Punk Portál >> Fórum >> Összes téma >> Punk Quiz
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
Ki az okosabb?

Elejére << Előző < ... 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 ... > Következő >> Végére

© matyipotterválasz erre | adatok | e-mail - 2006-10-25 21:30:35 (1328)
1. DESCENDENTS vagy STIFF LITTLE FINGERS?
2. DEAD KENNEDIES vagy DISCHARGE?
3. VANS vagy NEW BALANCE?
4. TARKOPASZ FEJ vagy KAMIONOS SAPKA?
5. BOLD vagy YOUTH OF TODAY???

© dinidaneeeválasz erre | adatok | e-mail - 2006-10-25 21:29:02 (1327)
precíz vok naa

© dinidaneeeválasz erre | adatok | e-mail - 2006-10-25 21:28:14 (1326)
1. nofx
2. vandals
3. tornacipő
4. taraj
5. 4skins
6. Cockney Rejects
7. bor
8. Kless
9. Stooges
10. Unseen
[előzmény (1319)]

© matyipotterválasz erre | adatok | e-mail - 2006-10-25 21:27:53 (1325)
1. Nofx
2. egyik se....
3. nike
4.bukósisak frizura....
5. egyik se....
6. egyik se....
7. anyád....
8. egyik se....
9. egyik se....
10. egyik se.....

szerintem ez nagyon szar volt, csinálok egy jobbat.....

© *Zsoleszka*válasz erre | adatok | e-mail - 2006-10-25 21:25:03 (1324)
Na jó, becsúszott egy d-beat is...ez most gáz? Na jó, ezzel nem degradlom a pánkos s(z)intért, yo, Végálló'asCrusty Ta Life!!! Yo!
;)
[előzmény (1323)]

© Hansválasz erre | adatok | e-mail - 2006-10-25 21:20:55 (1323)
Te figyi, én ezeket nem nagyon láttam a lehetséges válaszok között, úgyhogy ne bomlaszd a színteret legyél olyan kedves, ez nem a hip-hop portál;-)
[előzmény (1322)]

© *Zsoleszka*válasz erre | adatok | e-mail - 2006-10-25 21:16:46 (1322)
1 HUMAN ERROR / BÖILER
2 VÉGÁLLOMÁS
3 cruelty free
4 hehehe "AZ és a fontos..."
5 DERKOVBOIS
6 ANGELIC U.
7 söööööööööör ;)
8 The Clash
9 tHE sNOBS
10 .....
De ebben mi a kvíz...?
[előzmény (1321)]

© Hansválasz erre | adatok | e-mail - 2006-10-25 21:11:50 (1321)
1Bad Religion
2egyik se
3egyik se
4csak a csajozós frizura
5egyiket sem szeretem
6szintén nem szeretem egyiket sem
7pezsgő plussz bomba, vagy whisky, hiába én már csak ilyen diszkós pánk vagyok
8Clash
9nem csípem egyiket sem
10Unseen

hát nekem nem volt túl izgi ez a quiz...
[előzmény (1319)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2006-10-25 21:06:50 (1320)
1 Bad Religion
2 Vandals
3 bakancs
4 taraj
5 egyiket se szeretem de akkor inkább 4 skins
6 Cockney Rejects
7 Sör
8 Stranglers
9 Mindegy
10 Casualites


ezeket te találtad ki vagy bemásoltad valahonnan?
[előzmény (1319)]

© Bakiszakiválasz erre | adatok | e-mail - 2006-10-25 20:50:10 (1319)
Na most én is írok valamit. A véleményetekre vagyok kiváncsi. Ha ruhadarabról van szó akkor értelemszerűen, ki melyiket hordja vagy kinek melyik szimpatikusabb.

1. NOFX vagy Bad Religion?
2. The Offspring vagy The Vandals?
3. Tornacipő vagy bakancs?
4. Taraj vagy Sid Vicious féle haj?
5. 4 Skins vagy Cock Sparrer?
6. Angelic Upstarts vagy Cockney Rejects?
7. Sör vagy bor?
8. The Stranglers vagy The Clash?
9. New York Dolls vagy The Stooges?
10. The Casualties vagy The Unseen?

Na gyerünk válaszolni!

© JohnPaulGeorgeRingoválasz erre | adatok | e-mail - 2006-03-27 14:23:20 (1318)
1, miért kéne bannolni emiatt?
2, dan már itt nem goré, az xzoleex meg jobb haverom mint neked, szoval ha sokat ugaccc téged bannolunk pánkkirály:)
[előzmény (1315)]

© Mamintiválasz erre | adatok | e-mail - 2006-03-27 14:21:28 (1317)
mókás, hogy ti ketten vitatkoztok, remélem nem fajul gyilkosságig a dolog...

© Mark Chapmanválasz erre | adatok | e-mail - 2006-03-27 13:03:58 (1316)
Már meg vannak számlálva a perceid, topicromboló!
[előzmény (1314)]

© Mark Chapmanválasz erre | adatok | e-mail - 2006-03-27 13:01:27 (1315)
Remélem Dan kibannol örökre! Fel foglak nyomni!
[előzmény (1314)]

© JohnPaulGeorgeRingoválasz erre | adatok | e-mail - 2006-03-27 12:38:37 (1314)
olcso klubbandáitok nem érdekelnek:))
különben meg volt már kérdés/válaszom is
ha jol tudom épp a te szuperkvizedre is;)
[előzmény (1313)]

© Mark Chapmanválasz erre | adatok | e-mail - 2006-03-27 12:32:09 (1313)
Itt régen az volt a szokás, hogy először válaszolni kellett valamire, te eddig ebben nem nagyon jeleskedtél, úgyhogy hajrá!
[előzmény (1312)]

© JohnPaulGeorgeRingoválasz erre | adatok | e-mail - 2006-03-27 11:46:56 (1312)
melyik a zenekar aki már 1965-ben punkot nyomot?
na mielött bénáznátok és hülyeségeket irnátok egyből jön is a megoldás:


© csabeekaválasz erre | adatok | e-mail - 2006-03-26 22:51:51 (1311)
Minutemen vagy Hüsker Dü
Hüsker Dü, mivel a Minutement nem igazán ismerem. A Hüsker Dü meg király.

Black Flag vagy Bad Brains
Black Flag, mert majdnem minden lemez tökéletes, videó alapján élőben is odabaszott.

Danzig vagy Rollins Band
Rollins Band, másabb zene mint a Black Flag, de nekem bejön.
Danzig a Misfitsben jól tolta, de amúgy egy kalap szar, amit egyedül csinál.

Ramones vagy Sex Pistols
A Ramones az egyik, -ha nem a legnagyobb- kedvencem.Ez a legegyértelmübb válaszom.


Embrace vagy Rites of Spring
Rites of Spring, az End on end alapmü, az Embrace-el meg próbálkoztam anno, de egyáltalán nem fogott meg.

Lifetime vagy Kid Dynamite
A Lifetimmal ma kezdtem ismerkedni, szóval egyelőre Kid Dynamite!

Adverts vagy Buzzcocks
Bozzcocks, hatalmas slágerek, egy-két hibátlan lemez. Az Adverts mondjuk kevésbé sablonos, de akkoris a Buzzcocks! Még a lesajnált új lemezük sem olyan rossz mint vártam, de azért fényévekkel elmarad a régi dolgaiktól.

Dag Nasty vagy Descendents
Nekem egyértelmüen Descendents! Imádom a Milo Goes to College és az Everything Sucks lemezeiket. Ilyen kérdés fel sem merülhetne igazán:)

Fear vagy Circle Jerks
Circle Jerks-et kb. 5-6 éve úgy ismertem meg, hogy hallottam hogy a BR egyik gitárosa tolta benne, és kiváncsi voltam, azóta az egyik kedvenc. Totál gáz, hogy igy ismertem meg, de legalább még fiatal vagyok:)))

Slayer vagy Motorhead
Motörhead! A Lemmynek olyan szőrös hangja van , és ez kurva jól is áll az alkesz fejéhez, meg a "menő" cuccaihoz, meg a tökös zenéhez. A Slayert igazából ki nem állhatom.

© Pokolgepválasz erre | adatok | e-mail - 2006-03-26 22:03:01 (1310)
Itt mar nehez ujat irni, de nem akarok szegyenben maradni, hogy ilyen fontos kerdesben nem vallok szint. Monjuk a tizbol kb. nyolc esetben szinte lehetetlen
donteni.

1. Minutemen vagy Hüsker Dü

Hat nekem (talan egyedul) a Minutemen. Tartalmasabb szovegek, es funky ide folk oda, cseppet sem unalmasabbak mint a Husker Du.

2. Black Flag vagy Bad Brains

Csakis a Flag. Munkassaguk soran nem tudtak nagyon mellenyulni, es ami a legfontosabb: nem jatszottak hot unalmas reggae-t.

3. Danzig vagy Rollins Band

Hiaba, hogy Rollins nagy volt a Flag-ben, szerintem a Rollins Band-del nem nagyon tudott tovabblepni, most szarabb zenere "enekel" es ennyi.
Danzig egy fasz, de dogos hangja van. Szoval Danzig.

4. Ramones vagy Sex Pistols

Ramones. Ezt hagy ne kelljen megmagyarazni.

5. Embrace vagy Rites of Spring

Nekem a Rites Of Spring kedvesebb. Az Embrace hiaba allat, kicsit meg "eretlen" a Rites-hoz, plane a kesobbi Fugazi-hoz kepest.

6. Lifetime vagy Kid Dynamite

Hat szerintem a Kid Dynamite a tokeletes kivitelezese a Lifetime altal kitalalt csodalatos receptnek.

7. Adverts vagy Buzzcocks

Ezt passzolom. Nem vagyok kompetens ennek a kerdesnek az eldonteseben.

8. Dag Nasty vagy Descendents

Can I Say? Szoval nekem a Dag Nasty talan egy picit kedvesebb emiatt az album miatt.

9. Fear vagy Circle Jerks

A Circle Jerks bar jobb szamokat irt, de nem tudtak olyan faszan eloadni sztem, mint a Fear. Tehat Fear.

10. Slayer vagy Motorhead

Itt nem tudok valasztani. Talan egy picit a Motorhead, mert Lemmy 60 evesen is jeg nelkul issza a whisky-t es lazan kurja a groupie-kat. Bar azert Jeff Hannemann naci relikvia gyujtemenye is sokat nyom a latban.

© Rich_Kid_On_LSDválasz erre | adatok | e-mail - 2006-03-26 17:29:27 (1309)
1. Minutemen vagy Hüsker Dü

Hüsker Dü. A zajt jobban szeretem, mint a Funky-t. csak azt sajnálom, hogy a nő gyűlöletük oka az, hogy buzik.

2. Black Flag vagy Bad Brains

Bad Brains. A korai számaik zsenialitása kárpótol a kései szarokért és valahogy többet is hallgatom őket, mint a 'Flaget. meg sokkal jobb sztorijaik vannak.

3. Danzig vagy Rollins Band

Rollins. egyiküktől sem hallottam még 1 egész lemezt sem, de Rollins szimpibb figura, mint Danzig. a zene is jobb és az egyik klipjében meg Travis Bickelt játssza.

4. Ramones vagy Sex Pistols

Ramones. több jó számuk van, királyabbul néztek ki, volt magyar tagjuk és kb. mindannyiuk felért egy Sid Vicious-el

5. Embrace vagy Rites of Spring

Rites Of Spring. fetrengősebb és Guy Picciottonak jobb a hangja meg valahogy szenvedélyesebb is.

6. Lifetime vagy Kid Dynamite

Kid Dynamite. az első lemezük olyan, mint egy tank. Shevchuck meg az egyik legjobb punk torok. valamiért a Lifetime-ot sosem szerettem.

7. Adverts vagy Buzzcocks

Buzzcock. jó az Adverts, de a Buzzcocks az mégiscsak Buzzcocks. még az idei lemezük is hallgatható.

8. Dag Nasty vagy Descendents

Dag Nasty. Can I Say-t jobban szeretem, mint bármelyik Descendents lemezt. annak ellenéri is, hogy a descendets tartotta magát, dag nastyék meg egyre szarabbak lettek.

9. Fear vagy Circle Jerks

Circle Jerks. Nekik klasszisokkal jobb az első lemezük és csak ezért választom őket. még annak ellenére is, hogy a Fear a tökéletes punk banda, már balhé-kötözködés tengelyen.

10. Slayer vagy Motorhead

Motorhead. Punkosabbak és változatosabb számokat is írtak. ráadásul elvitték a cro magset turnézni.

© Enforcerválasz erre | adatok | e-mail - 2006-03-26 17:24:41 (1308)
Minutemen vagy Hüsker Dü
Hüsker Dü. Leszámítva azt, hogy buzik voltak, minen mellettük szól.

Black Flag vagy Bad Brains
Jó kérdés. A jó Bad Brains jobb a jó Black Flagnél, viszont olyan, hogy rossz Black Flag nem létezik. Ha nagyon választani kell, akkor a BF, a kiegyensúlyozottabb életmű miatt.

Danzig vagy Rollins Band
Az első két Danzig lemez hibátlan, viszont a későbbi pszeudo-indusztriális szarságai értékelhetetlenek, ezzel ellentétben Rollins csakis vállalható lemezeket készített. Plusz a Black Flag alázza a Misfits-et.

Ramones vagy Sex Pistols
Ramones, vita nincsen. Igaz, ők készítettek szar albumokat is, viszont meggyőzödésem, hogy a PIstols lett volna a leggázabb zenekar, ha nem oszlanak fel.

Embrace vagy Rites of Spring
Embrace, jobb zene, jobb szövegek.

Lifetime vagy Kid Dynamite
Mindkettő túlértékelt, viszont a Lifetime nem volt annyira sablonos, szóval Lifetime. És még valami, a Lifetime-ban játszottak Enuf és Courage tagok, a Kid Dynamite-ban nem.

Adverts vagy Buzzcocks
Mindkettőt ismerem, de egyiket sem nagyon hallgattam. Buzzcocks talán, de emögött kevés meggyőzödés van.

Dag Nasty vagy Descendents
Mindkettő zenekar nagyot alkotott a legenda lerombolásában. Viszont akkor nézzük így: Wig Out At Denkos > Milo Goes To College. Dag Nasty.

Fear vagy Circle Jerks
Fear. Kúlabb énekes, kúlabb zene.

Slayer vagy Motorhead
Slayer egyértelmű. Sosem voltam nagy Motörhead fan, ráadásul Hanneman nem csak egy ilyen gyáva náci, mint Lemmy.

© Nimrodválasz erre | adatok | e-mail - 2006-03-26 17:08:28 (1307)
1. egyiket se ismerem igazából, de akkormár legyen inkább a minutemen, mert arra senki se szavazott.
2. black flag. a bad brainst igazából annyira én se komáltam, mostanság kezdek megbarátkozni vele...
3. danzig szóló cuccait nem ismerem, a misfits nélküle szart sem ér... a "hentesképü" rollins cuccait meg ismerem de nem nagyon hallgatom... legyen rollins, de csak a sokoldalúsága miatt.
4. ramones, ez nem kérdés, meg mert minden buzi a pistolst isteníti...
5. a rites of springet ismerem, az embrace-t sajnos nem, kénytelen leszek kiköszörülni ezt a csorbát.
6. nekem pont fordítva van, a lifetime mindig végigment, a kid dynamite viszont sokkal energikusabb volt. lehet döntetlen???
7. the adverts, mert nem írt számot a faszverésrôl.
8. egyiket sem hallgattam túl gyakran, de legyen akkor már inkább a descendents, mert ôket régebb óta ismerem.
9. fogas kérdés, mindkettôt szeretem, talán a fear-t kicsit jobban.
10. motörhead, mert mocskos, és dolgozott fel ramonest, és ráadásul nekem se szimpi kerry king.

© Tokyo Anal Dynamiteválasz erre | adatok | e-mail - 2006-03-26 16:32:40 (1306)
1.hüsker dü
szerintem ez elég egyértelmű, de ha tényleg muszáj indokolni, akkor tessék: a hüsker dü-ben nem slappelnek a basszusgitáron. ez pedig sokat számít.

2. black flag
ők legalább fehérek. egyébként én a bad brainst valahogy soha nem tudtam komolyan venni, de biztos kurva jók.

3.danzig
bár én utálom a gyúrós törpéket, azért Glenn Danzig mégiscsak egymilliószor szimpatikusabb, mint a szuperlegenda-intézmény faszkalap rollins, másrészt pedig a rollins band szerintem úgy szar, ahogy van, és ezt vállalom. uncsi rockzene.

4.sex pistols
ez nehéz volt, de a Pistols számomra a tökéletes rockzenekar, a ramones meg csak majdnem.

5.embrace
mert tőlük van lemezem

6.hogy mi? ki?

7.buzzcocks
nagyon édes volt az adverts is, de ez akkor sem kérdés. remélem azért valaki majd rájuk is szavaz.

8.nem tudom.

9.Circle Jerks
mert feldolgozták a Softy Boys-tól az I Wanna destroy you-t, és ráadásul milyen jól.

10. Motörhead
a motörhead többet tud inni, menőbb a szerkójuk, jobb a frizurájuk, és ezerszer pengébb számokat írnak. kerry king meg egy vicc.
[előzmény (1300)]

© Mark Chapmanválasz erre | adatok | e-mail - 2006-03-26 15:49:09 (1305)
Én sem bírom ki:

Minutemen vagy Hüsker Dü

Hüsker Dü. Amellett, hogy a Minutemen nagyon fasza, meg vicces, meg politikus meg minden, a Hüsker Dü szerintem változatosabb és fogósabb számokat tudtak írni.


Black Flag vagy Bad Brains

Ez tényleg nagyon nehéz, de a Bad Brains az I Against I után gyakorlatilag vállalhatatlan lemezeket csinált, a Black Flag viszont bár sokat változtak mégis atom maradt, emellett ők voltak a legkeményebben turnézó punk banda a világon. Meg hát mégiscsak fehérek. :-) Úgyhogy ez nekem is Black Flag.


Danzig vagy Rollins Band

Egyértelműen Rollins. Rollins király maradt, továbbra is klotgatyában nyomja, Danzig meg egy hülye kobold lett. Ráadásul Rollinsról nincs olyan video ahol leverik.

Ramones vagy Sex Pistols

Csakis a Ramones. Ezen nincs is mit indokolni, nélkülük semmi sem lenne és kész.


Embrace vagy Rites of Spring

Rites of Spring. Nekem jobban bejön, meg hát mégiscsak ők voltak előbb és ők voltak hatással az Embracere.


Lifetime vagy Kid Dynamite

Kid Dynamite. Ez elég szubjektív, de szerintem a Kid Dynamite sokkal energikusabb, bár a Lifetime is fasza.


Adverts vagy Buzzcocks

Buzzcocks. Az Advertsnek szuper számai voltak, a Buzzcoks viszont a tökéletes pop-punk banda proto-típusa.


Dag Nasty vagy Descendents

Hát ezt is elég nehéz eldönteni, főleg, hogy mindkét bandának voltak gyengébb, de tökéletes lemezei is. Én a Descendents mellett voksolnék, egyrészt a Milo Goes To College miatt is, másrészt ők az Everything Sucks-al azért még a 90-es években is tudtak nagyon jó lemezt csinálni.


Fear vagy Circle Jerks

Ez is nagyon nehéz. Bár a Fear mellett szól, hogy szerintem a legjobb hangú énekessel rendelkeztek valamint suttyóságban is verhetetlenek voltak, én mégis a Circle Jerks-t választom. Kizárólag az első három lemezük miatt, azok ugyanis úgy tökéletesek ahogy vannak.


Slayer vagy Motorhead

Ez nem túl fair kérdés, de ha választani kell akkor a Motörhead.
[előzmény (1300)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2006-03-26 15:25:05 (1304)
-Bad Brains
-Ramones
-Kid Dynamite
-Fear
-Motörhead /természetesen/

A többinél vagy csak az egyiket ismerem, vagy egyiket sem. Lehet, hogy ftp lesz belőle...
[előzmény (1300)]

© XviktorXválasz erre | adatok | e-mail - 2006-03-26 15:20:09 (1303)
nah kezdem:

Minutemen vagy Hüsker Dü

innen csak a hüsker dü-t ismerem de nem halgatom, zóval ez kimarad...

Black Flag vagy Bad Brains

na ez nagyon nehéz kérdés...szivem szerint kihagynám, de legyen black flag.

Danzig vagy Rollins Band

egyértelműen rollins

Ramones vagy Sex Pistols

mikor még általános isis voltam akkor imádtam a pistolst, szóval most is ők lesznek.

Embrace vagy Rites of Spring

embrace, de a rites of spring is atom.

Lifetime vagy Kid Dynamite

kid dynamite, de a lifetime is nagy isten, bár volt hogy nem halgattam végig egy két albumukat mert nemtom, de a kid d mindíg végig ment.

Adverts vagy Buzzcocks

hát ezt kihagyom mert nem ismerem csak a buzzcocks-t és úgy meg nem éri választani.

Dag Nasty vagy Descendents

dag nasty.

Fear vagy Circle Jerks

circle jerks.

Slayer vagy Motorhead

slayer, motorhed is rohadt kurva mocskos de a slayer meg nemtom, odabasz...és én jobban szeretem az odabaszós zenéket.
[előzmény (1300)]

© Mark Chapmanválasz erre | adatok | e-mail - 2006-03-26 15:06:28 (1302)
Lehet tippelni is, de akkor nem leszel király csávó, ráadásul könnyű vele lebukni. :-))
[előzmény (1301)]

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2006-03-26 15:00:00 (1301)
Ehhez ismerni is kene ezeket a bandakat, nem?
[előzmény (1300)]

© Rich_Kid_On_LSDválasz erre | adatok | e-mail - 2006-03-26 14:58:03 (1300)
nyakunkon a választások, de úgy látszik ez itt senkit sem érdekel. ezért összegyűjtöttem pár olyan kérdést, amiben most állást lehet foglalni, kirobbanhatnak vérre menő viták, barátságok törhetnek ketté. a hasonlóság az évekkel ezelőtti indexes felméréshez nem véletlen. a király csávók indokolnak is.
* kérdések nagy részét Mark Chapmannel találtuk ki.

Minutemen vagy Hüsker Dü
Black Flag vagy Bad Brains
Danzig vagy Rollins Band
Ramones vagy Sex Pistols
Embrace vagy Rites of Spring
Lifetime vagy Kid Dynamite
Adverts vagy Buzzcocks
Dag Nasty vagy Descendents
Fear vagy Circle Jerks
Slayer vagy Motorhead

© KZsociválasz erre | adatok | e-mail - 2006-02-09 00:33:29 (1299)
hát nem tudom, én nem tartom magam túl idősnek, de 20 jó, és kettőt vélek felismerni, az egyiknek nem fogalmam sincs mi a címe, a másikat meg nem fogadja el ( a 26-os nem véletlenül egy Boogie Mamma számban is említett játék...? :) ), amit beírok. ez már több, mint 40 %, megvan az elégséges. :D

A 38-as a legjobb játék a világon. :D
[előzmény (1298)]



Elejére << Előző < ... 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 ... > Következő >> Végére