rá, hogy vezérürü lehetsz egy jókora önbecsapásban.
4. engem aztán nyugodtan anyázhatsz, még anyám számát is megadom, ha nagyon szeretnél összejönni vele, leszarom. mindenesetre elég mosolyfakasztó, ahogy erőlteted az ivós bunkó style-t. hát hiába, más szelek fújnak, mint mikor crimethinc-huszárokat igyekeztél toborozni (akik persze ugyanúgy elfelejtették, azaz meg sem értették azt a szellemiséget)...

no god(father)s, no masters. :-)

maradok tiszteletlen: toxik
[előzmény (96)]

© The Godfatherválasz erre | adatok | e-mail - 2005-03-04 12:00:25 (128)
pofádat befogod. átmész az sdk fórumra, ott próbáltam nektek írni valamit normális hangnemben, azt szeretném ha arra reagálnál...
[előzmény (127)]

© toxik666válasz erre | adatok | e-mail - 2005-03-04 11:55:12 (127)
mintha két-három éve még a catharsis körül helyezkedtél volna, és lajost megszégyenítő módon pc-skedtél volna, mindezt persze átélés és valós tettek nélkül. mintha soha nem csináltál volna semmi bénát, mint a hús-vér emberek. mintha te szartad volna a hácét, mintha udvartartásod lenne a "színtér".
hát figyelj, én neked, mint főtáfgájnak most már azt is elhiszem, hogy mindenkit ledorongolsz kisujjal, és utána a legyőzöttek önként megtérnek majd anyaszentegyházadba. sőt, azt is elhiszem, hogy úgy tudsz véleményt alkotni a "műbalos" aktivistákról, hogy fingod nincs, ki kicsoda köztük, hiszen nem hozsannáznak körül nap mint nap (na de majd jól rendet csinálsz ugye, és onnantól mindenki tudja a helyét).
elhiszem neked, hogy birtokában vagy a végső, nagy igazságoknak, éppen ezért elegendő kinyilatkoztatnod, aki meg megvívja a maga harcait a hitelességért (közelnézetből ellenőrizhető lenne!), és ennek fényében mer kritizálni, az eretnek. leborulok nagyságod előtt, látványember.

ennyit indulatból, az indexes tapasztalatokból okulva még mindig nem anyázva, kesernyés mosollyal.

most megkeresem az előző oldali válaszod, és arra is felelek.
[előzmény (97)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2005-03-04 10:23:26 (126)
NA IDE FIGYE GODFUKKE!

a. mi faszt csináltál te hátul az istáloban mig én a teheneket fejtem?tehenet fejtél?nem! borjut dugtál?igen

b. és a trágyát ki vitte ki szerinted?én nyakig szaros voltam!tehát ki dolgozott? én!és kifeküdt bebaszva a szalmakazalba?t!e

c.és amikor le kellett vágni a malacot ?ki vágta le ?én! ki ette meg? te!

ugyhogy nekem ne beszélj junitiról fukke!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Elejére << Előző < 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 > Következő >> Végére